Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala dziekuje :) przesle Ci moja fotke ale musze z plytki wgrac bo mialam formata kilka dni temu i jeszcze nie wgralam fotek, ale przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fotek to bardzo ładne :) ładna para z was i ten chor - wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza :) to nie jest płaszcz to jest chyba taki welon?:) ja w kazdym badz razie bede miala inny welon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala tylko jedno zdiecie mi sie otworzyło buuuu chyba przesadzilam z mandarynkami, zeby mi potem tylko uczulenie nie wylazło ajkeis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej) zdziwione że o tej godzinie:)::):) spać nie mogę:) żarcik,mały zasnął o 23 a obudził sie na jedzonko o 4;30 i dalej kima) Kala:) dzięx za zaproszenia na nasza klaskę:)::); no co tak będę pisała sama do siebie mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziś ledwo kontaktuję. Byliśmy wczoraj na urodzinach kolegi. Wytańczyłam się że aż mnie nogi bolą :) Chłopaki na szczęście nie śpiewali :D Za to tak śpiewaliśmy wszyscy i głośno STEPOWALIŚMY że 2 razy przyszła do nas ochrona :D Mariusz (solenizant) dostał w prezencie między innymi perukę afro. Aż ochrona śmiechem parsknęła jak go zobaczyli w drzwiach :D Za dwa tygodnie kolejna impreza - urodziny koleżanki :) A ja znowu w pracy i ledwo żyję. Siedzę nad kawą i się obudzić nie mogę. Zmykam bo znów studenci całą gromadą idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza i Kati łącze sei z Wami w bólu. Wracajcie do zdrówka, Kati pewnie bedzie krocej cierpiec. Ja byłam na nudnych zajeciach, wspolczuje babce prawie polowa jej nie słuchała, druga połowa udawała ze słucha. Potem poszłysmy na herbatke :) teraz sobie zjadłam strogonowa :):):):) leze i zdycham teraz :) Potem moze cos sie poruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, udalo mi wreszcie siasc i Was poczytac (choc nie wszystko) mialam masakryczny weekend, praca i zajecia na uczelni. 4 egzaminy wszystki do przodu i to zwyciesko :-) dzis odpoczywam i .... ciupie w moja gierke :-D gagatka, pytalas o badania. wiec z tego co rozumiem mam prolaktyne, testosterow wolny i jeszcze jakies 2 (nie umiem odczytac). koszt ok.100-120 zl. nawet spokojnie, tyle ze pozniej kolejna wizyta u gina a u niego wielka niewiadoma.. albo nie policzy jak za osobna wizyte albo policzy i znow 15o zl nie moje. wiec pesymistycznie moze sie okazac ze w przeciagu 2 tygodni wydam na te sprawy prawie 500 zl 😡 mam nadzieje chociaz ze wyniki beda dobre... yza, zdrowiej kochana ❤️ dziewczyny sukienki Wasze podlagnelam ale juz nie pamietam ktora jest ktora... ogolnie ladne :-) ja mam przymiarke na poczatku marca, stanik juz mam chcialabym jeszcze do przymiarki miec buty. wiem juz jakie wiec tylko kwestia pojsc do sklepu i zamowic. dzisiaj sobie pomyslalam ze za pol roku bede juz ŻONĄ :-) fajnie to brzmi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka spiaca :o ale bede dzielna i zaraz zabieram sie za cwiczenia :) summer 🖐️ ja poki co chodze panstwowo, a lekarka chyba dobra bo tlumy sie do niej ustawiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec przyłam 40 minut aerobicu plus 8 minut abs plus 5 minut swobodnego marszu. A czy jutro bede w stanie sie ruszac czas pokaze :) Poki co dochodze do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz ze trafilas na dobra lekarke panstwowo.. ja niestety przeszlam dluga droge zanim trafilam do mojego obecnego lekarza, bylam u panstwowego, pozniej prywatnie, pozniej u innej, drozszej lekarki tez prywatnie niestety zaden z tych "lekarzy" przez ponad 4 (!!) lata nie umial mnie wyleczyc z "zakazeN'. pisze w cudzyslowie bo jak przez przypadek trafilam do obecnego okazalo sie ze nie mam zadnej infekcji tylko brak kwasu mlekowego. od ponad roku mam spokoj. takze nie mam juz w tej kwestii zaufania do nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus o ktorej Ty mi te komentarze powpisywałas?? heheh tak wczesnie rano Ci sie chciało?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kope lat dziewczyny :) niestety nie mam czasu Was poczytać ale pomyślałam, że dam znak życia :) W wielkim skrócie to zakuwam do sesji a w wolnym czasie wybieram glazurę kładę gips na sufity, kupuję różne cuda do naszego domku i latam jeszcze na uczelnię :) Wszystkie pozdrawiam jak to wszystko się skończy to obiecuję, że będę częściej na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooohooo kope lat gosiaczku :) to Ty jestes strasznie zajeta kobieta :) summer ja wczesniej chodziłam do takiej jednej tzn. raz byłam i koniec od razu z marszu chciala mi przepisac tabletki bez badania, a takaiej mojej kolezance ktora miala nieregulane okresy zapytala sie je: czy to jej przeszkadza!! Wiec ja bylam u niej tylko raz. No i teraz trafilam na super kobiete :) (mam nadzieje) no i polozna jest w razie czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie moge sie doczekac jak pojde do pracy, wiem ze bede niewyspana, nie bede miala czasu (w koncu przestane sie nudzic) i bede miala kase. Zaraz wybieram sie spac. A wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie wróciłam z koncertu:D poczytam was,a ty co gagatko-już spać idziesz:P😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA wracaj do zdrowia. Duzo cytrynki pij....i miodziku. Z tymi lekarzami to rzeczywiscie roznie. Ja tutaj znalazlam jednego lekarza i bylam z niego zadowolona.Az do momentu jak wykryl mi cyste i swierdzil na odwal, ze mam sie nie przejmowac. Beee...papa mu powiedzialam i znalazlam innego, specjalizujacego sie w sprawach onkologicznych. Od razu mi zrobil wazne badanie, cysty nie wykryl, ale za to wykryl cos wazniejszego dla przyszlego bycia mama. Problem w tym, ze ten lekarz nowy to jest pol prywatnie, ale skoro mam juz z gory zalozone problemy ciazowe to wydam cala kase, zeby tylko bylo ok. Musze byc jak na razie dobrej mysli. Lece do pracy i zycze Wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalyscie ....ale wszystkim chorym osobkom zycze szybkiego powrptu do zdrowia... A ja mam do was pytanie ktory z ponizszych bukietow podoba wam sie najbardziej NR.1-http://images23.fotosik.pl/140/3720d2aec97ff438.jpg NR.2-http://images33.fotosik.pl/107/52c5ca3433f882b9.jpg Nr.3-http://images33.fotosik.pl/107/0eea0d1ca5cc37fe.jpg Nr:4 http://foto.onet.pl/gv4ht,dn45485gw4z4,c6qbw,u.html Nr.5 http://foto.onet.pl/1rtsj,7ks1cs27p141,c0fnb,u.html Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) gagatka, lactovaginalu nie moge uzywac bo mnie uczula ale biore profilaktycznie co 3 dni doustnie provag, jestem bardzo zadowolona. a kiedy Ty idziesz do tej pracy?? iza, otwarly mi sie tylko trzy pierwsze. szczerze to taki "spadajacy" styl bukietow nie jest w mim guscie ale jak juz to najbardziej podoba mi sie 2 a to ze wzgledu na w miare jednolity kolor. nie lubie jak jest tak nawkladane roznych kwiatow i kolorow, wole raczej jednokolorowe. ale oczywiscie kazdemu sie podoba co innego :-) dzis mamy rowno 5 miesiecy do slubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podoba się trzeci-choć ja też gustuję w mniej strojnych:) ale 3 jest ładny(4 i 5-nie otworzyły się:() miłego dnia lecę do pracy jutro J.urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×