Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa- nie no ... wtedy robilam test i wyszedl negatywny ... za jakies 10 dni powinnam dostac okres , wiec sie wyjasni ...w ostatecznosci. Heh, ja jeszcze nie spalam u dentysty :D i ja witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, szczególnie ten rozporek z przodu obrazowy bardzo ;) dekoldzik też niczego sobie :) no Stała, co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny i tą sukienkę kiedyś brałam pod uwagę, fajna jest muszę chyba zmienić moje podejście do jasnego koloru ;) kurcze, wkurzyłam sie przed chwilką na maksa, osoba z którą kiedyś bardzo dużo pisałam, z innego tematu, która była mi w jakiś sposób bliska, pokazała swoje prawdziwe oblicze, jest mi i smutno i czuję się zawiedziona i w ogóle do bani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa odbierasz tę sukienkę jako zbyt odważną?nieeee,fajna jest:) Stała,dystans to raz,a dwa wysyłam ci kwiatki trzy🌼🌼🌼 ale ani mi się waż myśleć o buziakach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się widzę upominasz o buziaki :D :D :D tak, dystans dystans dystans... powtarzam sobie to w kółko dystans dystans dystans... tylko jestem na świeżo z tym i to ciotkę boli, ale dam rade, przejdzie mi prędzej czy później dystans dystans dystans... dystans dystans dystans... dystans dystans dystans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ten dystans ? :O ;) sukienka bardzo ladna :) tak na marginesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel poszukaj se w googlach co to dystans:P;):D Stała,mądrzy mówią że porażki uszlachetniają i kształtują charakter;) ale nie mówią niestety,że to czasem taaaaaaaaaaaak boli:O no i wciąż masz nas:) pamiętacie taką piosenkę ich troje:O sorry,ale pasuje;) a więc : 'wstań i powiedz nie jestem sam...' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam się, ze napisałam ciotkę zamiast ciutkę :D no ładnie co mam powiedzieć... tak nie jestem sama, wiem, tylko nie sądziłam (chociaż można sie było w końcu tego spodziewać), że tak to się potoczy, ale ok muszę to "przegryźć" - jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, a gdzie ja powiedziałam, że kiecka jest za odważna?? nic podobnego, sama bym taką chciała, jakbym miała figurę odpowiednią... :/ Stała, takie życie. kolejna nauczka do kolekcji. ale podobno co nas nie zabije, to nas wzmocni - także cyc do przodu i GO BEJBE :) Angel, a coś Ty taka mało wylewna dzisiaj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, wyczerpana jest od nadmiaru seksu :P mówisz Metaxa, go bejbe... od razu mi się nasunęła piosenka Ani Mru Mru na tańce goł goł goł zrobimy szoł :D :D :D coś dzisiaj śpiewająco mamy co do kiecki, musiałabym zgubić brzuszysko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała, tak doczytałam z tą ciotką i ta wersja lepiej mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe, a więc jak już się kiedyś spotkamy to se pooglądamy te brzuszyska,pośladki i cyce pod kątem ich gabarytów ( D;) ) jędrności czy flakowatości:D:D hm zapowiada się niezła impreza:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheee ... czlowiek sie malo odzywa, a juz jakies insynuacje sa tworzone .... U mnie wszystko ok :classic_cool: , jak najbardziej :D a nawet hmmm troche mnie cos zdziwilo dzis.... bo Michal sie odezwal ..... (Mr tajemniczy z lipca ubieglego roku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheee ... czlowiek sie malo odzywa, a juz jakies insynuacje sa tworzone .... U mnie wszystko ok :classic_cool: , jak najbardziej :D a nawet hmmm troche mnie cos zdziwilo dzis.... bo Michal sie odezwal ..... (Mr tajemniczy z lipca ubieglego roku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tam u Tajemniczego? ;) btw - a Wojtek oddał Ci foty z Tunezji?? Stała - lepsza Ciocia Dobra Rada niż Wujek Samo Zło! :D goździk, oj tak, będzie się działo :) może jakieś piżama party? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś chyba mi net fiksuje, albo może kafeteria ma mnie już dość, niby są wpisy, a jak wchodzę na temat, to nie ma... :O idę coś ugotować na obiad, wypadałby w końcu coś zjeść ciepłego :P Goździku... no po prostu muszę 😘 🌻 do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tam u Tajemniczego? ;) btw - a Wojtek oddał Ci foty z Tunezji?? Stała - lepsza Ciocia Dobra Rada niż Wujek Samo Zło! :D goździk, oj tak, będzie się działo :) może jakieś piżama party? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też fisiuje właśnie. to znak, żebym się zabrała za tabelki zamiast na kafe siedzieć:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy jest bardzo zainteresowany co u mnie ... w sferze uczuciowej ... Byl wielce zdziwiony ze nadal jestem z tym samym facetem :P ;) . Ale o kawie nic nie wspominal (tak jak ostatnio :P ) Wojtek ..hmm ostatni raz rozmawialam z nim w Swieta jak dzwonil z zyczeniami ;) . Mowil cos ,ze ma moja plyte (jakbym o tym nie wiedziala :O :P ;) ) i ze KONIECZNIE musimy sie spotkac ... Hmm od tamtej pory cisza ;) Ja tylko czasami jak widze jego samochod , to mi sie to przypomina (mieszka niedaleko mnie w sumie ;) ) i zaczynam sie smiac . ale to wszystko i tak malo wazne :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy jest bardzo zainteresowany co u mnie ... w sferze uczuciowej ... Byl wielce zdziwiony ze nadal jestem z tym samym facetem :P ;) Wojtek ..hmm ostatni raz rozmawialam z nim w Swieta jak dzwonil z zyczeniami ;) . Mowil cos ,ze ma moja plyte (jakbym o tym nie wiedziala :O :P ;) ) i ze KONIECZNIE musimy sie spotkac ... Hmm od tamtej pory cisza ;) Ja tylko czasami jak widze jego samochod , to mi sie to przypomina (mieszka niedaleko mnie w sumie ;) ) ale to wszystko i tak malo wazne :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×