Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Izka33
Dzięki, wiem o czym piszesz, kwas trzyma się dłużej, wiem o tym,ale ja mam na mysli dostrzyknięcie botoxu w ramach reklamacji, bo miałam robione czoło 3 tyg, temu i wg mnie rewelacji nie mam. Ciekawa jestem czy ktos miał taki przypadek,że zmarszczki pozostały dość widoczne...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak jest
To jest chyba problem jakosci botoxu , albo jego rozcienczenia. Ja mialam tak. Lwia i mimiczne wokól oczu. Lwia trzymala sie 2 miesiace po 2 tygodniach byla równiez poprawiana. Zmarszczki przy oczach PORAZKA! zero efektu , teraz mam wiecej , a w konsekwencji na koncikach mam pionowe zmarszczki których nie mialam. Wydaje mi sie ze sukcesem jest chyba znalezeinie odpowiedniego lekarza ktory nie mądruje sie a wie jak to zrobic. Kiedys slyszalam ze botox w jednych miejscach likwiduje na krótki okres zmarszczki ale... nowe powstaja w innych miejscach. Teraz spróbuje restylane na wiosne , wole miec mniejsze ale dluzej i nie miec nowych po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka33
Jola dzięki :) Ciekawa jestem jak działa kwas na lwie zmarszczki? Napisz jak zrobisz. Ja idę się za kilka dni na wizytę z reklamacją, mam nadzieję,że nie każe mi dopłacać....:( Słyszałam tylko,że botox można robić raz na 4 miesiące, inaczej niezdrowo-stąd moje pytania o dostrzykiwanie. Ale cóż, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka 33,a może miałaś po prostu za duże/głębokie te zmarszczki? lekarka mi mówiła,że jak są takie zmarszczki,to efekt po botoksie będzie taki,jak po wyprasowaniu mocno pogniecionej koszuli-niby wyprasowana,a zagniecenia widoczne tak myślę,że o rezultacie trzeba rozmawiać przed zabiegiem-jeśli Twoja lekarka obiecała,że będziesz miała gładko (w końcu to ona widziała jakie masz te zmarszczki) to ja bym poszła reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Izka33 To prawda,że nie powinno sie robić botoksu częściej niż co 4 miesiące,bo teoretycznie tyle się utrzymuje.Głównie jednak chodzi o to,aby nie przekraczać dawki jaka jest dla organizmu bezpieczna,a to jest 50 jednostek.Ja dostrzykuje ciągle,ale sama liczę podawane mi jednostki.Niektórzy lekarze podają na pierwszy raz tylko 20 jednostek,wiec możesz po prostu trzeba iść i zapytać.Dobry lekarz zapisuje to w swoim notesie.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Izka33 jeszcze jedno.Jeśli chcesz efekt maski,to musisz po botoksie ostrzyknąć pozostałości kwasem.lLnie po zmarszczkach będą widoczne.Czoło sie nie podgina,bo jest zablokowane,ale ślady zmarszczek będą. Cudów nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Mam pytanko o dr Zawodnego ze Szczecina. Padło już kiedyś to nazwisko na forum ale bez odniesień. Robiłam u niego dwukrotnie botox i wypełniacze, poleciłam też przyjaciólkom, Wszystko było ok. Może to głupie pomysły ale otworzył nowy gabinet i może zmieniło się jego podejście? tzn. może jest jakoś bardziej pazerny na kaske? Planuję wizytę bo wszystko puściło już ze 2 miesiące temu (zawsze pozwalam zmarchom się do końca pojawić,żeby mieć większą frajdę z efektu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Mam pytanko o dr Zawodnego ze Szczecina. Padło już kiedyś to nazwisko na forum ale bez odniesień. Robiłam u niego dwukrotnie botox i wypełniacze, poleciłam też przyjaciólkom, Wszystko było ok. Może to głupie pomysły ale otworzył nowy gabinet i może zmieniło się jego podejście? tzn. może jest jakoś bardziej pazerny na kaske? Planuję wizytę bo wszystko puściło już ze 2 miesiące temu (zawsze pozwalam zmarchom się do końca pojawić,żeby mieć większą frajdę z efektu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
Jestem z okolic szczecina,ale nie slyszalam o dr. Zawodnym, gdzie wczesniej przyjmowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Wcześniej przyjmował na Wyszyńskiego. Jakoś obok czy nawet w tym samym budynku jest jakiś hotel, po drugiej stronie ulicy plebania czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodny
w szczecinie przyjmuje osadowska ale czy dobra nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka33
do Joli, Betani, Szeptuchy.... Nie wiem jak u was z efektami, ale ja chyba wydałam kasę w błoto. :( Robiłam 1 raz lwie zmarszczki miesiąc temu, wcale nie tak głębokie. Lekarz twierdził,że będzie bardzo dobry efekt,że utrzyma na pewno dłużej niż pół roku. Jednak zmarszczki widać dość mocno , dają zmarszczyć , nawet mam wrażenie ,że coraz bardziej. Właściwie jest tyle co było,tylko trochę mniejsze. Teraz się dowiedziałam,że nie może dostrzyknąć botoxu, może dostrzyknąć kwas- ale już sie zraziłam, zaczynam wątpić w efekt poprawki. Ciekawa jestem czy dochodzenie reklamacji za powiedzmy 2 miesiące ma sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneri 58
Proszę o adres dobrego lekarz w Krakowie, który dobrze robi botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpulka 38
do aneri 58 : w Krakowie na ul Wrocławskiej w Instytucie Eris przyjmuje dr Lipko-Godlewska ,mogę ją polecić,jest rozsądna i zna się na rzeczy,robiłam u niej czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza mozna
dostrzyknac botox za dwa tygodnie. Poprostu ktos Cie zmyl. Ja botoxu juz tez nie wstrzykne wiecej pozniej zmarszczek , i jakies wypustki mam zgrubienia jakby od igly:-( Robie restylane teraz sa rozne rodzaje , nawet taki którym mozna ostrzykiwac twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza mozna
dostrzyknac botox za dwa tygodnie. Poprostu ktos Cie zmyl. Ja botoxu juz tez nie wstrzykne wiecej pozniej zmarszczek , i jakies wypustki mam zgrubienia jakby od igly:-( Robie restylane teraz sa rozne rodzaje , nawet taki którym mozna ostrzykiwac twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka 33,a byłaś się pokazać \'\'swojemu\'\' lekarzowi? i tak Ci wtedy powiedział? nie znam się na reklamacjach,ale z tego topiku wiem,że dziewczyny były dostrzykiwać,więc nie jest to niemożliwe z drugiej strony,taki lekarz może zbyć,mówiąc ,że np. na 1% ludzi botoks nie działa,albo coś w tym stylu i tu nie masz argumentów,bo fachowcem nie jesteś uważam jednak,że lepiej jest iść i się pokazać i przypomnieć,jakie obiecywał rezultaty,niż dzwonić,albo dowiadywać się u koleżanek,czy z wiadomości w necie co do marszczenia czoła-po botoksie można nadal się marszczyć,tylko ten grymas,który dotąd robiło się niemal bezwiednie,po botoksie wymaga nieco zastanowienia,no chyba,że wstrzykną pół litra ( he,he) i wtedy masz nieruchomą maskę-ale przecież nie o to chodzi,żeby twarz unieruchomić,tylko poprawić jej wygląd miałam botoks w lwie zmarszczki-dwa razy,co pół roku,dziwne jest dla mnie to,że ten drugi trzymał się tylko ze dwa miesiące,widziałam to po tym,jak marszczyło mi się czoło-po botoksie zmarszczki,jak unosiłam brwi były tylko po bokach czoła,nad brwiami własnie,a środek raczej gładki,po tym,jak mi zszedł ten drugi botoks-lwia zmarszczka nie była widoczna (no,bez przesady,trochę była,tylko nie wyglądałam tak,jakbym wiecznie zła chodziła) i nie miałam odruchu marszczenia brwi-więc efekt był taki,jak chciałam ok. miesiąca temu,zauważyłam,że znowu marszczę brwi,jak dawniej i 6-go marca idę znowu (minęlo już 9 miesięcy od drugiego razu) dodam jeszcze,że szukając lekarza,nie szukałam takiego,co robi tanio,tylko interesowało mnie jego doświadczenie i podejscie,jesli już się zdecydowałam zrobić coś z twarzą,to nie chcę pozniej pluć sobie w brodę,że mimo wywalonych pieniędzy,nie mogę spokojnie patrzec w lustro,moja twarz jest dla mnie waznejsza,niż zaoszczędzone 200 zł,wydaje mi się,że dobre produkty kosztują więcej,niż te mniej dobre nie jest tak,że śpię na pieniądzach,ale na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka 33,a byłaś się pokazać ''swojemu'' lekarzowi? i tak Ci wtedy powiedział? nie znam się na reklamacjach,ale z tego topiku wiem,że dziewczyny były dostrzykiwać,więc nie jest to niemożliwe z drugiej strony,taki lekarz może zbyć,mówiąc ,że np. na 1% ludzi botoks nie działa,albo coś w tym stylu i tu nie masz argumentów,bo fachowcem nie jesteś uważam jednak,że lepiej jest iść i się pokazać i przypomnieć,jakie obiecywał rezultaty,niż dzwonić,albo dowiadywać się u koleżanek,czy z wiadomości w necie co do marszczenia czoła-po botoksie można nadal się marszczyć,tylko ten grymas,który dotąd robiło się niemal bezwiednie,po botoksie wymaga nieco zastanowienia,no chyba,że wstrzykną pół litra ( he,he) i wtedy masz nieruchomą maskę-ale przecież nie o to chodzi,żeby twarz unieruchomić,tylko poprawić jej wygląd miałam botoks w lwie zmarszczki-dwa razy,co pół roku,dziwne jest dla mnie to,że ten drugi trzymał się tylko ze dwa miesiące,widziałam to po tym,jak marszczyło mi się czoło-po botoksie zmarszczki,jak unosiłam brwi były tylko po bokach czoła,nad brwiami własnie,a środek raczej gładki,po tym,jak mi zszedł ten drugi botoks-lwia zmarszczka nie była widoczna (no,bez przesady,trochę była,tylko nie wyglądałam tak,jakbym wiecznie zła chodziła) i nie miałam odruchu marszczenia brwi-więc efekt był taki,jak chciałam ok. miesiąca temu,zauważyłam,że znowu marszczę brwi,jak dawniej i 6-go marca idę znowu (minęlo już 9 miesięcy od drugiego razu) dodam jeszcze,że szukając lekarza,nie szukałam takiego,co robi tanio,tylko interesowało mnie jego doświadczenie i podejscie,jesli już się zdecydowałam zrobić coś z twarzą,to nie chcę pozniej pluć sobie w brodę,że mimo wywalonych pieniędzy,nie mogę spokojnie patrzec w lustro,moja twarz jest dla mnie waznejsza,niż zaoszczędzone 200 zł,wydaje mi się,że dobre produkty kosztują więcej,niż te mniej dobre nie jest tak,że śpię na pieniądzach,ale na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z szeptuchą. to jest twarz i dlatego jeżeli zdecydujemy sie na korektę wyglądu to nie oszczędzajmy. Mam pytanie, kto ostatnio robił zabieg w Sulęcinie. Wybieram sie wiosna na botoks i szukam dobrego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letycjaaaa...............
Jak to jest, że 3/4 dziewczyn wypowiadających się n a kafeterii robi botox w Sulęcinie? Wciąż się ten Sulęcin tu odzywa. Mnie to dziwi i zastanawia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos sie tu ostro reklamuje
Jak to jest , że aż tyle dziewczyn wypowiadających się na Kafeterii, robi botox w takiej za przeproszeniem dziurze jak Sulęcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka_kry
znam świetnego lekarza, który wykonuje botox naprawde profesjonalnie, a efekty sa super a najważniejsze jest to ze nie jest zdzirusem i oszustem. Ja już sie nabrałam szczególnie tam gdzie biorą za pewne partie, a tak naprawde to nie wiemy ile nam wstrzyknięto dlatego są kiepskie efekty. Miałam wstrzyknięte 50 jednostek i płaciłam za 50 jednostek, oczywiscie jestem na 100% pewna że lekarz wykorzystał te 50 jdnostek i mnie nie oszukał. Naprawde dziewczyny warto polecam ten lekarz nie jest polakiem ale mówi po polsku świetnie, a konsultacje sa u niego za darmo. Juz na pierwszej wizycie czujesz ze ważne jest dla niego dobro pacjęta. Dr Saifi 600 555 362.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka_kry
znam świetnego lekarza, który wykonuje botox naprawde profesjonalnie, a efekty sa super a najważniejsze jest to ze nie jest zdzirusem i oszustem. Ja już sie nabrałam szczególnie tam gdzie biorą za pewne partie, a tak naprawde to nie wiemy ile nam wstrzyknięto dlatego są kiepskie efekty. Miałam wstrzyknięte 50 jednostek i płaciłam za 50 jednostek, oczywiscie jestem na 100% pewna że lekarz wykorzystał te 50 jdnostek i mnie nie oszukał. Naprawde dziewczyny warto polecam ten lekarz nie jest polakiem ale mówi po polsku świetnie, a konsultacje sa u niego za darmo. Juz na pierwszej wizycie czujesz ze ważne jest dla niego dobro pacjęta. Dr Saifi 600 555 362.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjannna
Ok, tylko napisz z jakiego jest miasta, to ważne. I niech nie będzie z Sulęcina, bo już tego nie" znięsę" (: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka_kry
heheh nie dzięki Bogu nie jest z Sulęcina jest z Wrocławia pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Dziewczyny , naprawdę żadna nic o Zawodnym ze Szczecina mi nie powie? Moje dotychczasowe doświadczenia z nim są o.k. ale tak jak mówieą, ma nowy gabinet (a to wydatek) a wiem,że niektórym źle robi szybka kasa i się "psują" ... Proszę o jakąś opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 37
Podajcie proszę sprawdzony adres do dobrego lekarza medycyny estetycznej w Szczecinie? Padło nazwiska dr Piotra Zawodnego, czy są wśród Was jego pacjentki i czy nigdy nie było tak że żałowałyście swojego wyboru. Czy jest to człowiek, który naprawdę zna swój fach i chce pomagać kobietą lepiej wyglądać , czy dba o swój interes.... Chciałabym przeczytac wypowiedź Pań, które skorzystały z jego usług czy są zadowolone i mogą polecić Pana Zawodnego innym kobietą , a może któraś z Was poda inny sprawdzony adres w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Podajcie proszę sprawdzony adres do dobrego lekarza medycyny estetycznej w Szczecinie? Padło nazwiska dr Piotra Zawodnego, czy są wśród Was jego pacjentki i czy nigdy nie było tak że żałowałyście swojego wyboru. Czy jest to człowiek, który naprawdę zna swój fach i chce pomagać kobietą lepiej wyglądać , czy dba o swój interes.... Chciałabym przeczytac wypowiedź Pań, które skorzystały z jego usług czy są zadowolone i mogą polecić Pana Zawodnego innym kobietą , a może któraś z Was poda inny sprawdzony adres w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Podajcie proszę sprawdzony adres do dobrego lekarza medycyny estetycznej w Szczecinie? Padło nazwiska dr Piotra Zawodnego, czy są wśród Was jego pacjentki i czy nigdy nie było tak że żałowałyście swojego wyboru. Czy jest to człowiek, który naprawdę zna swój fach i chce pomagać kobietą lepiej wyglądać , czy dba o swój interes.... Chciałabym przeczytac wypowiedź Pań, które skorzystały z jego usług czy są zadowolone i mogą polecić Pana Zawodnego innym kobietą , a może któraś z Was poda inny sprawdzony adres w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×