Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

popieram Goździkową - Kawa korzystajcie, bo poślubie... to już tylko głaskanie i poklepanie po ramieniu zostaje :P :P :P ale mówisz w tirze?.... nono ciekawe... może poopowiadaj nam gdzie jeszcze, tzn. w jakich fajnych miejscach baraszkujecie... kurcze jakiś stary zaśliniony tetryk erotoman się ze mnie robi... :O ale co mi pozostało Goździku, masz racje, nie zamkne małej w domu, tylko jak pomyśle, że co miesiąc na leki mam wydawać iles tam zł (no akurat w tym miesiacu ok. 200zł), to mnie to przeraża. Coś muszę wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieeeeeeeeeeeeeeeeeew Pogoda sie zrypała... Miałam w planach wyjazd nad morze na ten weekend... znaczy od soboty do wtorku ale chyba sobie odpuszcze po osttanim spięciu z Miśkiem...PMSa mam...Bez kija nie podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, to w koncu sie klociliscie w tym rzepaku czy seksiliscie ? :P ;) a nad morze jedz , ja bym pojechala , jakbym miala wolne .... 😠 probuje wyblagac wlasnie u szefowej piatek (04.05) wolny .... ciekawe z jakim skutkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. u nas tez mowili ze od wtorku kolo 25 st mialo byc... i jakos mi na tyle nie wyglada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz jest z 15 -18 stopni , nie wiecej .....ale slonka nie ma :) . za to mam dobre wiesci - mam wolny piatek 04.05. :D , co prawda,to nie jest 9 dni , tylko 4 ,ale i tak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) wow, laleczki super :) czego to ludzie nie wymyślą... akcja w tirze skojarzyła mi się od razu z tirówką ;) heheh, można i tak ;) a długi weekend (a właściwie długi tydzień) trochę mnie przeraża, bo wszędzie będzie masa ludzi, zatrzęsienie, bardzo mnie męczą takie klimaty. także chyba pojadę na wieś do rodziców, gdzie można w piżamce wyjść rano na kawę na tarasie.. i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czas na kawke, bez mleczka ;) ale za to z łyżeczką cukru :D Kawa, no coś Ty! ja tam nie widze żadnej prowokacji, weź na luz :) w którą część nadmorskiej Polski chciałaś jechać? Metaxa, aż chciałoby się powiedzieć: wsi spokojna wsi wesoła... fajnie tak na łonie natury odpocząć, kawka i zapach wiosny... echhh... ale się rozmarzyłam 🌻 a ja z rodzinką wybiore się do teściów, moja teściowa, to przeciwieństwo Goździkowej teściowej ;) i też postaram się byc na łonie natury, działeczka te klimaty Goździku, a Ty co masz w planach na ten długaśny weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu, to słabo goździk z tą pracą. chociaż z drugiej strony i tak nic się nie będzie dziać, to chociaż poszperasz w necie ;) kawa, tak jest, bądź czujna bo nie znasz dnia ani godziny ;) ale miałaś rozwinąć temat i napisać o innych ciekawych miejscach poza rzepakiem?.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, wlasnie sie dowiedzialam ze na 9 dni od poniedzialku zamykaja mi jedno rondo - extra pomysl, zwlaszcza ze nie wszyscy wyjezdzaja i i tak pewnie beda mega korki ... no ale... spoko .... godzine w ta czy w ta ? :O aaaaaa i mam wolny piatek 04.05 :D , malo ,ale dobre i to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas co prawda ronda chyba żadnego nie zamykają, ale i tak mam wrażenie że pół p-nia jest rozkopane nie chcę nawet myśleć co będzie jak zaczną się inwestycje pod kontem 2012:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez nic nie mow.....ja do stadionu mam rzut beretem z pracy i mam wielka nadzieje ze jednak do tej pory znajde sobie inna :P , w innym miejscu ;) , bo do tej po prostu nie dojade ... dzis czytalam o zmianach ulic, obwodnicach, tunelach , parkingach wlasnie tu w okolicy i szczerze mowiac jestem zszokowana co oni chca tu zrobic... za chwile do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała, bynajmniej ;) szczególnie ostatnio. ale szukam inspiracji do dalszych poczynań, może trochę bardziej wysublimowanych niż pole rzepaku, po którym się dostaje uczulenia ;) a może Ty masz jakieś ciekawe patenty z przebogatej - jak mniemam - przeszłości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hieh ale trafiłaś metaxa, tiaaaa... ja i przebogata przeszłość, to że jestem tu najstarsza, to nie znaczy, że ze mnie spec w dziedzinie wysublimowanych igraszek, ja jestem raczej z tych, co po 30stce to się ma troche z osła troche z lwa ;) może zajrzyj na erotyczne, tam to jest masa speców w tych sprawach Angel, współczuję Ci tych remontów, wykopów i budów w Wawie z okazji 2012, jednak czasem warto mieszkać na prowincji :D Miłego zakończenia dzionka 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fajnych miejsc , innych niz lozko : *na masce samochodu *w samochodzie *w lesie na kocyku - uwaga - trzeba sprzatnac najpierw szyszki :P *na blacie w kuchni *na plazy *w jeziorku itepe itede :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie :D ;) LEEEEEEEEEENIAAAAAAAAAAAAA mam :D poza tym mam straszne hustawki humoru... prawie jak sinusoida... raz euforia, raz dol .... ,wiec sie zastanawiam, do jakiego lekarza uderzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej. ja pracuję i w sumie mam trochę spraw do ogarnięcia zanim zniknę na urlop. stała, bez przesady, aż tak \"nagrzana\" nie jestem, żeby po erotycznych grasować ;) ale fakt, większość z miejsc, które wymieniła Angel mam już dawno zaliczone. a i tak najlepiej w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, nadganiam robotę, chce miec jutro wiecej luzu bo będzie juz trzeba sie pakować i zrobić zakupy. A w którą cześc morza? Pobierowo. Dostałam piękny bukiet kwiatów od Mojego Kochanego Misia :) :) :D :D :D Trzeba było widziec minę koleżanek z pracy hehehehheeh ;) Po weekendzie majowym dostane juz konkrety odnośnie dodatkowej umowy i warunków płacowych heheh No i pewnie czeka mnie masa roboty....To mniej optymistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm przeciez mieszkacie razem, on to zrobil \"na pokaz \" tak (z tym bukietem) ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, wczoraj nie mogłam się dostać na forum 😭 ale to raczej każdy tak miał. Dzis Wam życzę, tym oczywiście które będą mieć wolne, baaaardzo udanego odpoczynku, dużo słoneczka i odprężenia, a tym co zostają w pracy, to życzę mało klientów (no chyba że tego ulubionego ;) :P ) ale również dużo słonka :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dzięki Stała;) jeżeli o mnie chodzi to ten ulubiony też ma urlop😭 chociaż dziś mi oświadczył,że na urlopie to on jest pod telefonem,a tel.ode mnie w czasie urlopu to dla niego nie praca,a przyjemność;) cokolwiek by to miało znaczyć:P pracy mam powyżej uszu,wariactwo a na dodatek p-ń zakorkowany w cholerę,targi+wszechobecne remonty dróg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel , nie na pokaz. Po prostu on w czasie pracy musi często jeździć na miasto coś załatwiać.Przy okazji kupił kwiaty i co? miał je trzymać w ten upał w aucie?? Czy może po pracy podczas wspólnego powrotu do domu miał zajechac ze mną do kwiaciarni i powiedzieć - wybierz sobie ? Żeby zrobić mi taką niespodziankę po pracy to musiałby chyba wysłać je kurierem. Ech..jutro juz wyjazd :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×