Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość kawa z mleczkiem
bedzie sie dało..ale mój facet lubi długie blond...a to są czarne krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Facet lubi Twoje włosy czy lubi Ciebie? ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
do jutra, ja juz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
chce do domu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
jak kawa sprytnie zmienila temat ;) prezent, no i jak wrocisz do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Czyli się porządnie wypłakać jak sądzę...:O Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
metaxa a ja myślałam, ze tylko ja to zauważyłam :D wróce autobusem! :D:D Lubie jeździć zatłoczonym, starym gruchotem, który wiezie mnie do domu 40 minut, bo jedzie dookoła (w lini prostej autobus jechałby 10 minut góra :O) :D:D Angel tylko nikogo nie bij... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Napisałam o biciu, bo kiedy ja mówie, że chce dać upust emocjom to ludzie się mnie boją :O Agresywna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ide. Pa kobiety 🖐️ Angel głowa do góry!! 🌻 Goździku, dzięki za szczerość w odpowiedzi na pytanie ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Mówisz masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam sily nawet plakac ... poza tym glowa mi peka... to pewnie dlatego ze spalam moze ze 3,5 h ... ja jak jestem wkurzona to sprzatam....tyle ze ja nawet nie jestem wkurzona ... a powinnam ..... tylko strasznie mi smutno..... czekam do wieczora na wiesci od kolezanki ... :O czy ma ta moja wiadomosc w domu ... ide sie polozyc na chwile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie moge spac ... :O ..dostalam wiadomosc za to od kolezanki ze nie dostala nic..zadnej wiadomosci... wyslalam drugi raz do niej / z archiwum/ i doszlo ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty. To też nie diabeł rogaty. Ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze. Miłość to żaden film w żadnym kinie ani róże ani całusy małe, duże. Ale miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze... HappySad \"Zanim pojde\" ...... :( :( :( :( :( :( serce mi peka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel trzymaj się :( Daj znać zaraz czy odezwał sie później. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie śpie od 3:30 :O Obudziłam się i chciałam mężulka przykryć, bo zimno było, a on uwielbia zrzucać kołdre. Obudził się i zebrało mu się na rozmowy :O Po 15 minutach miałam ochote go udusić... Skończyło się tym, że on zasnął, a ja już niestety nie potrafiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
a co Ci takiego powiedział? chcesz się nam zwierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
metaxa Ty mnie pytasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niestety zero odzewu .... :( spalam wczoraj z dwoma komorkami i tel stacjonarny nawet przyciagnelam do sypialni .... :O prezent... wlasnie... o czym rozmawialiscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel współczuje, ale myśle, że takim właśnie zachowaniem udowadnia Ci, że nie jest Ciebie wart :( A o czym rozmawialiśmy? :O Czy Wy myślicie, że ja o 4 nad ranem koduje co kto do mnie mówi :O :D Bredził, że się tak bardzo cieszy, że kiedy się budzi to jestem obok i opowiadał o czym to rozmawiał wczoraj z tym kumplem, ktory u nas gościł, jakie on miał zdanie na temat naszego slubu, itd. Wyczucie czasu to miał po prostu genialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiscie sie mu przypomnialo ... ;) pytanie zasadnicze ... jesli sie nie odezwie..... :( ..to co mam zrobic z jego rzeczami ? typu plyty itepe ? nie mam dokladnego adresu , to nie wysle.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel wytrzymaj jeszcze troche, daj mu troche czasu... jeśli nie odezwie się, powiedzmy przez tydzień, wyślij mu smsa, że ma odebrać swoje rzeczy. Ja bym tak zrobiła.... Jemy się zawsze przypominają takie rzeczy w najmniej oczekiwanym momencie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
tak Prezent, Ciebie pytałam, babo! ;P przecież nikogo innego nie było, nie? ;) Angel, wyluzuj trochę i nabierz dystansu. skąd wiesz na 100%, że to TEN? trzeba czasem uwierzyć w przeznaczenie, nie stresować się tak bardzo tym, co zrobisz, czego nie zrobisz... ja wierzę, że co ma być to będzie i tak naprawdę nie ma większego znaczenia, czy on zadzwoni dziś, za tydzień, za miesiąc - bo jak jest Wam pisane być razem, to będziecie. a jak nie, to choćbyś stawała na głowie i wylała morze łez - nic z tego. a tak w ogóle to od dziś rana znów jestem single ;) zerwaliśmy ze sobą. i o dziwo żyję!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Cześć. Siedzę i czytam, wniosek prosty wszystko kręci się wkoło facetów:O Metaxa z facetem zerwała,Angel przez faceta płacze,Prezent przez faceta się nie wyspała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku gdyby on się obudził i zadziałał w sposób niekoniecznie taki jak to miało miejsce, to myśle, że absolutnie nie narzekałabym na swój stan :D To mnie zaskoczył no ;) Metaxa, widze humor dopisuje mimo wszystko... To już tak definitywnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa... to mnie zaskoczylas.... ze tak lekko do tego podchodzisz ... ja tak nie potrafie ... zakochalam sie ... po prostu ... i nie potrafie zrozumiec dlaczego teraz tak sie dzieje ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
myślę, że definitywnie... a lekko podchodzę, bo już od jakiegoś czasu się na to zanosiło, więc zdążyłam oswoić się z tą myślą. poza tym po ostatniej gówniarskiej akcji utwierdziłam się tylko w moim przekonaniu, że nie mogłabym spędzić reszty życia z takim człowiekiem - a skoro straciłam wizję przyszłości, to po co się spotykać? ja mam co robić w wolnym czasie, nie potrzebuję "zabijacza" w postaci faceta. ot, całe tłumaczenie. Angel, współczuję Ci, bo też tak kiedyś reagowałam. że na facecie świat się dla mnie kończył. przeczytaj lepiej tę książkę o zołzach i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ja sobie sciagnelam ... jutro bede czytac ...tu sie juz raczej nie przyda...ale moze kiedys bede madrzejsza...... w niedziele kolezanka mnie wyciaga na jakis rajd samochodowy ,... mam zamiar sie upic .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel odezweał sie? Wytłumaczył? Wywnioskowałam, że tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×