Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

co tu tak pusto? dziewczyny ktore macie juz sale mozecie podac konkretnie jakie i ile bedziecie serwowac cieplych dań? ja nie wiem czy 4 to wystarczająco duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeeeeeee
Jestem jestem :-), ale wydaje mi się, że zastanawianie się na temat, ile bedzie dań albo komponowanie menu na moim ślubie za dwa lata to gruba przesada, dlatego się nie wypowidam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi restauracja gwarantuje 6 dań gorących, ale zastanawiam się czy to nie będzie mało, w razie co dopłacę za kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ore ore siabadaba da
to juz nie sa dwa lata - to dal tych ktorzy nie umią liczyc. przeciez styczen 2008 a grudzien to jest 12 mies roznicy wiec nie tylko rocznik sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie macie jechac jesli wolno spytac? co z reszta dziewczyn, juz skonkretyzowalyscie plany? to pytanie tylko do niektorych oczywiscie , nie do tych ktore maja konkretne daty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie mamy daty, wiemy tylko, że będzie to najprawdopodobniej sierpień lub wrzesień 2008 :-). Datę ustalimy (chyba) w najblizszym czasie. To tyle w kwestii palnów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem Ciekawa co tam u mojej imienniczki z Rzeszowa bo dawno jej tu nie bylo:/ co robicie na sylwestra? my idziemy chyba do znajomych na domową impreze, chyba ze cos wymyslimy do tej pory ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) kurcze... wiekszosc z Was to ma juz date i sale zaklepana :o a u mni dalej sie nic nie ruszylo :( Od wakacji doslownie nie bylo tygodnia zebysmy jakis wolny dzien mieli... albo ja w szkole, albo on czyms zajety... a jak juz sie zgramy to jedziemy na zakuby do obi albo castoramy :P Jak tak dalej pojdzie to sie dopiero na 2009 wyrobimy ;) A na sylwestra to pewnie wyladujemy tam gdzie w zeszlym roku bylismy... i z tymi samymi ludzmi :) Mamy taka knajpke \"swoja\", wlasciciele nas lubia i mniej kasy biora za impreze :P Wyjdzie nas moze 150 zl od pary :D Tylko bez zespolu impreza... ale w sumie to nawet lepiej :o nie wiem jak u Was ale mnie \"hej sokoły!\" o mdłości przyprawiają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu, narazie nie mamy zespołu, mamy kamerzystę i salę.... Co do sylwestra to wybieramy się do Krynicy Zdrój, jak w zeszłym roku. Urocze miejsce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) my na sylwestra to chyba do znajomych pojdziemy :) ogladam na necie suknie zaraz Wam podesle link do takiej ktora mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są suknie ze starych kolekc
ji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podaj nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) jak przygotowania? moze u kogos cos nowego czym chce sie podzielic? u mnie po staremu i nic wiecej na temat slubu nie zdzialalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pochwal sie nam :) co w kosciele powiedzieli? nie czepiali sie ze za wczesnie chcesz date zaklepac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiądz był całkiem fajny taki staruszek ucieszył sie że przychodzimy wszystko nam wytłumaczył poopowiadał i powiedział że dobrze że przyszliśmy bo on już ma zapisy na 2009 hehehe :))))) fotografa też mamy fajnego robi sesje w pszczynie w parku, teraz musimy iść sobie knajpke zarezerwować na 100% no i narazie spokój reszta w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JAKA MACIE KONKRETNA DATE? GRATULACJE:) a jak nauki przedmalzenskie zapisaliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONKRETNA DATA TO 19.07.2008 GODZ. 16.00 NA NAUKI MAMY JESZCZE CZAS MAMY PRZYJSC W LIPCU 2007 I DOGADAMY WTEDY SZCZEGÓŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra lary croft
Nieeeee noooooo ! zabusia chyba trochę przyfantazjowałas ! Ze niby ksiądz ma zapisy na 2009 r. .... ? Dobre , dobre ! Kochana, do Kościoła to najwcześniej rok przed !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy gdzie i jaki kośció katedra to raczej kościół dość oblegany no i niestety takie są czyste realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie..... widze ze troche sie rozpisalyscie....ale narazie nie mam ochoty tego wszytskiego czytac wiec witam wszytskie stare i nowe panne mlode w 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakos leci....troche zabiegana jestem...ale jest ok. A co u was??? Zaniedlugo swieta...jak je spedzicie??? My w tym roku spedzimy je TUTAJ,:( niestety NIE jedziemy do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w święta będę miałą oficjalne zaręczyny, przyjdą rodzice mojego P. i czeka mnie duuuzy stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻE CO
Kurdę ale ja Wam zazdroszczę Śłub cos pieknego, suknia, kwiaty, goście, przyjęcie, a przede wszystkim złączenie sie na zawsze ze swoim ukochanym!!! Fajnie było (ja juz po 30.04.2005) NA ZAWSZE? KURWA DO GROBU TEZ Z NIM WSKOCZYSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×