Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kala:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P rozumie się...właśnie mi kuzynka-Sławka ale i w sumie moja-pokazała bieliznę na noc poślubna ---zajebista .ma ślub 24 maja:)teraz jest w Anglii i dziś idzie na pierwsze nauki przedślubne ta bielizna sie mi podoba:):):):):):):) http://gorsenia.pl/images/zoom/basic/pod_4.jpg http://gorsenia.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=42&page=view&catid=6&PageNo=1&key=1&hit=1 http://gorsenia.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=42&page=view&catid=6&PageNo=1&key=0&hit=1 a te sobie kupiła Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( strasznie mi przykro, nie wiem co Ci napisac. Trzymaj sie, po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro Malutka,ale może tak miało być,znajdziesz innego księcia:) głowa do góry...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mój J. mi uświadomił,że dziś stódniówka:),czyli 100 dni do naszego ślubu:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te kompleciki,a własniezastanawiałam się,czy na noc poslubną musi być bielizna koloru białego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, naprawde nie wiem, co napisac. Badz dzielna. Strasznie duzo zlego sie stalo :( Nie mialam pojecia, nie odwiedzalam Twojego bloga...ale pamietam, jak pisalas tu, ze tesknisz...ze juz niedlugo... Trzymaj sie jak najmocniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, nie musi byc biala - moze byc taka, jak Ci sie podoba, byle seksowna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka:):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):::):):):):):):):) rozumiem Cie-mnie zostawił chłopak bez słowa wyjaśnienia-fakt nie planowałam z nim przyszłości(jeszcze nie)ale teraz się ciesze że to zrobił...ciężko było mi na początku zaufać jakiemu kol wiek facetowi-na dodatek mój ex szwagier który zdradził siostrę też ma na imię Sławek i ja byłam uprzedzona do mojego... chyba lepiej jak Ci e teraz zostawił a nie potem po ślubie i gdybyście mieli dzieci... okazał sie niedojrzały i dziecinny ale i dla Ciebie zaświeci słoneczko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D:D:D Pierwsze słowa kieruję do malutkiej :( mimo że nie znam... ale.... strasznie mi przykro. Kiedyś po bolesnym rozstaniu z chłopakiem, tzn. narzeczonym, moja koleżanka powiedziała mi bardzo mądrą rzecz - nawet to najbardziej bolesne doświadczenie mnie czegoś nauczyło. Jeszcze nie wiem czego, ale wiem, że kiedyś się przekonam. I przekonała się, po kilku latach uśmiechnęło się do niej szczęście i ... w październiku tego roku wychodzi za mąż za \"prawdziwą\" miłość swojego życia :) Waikiki ---->>>> nie umieraj z tego przepracowania :) Zareczona------->>>>>>>>>> tak bywa, że humorku nie ma, ale zawsze przeciez po burzy wychodzi słońce więc... głowa do góry :) kala ----->>>> mężczyźni już tacy są, ich nie obchodzi wystrój kościoła, kolorystyka na stole weselnym itp. :D za to ich chyba kochamy :D:D:D Jeny, Wy już macie studniówkę. Myśmy mieli tak niedawno a już zostało TYLKO 64 dni A Anahicie 8 dni !!!! Szkoda, że się nie odzywa :D:D:D:D Iza-Rybnik ------>>>>> gratuluję autka :D jeny, kiedy to było cośmy nubirkę kupowali... już ponad 3 miesiące Agatka----->>>> no niechże Ci już zrobią tego kompa, bo nudą wieje na forum :) Ty zawsze taka aktywna i ..... do sprzątania mnie mobilizujesz :D Babitku --------->>>>>>>>> dziękuję za postarzenie Tomcia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka:) ja tez poroniłam jedną ciąże-a bynajmniej tak utrzymuje gin bo inny mówi ze to nie prawda-i tez byłam w rozpaczy a teraz mam synka i jestem szczęśliwa... powtarzam i Ty będziesz:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, wiem, juz przeczytalam wszystko - dokopalam sie teraz do obu blogow.. nie ma madrych slow. nic madrego nie napisze. ale na pewno przyjdzie dzien, w ktorym sie usmiechniesz 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie na razie sie nie da o tym myslec. wazne, zebys to wszystko przetrwala. nie musisz teraz szukac sensu, po prostu badz i trwaj a sens sam sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo slusznie, skup sie na sobie i swoich potrzebach. A czas wszystko pouklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie bylo mnie troche w domu, wiec i na kafe mam zaleglosci... ale troche poczytalam co tam u Was :-) babitku :-) fajnie ze jestes bo ostatnio jak ja bylam ciebie dlugo nie bylo ;-P zareczona, to chyba tak jest ze faceci czasami sa, delikatnie mowiac, malo przyjemni i wybuchowo reaguja w roznych sytuacjach. mam nadzieje ze wasz kryzys niedlugo minie i znow bedzie jak dawniej. nie piszesz chyba co dreczy twojego meza ale moze te przygotowania tez dorzucaja swoje trzy grosze nerwow. przeczekaj... u nas ostatnio marcin bardziej zainteresowany tematem, wybiera z matka garnitur, opowiada mi o bukieciku slubnym, rozglada sie za autem... ale wiem, ze to chwilowe :-) kala, ich to tez interesuje.. ale marcin mi powiedzial kiedys, jak sie wkurzylam ze sie nie interesuje ze "on mnie kocha, chce zebym byla jego zona a kolor zaproszen i inne glupoty go nie ochodza." oni po prostu chyba sa tacy prosci... rybnik-iza :-) pewnie sie juz cieszysz nowym autkiem :-) fajnie :-) malutka tak mi jakos brakuje slow zeby Ci cos napisac bo wiem ze i tak nic z tego co my tutaj czujemy to nie jest to co ty czujesz.. moze po prostu tak jak pisaly dziewczyny, lepiej ze to sie skonczylo teraz niz po slubie. przecierpisz, przeplaczesz a zycie bedzie sie toczylo dalej. tak musi byc. musisz przez to przejsc. wiem ze moze to glupie ale chyba najlepiej by bylo dla ciebi gdybys go potrafila znienawidziec.. wtedy latwiej zapomniec.. a u mnie z nowosci... czekam na wyniki badan, we wtorek ide do gina i mam nadzieje ze sie dowiem, czy na tym etapie podejrzewa jakies problemy z zajsciem w ciaze. mam nadzieje ze bedzie ok... poza tym myslimy na tym, zeby przesunac 'poczynanie' :-P mlodego (mlodej :-D) o rok. mam dosc fajna propozycje pracy ale musialabym przynajmniej rok przepracowac przed zajsciem w ciaze, wiec jesli sie zdecyduje przyjac to perspektywa staran przesuwa sie na wakacje 2008... ciekawa jestem jak tam moj suwaczek :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc na wakacje 2009... kurcze teraz sobie uswiadamiam jak to odlegle brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) malutka 🌻 Strasznie długo mnie nie było albo mi się tylko tak wydaje!!Przede mną w pon już oststni egzamin i wtedy będę pokazywać się częściej!W moim życiu ostatnio bardzo dużo się dzieje!!!!Dziś w samym centrum Wawy znalazłam welon taki jak chcę za 50 zł :) więc kolejną rzecz ślubną mogę odchaczyć - tzn. jeszcze nie kupiłam ale już wiem gdzie mam się wybrać po niego :) Ogólnie to chciałabym każdej z Was coś napisać ale to raczej byłoby zbyt długie więc wszystkie pozdrawiam i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) moj komp powiedzmy ze zyje (i naprawil mi go moj michal - przyszly inz technologii materiałow czyli chemia przede wszystkim) a mopj oobisty inf. ma to w dupie!! Ok ja tez go mam w d... malutka przykro mi bardzo z tego powodu, wiem ze łatwo nam to pisac, ale dziewczyny i Ty maja racje, najlepiej zapomniec i zaczac zyc od nowa, myslec o sobie, stac sie typowym egoista :) powiem Wam historie jaka sie zdarzyla w miejscowosci obok, byla para, chodzili ze soba, ona spodziewala sie dziecka, niby wszystko było ok, pewnego dnia zniknal tak bez słów, zapadł sie pod ziemie. dziecko rosło, chowało sie bez ojca, nagle po 3 latach pojawil sie, niby ze pzreprasza, ze teraz juz beda razem, jzu an zawsze. zaczeli planowac slub, w drodze 2 dziecko, w dniu slubu tzn po rozdaniu prezentów zniknal po raz kolejny z całą kasa. A ona poronila. Przekre starsznie :( Podpisuje sie pod tymi wszystkimi madrymi słwoami co powiedzialy dziewczynki :) bedzie dobrze :) Ktora pokazywala kompleciki?? Ładne :P ten pierwszy bardzo fajny :) Malutka wracaj szybko do zdrówka :) summer :) trzymam kciuki za nowa prace gosiaczek :) zdaj ten egzamin i bywaj czesciej u nas :P fajnie ze masz welon juz :) ja mam niby z sukienka juz. zobacze czy bede kupowac tak gdziez za 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie, bylam dzis u gina, dostalam recepte na wiele roznych rzeczy, miedzy innym,i na tabletki anty sama jestem ciekawa jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek:) nio długo Cie nie było:):):):) summer:) witaj:) a ja w dalszym ciągu mam problem:(:(z welonem-mieć czy nie mieć o to jest pytanie??? co wy myślicie-mając dziecko mogę założyć czy nie wypada??pewnie sie już o to pytałam ale jeszcze nie byłam w takiej potrzebie żeby kupować a teraz to już najwyższa pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza Ty sie nie patrz czy wypada czy nie :) rób jak uwazasz :) kochana jak sie dobrze vzujesz w welonie to zakładaj :P zaraz uschne z pragnienie :) Dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak uważam rób jak uważasz:) niedługo tłusty czwartek,potem Walentynki-czas wybrać się na zakupy;) seksowna bielizna;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie znowu :) milo mi Summer, ja tez sie ciesze :) powodzenia u lekarza - zeby wszystko bylo ok. kope lat Gosiaczku :) Ciebie chyba nie bylo jeszcze dluzej, niz mnie.. Witaj i Ty Gagatku z naprawionym kompem :) ja swojego jeszcze nie mam.. Yza, wg mnie wypada - jesli tylko Ty masz na to ochote. dawno juz minely czasy, w ktorych welon, biala suknia oznaczaly \'czystosc\' - powiedz mi, ile ze 100 dziewczyn do slubu idzie, jako dziewica? :) zupelnie nie przejmowalabym sie tym, czy wypada w welonie, czy nie wypada...wazne, czy Ty masz ochote na welon, czy jej nie masz :) Malutka, nieistotne, czy to forum na takie tematy, czy nie :) istotne, czy masz ochote sie wygadac. ja Tobie tez zycze wszystkiego dobrego, niech Cie teraz juz spotykaja same dobre chwile 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie widzialam po Malutkiej kolejnych postow. dopiero teraz.. widze, ze o welonie Yzy mamy takie samo zdanie :) Kala, a w walentynki ja mam urodzinki :P jutro rano wyjezdzamy do adrianowych rodzicow, wrocimy pewnie w niedziele, albo poniedzialek. moze bede miala chwilke i tam do was zajrze, a jesli mi sie nie uda - to badzcie grzeczne i tesknijcie troche za mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Malutka :( przykro mi i nie bede sie rozpisywac tylko dolaczam sie do tych wszystkich slow co napisaly dziewczyny ...i 3mam kciuki za ulozenia sobie zycie obejetne czy 0one bedzie w Polsce czy zagranica.POWODZENIA . Yza sliczna ta bielizna ...a co do welonu to ty musisz wiedziec czy chcesz czy nie napewno podejmiesz sluszna decyzje ....ja na twoim miejscu mialabym welon bo to raz w zyciu . Witam wszystkich z was pokoleji i dziekuje za gratulacje dotyczaca autka cieszymy sie bardzo ze zakupilismy ale odmiana byla bo z malego na tak duzy ....ale jestesmy SZCZESLIWI. Ja jakos szybo sie obudzilam bo ktos krzyczal na klatce i juz zasnac nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku komp tak tylko prowizorycznie naprawiony :o na dniach bede kupowac nowy , ale bez monitora, myszki i klawiatury, oczywiscie na razty :o uwielbiam ratyb :o no ale nie powiem mamie, daj mi 1000 na kompa, mzoe kiedys bym tak powiedziala,a le teraz trzeba samemu na to zapracowac !! Oj tak Kala za niedługo tłusty czwartek :) oj tak heheh potem walentynki i Babitka urodziny,potem 16 luty Agatki urodziny i koszmarny egzamin!! Nie wymagam dzuo, chce tylko zdac!! Iza a autko juz stoi pod domeme??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×