Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość aniamania
GIGI girl, jaki jest twój problem ze skórą pod oczami? Co ma spowodować w twoim przypadku restylan - co mówi lekarz? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wypełniaczy to polecam juvederm, głównie dlatego że trzyma minimum rok, co jest dużą zaletą i jest podawany razem ze środkiem znieczulającym, co również jest bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
do zielony_krokodyl, powiedz proszę w jakich partiach twarzy spisuje się dobrze juvederm? Ja mam problem główny ze skórą pod oczami, chciałabym ją wygładzić i nawilżyć a botoxu troszkę się boję .. Co wypełniałaś ty preparatem i w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
przepraszam, miło być oczywiście "tym preparatem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniamania to chyba zależy jakie masz zmarszczki, bo jak mimiczne to botox będzie najlepszy, a jak statyczne albo wisi Ci skóra pod oczami to juvederm. Nie wiem jakie miasto Cię interesuje, tu: http://pieknatwarz.com.pl/gabinety_index.htm możesz znaleźć listę gabinetów różnych lekarzy, którzy stosują juvederm, mają doświadczenie i certyfikat i nie zrobią Ci krzywdy na twarzy. A botoxu nie masz się co bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
zielony, bardzo ci dziękuję, już zajrzałam na listę, mnie interesuje w-wa, oczywiście gabinetów tam jest cała masa, nie mniej jednak nie znamy fachowości lekarzy, cały czas szukam lekarza w w-wie i tak naprawdę to slyszę glównie do kogo nie iść - a nie, który jest dobry:( Sprawdzę w każdym razie juvederm, gdyż to co piszesz brzmi dobrze, to co mnie drażni to nie mimiczne tylko właśnie "zwisy" - przesadzam pewnie, ale ja to niestety widzę, od wielu lat noszę soczewki kontaktowe, wiadomo co to oznacza, przynajmniej kilka razy dziennie naciągana skóra pod okiem, chciałaby ją ujędrnić i nawilżyć, jeśli masz kogoś do polecenia w w-wie - bardzo proszę Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
aniamania GIGI girl, jaki jest twój problem ze skórą pod oczami? Co ma spowodować w twoim przypadku restylan - co mówi lekarz? Pozdr Aniamania, moj problem dotyczy scienczonej skory pod oczami, mialam przebarwienia i potraktowalam je cosmelanem 2 w wyniku czego skora ma nierownosci i jest bb cienka. Chce ja nawilzyc ale nie chodzi mi o klasyczny koktail mezo bo mezoterapie juz mialam na wiosne i coprawda troche pomoglo ale mnie chodzi o cos lepszego. Zapytana przeze mnie dr, o to co moge zrobic zeby miec piekna i sprezysta skore wokol oczu - jak 25 latki, powiedziala mi ze restylen w formie wypelniacza (nie pamietam nazwy) i ze skora wroci do normy i odzyska swoja mlodzienczosc poniewaz kwas hial.w nim zawarty jest dosc gesty zeby wyrownac wszystkie male bruzdki (one nie sa tuz pod oczami a nieco nizej, wlasnie przez przebarwienia) i dosc rzadki zeby nawodnic skore pod oczami. Moze macie jakies pomysly na sprezysta skore wokol oczu? Jakich uzywacie kremow pod oczy? Jesli chodzi o kremy to dla mojej delokatnej skory wokol oczu najlepszy jest orchidea z Guerlain, wiem ze drogi kosmicznie a obecnie cena rowny niemal z zabiegami na twarz ale na alegro mozna kupc probki za 1/7 ceny ze sklepu :) Kolejny krem to Nanobase stosowany na noc, na dzien sie nie nadaje bo jest b ciezki i tlusty ale swietnie odbudowuje wartswe lipidowa skory. Serum (zielone) z vit C Aurigia jest rewelacyjne rowniez stosowane na noc (albo solo albo pod krem) Napiszcie prosze czy macie jakis swoj cudowny specyfik pod oczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva1111111
gigigirl--- ja używam firmy Ren active 7"radiant eye" jest świetny najlepszy , ale niestety nie ma go w sprzedaży w Polsce, znajomy przywozi mi z Londynu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
Próbowałam wielu, jednoznacznie - shiseido - future solution, cały czas również szukam radykalnego sposobu na skórę pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Ja mam za sobą próby z mnóstwem, górnopółkowych kremów i jak na razie ideału nie znalazłam. Aniamania, jakie efekty widzisz po Shiseido, wyraźnie ten krem zachwalasz więc pewnie 'działa'...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella24
Dziewczyny teraz u dr. Sankowskiego jest wprowadzony System Radiage no super alternatywa dla liftingu :) Nieiwazyjna metoda, po zabiegu nie ma widocznych śladów zabiegu i ryzyko powstania blizn jest małe. pewnie wiece już na czym polega, jak dla mnie to bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Czy Botox w Opolu robi doktor Kęcki ? Macie jakieś opinie.Zdecydowałam że muszę się zbotoxować i nie chce mi się daleko jeździć. Jak lekarze liczą sobie za zabiegi o czego to zależy.Nie chcę przepłacać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoma
Już jakiś czas temu stwierdziłam, że Kafeteria to skarbnica wiedzy. Może ktoś będzie mógł mi pomóc? Cztery dni temu miałam robiony Botoks na czoło i od tej pory boli mnie głowa i jest to bardzo denerwujące... I pytanie: Czy komuś już się to zdarzyło i jak długo trwało? Juvederm jest rzeczywiście świetny a ten dodatek znieczulający znacząco poprawia komfort zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
darkanna, ja bardzo krytycznie podchodzę do mojego stanu skóry właśnie w tym miejscu, jednak po shiseido mogę spojrzeć w lustro bez wielkiego strachu, skóra jest jakby wyprasowana, przetestowałam bardzo wiele różnych kremów różnych marek i ta jest jedyna kiedy po stosowaniu widzę jakieś efekty, również tej samej marki benefiance jest dla mnie super jednak tylko na noc, na dzień jest zbyt "bogaty" a NIE polecam benefiace - serum, wyrzucone pieniądze, jednak jak się szuka tak już jest, uważam jednak że jest to sprawa bardzo indywidualna i dla innej osoby może właśnie to serum byłoby ok, u mnie stoi sobie na półeczce i zaraz pójdzie do śmieci. Ciekawa jednak jestem - napisała mirella24 o system radiage - ktoś próbował? Czy jest cały czas ten sam zabieg o którym się mówi już od dłuższego czasu, czy też coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Aniamania, dzięki za info o kremie. Chyba go wypróbuję. Co do radiage, jeśli to ten już znany na rynku, to polecała mi go dr Walkiewicz, z kolei dr Serafin z Novaderm twierdzi, że to nie działa... Dwóch lekarzy (Serafin i Pniewski) powiedzieli, że w zasadzie jedynie fraxel faktycznie może zniwelować zmarszczki (udowodnione działanie). W piątek mam wizytę w Elite odnośnie fraxela pod oczy. Napiszę co usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
darkanna, czekam więc jak zwykle z niecierpliwością na info, radiage - jeśli to ten, to ja też słyszałam wiele rzeczy o marnych skutkach. Co do kremu, zapytaj w seforze, poproś o próbkę, jest tak wydajny że ja przed zakupem dostałam taka klasyczną próbkę - okrągłe małe pudełeczko sefory i spokojnie używałam go przez ok 10 dni, to mnie skusiło do kupna właśnie Future Solution, wczesniej używałam tylko benefiance, lecz jak pisałam jest troszkę zbyt tłusty na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
tak, próbka to dobry pomysł, aby się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 11
wiec wypełniacze są stosowane na wiszącą skórę pozbawione Kwasu hialuronowego? Więc lepiej wstrzyknąc sobie wypełniacz niż chirurgicznie ingerowac w wygląd, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że jest wiele teraz możliwości i metod jeśli chodzi np o zmarszczki,,, tak samo z preparatów, albo wchłanialne , albo na stałe (artecol, czy aquamid ), ciekawa jest też metoda przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej, zarówno do wypełniania zmarszczek, jak i wymodelowania kształtu twarzy i wygładzenia skóry,,,Mniej jest powikłań bo to własny "materiał " i lepiej się przyjmuje, jest wchłanialny,, ale z każdym zabiegiem efekt jest trwalszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
zgodnie z obietnicą zdam relację z mojej wczorajszej wizyty w Elite, odnośnie fraxela na zmarszczki pod oczy. cóż... zdaniem pani dr z Elite, fraxel problemu nie rozwiąże :( gdyż nie zmiejszy zmarszczek mimicznych, powstałych prawdopodobnie z powodu podania zbyt dużej ilości dysportu na kurze łapki (im bardziej się je wygładzi, tym mocniej wyjdą te pod oczami). fraxel to długoterminowa terapia służąca poprawie stanu skóry, itp. ale nie zniweluje tego problemu. przyznam, że znów zgłupiałam, gdyż od dwóch lekarzy (cenionych i znanych) usłyszałam coś zgoła innego.... to co usłyszałam zabrzmiało jak wyrok, gdyż w zasadzie pani dr stwierdziła, że są to bardzo trudne zmarszczki i nie ma idealnego sposobu na ich zlikwidowanie (w moim przypadku o wypełneiniu też nie ma mowy, gdyż zmarszczki są zbyt płytkie i zrobią się 'wianuszki'.... pozostaje mi tylko siąść i płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia40
Ja piernicze no to teraz faktycznie jest dramat....:( Ile jeszcze to będzie trzymac? Sporo czasu juz minęło są jakieś zmiany na lepsze? a tak prywatnie , jesli mozna ... ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
trzymać będzie do połowy grudnia mocno, potem coraz słabiej. nie jest jednak powiedziane, że te zmarszczki nie utrwalą się. czytałam post na innym forum, gdzie komuś nowe zmarszczki po botoxie zostały na dobre. mam 39 lat ale mimo wieku, do kwietnia tego roku nie miałam żadnych zmarszczek pod oczami (od wielu lat bardzo dbam o skórę) i w zasadzie botox ładnie prostował kurze łapki tak, że wyglądało super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka7772
ja polecam Doktor Janecką. przedtem korzystałam z usług solmedu w Częstochowie niestety przy moich problemach kosztowało mnie to fortunę. koleżanka poleciła mi mały gabinet w Przyrowie koło Częstochowy, zrobiłam sobie botox na czoło i kurze łapki, jestem bardzo zadowolona, p.Doktor bardzo miła i profesjonalna ceny mają bardzo niskie ! Polecam . tel do właścicielki gabinetu 784-607-277 na maila mogę podać ich stronę www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
darkanna, zostaw to chyba i poczekaj aż całkowicie dysport przestanie działać, nie ma sensu na kolejne wizyty, wydawane pieniądze skoro zdania lekarzy są kolosalnie różne, ja natomiast dzięki temu topikowi nie tknę botoksu, będę szukała raczej rozwiązań w wypełniaczach,\ zajrzyj na priv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
aniamania, prawdę mówiąc do takiego właśnie wniosku zaczynam dochodzić, że muszę poczekać aż to diabelstwo przestanie działać i potem zdecydować, co dalej. zajrzałam na priv ale nie mam żadnej wiadomości...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Osobiscie polecam Centrum Keramed we Wroclawiu. Bezplatna konsultacja. Dr Markowicz dlugo tlumaczyl i odpoiwadal na pytania. Botoks i wypelniacze to zupelnie rozne zabiegi ( czesto tzeba je polaczyc). Wazne zeby lekarz potrafil konkretnie i rozsadnie wybrac rodzaj i zakres zabiegów.... Zrobilam rownierz mezoterapie i lipolize.....jestem zachwycona. Przeciez wiecie ze wpadki zdazaja sie wszystkim..nawet najlepszym......wiec nie przesadzajcie...A te zzabiegi to do strony medycznej..naprawde prosta sprawa pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 11
kurcze, dziewczyny najlepiej stosować sprawdzone zwykłe wypełniacze a nie eksperymentować i później mieć takie efekty jak piszecie. Mam na mysli np. Juvederm wypełniacz, ktory działa od 9 do 12 miesięcy i jest aplikowany od razu ze środkiem przeciwbólowym. Nie moźna sobie robić takiej krzywdy choćby na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edek103, w medycynie estetycznej żaden lekarz nie może sobie pozwolić na wpadkę. Przecież jeśli nie ma pewnej ręki to niech się w ogóle za to nie zabiera, dlaczego my mamy cierpieć z powodu czyjejś niekompetencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokodylu:):):):) Oczywiscie ze nie mzoe sobie pozwolic...ale nie ma mistrzów swiata.....i kazdy uczy sie na wlasnych błedach.....wiec nie demonizujmy....kazdy moze miec słabszy dzien.... Zabiegi medycyny estetycznej w porownaniu z prawdziwa chirurgia..to technicznie prosta sprawa..wazne zeby sie dokształcać, wyciagać wniski z błedów.....ale nie robmy z nich nieomylnych bogów....bo nikt nim nie jest..... Jak pisalam trafilam na lekarza ktory otwarcie mowi o plusach i minusach, mozliwych powiklaniach......mowi jakie sam mial komplikacje i czego teraz odradza zeby robic...takiemu czlowieku mozna zaufac..gorzej jak ktos twierdzi ze nie popelnia zadnych bledów i nie ma zadnych powiklan..od takich lekarzy jak najdalej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella222
bbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×