Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

widzę wszystkie zapracowane szalenie...albo znudzone pisaniem na tym forum.... Tak jak patrzę to na początku wszystkie pisały sporo...a miały tą samą pracę..mniej więcej te same obowiązki..Wątek się wypala niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa lata temu mialam mniej obowiazkow , bo ze mna pracowala jeszcze jedna osoba, a teraz wszystko robie sama :P ;) - to tak dla wyjasnienia . No i oczywiscie zmienilo mi sie \"umeblowanie\" w pracy i nie zawsze moge se na luzie wejsc na forum ... no i jeszcze sie zbieram do kupy po urlopie :D , nie w sensie pracy, tylko mobilizacji do niej :O , bo jakos weny mi brak a to ze watek sie wypala... no coz ... na wszystko przychodzi kiedys koniec ("all good things come to an and" :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na poczatku watku nie znalysmy sie przeciez , wiec pisalysmy o roznych pierdolach z przeszlosci ;) aaaa przypomnialo mi sie ;) :classic_cool: gozdzik , to kiedy (i gdzie) sie spotykamy ? :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ perelka z allegro - ja odpadlam :D \"Towar niezgodny z opisem, sukienka zamiast 52 cm w biuscie ma tylko 47 cm, jest za ciasna, a sprzedajaca odmawia zwrotu pieniedzy. Wyglada na to, ze ta pani robi opis aukcji \"na oko\". Nie polecam. [Odpowiedź z:czw 10 mar 2005 09:16:08 CET] Z przykrością muszę stwierdzić, że kupująca widocznie w innym miejscu ma biust niż przeciętna kobieta. Gdyby sukienka w tym miejscu miała 47 cm nie mogłabym jej nosić, tym bardziej z nałożoną pod nią bluzką, jak to zwykle czyniłam. \" LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga , to nawet to 52 w biuscie to jakos malo :P , nie mowiac juz o 47 :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym biustem to się liczy podwójnie (47x2) - tak mnie się wydaje... no bo kto ma w biuście 47??? chyba nawet goździk ma więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od fryzjera....2 godziny dopieszczania męskimi rękami... Pierwszy raz włosy robił mi fryzjer-facet. W pracy czekał na mnie pyszczy obiadek i jeszcze w lodówce lody od kolegi...No żyć nie umierać! A dzisiaj popołudniu czeka mnie spotkanie "po latach" z byłą przyjaciółką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, bedzie w sam raz na (jakis moze) kolejny wyjazd :D ;) a jesli sie liczy podwojnie ,to juz jest bufet niezly :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadać....wyjaśnić...powspominać? Zawsze może być dobrym materiałem na dobrą koleżankę.Poza tym, ciekawa jestem jak się jej życie ułożyło i tęsknie za tym co było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, już sobie wyobraziłam, jak paraduję w takiej kiecce przez Hurghadę :D MOC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahahha Metaxa,teraz ja oplułam monitor piwem żubrem hahhahahahha to w temacie mojego cyca mizernego:D taa sukienka jest superowa,proponuję taki zestaw dla każdej na nasze spotkanko hahahhahahaha niezły odlot:D a co do spotkania to do jasnej anielki ile razy już mówiłam że jestem na TAK???to wyście wybrały towarzystwo egipskich przystojniaków zamiast mizernego goździka krajowego...😭 hahahhahahhahhahahha ale mam humor fiu fiu od razu uprzedzam wasze jak zwykle daleko idące wnioski to nie przez sex hahahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie przez sex, to najwidoczniej znów pijesz w samotności przed komputerem! :D no tak, ten żubr.... ;) ja dziś pass, jutro muszę być przytomna na szkoleniu, ale w piątek mam imprezkę służbową, także znając życie lekko popłynę ;) ale co tam, raz się żyje ;) buziale, spadam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana w słoneczny dzień. Wczorajsze spotkanie mogę zaliczyć do udanych. Powspominałam, uśmiałam się po pachy, odświeżyłam znajomość. Człowiekowi lżej na duszy ;) Ostatnio wracam późno z pracy i bardzo brakuje mi takich wyjść bez faceta na babskie plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktos sie pytal ,to robie zestawienie do jakiegos urzedu (kontrola jakiegos naszego klienta) faktur + cmr\'rek z 2004 i 2005 ... zejdzie mi sie chyba do jutra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooj Angel zarobisz się po pachy....masakra łączymy się w bólu Goździk jaka pogoda? Bo cos sie chmurki pojawiają i nie wiem czy szykuje sie na deszcz czy nie. W weekend zaczynają się regaty i mam nadzieję że bedzie słonko...A jak nie to malowanie scian w pokoju i szycie nowych zasłonek. Kupiłam sobie świetny materiał w Niemczech w sobotę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, myslalam ze mi sie dluzej zejdzie , juz prawie skonczylam :classic_cool: , jestem po prostu genialna ;) :P a tak na marginesie i u nas cos sie chmurzy ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeewczyny normalnie szok! Dostałam wielką ciężką (36kilo) paczkę kurierem a tam cały wielki karton wypełniony piwem reds!! Wygrałam w konkursie piwko, myślałam ze przyślą mi 6 szt w ozdobnej puszce tak wiecie symbolicznie...a tu około 80 puszek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , to ten konkurs, co glosowalysmy - podawalas linka do puszki , ktora projektowalas ? ? :classic_cool: (z jedna puszke bys wyslala ;) :P ) a co do mandatu, to i tak niski - 200 zl ,to jest jeden z najnizszych za predkosc, wiec raczej sie cieszcie ;) (musieliscie po prostu malo przekroczyc dozwolona ;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×