Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

hello jestem jestem nic już się dzisiaj nie nawpychałam tak jak obiecałam :Dzjadłam o 18 dwa kawałki ciemnego chleba z szynką i surowymi pieczarkami:Ochociaż stwierdzam że te ostatnie to nie był udany pomysł jutro dorzucę jakiś ćwiczeń i się odezwę te ćwiczenia to mus bo nie mam kompletnie kondycji :( do jutra dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum super że wróciłaś do dietki:) Przyznam szczerze też z kondycją kiepsko stoje. Niby jeżdże na tym rowerku ale już poćwiczyć:| I to hulahop mnie irytuje ale wiem że jak się zbiorę to będą efekty bo brzuszek tak się napina aż boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze mam takie pytanko czy wy ćwiczycie i co??może jakieś propozycje dla mnie tylko weźcie pod uwagę to że pod tym względem jestem kompletnym antytalenciem;)i od razu uprzedzam że odpada: --> bieganie(uraz z czasów szkolnych;) -->i basen niestety :(bo nie jestem w stanie rozebrać się przy ludziach w strój kąpielowy😭chociaż basen......hmmm mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie mi dane popływać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiśka no ja też jakiś czas temu kupiłam hula hop ale mój obwód w pasie chyba już przekroczył tę magiczną granicę do której było możliwe używanie tego cuda :(ciągle spada😠 a szkoda bo pamiętam że jako dziecko szło mi nawet nieźle i sprawiało mi to dużą frajdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum mi też spada!! Ale się nie dam!! Czasem udaje mi się dłużej utrzymac ale zaraz łup spada:D odrazu skłony zaliczam i już wiemy czemu się chudnie przy nim Ja zawsze rower polecam bo nie obciąża się stawów a daje dobre efekty, no i można na początek wspomiany już wyżej marsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jutro z rana polecę na strych poszukać to moje hula hop:Do ile tam jeszcze jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Chciałam się przyłaczyć. Mam 171 cm, 73-74 kg. Już od dawna chce sie odchudzać, ale zawsze jakoś nie wychodzi. Chciałabym żeby wkońcu wyszło i były jakieś rezultaty:) Jestem już zaopatrzona w czerwoną herbate, herbatke slim- spalanie, L-karnityne, zapisałam się na aerobic, niestety jest tylko raz w tygodniu ( spodobało mi się;) ), wiec bede jeszcze musiała ćwiczyć w domku, choćby 8 min ABS na brzuszek, mam rowerek stacjonarny, to i na rozgrzewke coś pojeżdże. No i jeszcze muszę jakąs dietke zastosowac:) Jak ograniczam jedzenie, kg leca u mnie szybko nawet bardzo, bo na ogół wpieprzam jak świnia, chce to zMienić. Trzymam kciuki i za siebie i za nas wszystkie grubaski chcące zrzucić ten balast i cieszyć sie zdrowiem, humorem i piękną i smukła sylwetką. Pozdrawiam🌼 i jutro zdam relacje jak minął mi 1 dzien odchudzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello my humps jasne że możesz się przyłączyć:Dja też dzisiaj wróciłam jako córka marnotrawna:Oi przyjęli mnie cieplutko wiec myśle że jest to dobre miejsce do odchudzania bo ludzie się wspierają:classic_cool: czekam jutro na twoje sprawozdanie i innych koleżanek odchudzaczek;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa koelzanke brum jak dobrze ze wrociłas:* herbatki slim nie polecam na mnie nie działała a piłam miesiac ta spalanie ale coz moze ja inna jestem ide spac rano do pracy buziaki :) brum kup stepper albo rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki melduje się od rana;) na śniadanko był jogurt niestety nie dietetyczny ani naturalny :Obo nic dietetycznego nie mam w domu:(dlatego jade zaraz na zakupy po jakieś jogurciki owoce i warzywa no i zacznę jeździć na rowerku stacjonarnym myśle że jak na tak nieruchliwą osobę jak ja 30 minut na pierwszy tydzień wystarczy;)co by się nie zniechęcić:D tak się cieszę że ten topik nabrał życia:Dcałuski dla was dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie, ze sie wtrącę :) któraś pytała o ćwiczenia. Dla mnie rewelacyjne sa na tej stronie: http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11 Ćwiczenia nie są zbyt trudne i monotonne. Jeżeli nie dajecie rady zrobić wszystkiego to skrocic ilość powtórzeń w serii i ćwiczyć codziennie tylko jedna partię. Z czasem będzie lepiej :) Ważna jest konsekwencja i wytrwałość. Czytaam, że lepiej jest ćwiczyć na czczo, bo wtedy organizm szybciej zaczyna spalać tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie melduje z rana walcze z moim małym szatanem tzn nie moim siostry takze poranna gimnastyka a za chwile jakis spacer :) te cwiczenia na piersi sa extra musze poprawic kondycje moich bo za 15 lat bede zarzucac je na plecy hy hy hy ;) a sniadanko to pomidorek z jogurtem naturalnym i plasterkiem sera zołtego kawa oczywiscie bez cukru :) tylko kurcze dzisiaj nie bede cwiczyc bo stepper jest u mojego faceta ale co mi tam godzinne latanie za 2-latkiem to jak godzina stepperowania :) brum trzymaj dietke nie wolno sie poddawac pomyśl ze na nastepne wakacje wystapisz w dwu-czesciowym stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane i witam naszą nowa koleżankę:) Tak się zastanawiam czy nie oprzeć swojej diety na tym by jeść 1000 kalorii i dużo ćwiczyć. Tzn dalej bym jadła małe posiłki co 2-3h. Co wy na to? Jakoś brak mi koncepcji. Kiedyś było łatwiej. A z tym 1000 kalorii wcale łatwo nie jest bo warzywa mają mało kalorii i czuje się jakbym pochłoneła góry jedzenia:/ A też wiem że nie można zbyt mało tych kalorii bo będą potem big problemy i jojo:/ Hmm może od poniedziałku spróbowałabym amerykańską?? Ktoś byłby chętny się dołączyć? Dzisiaj rano był \"spacerek\" z psem, a raczej bieganie za nim taka silna bestia:D teraz kawke pije czarną bez cukry (dziwne ale smakuje mi), a jak wypije rowerek i hulahop! Ale wsypie do niego troche ryżu lub grochu by było cięższe. Dzisiaj się ważyłam i jakby kilogram mnie a jestem tuż przed miesiączką. No to by było na tyle trzymam kciuki za nasze dzisiejsze poczynania buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiska dzien dobry :) dieta 1000 kcal yto dobry pomysł plus ruch super w ciagu miesiaca 4 kg no a plus ruch to dodatkowe orzysci ładniejsze ciało itd co sie bede rozpisywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki musze sie przyznac ze wczoraj pogrzeszyłam :( o 9 dostałm zaproszenie na piwko i nie mogłam sie oprzec a juz tak dobrze sie dzien konczyła no i poszłam pic jesc i wogole pozniej rano maiłam doła :( a i nie byłam na mom długiimm spacerze z pieskami ale wykonywałm w pewnym sensie cw fizyczne :) trzepałam dywany :) hihi dzis juz jestem po sniedaniu zjadłam pomidorka z połowa serka bielucha :) i herbatka ziołowa tez małe odstepastwo bo dłam łyzeczke miodu a teraz wybieram sie na długi spacer... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja już po zakupach nakupiłam cudów :Dtzn.:otrębów granulowanych,takich \"słodkich\", malutkich wafelków ryżowych(w sumie to nie przepadam za waflami ryżowymi ale te malutkie tam mi się spodobały ze nie mogłam się oprzeć a jeszcze jak przeczytałam że mają 5 kcal jeden no to wiadomo musiały być moje;) )no poza tym jeszcze jogurciki naturalne, takie galaretki w kubeczkach,grapefruita, kotlety sojowe:classic_cool:itp. itd.:D tak sobie dzisiaj trochę sprawę przemyślałam(mojego odchudzania)i stwierdzam że jeśli to ma się udać to tylko ruch i zwykła dieta 1000 kcal :)bo jak sobie przypominam to tylko na niej udało mi się kiedyś naprawdę schudnąć teraz idę sobie zrobić czerwoną herbatę(też dzisiaj kupioną;) )a potem muszę się wziąść za sprzątanie bo mam wrażenie że za jakiś czas się zgubię a przecież mała nie jestem;) -->coccinella dzieki za linka🌻 -->vikusia bieganie za dwulatkiem to na pewno wiecej jak ćwiczenia coś o tym wiem i jakie wszechstronne;) -->Fiśka nie będę ci nic doradzać bo jak widać sama błądzę ale nie wiem czy pamiętasz że ja zaczynałam właśnie od diety amerykańskiej i mnie się nie udało ale może to przez mega stres jaki wtedy miałam no i nie za bardzo miałam siły żeby się uczyć na tej diecie wiec nie wiem najlepiej jak zdecydujesz sama:)ale jedno w tej diecie jest naprawdę dobre jest bardzo prosta;) -->koper ale dzisiaj widzę że już jest dobrze a trzepanie dywanów daje nieźle popalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke jakby lepiej z tym hulahop :) Co do Amerykańskiej to bardziej myślałam by z 3 dni tylko na niej być bo nie przepadam za białym serem . A odpowiada mi bo nie ma na niej mięsa. Własnie zjadłam 3 ogóreczki z łyżką jogurtu naturalnego i pieprzem, a teraz do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Fiśka 3 dni to myślę że nie powinno być problemu :D ja wytrzymałam chyba 5 ;) jestem już po pysznym obiadku (kurczak smażony na oliwie z oliwek z kostką czosnkową knorr i talarkami z cukini pycha i takie trochę inne niż to co jem zwykle)a i do tego buraczki ze sloika:) a i mam praśbę dziewczyny jakbyście miały jakieś przepisy na dobre potrawy na obiad albo sałatki to piszcie bo ja jakoś nie mam pomysłu a tak sobie pomyślałam że mogłabym zacząć jeść rzeczy których do tej pory nie jadłam i używać przypraw bo do tej pory to tylko sól i pieprz :O dzisiaj kupiłam czerwoną fasolę, tuńczyka w sosie własnym, imbir i gałkę muszkatołową-->jakbyście miały jakieś pomysły co z tym zrobić to skrobnijcie coś:) a co myślicie o kotletach sojowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
Witajcie miłe panie:) Ale się topik dziś rozpuścił, jak bicz dziadowski.. czytam, czytam i czytam, aż miło. Fiśka -z tym obciażeniem to dobry pomysł chociaż nigdy sama nei próbowałam a teraz to raczej nie dostanę hulahopu w swoim rozmiarze:(, a i nawet o tym nie myślę bo ten rodzaj rchu mi nie odpowiada. Cudowny jest basen ale u mnnie nie ma:( a buuuuuuuu..., dół po prostu.Najbliższy basem-40km. My humps --- WITAJ:) dasz radę na pewno. fajnie że chodzisz na aerobik, raz w tygodniu wystarczy. Najpierw trzeba w sobie wywołać głód ruchu, aż organizm się przystosuej i zaczniesz odczuwać pozytywne efekty gimnastyki(lepsze samopoczucie, ochota na ćwiczenia, więcej energii itp.) jak się rozkręcisz możesz się dopisać na 2zajęcia. Najgorsze co można zrobić to zapisać się od razu na3 lub4x w tygodniu a później nie moc się z łóżka zwlec i nie ieć ochoty na nic ze zmęczenia. Często tak bywa, że odchudzające się kobitki są wykończone i nie maja ochoty na nic, bo jeśc im nie wolno a na sex brak sił:) p.s. -ja też jem jak ..... a chudnę bardzo szybko przy racjonalnej diecie i kolacji o 18:), może teraz się uda. Wikusiu a moja kumpela pije tę herbatkę spalanie i jest b.zadowolona. Mówiże czuje gorąco i jakąś większą energię. Coccinelle - dzięki za linka. ćwiczonka fajne i wszystko pokazane. Koperku - ja też grzeszę, wczoraj jadłam naleśniki na słodko.Jutro mam imprezkę i muszę wieczorkiem( stanąć przy garach (wiadomo co będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanie to ubranie...
Brum - witaj w domu:) Ciesze się że masz nowy zapał! ja uweilbiam przyprawy i mam cały arsenał. Poleciłabym Ci zioła prowansalskie na początek, cudnie podnoszą walory smakowe sałat, sałatek głównie tych z kapustą. Do kurczaczka odrobinka curry, papryki słodkiej, tymianku itd. Lepiej nie piszę dalej bo mnie na obiad ochota nachodzi. Gałki używam raczej do sosów, zcasami do zupki. Imbir do wszystkich dań meksykańskich, indyjskich, takich lekko na ostro, fajnie się kompouje z curry, curry z papryką mieloną, papryka z tymiankiem i prowansją, ehhh... Do mięska oplecam marynaty korzenne, orientalne, takie już gotowe przyprawy mielone w torebce.Korzenna marynata z kamisa..mnaiaam:) Pozdrawiam i życzę udanych eksperymentów kulinarno-dietetycznych. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny o własnie to dobra kocepcja z tymi przepisami bo ja tez czesto mam problem z obiadem ;) a własnie smaze sobie pieczarki na masle i odgrzewam kasze gryczaną codziennie rano mam problem co by tu zjesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->wyzwanie to ubranie dzięki za rady z ziołami na pewno wypróbuje na pierwszy ogień pójdą te zioła prowansalskie;) a i jeszcze jednego odkrycia dzisiaj dokonałam;) mianowicie otręby granulowane ze śliwkami:Dpycha kupiłam bo podobno otręby bardzo zdrowe i pomagają przy odchudzaniu ale szczerze mówiąc nie przepadałam za nimi takie suche wióry a te są po prostu pyszne:D po południu zjadłam może 6-8 sztuk tych wafelków ryżowych ale tych malutkich krążków (pisze że jeden ma 5 kcal)i wypiłam kawę z mlekiem teraz idę na rower i będę się zastanawiać co na kolację :) wpadnę pózniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze siebie w takie upały:/ katastrofa czuje sie jeszcze grubsza wybaczcie okres sie zbliza wiec moge troche za duzo narzekac ale cierpie na zespoł napiecia przedmiesiaczkowego wiec musicie mnie zrozumiec i mam dzisiaj beznadziejne wlosy :/ na obiad poł maslanki na kolacje reszte dzisiaj dzien oczyszczajacy bo wczoraj był dzien dziecka;) Mojej siostry kolega schudł 18 kg w miesiac wiecie co robił? Nie jadł no to sie nazywa chyba debilizm :/ mmmm zebym ja tak schudła 18 kg ale bym byla szprycha Ktoras wspominała o tunczyku? dodaj troszke makaronu gotowanego i fasolki pychaaaaaaaa ide porobic brzuszki :) buziaki ale pomarudziłam ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dzisiaj jeszcze nie jeździłam na rowerku, więc za chwilkę zaczynam pedałować, mam nadzieje że uda mi się spalić wszystko co zjadłam ale mam takiego lenia że yh:/ też miesiączka się zbliża i całkowicie nie mam ochoty na jakikolwiek wysiłek fizyczny. Ale nic jak trzeba to trzeba. Dziś już tylko woda mnie czeka, ale super usypiać czując lekki głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powie mi ktos na czym polegaja cwiczenia 8 min ABS na brzuch bo zielonego pojecia nie mam a wszyscy o tym pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia mi tam twoje narzekanie nie przeszkadza, może dlatego że ja prawie codziennie narzekam jakbym miała PMS;)wiec narzekaj jeśli tylko masz ochotę :Ddzięki za przepis wykorzystam jutro na obiad bo akurat mam przez przypadek jakiś makaron dietetyczny kupiony całe wieki temu:) na kolację zjadłam moją ukochaną cukinię:)z pieczarkami, 4 plasterkami kiełbasy i odrobiną ketchupu i zupę \"porcja warzyw\" udało mi się w końcu też pojeździć pół godziny na rowerze więc dzisiejszy dzień mogę zaliczyć zdecydowanie do udanych:Di to mnie cieszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×