Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

spoko goździk, na mnie zawsze możesz liczyć, muszę się w końcu przestawić na egipski tryb życia (i picia ;) ), żeby jutro szoku kulturowego nie doznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie moze dzis napije dla wprawy, ale niekoniecznie sama i przed kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu znalazlam na niego "patent" ;) :classic_cool: :D , tylko szkoda ze co miesiac tak nie moge wyjezdzac ... :O ale ... juz sie umowilam z kolezanka ze w czerwcu jedziemy do Krk :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nadzieje, ze bedzie w miare cieplo rano, bo jak ja wyskocze w japonkach na lotnisku ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym tu juz nie zajrzala ... to do zobaczenia/poklikania za jakis czas :D ;) 🖐️ milego dlugiego weekendu dziewczyny :) 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
you can dance mnie znudził,już nie wciąga tak jak I edycja,nie wiem jakie jest wasze zdanie... no Angel do za jakis czas:) i jaki długi wekend,niektórzy w piątek pracują kurde o:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wlasnie pakuje :O i jakos nie moge ;) Kurde , mam nadzieje ze jakies normalne sklepy beda na miejscu w razie czego :D R. se poszedl do domu, jakis nie w humorze zupelnie :P Tym razem jutro on mnie (nas) odwozi na lotnisko :D :classic_cool: 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lzy szczescia :D :P eee tam , on nie da po sobie nic poznac ;) Zwlaszcza ,ze Metaxe zabieramy po drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co, zostałam sama na placu boju z wpół otwartą walizką?? ;) goździk, a kto kogo zdmuchuje i co to za pozycja, bo nie znam? :D pijesz coś w ogóle czy tak na trzeźwo wymyślasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: no ale a'propos U Can Dance to skandal, że Georgij (czy jak to się tam pisze) odpadł!!!! no taki fajny dzieciak no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie skończyłam się pakować ;) praktycznie jeszcze jakieś duperele z rana i \"jazda, jazda, jazda, biała gwiazda\" ;) no to dziewczynki, bawcie się dobrze i pilnujcie, żeby topik nie umarł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki Faktycznie pogoda do bani- żaglówka i grill nie wypaliły. Siedziałam w domku, ogarnęłam trochę bałagan, nadrobiłam zaległości na dvd, ugotowałam pyszny obiadek a potem reszte dnia robiłam nowe pazurki. Jutro mam wolne i rano znając życie dostane okres żeby sie za bardzo nie cieszyć. Dziewczyny jutro będą juz sie rozkoszowac w pełni egipskim słoneczkiem, drineczkami i facetami :) Fajnie mają. No ale Angel przyda się taki odpoczynek i złapanie dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniła do mnie przed chwilą miła pani i zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną na środę :) Teraz pytanie...co ja na siebie założę? hehehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×