Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Rybko jeżeli uraziły Cię moje żarty to przepraszam.Nie miałam zamiaru z nikogo się nabijać - tylko sobie pożartować dla rozweselenia pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostałe zdaje się ze rozweselone...no ja na bank:D no jeszcze nie wiadomo jak z reakcją Stałej,jeszcze jej tu dziś nie było wpisanej, no chyba że ona była jednym z podszywów,kto ją tam wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , rozweselic sie udalo :D Rybko - dobrze ze jestes :) 🌼 , troszke sie o Ciebie martwilysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to też raczej nie śmieszyło :O najwidoczniej nie znam sie na żartach ale miło dowiedzieć się co tak na prawdę myślicie (myślisz Kawa), co w głowie, to i w żartach... ciekawe, że na swój temat bardzo malutko pożartowałaś, teraz już widać, co można tutaj pisać, a raczej o czym nie wolno... miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała,no ja cię proszę...wrzuć na luz:) o.k. kończymy temat podszywów był minął,adieu;) teraz z innej beczki: Angel,zostałaś namierzona,widziałam cię wczoraj w poznaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , nie , nie bylam wczoraj w Poznaniu :D , na bank :classic_cool: a gdzie mnie widzialas ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się uśmiałam z podszywów i nie rozumiem, o co wielkie HALO. no ale ja zawsze miałam nietypowe poczucie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk spoko- niech bedzie że to tylko moja wina. Zastanawiam sie tylko dlaczego dziewczyny takie drażliwe. Jeszcze Rybke rozumiem, ale Stała o co Tobie chodzi to nie wiem. Myślałam że każda ma dystans do siebie samej ale widocznie sie pomyliłam.I nie wiem Stała jak zinterpretowałaś to co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no ale faktom się nie da zaprzeczyć:P wyraźnie na tablicy rejestr. widniało ANGEL:classic_cool: białe bmw nówka sztuka, a się wczoraj uśmiałam jak na światłach stanęło na pasie obok:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, piszesz dystans do siebie... i owszem, każdy go w jakimś stopniu ma, ale jeśli zaczyna sie wjeżdżać buciorami w czyjeś prywatne życie, to już jest koniec żartów i dobrej zabawy... jak wyżej zauważyłam jakoś z Goździkową nie pośmiałyście sie z siebie samych, nie wciągnęłyście w tą piękną zabawę swoich dzieci czy mężów, czy powiedzmy narzeczonych... Goździkowa napisała mi, że umówiłyście się wcześniej na rozruszanie topiku... szkoda tylko, że nie uprzedziłyście wszystkich tu piszących o tym. Owszem też bym sie chętnie pośmiała... ale nie z twojego chłopaka, czy z choroby... Także się nie dziw na reakcje Rybki i moją, to, że Angel się z tych żartów śmiała... to już jej sprawa, nigdy nie zauważała jak sie z niej nabijałyście. Metaxa jest na tyle mądrą dziewczynką, że zbyt wiele lub raczej wcale sie nie użalała na tym forum, więc nie było tak na prawdę z czego sie ponabijać. Pokazałyście dzisiaj chyba swoją prawdziwą twarz, a szkoda że akurat tak późno. Mówiąc krótko, możemy się pośmiać z \"dupy maryny\", ale jak się w to wciąga bliskie osoby, to jest już niesmaczne. Jest mi z tego powodu smutno, bo sądziłam, że piszę z dorosłymi osobami, które szanują czyjąś rodzinę i prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... jeśli mogę się wtrącić... z całą sympatią i szacunkiem - ale teraz to Ty Stała dołożyłaś do pieca, bo moim zdaniem stwierdzenie nt. Angel, że \"nigdy nie zauważała jak sie z niej nabijałyście\" sprawi jej dużo większą przykrość, niż te głupie żarty - znaczy, mi na miejscu Angel by sprawiło. piszesz, wjeżdżanie z buciorami w czyjeś prywatne życie - ale o niczym innym nie piszemy przecież tutaj (no, czasem coś dodamy o pracy) - także przez samo to poniekąd dajesz innym (nawet przypadkowym, anonimowym osobom) prawo do wglądu w Twoje życie, a przynajmniej w zakresie, jakim go tu pokażesz. jeszcze kwestia interpretacja tych podszywów - dla Ciebie i Rybki to było złośliwe nabijanie się, dla mnie karykatura naszych oryginalnych wypowiedzi i naprawdę się uśmiałam z tych głupot. reasumując, jak zresztą słusznie zauważyłaś - laski nie miały zbyt wielkiego pola do popisu jeśli chodzi o moją osobę - więc mała rada: pamiętaj, że wszystko, co powiesz, może być wykorzystane przeciwko Tobie. ogólnie, w życiu, nie tylko tu na topiku. tyle ode mnie wieczorową porą. toście rozruszały topik :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, a tu co, żałoba narodowa po wczorajszej rozpierdusze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" bo moim zdaniem stwierdzenie nt. Angel, że \"nigdy nie zauważała jak sie z niej nabijałyście\" sprawi jej dużo większą przykrość, niż te głupie żarty - znaczy, mi na miejscu Angel by sprawiło\" no i tak sie stalo :O Stala , czy moglabys mi napisac, gdzie i kto sie ze mnie \"nabijal\" ? bo widocznie nie jestem na tyle inteligentna albo nie przywiazuje do tego az takiej wagi ze tego nie zauwazylam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka z mleczkiem
No i sie porobilo, cholerne drazliwe stare raszple :-0 Angel, szacun, nikt sie tu z Ciebie nie nabijal, brak seksu wali stalej na dekiel :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa *4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa *4
No, teraz widac kto nie ma tak naprawde dystansu do siebie, dwie staruchy: stała i rybka. Trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent a paris
Ha ha ha I dlatego juz z Wami nie pisze krowy jedne, najpierw lizecie doopy a potem jak zwykle przekupy sie kłocicie. :-P A chcialybyscie wiedziec jak tam u mnie co? :-) :classic_cool: a takiego wała!!!! hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa*4
Angel skarbie, gozdzik, hejka helloł, dawajcie na topik, chyba nie pozwolimy mu umrzec smiercia naturalna przez te niedopchniete larwy :-D Dziewczynki!!! No caman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa*4
Heej, jestes 👄, ze wzgledu na te podszywy nie chce mi sie logowc na czarno. Angel a tak z innej paki, myslalas juz o wakacjach? Moze znowu jakis wspolny wylot? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za troskę, Aniołku :-) Wszystko jest mocno poplątane, kompletnie nie mam czasu (w dzień młyn robotniczy, a wieczorami i nocami \"niedopchnięta\" projektuję kluczowe pomieszczenia w domu ;-) ) U \"Wiadomego\" też kilka spraw się pokomplikowało, ale generalnie będzie dobrze. Wszystkiego dobrego! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko sie ulozy gozdzik :) , musi ... Ja w sumie czas mam, jak nie zapomne , musze umowic mojego kundelka na strzyzenie :P na weekend, jak starczy kasy i czasu - to i siebie na farbowanie ;) , oczywiscie do innego fryzjera. Metaxa, to naprawde Ty ? Bo ja juz nie wiem ...:O ;) Co do wakacji , to narazie nie mam zadnych planow ... sie zobaczy blizej lata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×