Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Dorota16
Ej a mam mam bardzo waze pytanko ;) hehe bo ja juz sobie przebijałam nos z 6 razy^^ ale nigdy nie na wylot :D:D:D i mialam kolczyk w nosku i mam sobie teraz xD kiedy chce to go wyjmuje a dziurka szbko zarasta wiec drugi raz przekłuwam w te same miejsce xD.Ja sie boje ostro przekłuc tej ostatnije warstwy tzn tej blonki w srodQ noska...Boli prawda ? a ja mam polowe nosa przekłutego i kolczyka nosze hehehe wiem ze to smiesznie brzmi nom ale to prawda:)odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bziuum
nie ma czego sie bac ja wlasnie dzis ide przekluc sobie nosek boje sie ale pocieszam sie tym ze bol potrwa tylko chwileczke a moze nawet nic nie bedzie bolec ;)) a ten kolczyk Ci nie wypada? Bo wiesz jezeli jest w polowie wlozony to to musi smiesznie wygladac ;) pOzdrO ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
noo powiem tak..:)) naparwde nie ma czego sie bac..:PP ja dzisiaj przebijalam kolezance nosek.. prawie nie bolalo a jutro ide drugiej przebijac... chyba zajmse sie tym fachowo hehe w zanadrzu mam juz przebicie pepka i brody..:PP hehe aa co do tego to nie boli a ztak bardzo jak przebilas polowe to druga polowe tez dasz rade i najlepiej za jednym razem nie bedzie az tak bardzo bolalo..:)) pzdr:*:) zycze powodzenia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am whot i am
Mi przebijała koleżanka na obozie zaostrzonym kolczykiem ;p to było 5 dni temu i już zmieniłam kolczyk;D nic mi sie nie babrze, dobrze sie goi i w ogóle nie boli;] jak przebijała to bolało dopiero gdy powiedziała "już prawie przeszedł na wylot" wtedy pociekły mi łzy ale nagle patrze do lustra i widzę w moim nosku śliczny kolczyk o którym tak długo marzyłam;p tego samego dnia parę godzin wcześniej przebiła mi w uchu na górze też zaostrzonym kolczykiem i powiem ci że teraz jeszcze boli mnie ucho jak go mocniej dotknę (minęło dopiero 5 dni) niż nosek;D powodzenia;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguslbn
Elo. JAk mam przekonac ojca o kolku w nosie? On nawet nie chche o tym słyszec. MAm 16 lat. WAriant że przyjde z kolkiem w nosie nawet nie wchodzi w rachube, wściekl by sie starsznie. Rok temu chcialam kolka w penpku tez mi nie pozwolil. :( nie wiem jak mam go przekonac. JAk ma ktos sprawdzone sposoby prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiikk
Hej , mam pytanko. CZym wam robiono kolka w nosku i czy bolalo?? dzieki za odp z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka
jak przebić sobie samej nosek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
hej..:)) noo pierwsze pytankoo jak przekonac.. powiem tak ja wojowalam 2 lata..:)) najpierw tez nie chcieli slyszec tylko w sumie mama sie nie zgadzala... w koncu powiedzialmz e i tak przyjde z kolczykiem.. albo przebije sobie sama jak mi nie darza pieniedzy w koncu powiedzieliz e jak wyjde z gimnazjum... noo sie udalo.. mam juz 1,5 miecha..:DD drugie pytanko w ogole nie boli nie bolalo...:)) tzn moze troche.. ale ja wogole to masochistka jestem..:PP - joke.:)) ... A jak sobie samemu przebic.. najlepiej wenflonowa igla.. od spodu tzn od srodka... [nie do srodka] a po chwili wlozyc dopiero kolczyka.. ahaa i najlepszy bedzie albo na zagiecie... albo kolczyk od ucha... bo ten z kulka nie bo Ci moze zarosnac dosc szybko i bedzie problem z wyciagnieciem tak jak u mojej kolezanki.... pzdr zycze powodzenia..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolczykiem w nosie
hej, ja mam kolczyka w nosie już miesiąc. Na początku sie bałam bólu i tego, że kolczyk będzie mi przeszkadzać, ale w ogóle mi nie przeszkadza i jest super!! Przebiła mi kosmetyczka igłą z wenflonem, zrobiła ciut wyżej bo miałam jakieś naczynko ponoć pęknięte. Trochę bolało, trochę leciała krew, ale warto.Mówiła coś, że niektórym sie jakiś kanał nie otwiera, ale mi się na szczęście otworzył. I teraz się super zagoiło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę sobie zrobić kolczyk w nosie,ale w związku z tym mam pare pytan do was.Dlaczego odradzacie przekłucie nosa pistoletem?Z jakim zakończeniem kolczyk jest wsadzany do pistoletu?Po której stronie najlepiej go zrobić?Dlczego po dysce moze ropiec dziurka?I jeszcze jedno pytanko,jak długo się goi?prosze o odp.thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werciax
siema ;] mam 13 lat,i czy doradzacie mi przebić sobię nosek.. boli too ?! i tak z ciekawosci,bo słuszałam,że jest drogie,ale 100 zł to chyba nie tak dużo jak na kolczyk w nosie nie?! pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
hejka...!!! odpowiedzi na wasze pytanka..:)) odradzamy przebijac pistoletem, poniewaz to jest za moca sila uderzenia moze Ci cos tam uszkodzic w nosie... po drugie obojtenie z ktorej strony ale z tego co wiem to przewaznie ejst ona robiona z prawej strony..:))) Jesli masz 13 lat.. coz Ci moge powiedziec jesli rodzice sie zgadzaja i jest to twoja przemyslana decyzja to zrob sobie.. ale wez pod uwage ze jestes jeszcze bardzo mloda.. nauczyciele moga to zle odebrac... poniewaz jestes w wieku mojego brata wiem, jak nauczyciele patrza na to.... kiedys nauczycielka zwrocilam mu uwage dlatego ze postawil sobie wlosy na zel.. wiec roznie to moze byc z twoim kolczykiem... moim zdaniem powinnas poczekac jeszcze z rok..:)) ale to od Ciebie zalezy... pozdrawiam....!!!! zycze milego dnia..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
jeszcez kilka przeoczen... nie prawda ze ropieje po dysce... noo chyba ze sie jeszcze nie zagoil i odrobina kurzu to moze od tego sie zrobic stan zapalny.. ja swojego mam juz 2 miechy..:)) i nic mi sie nie dzieje... po drugie 100 zl to jest baaaardzo duzo jak na kolczyk w nosie.... ja za przebicie dalam 30..:) hmm ale ze swoim kolczykiem a 50 jesli kupujesz kolczyka u nich...:)) najlepszy na pierwszy arz jest kolczyk tzw.."na zagiecie" poniewaz ten z kulka.. za nim Ci sie zagoi to dziurka moze Ci sie zmniejszyc i wyciagnieceie kulki bedzie bolesne.... ja tak mam teraz ze musze co jakies dwa trzy dni wyciagnac kolczyka bo mi zarasta i baaardzo boli wyciagnieceie pozniej..::(((( noo ale ogolnie ejstem zadowolona..:))) busska:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorka
hej mam zamiar przebic sobie nosek. kupialm soebie kolka ale czy koczyk do nosa wyglada tak jak zwykly malutki do ucha bez zapiecia? bo ja mam cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paqsia x
Siema;] mam zamiar jutro przebic sobie nosek..haa^^ ide do kosmetyczki..;P mAm nadzieje ze bolec nie bedzie..x) jak bylam mala..i poszlam z mama przebic uszy..to ojj..przebila mi jedno kosmetyczka i odrazu ucieklam z salonu..i mnie mama gonila..hehe;] i poszlysmy przebic to drugie...nie pamietam czy bolalo..ale skoro usieklam..to.. hehe x) ale mysle ze w nosie nie bedzie bolec..przynajmniej mam taka nadzieje..oby;] a kolczyk w nosku baaaardzo mi sie podoba..heh..jak juz zrobie to napisze jak bylo..;P 3MAJCIE SIE!!! buźź;* x))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
noo too tak... prawie nie boli w sumie mnie nie bolalo... ale moja kolezanke tak...:))) aa jesli chodzi o kolczyka to na pierwsze przebicie musisz miec kolczyka tzw.."na zagiecie" aa nie tego prostego z kulka.... na koncu..(tak kolczyk do nosa jest zakonczony mala kuleczka, ktora chroni zeby nie wypadal z noska..) wiec zycze powodzenia..:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paqsia x
Ja przebiłam nosek dzisaj. Nic nie bolało..to był moment.. Naprawde warto! Ślicznie to wyglada x)) poprostu cud miód i orzeszki x)) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tymi malymy ozdóbkami w nosku..;P paa;* buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
ojj napewno przesadzasz..:PP nawet jesli jestes grubsza to wcale nie przeszkadza taki kolczyczek.. dodaje uroku.. ale dobrzez e wybralas nosek boo jest booski..:))) hmm kolczyk... noo a przewaznie robi sie z prawej..:*** zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikk
do Paqusi x: mam pytanko czym robiono ci kolczyka pistoletem czy iglą?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elph
chce sobie sama przebic nos i nie wiem jaki kolczyk wybrac... podobno taki z kulka na koncu ciezko jest potem wyjac i lepszy jest zaginany, ale czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villona
Ja mam kolczyk od dwóch dni(srebrny). Nosek przebiła mi siostra, dzień po tym jak zrobiła to sobie:) Zrobiła to wysterylizowaną igłą od weflonu, kolejnym krokiem było włożenie sobię kolczyka(co juz robiłam sama). Trwała to troszkę dłużej niż kilka sekund, ale specjalnie nie bolało(łzy lecą niestety samoistnie). Kolczyk mam z kuleczką, ładnie sie goi i nie nadal nie boli:) Pozdrawiam i polecam przekłuwanie noska - wygląda bardzo ładnie...zresztą...najważniejsze by podobało się tej osobie, która będzie go(kolczyka) miała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paqsia X
mI ROBIOno pistoletem x))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamsiaa007
kolczyk w nosie nic nie boli :)) Wczoraj sama sobie przebijalam i uwiez ze jestem strasznie zadowoolona :)) poprostu na poczatek kupilam dlugi kolczyk do nosa oscilam ta kuleczke na koncu i wbilam malutko bolu a satsfakcja i efekt na maksa sweet mozesz sobie zobaczyc na fotce u mnie msz w pseudo tylko dodaj fotka.pl :) a jak masz jakies pytania to smialo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progressiv
a ja nie polecam kolczyka z kuleczką na końcu, moja koleżanka taki ma, a raczej miała.. nie chciał jej wyjść bo dziurka się pomniejszyła i za pierwszym razem wyjęła z trudem, krew leciała, rozwaliła sobie kanał przekłucia i później nos ją tydzień bolał, ale dalej nosiła ten z kuleczką.. wiec ostatnio jak chciała wyjąć i przeczyścić nos.. nie dała rady, za bardzo bolało.. tata jej musiał takimi małymi kombinerkami ucinać.. od tej pory nosi zawijane i nie ma zamiaru zmieniać na te z kulką ^^ Heh, a ja mam po lewej stronie. I to nieprawda, że przeważnie sie robi po stronie prawej, bo 2 moje koleżanki mają po lewej, a dwie po prawej, więc.. jak kto chce.. ja zrobiłam po lewej, bo tak mi się podobało, a nie dlatego, że po tej stronie się przebija. Pozdrawiam. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa1991
U mnie jest prawie to samo... tzn, ja go wyciagam zawsze co kilka dni... zeby przemyc itd.. ale pozniej mam problemy z wlozeniem go spowrotem... przez pierwsza przejdzie a mecze sie z druga.... po za tym nos mi sie straszie babrze.. a mam ju dwa miech go.... jakos ostatnio puchnie mi i boli... tez tak mialyscie...?? Co na to poradzic...??? Szukam pomocy.:;) pozdrawiam..:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamsiaa007
To kupcie sobie kolczyki dlugie i pozaginajcie kjoncowki !! albo od razu z zagietymi i bedzie wszystko oki ja mam kolczyk bez Qlki i bez zagietej koncowki i nie wypaduje a ey przezywacie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×