Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
czesc wam..w ten pochmurny dzien....kassika a czemu pytasz??/ze jestem z polkowic jestem aty moze z bliska gdzies jestes kolo mnie??? ajesli chodzi o nauki przedmalzenskie to juz zrobilismy sobie rok temu wiec mamy juz to z glowy???:-)))a dlaczego pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Moje piątkowe poszukiwania sukni skończyła się jednym wielkim mętlikiem w głowie:(Z 7 przymierzoych wybrałam chyba ze 3 i nei wiem na którą się zdecydować...Czy jechać jeszcze gdzieś i coś poprzymierzać?Już sama nie wiem...:(Pozdrawiam i miłego wieczoru wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta czesc..ale jakie fasony przymierzalas?/taki co mi pokazywalas>???ale powiedz mi niemialas czegos takiego ze np.bedzie za mala na ciebie czy cos takiego??ale one sa regulowane czy jak??ata co wybieralas w stylu litery a to jak to wyglada przymiarzaja ile masz w pasie??boze mi sie wydaje ze ja tak bede miala...i pow.mi jak wypozyczasz???czy kupujesz>???ajak z wypozyczeniem ile kosztuje u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a wlasnie a jaka byla obsluga???mila doarzdaly panie czy jak??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko tyle zadałaś pytań, że nie wiem od czego zacząć:)po kolei:) 1.Fasony mierzyłam w kształcie litery A. Te, co Ci pokazywałam. 5 sukien miało dekolt odkryty (wiesz, tylko do wyskokości piersi), jedna z ramiączkami i (moja faworytka) zakładana na szyję. 2.Wszystkie suknie, które przymierzałam były dobre, z nieiwelkimi poprawkami przy biuście, bo nie stety nie mam się czym pochwalić:( no i na długość. Boję się, żę po poprawkach nie będzie suknia na mnie dobra, ale po to się jeździ do przymiarki przy szyciu:) 3.Nie wiem ile mam w pasie:( 4.W Wawie wypożyczenie kosztuje połowę sumy sukni (tzn. nowej sukni), czyli jeśli kosztuje 2.400 nowa, to do wypożyczenia 1200. Ale jeśli podrę ją na weselu lub cos się stanie, to wszystkie koszta związane z poprawą sukni ponoszę ja. Dlatego chyba jednak kupię. Moją faworytkę będą mi szyli (w salonie), wezmą moje rozmiary i będą szyć, na miejscu. Moa the best kosztuje 1900 zł.(nowa) i gratisowo dostanę welon, podwiązkę i rękawiczki, to chyba nie źle, nie?:) 5. Obsługa BARDZO miła. Skaczą nad Tobą, jakbyś była jedyną ich deską ratunku:) A teraz coś ode mnie...Najlepiej czułam się w sukni \"na szyję\", bo nie stety mam szerokie ramiona (choć wszyscy mówią mi, że wcale tak nie jest, i w tych do wysokości piersi czułam się źle a to przecież najważniejsze, żebym JA się w tym dobrze czuła, nie?:)Wrażenie SUPER!Nie stety teraz spać po nocach nie mogę:(Spróbuję wysłać Ci tu zaraz na forum jakieś linki sukien, które mierzyłam:) Ale się rozpisałam:)!Nie usnęłaś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.isabel-wedding.pl/kolekcja.html W tym linku to jest kolekcja 2007 i to jest ostatnia suknia w tej kolekcji (nazywa się laura) To ta, w której się najlepiej czułam. TYlko nie widac tutaj cekinków, które ma przy tym czymś na szyi:( http://www.susanblanche.com/public/gown/118/Cosmobella%207152.html http://www.susanblanche.com/public/gown/119/Cosmobella%207163.html http://www.susanblanche.com/public/gown/111/Demetrios%204195.html Takie mierzyłam a reszty nie mogę znależc na necie:(Szczerze Ci powiem, że te trzy ostatnie są tak strasznie ciężkie, że chyba bym nie wytańczyła całego wieczoru:(Poza tym te treny mają dziwnie upinanae i wcale mi się to nie podobało:(No i kurde kosztują ponad 2 tys.:(I to bez dodatków!! O.k, odezwę sie. jutro.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wutka Czysta
Brzydkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Cześć dziewczynki :) Extazko ja też jestem z Polkowic :) Jak Ci dobrze, że nauki masz już z głowy :) A w której parafii robiliście?? Mar_ta wybieraj sukienke, w której Ty sie dobrze czujesz. Ja też chcialam sukienke jednoczęściową, ale babki z salonów mi odradzały. Mówiły ze to wszystko tak ładnie tylko na zdjęciach wygląda. Sukienki jednoczęściwe trzymają sie przede wszstkim na piersiach ... w moim przypadku to problem :) A poza tym jak się spoci to sukienki się trochę naciągają i się zeslizgują. Co prawda przymierzalam sukienkę jednoczęściowa bardzo prostą, bez trenu i na ramiączkach ale to nie było to .. Życzę powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta fajne sa ..fajny fason apowiedz mi sa przylegla do brzucha mocno czy nie???czy sa luzne bo ja mam troszke brzucha i ja tez raczej niemoge miec takich odkrytych ramion bo mam troche pulchne..wiec raczej wolalabym taki fason ale cos jeszcze na ramiona albo ksztalt takiej lezki by dobrze trzymaly piersi...ale suknie fajne.......jak znajdziesz chwilke to podrzuc linki...ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasika czesc niemozleiwe tez jestes zpolkowic???super a ile masz lat???akiedy masz dokaldnie slub???ja nmam 18 sierpnia w kosciele u michala archaniola w rynku a ty gdzie chcesz??/ ajesli chodzi o nauki to mielismy robione w tamtym roku u kopki...wie,m ze teraz zaczynaja sie jakos terazw marcu u michala ost jak bylam na mszy to oglaszali???a gdzie przymierzalas suknie??ja bede chyba brala u katriny w salonie w lubinie na przylesiu wiesz gzdie>???ceny nie sa kosmicznie bo bylam tez na armi krajowej w lubinie obsluga hamska i niemila bo bylakm ze swoja przyjaciolka w styczniu bo brala slub to sie przekonalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasika czesc niemozleiwe tez jestes zpolkowic???super a ile masz lat???akiedy masz dokaldnie slub???ja nmam 18 sierpnia w kosciele u michala archaniola w rynku a ty gdzie chcesz??/ ajesli chodzi o nauki to mielismy robione w tamtym roku u kopki...wie,m ze teraz zaczynaja sie jakos terazw marcu u michala ost jak bylam na mszy to oglaszali???a gdzie przymierzalas suknie??ja bede chyba brala u katriny w salonie w lubinie na przylesiu wiesz gzdie>???ceny nie sa kosmicznie bo bylam tez na armi krajowej w lubinie obsluga hamska i niemila bo bylakm ze swoja przyjaciolka w styczniu bo brala slub to sie przekonalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasika czesc niemozleiwe tez jestes zpolkowic???super a ile masz lat???akiedy masz dokaldnie slub???ja nmam 18 sierpnia w kosciele u michala archaniola w rynku a ty gdzie chcesz??/ ajesli chodzi o nauki to mielismy robione w tamtym roku u kopki...wie,m ze teraz zaczynaja sie jakos terazw marcu u michala ost jak bylam na mszy to oglaszali???a gdzie przymierzalas suknie??ja bede chyba brala u katriny w salonie w lubinie na przylesiu wiesz gzdie>???ceny nie sa kosmicznie bo bylam tez na armi krajowej w lubinie obsluga hamska i niemila bo bylakm ze swoja przyjaciolka w styczniu bo brala slub to sie przekonalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasika czesc niemozleiwe tez jestes zpolkowic???super a ile masz lat???akiedy masz dokaldnie slub???ja nmam 18 sierpnia w kosciele u michala archaniola w rynku a ty gdzie chcesz??/ ajesli chodzi o nauki to mielismy robione w tamtym roku u kopki...wie,m ze teraz zaczynaja sie jakos terazw marcu u michala ost jak bylam na mszy to oglaszali???a gdzie przymierzalas suknie??ja bede chyba brala u katriny w salonie w lubinie na przylesiu wiesz gzdie>???ceny nie sa kosmicznie bo bylam tez na armi krajowej w lubinie obsluga hamska i niemila bo bylakm ze swoja przyjaciolka w styczniu bo brala slub to sie przekonalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najlepiej czułam się w tej pierwszej...I najl;epiej w niej wyglądałam, więc chyba pomimo kolejnych wizyt w salonach wybiorę chyba właśnie tą! Nie wiem Extazko jak to jest z brzuszkiem...Mi wszystkie do talii dobrze były dopasowne (mam standardowy rozmiar 28), tylko przy piersiach musi być poprawiona, bo jak już pisałam, mam amły biust:(Ale NA PEWNO coś Ci panie doradzą w salonie, nie martw się!Będzie o.k!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
wiem marta ale ja zawsze sie musze martwic na zapas...dobra ja mykam spac ...pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Extazko, tak jestem z Polkwic :) Ślub mamy 7.07.07 w Slawie. A sukienke szyję również w Katrinie. Bylam w salonie kolo "jamników" i jakoś panie (a byłam w sobote) nie miały ochoty na jakąkolwiek przymiarke...Później pojechałam do Katriny a tam dziewczyny nie pozwoliły mi wyjść bez przymiarki :) A ruch mialy naprawde bardzo duży...Tak wiec sukienkę mam z Katriny :) Nauk jeszcze nie mamy . Nie zdązyliśmy do Kopki i chyba wybierzemy sie do Michała, no chyba, ze znajdziemy jakieś weakendowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Troszkę się załamałam, bo sukni, którą chiałam kupic ni epodoba się prawie nikomu..Oprócz mnie i mojej mamy:(Co aj amm robić?Ja się w niej dobrze czuję i bardzo si,e sobie w niej podobałam. Cał reszta, którą mierzyłam była cięzka i z powodu braku u mnie (prawie) biustu spadała mi i czułam się źle!:(Jakiś mam chyba dziś zły dzień i dlatego się żalę....Zmykam.Odezwijcie się jak będziecie.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hje kasika..aile placisz za uszycie u katriny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta..ja niedawno wrocilamz pracy wcinam caisto wiem wiem kalorie..ale za 2 tyg.bede miala aparat na zeby to wiem ze schudne i to duzo...aczmeu ty taka dzis w nie humorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasike aile masz lat???pracujesz gdzies??/moze sie znamy anwet o tym niewiemy ale bylyby jaja :-)))bo ja mam zamiar isc wlasnie do katriny po wielkanocy...au kogo macie kamerzyste???i fotografa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Extazko czemu nei mam dziś humoru..Choć w sumie po mału zaczyna mi przechodzić zły nastrój:)Pozdrawaim i miłego popołudnia życze:)Czekam na fotki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Hejka Extazko mam 25 lat, fotografa mamy z lubina a kamerzysty nie chcemy. Jeśli masz czas to radzę Ci podejść do Katriny troszkę wczesniej. Dziewczyny mają tam straszny ruch. Chociaż wczoraj spotkałam koleżanke, która ma ślub w kwietniu i tez bierze sukienke z Katriny, i nie miala żadnych problemów z załatwieniem:) Ja po przeczytaniu na forum ( tylko nie kojarze już którym),że dziewczyny sukienke mają wybrana na rok przed, z lekka spanikowałam. Tak więc sukienka zalatwiona i jeden problem mniej :) Odezwe sie wieczorkiem.Milego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasika ajaki wzeilas wzor ja sobie zobacze na ich stronie ...ja chce wsumie prosta,..wiesz....aty jaki wzielas fason???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta ojj biedaku takie dni czasami sie zdarzaja....bedzie dobrze....to dla ciebie🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aty juz marta po parcy ja juz dawno skonczylam..aczym sie ty zajmujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko pytasz juz 3 raz:)Raz< Ci odpowiedziałąm, a po raz drugi piszę Ci, byś przeszła parę stron wstecz i tam Ci wszystko napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ojj marto niechce mi sie szukac napisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×