Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
To może i u mnie do 16. Musze sprawdzić. A zdjęcia robiłam 3 razy i wreszcie wyszłam jakoś normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Hej kobitki:) U nas czeka sie na dowód 2 tygodnie, a czasami nawet po tygodniu jest juz gotowy,ale wiadomo, że nie jest tak wszedzie. Jestem wypompowana z sił przez ten kurs,są dni , ze juz nie daje rady i nic nie chce mi wchodzic do glowy...Trzymajcie kciuki zebym nie rzuciła tego wszystkiego w cholere, a czasami mam naprawde juz dośc...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Cześć laseczki ! Oj nawet nie wiecie jak sie ciesze że o mnie nie zapomniałyscie . U mnie praca praca i konca nie ma . Moj szef nerwowy chodzi bo ludzie uciekaja zagranice i dodaje pracy ostatnio wiecej jezdze niz siedze w biurze .Jeszcze dzisiaj miałam przeprawe z wynajmujacymi moje mieszkanie studentami .Rozpoczeli rok akademicki od ostrej imprezki az zjawiła sie władza , sąsiedzi patrza na mnie z byka i ogólnie mowiac jest kolorowo ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Nelaaa - witaj w klubie tez mam takie dni ze mowie rzuce to wszystko w cholere ale potem wraca wszystko do normy ....bedzie dobrze , głowa do góry i policz chmury .... moon - u nas sa tez czasami takie korki ze jestem w szoku jak jade do pracy lub wracam .A juz szczyt wszystkiego jest jak maluja w godzinach szczytu pasy czy inne prace drogowe . Zabrzu czeka sie na dowod m-c . Pozdrawiam - lawinia , akria, miss brown ,fabiola , wszystkie laseczki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dziewczyny czytacie czasem horoskopy ? Bo ja bardzo lubie od czasu do czasu sobie poczytac takie dziwadła traktuje ze z usmiechem na twarzy. A jak sie sprawdzaja dodaja troche dobrej energi . Jestem zodiakalną lwicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja czasami czytuje horoskopy ale po chwili juz nie pamiętam. Zresztą nie wiem dokładnie jaki mam znak zodiaku, jestem na przełomie ryby/wodnik. W jednych horoskopach jestem jeszcze rybą w innych juz wodnikiem. Chciałabym dokładnie wiedzieć ale nie wiem gdzie to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria - wodnik jest od 21.01 -19.02 ryby od 20.02 - 20.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
To jestem wodnikiem dzięki :) ale często w wielu horoskopach jestem rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Nawiązując do tematu horoskopów... ja się trochę wycfaniłam;) wierzę, kiedy piszą dobrze, a kiedy źle to mówię sobie, że to bzdury;) Witaj w klubie mimi77-29... ja też lwica, trzecia dekada Miłego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ale BYK... tak to z rana jest;) Przecież miało być WYCWANIŁAM... czas na kawę na rozjaśnienie umysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ dzisiaj jestem w o wiele lepszym nastroju niz ostatnio; jechałam 10 minut któcej :D i nawet przez 3 przystanki z 14 -chyba miałam miejsce siedzące a dzisiaj pogoda nie za bardzo piękna, od wczoraj leje i leje, ale chociaż jest ciepło. A jak u Was? Jeśli chodzi o horoskopy to zawsze wszystkie czytam, ale zaraz zapominam co w nich było :O Moj znak zodiaku to bliżnieta. Jeśli chodzi o dowody osobiste to ich ważność zależy od daty wydania, mój wyrabiałam w 1994 r więc jest ważny do konca tego roku. Tez chyba bede musiala wziąśc urlop, zeby go załatwić, tym bardziej ze w tym roku wykorzystałam cały 1 dzien urlopu. Zaraz ide robic sobie kawke :D Zycze Wam miłej pracy lub słłodkiego leniuchowania Odzywajcie się częściej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou wszystkim z rana! hoho ruszyło się tu troche. Jestem zodiakalna panną , ale nie lubie tego znaku. Wściekam się czytając takie rzeczy , jak próbuje się mnie wcisnąc w jakis gotowy schemacik. A czasem mam do tego takie podejście jak miss brown , jak jest dobrze - wierze , jak jest źle - nie wierze. Ot tyle. Ale musze się wam przyznać że o ile nie wierze w astrologię to wybrałam sie ostatnio do wróżki ....tak mnie naszło...i sama nie wiem co o tym myśleć. Ot cała ja według znaku pragmatyk i realistka w praktyce pokręcona marzycielka chyba... Nelaa - trzymaj się ocno kierownicy , dasz rade akria - też mnie to czeka , na temat zmiany dowodu wiem - nic , a musze się tym zając, pewnie jak zwykle w ostatniej chwili. moon - no i leje dziś u nas :( Mimi - wiem coś na temat wynajmu , moja teściowa wynajela tez studentom , mialam tego przypilnować bo blisko mieszkałam, porażka , mieszkało niby 3 a w szczycie , czytaj w weekand było ich 3 razy tyle, że już o imprezach nie wspomne Fabiola - poudzielaj się nam troszke :))))) Buziaki for All.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do pracy , a tak mi sie nie chce , ale musze , chociaż jeszcze kawka :)). Wiem,ide poprosić mojego kierownika żeby na mnie troche nakrzyczał i do pracy zmobilizował. Skąd to lenistwo? Dobra zmykam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny ciężko pracujące. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski, Też ki się nie chce pracowac, ale u mn9ie to nie jest chwilowe:/ Też czytam horoskopy i też nie pamiętam ich już po 10 minutach a już na pewno się nimi nie przejmuję:) Nie uważam, że astrologia to głupota, ale gazetowe horoskopy jak najbardziej... A jestem spod wagi:) Muszę się pochwalić, że od poniedziałku nie jem pieczywa. Nie mogę niestety jesczze tego powiedzić o słodyczach, ale i z tym sobie może poradzę. Zapisałam się na aerobik i salsę więc może trochę dupska zgubię:) Pozdrawiam Ludzi Pracy i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć!!! U mnie nie pada ale za oknem ponuro.Dla mnie najgorsze są poranki. Strasznie nie chce mi się wstawać a później to juz jakoś leci. Ja nigdy nie stosowałam jakiś specjalnych diet, staram się tylko ograniczać ale to nie zawsze wychodzi niestety. U mnie jest tak, jak mam dużo pracy to mało jem, nie mam na to czasu. Na zimę zawsze tyję a na wiosnę, lato chudnę. Waga waha się tak w granicach 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Właśnie wróciłam do domku. Byłam u koleżanki. Trochę poplotkowałyśmy :) Nie chciało mi się ale nie żałuje. Ostatnio w ogóle nie chce mi się nigdzie wychodzić. Po pracy jak najszybciej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ .......czy mogę się przyłączyć do Waszego grona? Czytałam troszkę Wasz topik i wydajecie się sympatycznymi osóbkami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...fajnie...:) jestem ze Śląska, właśnie niedawno skończyłam 39 lat.....rany, ale to brzmi.....czas biegnie. Na stanie mam syna - 18 lat, małżona i koteczka .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam z rana. Pogoda w miarę (sraszą deszczem juz od dwóch dni , a tu codziennie suprajs i słoneczko :))). Nastrój super, w portfelu cienkawo po wczorajszych zakupach, 5 dzień bez papierosa, w szkole u pociechy jak na razie piątki, wyskokowe plany na weekand. Żyć nie umierać :). Tylko czasem czegoś brak..... Witaj Ewcia w klubie. Własnie wczoraj moja przyjaciółka skończyła tyle latek co ty (hmm mnie juz tez niedaleko) i wygląda i czuje się świetnie, a wiesz dlaczego bo nie jest zramolała, uśmiecha się jest pogodna pełna życia i pomysłów. Staram się brać przykład:))))))) Miłego dnia dla wzsystkich , niech wam dzień miło leci. Ja dziś znikam i jestem niewidzialna , mamy kontrolę , audyt i Bóg wie co jeszcze w pracy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lawinko...:) Nie należę do osób pesymistycznie nastawionych do życia.....mam mnóstwo pomysłów do zeralizowania i największym problemem jest brak czasu żeby zrobić wszystko czego się chce...:) Niecierpię bezczynności i znudzenia, mam koleżanki, które zachowują się jak staruszki, no może je w tej chwili obraziłam, ale napewno swoim zachowaniem dodają sobie lat. Zresztą człowiek ma podobno tyle lat na ile się czuje, nic dodać, nic ująć.... Pozdrawiam wszystkie..... Powodzenia na audycie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemanko wszystkim - zarówno nowym, jak i starym wyjadaczkom :D chyba dzisiaj się jeszcze nie witałam ???? taka jestem rozkojarzona, bo mam pierwszy dzień, kiedy nie widać pracy na hotyzoncie :P luzik.... ciekawe na jak długo We wtorek idę na szkolenie :zmiany w planie kont, sprawozdania finansowe i inwentaryzacje ....bardzo interesujące...., ale lepsze to niż siedzenie w pracy :P, perzynajmniej czas szybciej zleci i wciagnę jakiś dobry obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Witaj Ewciu39 :) Dobrze masz Moon, że szkolenia robia wam w godzinach pracy. Ja zawsze mam albo popołudniami albo w weekendy. Jutro musze dłużej zostać w pracy, w sobotę też praca :( i w dodatku ta pogoda. Podobno niedługo ma się poprawić i zrobić ma się prawdziwe babie lato. Nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorową porą. Jestem wypluta i zmięta już dziś. Pracowity dzień w pracy i nie mniej w domu. ewcia - to nie było bezpośrednio do Ciebie :) :) :) , bardziej może do mnie zeby sobie to setny i tysięczny jeszcze raz uświadomić :), a swoja droga tak trzymaj :) moon - korzystaj z wolności :) w pracy, fajnie ze wam ogranizuja te szkolenia , ja sie nie rozwijam w tym temacie nic a nic. akria - w ten weekand ma byc podobno prawdziwe babie lato, więc nie zapracuj sie bo go nie zauwazysz nawet , przejdzie koło nosa i wróci dopiero za rok :) FAbiola - salsowałaś juz ?..... koniecznie zdaj relacje. mimi, miss brown, nelaa - :), :) zdaje sie ze tylko ja takie elaboraty produkuje Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×