Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Diano- jakiś beznadziejny ten wasz jubiler. Mój pierścionek był robiony na zamówienie, bez najmniejszego problemu można było zamówić każdy rozmiar. Dodam tylko, że też noszę rozmiar 8 (ukochany nie wiedział, czy 8, czy 9, więc zażyczył sobie 8,5 i taki zrobili! - trochę zjeżdża, ale nie będę go chyba musiała do końca życia poszerzać :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Ja tez mam takiego jubilera, ktory robi np. numer 10,5. Ale i tak na koscielny chce zamowic troszke wieksza, bo wszystkie dorosle kobietki mi mowia, ze jeszcze mi paluchy urosna,a co dopiero jak bede w ciazy. Wiec potem moglby byc problem z poszerzaniem. A jak u Was klimaciki? Mnie ta pogoda nastraja jakos ponuro...Przez to cale zalatwianie i latanie nie mamy z moim Lobuzem czasu dla siebie ;-( Byleby do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc laski...zal mi tych gornikow i rodzin przykro mi z tego powodu wiem cos o tym bo moj tato tez pracuje w kopalni i wiem co to jest za strach moj tato tez mial wypadek na dole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Gdzie sie podzialyscie? Zagladam tu jak stuknieta, pare razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
zareczona czesc no ja jaetsm jak tylko moge wejsc towchodze niedawno co przyszlam od dentysty strasznie boli mnie zab zaniedbalam troche no ale jest juz po....niemasz czasami takich mysli ze sobie nieporadzisz jako zona ja mam tak czasami jak to bedzie ze niedam rady itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Ja? Powiem Ci szczerze, ze bylam zona przez dwa lata: mieszkajac z moim Lobuzem. Teraz sie duzo u nas nie zmieni. A moj przyszly maz, chodzi i sie caly czas mowi do mnie: ' Ty moja przyszla zonko'. On jest tak zafascynowyny tym slubem (weselem tez), ze az mi sie wierzyc nie chce. Extaza! Barsziej sie boje, ze bede zla mama-kiedys. Uwielbiam dzieci, ale mam tendencje do rozpieszczania.A to niedobrze. Glowa do gory.Dasz rade.Przeciez to banalne. A problemiki beda zawsze, wszedzie, beda mniejsze lub wieksze. Zapewniam Cie. Trzeba tylko zawsze trzymac sie razem, a przejdzie sie przez wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Cudne jest to, ze po dwoch latach mieszkania ze soba mam MOTYLKI W BRZUCHU NA JEGO WIDOK. A zapewniam, ze nie jest swiety i nie jest tam jakims idealem. On lubi balaganic, a ja jestem pedantka a pomimo to dogadujemy sie bardzo dobrze no cala reszta rzeczy, ktore nas roznia. Ale chyba z pwodu tych roznic nasz zwiazek nie jest monotonny. Codziennie cos sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc zareczona....tak trzytam cie i tez musze ci powiedziec ze ejstem pedantka co do porzadku ile razy przyjade do niego do domu jak widze w pokoju zakuzone dvd albo telewizor to mnie szlak bierze dalam mu w tamtym tygodniu kwiatka doniczkowego jestem ciekawa czy choc go podlaj pewnie nie...rozumiem ze pracuje caly dzien ale chociaz ogarnacz z grubsza mozna prawda...dzisiaj zadzwonil i zaproponowal andrzejki w sumie jutro ma darmowe bilety do kjlubu ale jest zaloba nieiwem czy isc mam tate gornika wiec szacunek sie nalezy chyba w koncu wyladujemy u jego siostry jak zawsze aty juz masz jakies plany czy jeszcze nie???/skoro mieszkasz juz se swoim to dobrze jego mAMA JEST BARDZO RELIGIJNA I NIEUZNAJE MIESZKANIA PRZED SLUBEM WIEC USZANUJEMY TO ALE W SUMIE MOGLIBYSMY JUZ RAZEM MIESZKAC SOBIE ALE TO TYL;KO JESZCZE 9 MSC DAMY RADE.... pow mi wiem ze sparaw osobista kazdej kobiety ale jakiej metody uzywasz anty...mysmy na poczatku zdecydowalismy sie na tabletki fakt przyznam ze to wygodne ale w ciagu roku przytylam ateraz ciezko jest mi to zbic wiec biore patentex oval najgorsze jest po stosunku ten sluz ale da sie wytrzymac jak narzie nieplanuje dzieci moze za 2lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Biore Yasmin.Co do tycia po tabletkach to wielka bzdurka.Mam znajomych ginekologow. Pogadalam z nimi na ten temat i wyjasnili mi to bardzo jasno. Jak zaczynasz brac tabletki zmienia sie gospodarka hormonalna w Twoim organizmie (cos jak w ciazy-kobietki maja humorki i zachcianki na ogorki kiszone a potem zaraz chleb z nutella). Wiec w pierwszych miesiacach brania tabletek zaczynasz sie calkiem inaczej odzywiac, moze wydaje Ci sie nawet, ze potrzebujesz wiecej jedzenia (bzdura). Problem polega na tym, ze przez te pierwsze miesiace tak rozciagasz sobie zoladek, ze on potem potrzebuje juz tej duzej dawki jedzenia-DLATEGO SA TE DODATKOWE KILOGRAMKI! Ja nie wyobrazam sobie innej metody antykoncepcji. Jestem bardzo wygodna - wiem...Po Yasmin przynajmniej nie bola piersi przed okresem-przy innych tabletkach mnie bolaly i mialam niezle paskudne humory.Yasmin jest dla mnie super. A dziecko...tez jakos za dwa lata planujemy. Lekarz mi juz teraz powiedzial, ze jak bede chciala miec dziecko to bede pod jego kontrola, z odstawianiem tabletek no i toksopazmoza, bo jestem bardzo uczulona na kota, a kiedys przez pol mojego zycia mialam kota. Wykryto mi to uczulenie dopiero ok.2 lata temu. Wlasnie wrocilam od dentysty!!! Juhu...dopiero za pol roku nastepna wizyta. A co do porzadkow mojego Lobuza to...czasem brak mi slow, ale powiem szczerze, ze jak go poprosze, zeby posprzatal mieszkanie to robi to rownie dobrze jak ja.Czasem moze nawet jeszcze lepiej, bo ma sile na trzepanie poduszek itd. On nie lubi tylko systematycznosci. Ogolnie i tak jest boski przydatny i pomocny MIS. Zajebiste jest to, ze moge na niego liczyc zawsze, wszedzie i o kazdej porze. Zobaczymy za 30 lat.Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Z ciekawosci.EXTAZA! Moze poslesz mi jakies Wasze fotki na cylka82@wp.pl PS.Co z nasza BERTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wlasnie niedawno przyszlam z pracy i zaraz sie klade spac mam dosc na dzis dobrze ze mam jutro wolne pospie sobie ...zareczona niemam skanera i niemopge wysylac fotek wiec nici a ty masz jakies bylabym wedzieczna wlasnie etz nieiwem co sie dzieje z berta tak tu cicho bez niej...berta gdzie jestes??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Extaza! Podaj maila. Jak mam Ci poslac fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laseczki..tu ja..niedawno co zakonczylam sobotnie porzadki i gotowanie obiadu dzisiaj idziemy do znajomych na andrzejki ale tylko w kregu bo w sumie jest zaloba melismy isc na dyskoteke ale zmienilam zdanie a wy gdzie sie dzisiaj wybieracie???zareczona jestes???jak mija ci sobota..moj emai l extaza218@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Myslami zawsze jestem, tyle ze dzis bylo malo czasu. Od rana praca,a teraz siedzimy u mojego przyszlego Szwagra. Andrzejki! Dopiero za tydzien sie wybieramy do siostry Mojego Lobuza. To nic, ze troche po czasie. Buzka! Wlasnie wydrukowalam zaproszenia na cywilny. Fajnie wyszly. ;-) Ide sie polozyc, bo choroba mnie dopadla (znowu)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Będzie mi bardzo porozmawiać w wami na temat przygotowań do TEGO DNIA. Ja powiem TAK 21.04.2007 o godzinie jeszcze nie wiem ktorej bo ksiądz nam kazał przyjść chyba na początku roku :), sale mamy, fotografa i orkiestrę. Wesele będzie na ok 70 osób pod warszawą. i chyba juz zdecydowałam się na suknie:) Pozdrawaim wszystkie dzieczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
jestem jestem :) ale tylko czasem :) kurcze z miłą checia bym z Wami posiedziała ale czasu mało :( u nie wszystko po staremu,aa mamy juz godzine 14 w kosciele :) jakos nie bardzo mi sie chce isc do tego ślubu bllee,jak sobie pomysle o tych przygotowaniach to mi sie odechciewa. a jak tam u Was z sukienkami,byłam w paru salonach ,ogladałam ale jakos nic mi sie nie podoba,wszystko takie na jedno kopyto,zreszta sezon na sukienki dobiegł konca,moze cos lepszego bedzie w 2007. szukam cos ze złotem,moze galaxy? jest dosc fajna ,ale na oczy jeszcze jej nie widziałam. robiłam liste mam jakies 110 osob,a przyjedzie pewnie z 60-70 trzymajcie sie :) ,o mnie sie nie martwcie ,zawsze tu wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1234
calineczka witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Mi sie strasznie podobaja sukienki firmy AGNES. Dla mnie po prostu bajer..Kazdy ma inny gust. Milego dnia Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc wam dziewczyny niebylo mnie przez wkend bo mialam problemy z internetem bylismy z moim miskiem u jego siostry na malej imprezie wypilam tylko 3 drinki i jadlam pewnie jakies stare sledzie cala niedziele zwracalam i nic niejadlam tylko cherbata i soki a dzis mnie tak boli zoladek i przewod pokarmowy ze szkoda gadac dzisja tez nic niebed jadla ..narazie niew czutalm sie w zadne sukienki bio musze dosjc do siebie..odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie Agnes faktycznie są super, ostatnio mierzyłam jedną z nich i już sama nie wiem, a byłam już zdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21.07.2007
jejku jaka cudna jedna z tych sukienek ..... mój slub w lipcu .. narazie sukienki przegladam tylko w internecie i mimo tego, ze jest tego mnóstwo ciezko spotkac taka która ma to cos w sobie :) przynajmniej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc laseczki aja wlasnie wpadam tylko na chwilke by sie z wami pozegnac przed snem ja jutreo jade z moja kolezanka zobaczyc suknie slubne bo ma slub w styczniu ide na nie odrazu zobacze jakie sa suknie jakos ladnie sie trzeba ubrac bo tam te wredne babska sie lampia jak sie jets ubranym....tylko ze ona niema takiego problemu jak my bo ona bedzie juz 6 msc ciazy ....ja jeszcze mam czas do sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc wam wlasnie niedawno wrocilam z pracy a rano bylam z moja przyjaciolka w 3 salonach sukniach dkla niej wybieralismy sukienki pierw bylismy w jednym wystawa ladna ale jak weszlismy na zaplecze gdzie sie przywierza suknie jak zobaczyla w jakim stanie leza te gorsety niedziwie sie ze zamaist biale sa zolte ona jkest juz 4 msc ciazy potraktowala ja jak jakos krowe wyciagla taka prosta pogniecie sukienke i na dodtake jeszcze pozacigana mowie jej ze ja ta powieksza dobra dalka inny gorset spytalam sie czy dol sukni jest w koronkach dala ecri wygladala ladnie wnije bo ja wyszczuplilo na wystawie byly ladnie wyeksponowane byla taka srebne jedna i pytam sie czy moze przyweirzyc pow ze nie bo jej to nie bedzie pasowalo no wieie co pow idziemy obsluga beznadziejna ..... potem poszlismy do drugiej okazalo sie ze na przyszly rok juz tylko maja na sprzedaz bo maja za duzo sukien powkupowanych od mlodych ze musza sie ich pozbyc w koncu wyladowalimys w super salonie w malym domku obsluga genialna przymierzyla chyba z 10sukien i babak byla taka mila pow ze jej pasuje taka a taka nie....umiala doradzic odrazu ja przymierzylam tez i powiem wam ze calkowicie inaczej wyglada na manekinie a inaczej na sobie juz chyba wiem jaka chce ..koszt wypozyczenia sukien uzywanych ale wygladalo jak nowki tak idealnie wyczyszczone od 500-do 800 koszt wypozyczenia sukien na sprzedaz czyli nowych od 1200-1600 a na spzredaz i szycie to nawet i do 4000zl....wiec tak to wygladalo i wybrala sobie ejdna ladnie zatuszowalo jej brzuszek wyglada w niej peknie i mi pow babka z salonu ze jak czas letni to tak jak innne forumiczki z nas to musza juz po nowym roku zagladac jesli do wyppozyzcenia i poprostu zamowic sobie i wplacic pol ceny jak tak pojde luty marzec i bede miala zglowy i aha najlepiej jest jak sie ma na przymiarce juz swoj komplet bilezny i buty.,.././

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej nie ma nikogo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Jestem.Tylko czasu malo.Przygotowania do cywilnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Extaza! Dostalas moje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc zareczona dostalam twoje zdjecia dopiero je dzisiaj ogladnelam bardzo ladnie wyszlasz na zdjeciu razem z dziecmi ale pryznam ci ze masz przystojnego swojego hm....a kiedy masz cywilny??a propo powiedz mi gdzie sie wybiera akt urodzenia??w tej miejscowosci gdzie sie urodzilam??/czy u mnie w miescie w urzedzie stanu cywilnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Akt Urodzenia wybiera sie w miejscowosci gdzie sie urodzilas i trwa to kilka minut-dostajesz od reki.Mozesz odebrac Ty lub Rodzic lub osoba z upowaznieniem. Mozesz tez w swojej miejscowosci isc do Urzedu z pismem, ze chcesz swoj akt urodzenia ( ja potrzebowalam Pelny Odpis Aktu Ur. Nie skrocony) i dajesz to pismo pani.Ona je wysyla tam gdzie sie urodzilas, oni odsylaja akt i jest do odebrania u Ciebie,ale trwa to ok.2 tyg jak dobrze pojdzie. Kosztuje to 25 zl. Spadam do Krawcowej.Papap Laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×