Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc dziewczyny kata i babitku dziekue za zdjecia superr bradzo mi sie podobaja. kocurek ciesze sie ze nie jestem sama i slubujemy w piatek. drogie koleznaki pisalam juz to moze sie powtorze potrzebuje wierszyki zwiazane ze slodkosciami a w sumie to podziekowania dla gosci. juz pisze o co chodzi kupilam dla gosci pudeleczka w ksztalcie garnitura i sukienki slubnej a w srodku beda cukierki z naszym zdjeciem ale brakuje mi wierszykow ktore chce dolaczyc wlasnie do tych pudeleczek. pomozcie jak moze macie jakies albo znajdziecie wyslicie na adres kasiunia_uk@o2.pl bede naprawde wdzieczna :) do wesela zostalo juz 40 dni jak ten czas teraz szybko plynie :) jutro mam sobote pracujaca kurcze no i do pracy:( a tak ladnie sie zapowiada ale po pracy ja na domek letniskowy wypoczac i na kielbaske z grila buziaki uadnego weekendu i czekam jakby jakas z was cos miala dziekuje trzymajcie sie kochane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn takiej dużej gromadce to ciężko będzie znaleźć domy, ale wierzę że się uda :) ładne te twoje butki, ale nie boisz się że jak nie przymierzysz to mogą być niewygodne? Kati cudne są naprawdę, gdyby nie to że nie mamy jeszcze własnego domu to byśmy chętnie jednym sie zaopiekowali z M. Jemu się od dłuższego czasu marzy :D Malutka Króliś prześliczny :D ja miałam baranka Widzę ze rodzice go strasznie rozpuścili, haha i w łóżku śpi :D:D:D Belleteyn uwielbiam szurusie i te ich ogonki ;) Imili, Kala, Iza, Agatka dziekuję :) ja sie w tej sukience zakochałam ;) A zaproszenia fajne i przede wszystkim nie wydasz na nie majątku, ja też na allegro brałam. A zwierzaki super, pocieszne :D Kala dostałam już zdjęcia - bardzo podoba mi się twoja suknia i ta marynarka, bez zbędnych ozdóbek itp super :D Waikiki moja mama też próbowała mnie namówić na szeroką ale się nie dałam :) twoja też na pewno śliczna :D pokażesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek no wlasnie nie wydalam majatku czekam na nie az dostarcza a znam z wlasnego doswiadczenia ze wlasciwie to wielkiej uwagi sie nie na nie nie zwraca gdy sie dostaje...chcialam cos ladnego za niewielka cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ;) wreszcie weekend!! Kocurek suknia sliczna! :) zwierzaki super! butki ładne! :) Gagatka, dzieki za maila ;) a ja dzisiaj odebralam obraczki sa cudne :) chyba juz to wszystko zaczynam czuc, a i bylam na probnej fryz byla to taka prowizorka ale podobala mi sie nawet na tych moich \"pieknych\" wlosach z odrostami heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zebym sie skarzyla ale wyslalam maila dziewvczynom prawie wszystkim i tylko cafka zauwazyla ze cos ode mnie dostała :) mam takie pyatnko i prosze o pomoc :) jutro ide do szkoly w sumie to tylko na chwile maksymalnie 20 minut i nie wiem czy brac zaproszenia dla znajomych z roku czy umowic sie z nimi na piwo!!??? Ładnie to bedzie tak wygladac jak dam im w szkole?? Czy nielegancko!!!!????? Co Wy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, ja juz rozeslalam maila po znajomych :) a to jest zaproszenie tylkoo na ślub? bo jesli tak to moim zdaniem nie powinno byc problemu a jesli wesele to juz nie wypada, w kazdym badz razie ja bym sie nie obrazila, ale na piwo tez bym chetnie poszla hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wypada Gagatka, umow sie w inny dzien, my tez wzielismy naszych znajomych do pubu popilismy posmialismy sie i zaprosilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka chodzi o tego meila z praca zeby sie nie opier..:P bo takie to dostalam hehe spoko hehe...innych nie posiadam:D....co do zaproszen ja bym sie nie pogniewala jakbym dostala w szkole..ale jesli chcesz to umow sie na piwko:P to ja ide z Toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole witaj cafka:D dawno Cie nie widzialam:P albo ja juz slepa jestem..:P Tobie to dobrze juz nie dlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ile Ty osob zapraszasz z uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to leece na piwko:P hehe .. a ja juz sie nie moge doczekac za dwa tygodnie jade za suknia slubna :D w koncu hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili 🖐️ skrobalam cos do was ostatnio ;) ale wiekszosc mnie nie zauwazyla :) ja juz zaczynam miec stresa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka ja Cie zawsze zauwazam :) i placze jak Cie nie ma :) wszak to Ty wprowadzilas mnie do kraina kurnika ( na ktory nota bene nie mam teraz czasu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka to duzo, ale to zalezy jakie duze weselicho, ja mam jedna kumpele z podstawoiwki z mezem i jedna kumpele ze studiow ktora przyjdzie z kolega tez ze studiow wiec bede miala 2 w 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mialam pytac czy dalej grasz :P a i powiem wam ze spowiedz przedslubna nie jest taka zla, w sumie niczym sie nie rozni wiec nie wiem dlaczego niektorzy sie jej boja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to cafka mialam ostatnio male problemy...i glowe mialam nie tam gdzie trzeba a oczy to juz calkiem hehe:P .. ale dzisiaj zauwazylam:D a co:P zeby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie ja to sie jej boje hehe bo nie lubie do spowiedzi chodzic:P nie wspomne o tym ze nie wiem co powiedziec no przeciez ja taki chodzacy aniol ehhe nie grzesze bo maz daleko ..to co ja mam mu klepac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo mi miło ze dzisiaj mnie Imili zauwazylas ;) w ogole to mi sie chce smiac bo bylismy w spowiedzi a za 3 tygodnie znowu i co tu gadac? jak przez 3 tygodnie sie tyle nie nagrzeszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to była spowiedz jak kazda nie slyszalam o czyms takim jak "spowiedz z calego zycia" jak sie ktos spowiada regularnie te kilka razy w roku to chyba nie ma nic do ukrycia? powiedzialam ze to moja pierwsza przedslubna spowiedz i tyle :) gdyby cos bylo nie tak to ksiadz zwrocil by mi uwage albo np. nie dal rozgrzeszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w sumie hehe chodzi sie te pare razy do spowiedzi :P .. ale ta nazwa spowiedz przedslubna przeraza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam ale spac 😴 miłego wieczorku wam zycze kobietki :) i weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane..tez spadam..bo rano musze wstac do pracy eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i ja -biegnę do męża:) jutro wyślę ci wierszyk,który my mieliśmy w słodkościach:) a co do zaproszeń,to jak chcesz todaj na uczelni,a jak z niektórymi się spotkasz gdzie indziej to daj (na piwku);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×