Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość gość
Dla Pań po 40-tce polecam zabieg etwo. Bardzo dobra, całościowa regeneracja skóry wraz z fajnym, naturalnym ujędrnieniem - liftingiem. Nie robiłam w Szczecinie, bo ceny tam mnie zabijają:) Są zdecydowanie niemieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lianna34
W dzisiejszych czasach na zmarszczki jest milion sposobów, od naturalnych, poprzez kremy aż po zabiegi....Czy któaś z Was robiła resurfacig laserem? W wellderm jest promocja i chciałabym bardzo go spróbować - ponoć jest rewelacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LASER zawsze skuteczny, chociaz nie wiem, czy bym sie zdecydowała. ostatni moj zabieg mial miejsce dwa miesiące temu - http://www.keramed.com.pl/nasze-zabiegi/sculptra-nowosc nieskomplikowany, polegajacy na wprowadzeniu kwasu polimlekowego po skórę, efekt jak po liftingu bo to przede wszystkim ma uelastycznic skóre :) a po 50 takie dzialania mogą przynieśc fajne efekty, ktore nie wyglądają sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Pelleve nie jest żadną nowością - na rynku polskim jest od co najmniej 5 lat. To zabieg na bazie fali radiowych (RF) - efekty dobre po serii zabiegów, podobnie jest w przypadku Venus Legancy. Minus jest taki, że fal radiowych nie stosujemy w okolicy oczu - czyli powieki odpadają. Tymczasowy efekt napięcia bezpośrednio po zabiegu jest efektem rozgrzania tkanki. Jeżeli chodzi o szybkie zabiegi aby mieć formę na daną imprezę to lepiej wykonać tzw. zabiegi bankietowe np. peelingiem Ferulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowość - w Katowicach , w klinice, do której raz na jakiś czas zaglądam,gdzie mam gwarancje, że zrobią to dobrze. Efekt końcowy jest naturalny i to mi się najbardziej podoba, że skóra nie jest naciągnięta zbyt mocno jak po liftingu (niektóre babeczki z tym przesadzają, ale tak to już jest, jak się nie wie, kiedy przestać…). A że powieki się nie kwalifikują to mi akurat nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość często przesadzają. od razu na ulicy widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego właśnie zupełnie nie rozumiem, jak można sobie coś wstrzykiwać w twarz na własne życzenie. dzisiaj jest tyle rewelacyjnych kremów, że poddawanie się zabiegowi w nawet najlepszej klinice z gwarancją uważam za głupotę. co mi z tego, że mi zapłacą za zepsuty zabieg, jak będę mieć rozwaloną twarz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmuszewskaa
ja od ok.5 m-c używam dermorolera + kwas hialuronowy +olej arganowy + ozonellę + serum ( wyższe półki )+ 3 kroki cliniqua + co ok tydz.maseczki głeboko nawilzajace , po tym czasie moge tylko powiedzieć że efekt jest chyba wielki , znajomi pytają się mnie co zrobiłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 50 staram sobie pomagać zabiegami upiększającymi. Zdarza się, że często chodzę do gabinetu medycyny estetycznej http://www.laserclinic.pl/ gdzie poddaje się różnym zabiegom odmładzającym. Wiem, że czasu nie przywrócę, ale takie małe kłamstweka wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodze do gabinetu medycyny estetycznej. Mam u siebie w mieście bardzo fajny - http://drmarosz.pl/ , maja aktrakcyjną ofertę i bardzo miłą obsługę, naprawde dobrze sie tam czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iraldyneck1984ofdpi
polecam zabieg fotoodmładzanie. Nie jest tani ale warto. Moze byc teć mezoterapia bezigłowa. Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitenrura1985qapxx
mezoterapia igłowa....kosztuje od 150 do 350 za zabieg (trzeba wziąź około 8 zabiegów ....czas 5 miesięcy. niezbyt przyjemna. powtarzać co 6 miesiecy mezoterapia bezigłowa.....kosztuje około 200 za zabieg i tzrba wziąć ich 10 przez 6 tygodni. ale za to bezbolesna. powtarzać co 60miesiecy foftoodmładzanie...zalezy od stanu skóry...zabieg kosztuje 500 zł ....co 4 tygodnie 1 ...ja miałam3. powtarzać 1 raz w roku. złote nici...1 nić 1600zł.....ale efekt na 10 lat Poczytaj w internecie. Polecam salon w Warszawie na ul. Wilczej. Znajdziesz namiar w internecie. Resztę zabiegów zrobisz w każdym gabinecie estetyki deramtologicznej. Jasne http://iitd.info/e7pZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erinpreslo1980nxsgr
to raczej nie pomoże, tylko porządne zabiegi. Słyszałam, że bardzo dobra na owal twarzy i nawilżenie jest mezoterapia i jest już nawet nieinwazyjna bez igły tak więc wszystko nam sprzyja 50 latki! Jasne http://gtiny.me/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scavgameder1987yzzvl
napisz w takim razie ile placilas za kazdy zabieg ,w jakich odstepach czasu robilas je i gdzie? Jak sie wyglada bezposrednio po tym zabiegu? czy widac ,ze cos bylo ze skora robione? jakies zaczerwienienie czy podraznienie ? Jasne http://ejurl.us/gRrA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam te zabiegi i teraz mam wielki problem. Nie mogę kupić alkoholu bez pokazania dowodu osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 54 lat i robiłam już przeróżne zabiegi kosmetyczne ale miesiąc temu miałam totalną nowosc Igłowy Termolifting RF- Radiofrekwencję mikroigłowa. To połączenie mikroigieł, fali radiowej i led. Zabieg troszkę boli ale miałam znieczulenie, natomiast efekt jest . Skóra jest napięta, zagęszczona i zmalały chomiki na czym mi zależało bo nie tyle mam zmarszczki co opada owal twarzy i szyja wiotczeje. Zabieg robiłam w krakowie http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soivertholo1977ejwdp
polecam zabieg fotoodmładzanie. Nie jest tani ale warto. Moze byc teć mezoterapia bezigłowa. Jasne http://i.ex.lv/ayVq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki po 50siątce utylizuje wraz z całą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaria
Dla mnie super zabiegiem jest już wspomniana wcześniej Igłowy Termolifting RF-Radiofrekwencja mikroigłowa 3D. To troszkę bolesny zabieg ale dla efektów warto i co najważniejsze dobry efekt jest juz po pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fado56
do geigerka: natrafiłam na temat, ale wpisy sa dość odległe w czasie. Czy są jeszcze wibenary na temat Jeunesse Global?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zmarszczki ostatnio używam kremu Lefery, jakoś bardzo mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karponik
Dochodzi jeszcze botox - http://www.bellisana.pl/s-botox,54.html Oczywiście koszty są nieco większe, ale przynajmniej tutaj efekt zabiegu przychodzi dużo szybciej. Przy kremach wcale nie musi być kiedykolwiek widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tzw ciekawości weszłam na tą stronę i zdjęcia które tam prezentujecie /czyli najlepsze jakie macie / nie ma na nich żadnych istotnych zmian -przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×