Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tam laski ? :classic_cool:(lachony :D ;) ) ale sie ciesze ze dzis juz piatek ... zmeczona troche juz jestem tym tygodniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałaś o staruszkach=ja;):D:D:D Angel jak ja cię taką lubię z życiem z energią suuuuuuuper:D tydzień zleciał fakt,weekend mam już dość zorganizowany i pogoda odpukać:D Angel przymierzyłaś swe skąpe bikini:classic_cool: bo przypominam ci że Metaxowa miała problem(w sumie to nie problrm:D) p.t. cyc mi urósł więc i ty lepiej sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :classic_cool: , zawsze sie mozna opalac bez :D ;) tzn. tam nie bardzo . No ale trudno , raczej nowego nie bede kupowac. Zreszta zobacze jutro :) , jade na zakupy ,wiec moze cos mi wpadnie w oko . Zadzwonili dzis do mnie z tej firmy,co nie moglam w srode podjechac na rozmowe . Zaprosili mnie na poniedzialek :P . I teraz jakby sie palilo i walilo musze tam podjechac ... Z firmy , gdzie przelozyli rozmowe, bo pani, z ktora mialam rozmawiac zachorowala - nie oddzwonili do tej pory. A kit im w ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. energii u mnie dzis nie za wiele . Wczoraj bylam na piwku (+obiad) z kolezanka ... :D ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ale raczej energia jest aż "bije" po oczach:D ja też chcę na zakupy,jak już nigdzie nie wyjeżdżam to chociaż zakupy,muszę się skupić nad finansami hm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no , to chyba byl tylko chwilowy zastrzyk energii ;) bo w tej chwili nic mi sie nie chce :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :O i najgorsze jest to ,ze malo rzeczy mi sie podoba ... jakos ta "moda" w sklepach do mnie nie przemawia :O kurde , rurki i balerinki, a te kolory ? zolty,zielony ... ehhh masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i jak się szuka czegoś innego to okazuje się że jest wielki problem...to fakt a co 3cia laska nie wiem jak w w-wie ale w p-niu to żółta bluzka+rurki +żółte skarpetki+żółte balerinki:D a i żółta torebka zapomniałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, u nas to samo. Łączą jeszcze zolty z zielonym i czasami niebieskim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbysmy sie obijaly w robocie dzis ? :classic_cool: metaxa wiem ,ze na szkoleniu (biedactwo :P ) , a kawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ze Metaxa na szkoleniu:classic_cool: mi się nie tłumaczy baba jedn:P;) Kawa? ja się obijam to fakt,robota leży,a ja kawa+net, ale jeszcze trochę i muszę zrobić przedweekendowy porządek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh , ja powinnam isc do Czestochowy i dziekowac za Metaxe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze tak jest że jak sie ktoś opiernicza to ktoś inny zasuwa. Ja dzisiaj podwójna robota - swoje odwalam i jeszcze muszę zrobić robotę rakowej koleżanki co w szpitalu jest, bo księgowa przyjdzie w weekend wszystko rozliczyć i musi mieć wszystko przygotowane, podrukowane, poukładane, pospinane...błeeeee U nas aż tak dużo żółci nie, mniej więcj na takim samym poziomie co czerwień. No ale za to muszek mniej bo wszystkie poleciały do Was skoro tyle u Was tam żółci łazi hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×