Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość alex--andra
heyyy....ja wczoraj przebiłam sobie nos sama rozgrzałam igłe i wbiłam normalnie nic nie bolało tylko jakby komar chlasnoł.mama dowiedziała sie o kolczyku,była wsciekła ale wkoncu przeszło jej i sie przyzwyczaiła.mam pytanie bo doodkoła zrobił mi sie strupek czy to normalne ile bedzie sie goić,pozatym dokonca nie chce mi sie włozyć kolczyk pomożcie pliskaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Nie Tylko Ty masz taki problem...Inne dziewczyny tez sie na takie cos skarżą :) ja tez kiedyś miałam takie cos i po paru dnaich zeszlo :) to ci wyszlo przez tego kolczyka :Pmoze sprubuj to przebic igła i moze zejdzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No to bedziesz musiala zniesc bol i sobie go mocno wbić...:) PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
a ten strupek jak narazie to normalne bo po kazdym przebicu sie napeno robia strupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex--andra
Dziekii...:*ze odpowiadacie na moje wiadomości.Ale właśnie nie moge go do końca wbić i z tego powodu troszke mi odstaje kolczyczek....!po jakim czasie to sie wszystko zgoi...pliska pomożcie niech ktoś mi wszystko opisze oki...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex--andra
MONI-Q heyyy.... ja niedawno przebiłam sobie nosek(sama)najlepiej kup sobie kolczyk z zakrzywiona końcowka one sa najlepsze i nie wypadaja....nie radze kupować kolczykow z kuleczka ,bo one rownież wypadaja....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex--andra
heyyy.... to znowu ja...:(mam pytania bo do konca nie chce wejść mi kolczyk a ta błonka za nic nie chce sie przebić......!jak jej nie przebije to moge mieć z tego powodu nie przyjemnośći sama przebijałam nosek....i czy zostana jakieś ślady....?:):):):.jaki najlepiej kupić kolczyk ile ranka bedzie sie goiła dookoła mam strypek to brzydko wyglada .mam pytanko odnośnie jezyczka jak najlepiej go przebić można samemu?czy moge sobie coś uszkodzić z goryy dzieki za odp POZDRO:):):):):_)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
dla mnie jest to dziwne że nie chce wam sie przebić nos do końca. Jeżeli przebijacie igłą nie ma siły żeby nie przebić! Troche mocniej przydusić i przejdzie,a tak będzie wam zarastało powoli,powoli,kolczyk będzie wypadał i będzie sie mazało:/ Co do języka powiem tak. Ja lubie robić eksperymenty i chiałam sobie przebić go sama ale po pierwsze nie dostałam wenflonu (bo powoli wycofują go z obiegu aptecznego) a po drugie jak sie dowiedziałam ile na języku jest nerwów kubków smakowych i to wiązadełko do zdecydowałam że poświęce troche kasy i przebije u kosmetyczki. Efekt? Super zagojone,bezbolesnie i wszystko jest na swoim miejscu. Teraz ciesze sie że poszłam do kosmetyczki bo koleżanka przebiła język sama (jakieś dwa tyg temu) i wczoraj go wyjęła bo co chwile leci ropa i krew,nie czuje smaku i strasznie sepleni. Rób jak chcesz ale ja odradzam samodzielne eksperymenty... pozdrawiam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
Hejka wszystkim!!!ja na półrocze robie sobie kolczyka w nosku :P a na 18 tatuażyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
Do ALEX--ANDRA : Nie nigdy nie przebijaj sobie sama języka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest to bardzo niebezpieczne!!!poza tym może wdać sie zakażenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!język to też receptor smaku!!!tam są miliony kubków smakowych!!!a poza tym można zemdleć przy przekuwaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex--andra
cze...:)oki lepiej nie bede ryzykować z jezykiem ale nadal nie moge przebić do konca noska probowałam ze 100 razy ale nie moge .... :(:(:(pomożcie pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż woemy
a którą dziurkę lepiej przebić?prawą czy lewą? i ile to kosztuje?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż woemy
co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggvbikgbik
jikjnkjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Ja mam przebitą prawą :) ALe zrob jak uwazasz po ktorej stronie ci bedzie wygodnije i jka ci die podoba :)... Cena przebicia zalezy od tego godzie pojdziesz przebic noseQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż woemy
ale ten koszt to np 10 zł czy 100 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No własnie chodzi o to że to jest róznie...niektorzy mowia ze około 25 zł a moja sis zapłaciła 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Od 25 zł w górę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mali69
Ja mam pytanie, w sumie dziwne ale mnie nurtuje. Czy kolczyk w nosie nie przeszkadza w tzw. smarkaniu ? Bo zdaje mi się że mozna odczuwać pewien dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No moze troszeczke przeszkadzać ale jeżeli tobie az tak by przeszkadzał to go poprostu wyjmij na chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Może troszeczke i przeszkadza ale jezeli tak bardzo tobie by przeszkadzłam to go poprostu wyjmij na chwilke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
Sandi14 ma racje :p pozdro laska dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Od jakiegoś czasu chciałabym zrobić sobie kolczyk w nosie :) Oczywiście nie sama, bo nie chcę sobie coś zepsuć, a potem mieć problemy to wykluczone. Bólu się nie boję, przebicia też nie, gojenia też nie. Mam kolczyk w pępku więc (to miejsce najgorsze w gojeniu) wszystko już przeżyłam pięlęgncje, przemywanie itd, że kolczyk w nosie to mały pikuś hehe. Oczywiśćie pępek przebiłam sobie w studiu tatuaży i piercingu nos też bym przebiłam w tym samym. Mam 18 ale... pomimo, że je mam to jeszcze mam rodziców, którzy nie na wszystko się godzą ;) Na pępek mama si zgodziła a tata oczywiście nie, to głupota :P O nosie nic nie wiedzą że planuję, chcę to zrobić po cichaczu że tak powiem :P ale...przecież nie będę zakrywać nosa...czy bardzo kolczyk widać??? Nawet myślałam o tym zeby wybrac bez oczka swiecącego, żeby się nie skaplęli...:( miał ktoś podobnie że zrobił bez wiedzy staruszków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikubuniek
Do FRUTI Moja psiapsiła zrobiła sobie bez wiedzy staruszków...dostała opieprz , ale nie wyjeła bo stwierdziła jej mama ze zal tylko kasy wydanej...kazdy...nawet najdrobniejszy kolczyk widac...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ona miała lat..? Tyle co ja? No bo oni w sumie mowią..Twoja sprawa rob co chcesz... ale wiadomo że im się to nie podoba...:( ehh... to nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć... albo zrobić w przyszłym roku, ale chcałbym już teraz. Ja nie rozumiem co w kolczykach takiego strasznego że sie starzy o to czepaiją ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Patikubuniek Dzięki heh :) ja mam 14 lat i robiłam bez zgody rodzicow kolezanka mi przebiła a na początku nawet mama sie nie skapneła heh :D dopiero pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mam kolczyk w nosie i to juz kilka pare ladnych lat!!!jestem bardzo zadowolona,mnie to nie bolalo poniewaz robilam to w studiu tatuazu i piercingu,nie przeszkadza on mi w niczym i slicznie wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No to dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Wszystkim to on moze nie przeszkadza he ale niekorym chyba tak :PP mi nie przeszkadza :) jak narazie bo nie ma w czym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×