Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Asia1007
Od zrobienia botoxu mija dzisiaj 3 dzień. Kurze łapki są ok. , ale zmarszczki międzybrwiowe ("lwie") trochę za mało się poddały. Czy mam jeszcze czekać na efekty ? Za całość zapłaciłam 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttruskaweczka
A poleci mi ktoś jakąś klinikę w Warszawie? Mieszkam tam od niedawna i nie mam pojęcia gdzie się udać , bo dotąd robiłam sobie kurze łapki na Śląsku , ale mam nieco za daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania...
asia1700----a gdzie robiłaś ? w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka w Warszawie możesz iść do kliniki IQ Medica gdzie robią takie zabiegi. W zasadzie nie tylko botox, ale również. Ja widziałam moją ciocie przed i po zrobieniu botoxu i przyznam, że efekty są całkiem niezłe. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładkie czółko
Asia 1007 ja tez jestem po zrobieniu tej pionowej bruzdy międzybrwiowej - mnie zeszła w dużym stopniu , jest widoczna tylko odrobinkę, ale i tak efekt zdumiewający, z tego co czytalam na forach ciężko jest sie ich pozbyć, szczególnie, jak sa głebokie. Ja miałam strasznie głęboką i widoczną. Truskaweczko, ja mogę polecić Ci , jak chcesz- sama jestem umówiona już na botox na kurze łapki, a jestem po zrobieniu czoła i tej bruzdy, o której pisałam wyżej - wszystko robiłam w Centrum na Czerniakowskiej u słynnej dr Grzesiak i jestem bardzo zadowolona boję sie tylko bo kurze łapki robię 1 raz a czytałam że często może pojawić sie opuchlizna- powiedzcie mi po jakim czasie ona schodzi? umówiłam się prawie przed samymi świętami i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo chciałabym jakoś wyglądać :) mam nadzieję ,ze chociaż do sylwestra będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania....
gladkie czoło-ale piszesz o kurzych łapkach, i o jaka opuchlizne chodzi? pod oczmi czy nad oczami:) wzasadzie ja zawsze po kurzych łapkach mam opuchlizne ale schodzi najwazniejsze :) ale wcale nie musisz miec opuchlizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładkie czółko
mam nadzieję ale gdzieś tutaj wyczytałam, że dziewczyny strasznie opuchły... ja mam nadzieje nie mieć nic... czoło opuchło tylko delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładkie czółko
a napisz mi jeszcze ta po kurzych łapkach to po jakim czasie ci schodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina1077
HEJ,ja robiłam kurze łapki w Krakowie w luxdermice za 399!!,-oryginalnym botoxem /Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1007
(do kasiazpoznania...) Robiłam w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania..
Asiu 3 dzień to zdecydowanie za mało czasu, choć ja juz w 3 dobie mialam wszystko nieruchome bo dr. nigdy mi nie załował:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerka
Bardzo dobry fachowiec od botoxu jest w Sferze (Migała) i tam też ceny sa super jak na stolice ( bo to W-wa) ale i w ogóle. A jak sie decydujesz na niego na stałe (a warto) to zniżki są naprawde opłacalne- za paliwo czy pkp się na pewno zwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska//////
masafi jak tam botox? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Witajcie wszystkie panie, 27 listopada jest otwarcie nowej Kliniki Medycyny Estetycznej w poznańskiej Galerii Malta w centrum Niku o nazwie BOTOKSTUDIO. Przez cały dzień do dyspozycji 3 wyszkolonych i już pracujących w tej branży lekarzy, do tego słodycze, upominki, oczywiście bezpłatne konsultacje lekarskie i promocje, rabaty, okazje. Odwiedźcie nas koniecznie ZAPRASZAMY już 27 w andrzejki od 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska....
Dziekuje, a jakaś stronka internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Jeszcze w budowie, ruszy od grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrinaALA
POTRZEBUJE POMOCY, ROBIŁAM SOBIE BOTOX I POROBIŁY SIE SINIAKI:( CZY KTOŚ WIE JAK SIE ICH POZBYĆ SZYBCZIEJ?????? NIESTETY FLUID TYLKO TROCHE POMAGA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Masc w aptece Lioton 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrinaALA
ZNAWCA, DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ, MAM LIOTION I ARCALEN I MAM WRAŻENIE ZE JESZCZE BARDZIEJ SĄ WIDOCZNE . jEJU, A JUTRO DO PRACY, POMYŚLA ŻE MĄZ MNIE POBIL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Albo masz naturalne skłonności do zasinień co objawia się tym że przy byle urazie masz siniaki, albo ktoś spartolił robotę, ponieważ można trafić w naczynko krwionośne co wywoła mały siniaczek, ale nie zasinienie całego obszaru, to może sugerować np użycie złych igieł. Jak zwykle subiektywna opinia, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Witajcie ponownie, Już za 4 dni otwarcie naszej Kliniki w Galerii Malta Poznań w Niku Fitnes o nazwie Botokstudio. 27.11.2010 od 10 dzień otwarty, porady lekarzy, świetna kawa, słodycze, konsultacje, kupony upominkowe, rabaty i okazje. Zajrzyjcie do nas koniecznie! Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejje kawa i słodycze
to właśnie przesądziło o tym, ze musicie być najlepsi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejje kawa i słodycze
kto by tam chciał u was być królikiem doświadczalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Alez droga pani, to jest kolejna Klinika a wszyscy praktykujacy tam lekarze są z branży Medycyny Estetycznej, dlatego jak to ujęłaś królikom doswiadczalnym dziękujemy...a na kawę zapraszamy wszystkich kto ma ochotę zobaczyć, posłuchać, porównać, zareczam ze nikt tam nikogo nie będzie ciągnął na fotel...pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie w POZNANIU nic tylko do dr. Trzeciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kontynuując, byłam właśnie u niego 4 raz w wiadomym celu, a wcześniej raz w intenstywnie reklamowanym centrum lasero- dermo - esteto itd, beznadziejnie i drogo. \Pan jest 1) fachowy pod każdym względem 2 ) wyważony tak pod względem zaleceń "co zrobić" jak i ceny, śmieje się z tych podkręconych cen, wie że klient i tak wróci :) 3) na bieżąco także z prasą zagraniczną brażową 4) a do tego sympatyczny ( a przecież nie musi). gabinet aspazja w net. a poza tym ma świetny laser, i usunęłam u niego już kilka brodawek narośli w tym taka trudna, co się nikt nie za bardzo chciał podjąć - na czerweni wargowej . śladu nie ma , no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak czytam na str. 132 wpis z 12.11., że ktoś Pani podał wzdłuż całych brwi , nad brwiami, to masakra!!! bez sensu, trzeba znać anatomię, mi pan wspomniany dr trzeciak wbija wysoko w dzwigacze mięśni, nic nie opada ani nie puchnie, przestańcie, to jacyś partacze! nie aplikuje się TYLKO dokładnie tam gdzie jest zmarszczka! po 4 godzinach wracam do domu i mąż nic nie jest w stanie zauważyć, (trzeba serio przestrzegać tego nie pochylania się przez 4 godz, bardzo ważne, nawet do wiązania buta. ja zwykle umawiam się jak mam potem gdzieś długo jechać). Ostatnio zabieg wystarczył mi na 9 miesięcy, a jeszcze mogłabym troszkę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
No to ja jestem ta nieszczesna Pania z 12.11:-( 1234 - czy moglabys mi wytlumaczyc gdzie sa te dzwigacze miesni, w ktore wstrzykuje Ci botox Twoj lekarz i nie masz takiego efektu jak ja? Wiesz zdalam sobie sprawe gdzie mi wbija ta igle ale nie majac praktycznie zadnego doswiadczenia z botoxem myslalam, ze tak trzeba. W jakim miescie przyjmuje Twoj doktor? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja robiłąm tydzień temu BOTOX oczy i kwas hialuronowy w Zabrzu na Sienkiewicza to chyba się nazwa kosmetyka estetyczna . Powiem szczerze, że poszłam tam z niepokojem - a zupełnie nie potrzebnie. Szczerze polecam, Pani magister przed zabiegiem mi wszystko opowiedziała, jakie efekty- kiedy. Pan dr na następny dzień wykonał zabieg. Efekt już jest widoczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×