Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grey 2

PARKOWA-BIAłYSTOK-która tam rodziła?

Polecane posty

Gość monikaks1988
Ja chodze jeszcze w dwupaku ;) Z tego co wiem to klinika ma byc czynna od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzilam na parkowej w grudniu 2013 roku, klinika jest juz po remoncie, cesarke robil mi dr kłubowicz- super lekarz- ,opieka super, panie połozne bardzo sympatyczne, blizna cienka, ladnie sie goi, naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakak
To znaczy, że klinika już jest po remoncie ? przyjmują kobietki do porodu, pytam , bo jestem aktualnie w 36 tygodniu i wiadomo teraz to juz w kazdej chwili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllakaaksxkm
A od ktorego tyg ciazy przyjmuja do porodu koniecznie od 38tyg czy da sie troszke wczesniej ? bo bede miała cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje CC w 2014 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis sie pytałam to narazie ceny bez zmian wiec 1800 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A co dokładnie było remontowane na parkowej? nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji. Mam termin na kwiecień i muszę zdecydować czy będzie to parkowa czy zamenhoffa. Proszę o opinię mam rodzących po tym remoncie;) temat z gronkowcem jest rzeczywiscie odstraszajacy. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mon 27 ja tez ma termin na poczatek kwietnia :) z tego co wiem to dół jest caly po remoncie czyli pomieszczenia do rodzenia sa nowe chyba zabiegowe sale bo góra czyli pokoje nie byly ruszane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Rzeczywiście cały dół był remontowany, dopytałam koleżankę, która miała tam zabieg. A Ty gdzie będziesz rodzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamiar na Parkowej bo juz rodziłam tam w 2010 r ale co z tym gronkowcem cos wiesz juz chyba nie mam jak był remont ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Jak się dowiedziałam klinika dostała dofinansowanie unijne na laparoskopie więc dlatego był tam przeprowadzony remont w dolnej części. To nie z powodu gronkowca MRSA. Chociaż bardzo mnie to dziwi. Tam potrzebny jest generalny remont! !!!!Niestety klinika lata świetności ma już za sobą;/ Jeśli masz wątpliwości co do porodu na Parkowej czy Zamenhofa bez zastanowienia zdecyduj się na poród na Zamenhofa. Fakt jest tam drożej o kilkaset złotych, ale pamiętaj że zdrowie jest bezcenne. Moje znajome które tam rodziły wszystkie są zachwycone warunki są tam o niebo lepsze, również jest tam więcej specjalistów. Wiadomo w każdym szpitalu może coś się zdarzyć, ale jakoś w klinice na parkowej działo się swego czasu najwięcej i najwięcej osób ucierpiało po porodzie, a to o czymś świadczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Na Zamenhoffa ceny są naprawde z wysokiej półki. Jak mi tam pani wyliczyła to już teraz musiałabym się tam zapisać i każda wizyta od 140 do 220 zł. Potem przy porodzie naturalnym 1700 a przy cc wzrasta do 2300 bo nie powiedziane że uda mi się "wypchnąć" maluszka siłami natury. To jednak koszt jest oszałamiający. A wedle opinii jakie udało mi się zasięgnąć o szpitalach publicznych to parkowa wypada naprawdę super, a zapisać się musze do nich na miesiąc przed terminem i wizyta kosztuje 100zł a ktg przed porodem jest za darmo. Także raczej też postawie na parkową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
Tam przynajmniej wiesz za co płacisz warunki są naprawdę komfortowe :) Swoją drogą nie dziwie się , że na Parkowej są niższe ceny bo jakość usług jest naprawdę bardzo niska żeby w pakiecie dostawać gratis GRONKOWCA MRSA. A najbardziej przykre jest to ,że klinikę potem nic to nie obchodzi a to też daje wiele do namysłu;/ Odradzam poród na Parkowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy sa mamy ktore tam rodzily niedawno ??? MOze sie wypowiedza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam państwowo na warszawskiej i było ok. a tez sie bałam że traktowanie złe itp ale wyszło calkiem wporzadku co prawda nie ma plazmy jak na zamenhohha ale dziewczyny zastanówcie się, placic 1700 albo 2300 za dwa dni lezenia? strasznie szybko mi tam zlecial ten pobyt, jedzenie fakt do bani ale maz mi przyniosl jedzonko od mamy wiec nie glodowałam :) a na poczatku tez mowilam ze tylko prywatnie...zmieniłam zdanie i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolka poprostu dobrze trafilas na dobra zmiane i temu sobie chwalisz:) JA powiem tak dwa lata temu rodzily na warszawskiej moje znajome jedna urodzila i tak zachawalała ze dzien po porodzie mowila ze moze jeszcze raz urodzic ! wiec druga miała termin 4 tyg po niej i tez trafila na warszawska i myslala ze tez tak pieknie bedzie a tu zonk !!! dziecko ledwo przezylo bo lekarze w ostatniej chwili zrobili cc!!!! wiec wole wydac kase i wiedziec co mnie czeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziłam na poczatku stycznia na parkowej i bardzo sobie chwale, co do specjalistow to uwazam ze lepszego niz dr leśniewicz nie ma w calym wojewodztwie(poczytajcie opinie w necie), inni ginekolodzy kieruja do niego na usg jesli maja jakies watpliwosci wszystko dokładnie bada, tłumaczy, poświeca tyle czasu ile trzeba, tak samo dr kłubowicz do którego chodziłąm przez całą ciąże. a co do zamenhoffa u mojej kolezanki przez cala ciaze mowili ze bedzie dziewczynka a urodzila chlopca, wiec jesli ktos ocenia wiedze specjalistow po obrazach na scianach to jego sprawa. mnie nie zarazono żadnym gronkowcem na parkowej, blizna bardzo dobrze sie goi, nastepnego dnia po cesarce juz chodzilam, panie połozne sa bardzo mile i uprzejme. a jesli chodzi o remont parkowej to bez przesady, nie jest tak zle, lezalam w sali po remoncie i uwazam ze warumki sa bardzo dobre, w koncu to szpital a nie hotel.naprawde polecam parkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka bialegostoku
Rodzilam na parkowej w 2012 zarazono mńie gronkowcem MRSA tragednia mowie Wam 2 ciecia pod narkoza leczenie prawie rok na szczescie dziecko zdrowe to byl moj drugi porod w tej klinice po pierwszym bylo ok, kontakt apgrab@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccccc
Co z tym gronkowcem jest jeszcze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccc
jest u juz ok czy panuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Parkowej, prawie każda pacjentka, która trafia do naszego rejonu z tej Kliniki ma jakieś problemy, jak nie problemy z raną pooperacyjną (zapalenie, obrzęk), to problemy zapaleniem piersi lub jeszcze coś innego. Tego typu sytuacje w takim nasileniu nie występują po porodach na Zamenhofa czy na ul. Warszawskiej. Zawsze może się coś zdarzyć, ale bez przesady. Piszę to na podstawie kilkumiesięcznej obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
chodzę na wizyty na parkową,, chciałam tam rodzić, ale im bliżej porodu tym więcej wątpliwości jaką podjac decyzję.. lekarz prowadzący poinformował, że klinika : sale porodowe i poporodowe są po generalnym remoncie. Ceny na dzień dzisiejszy bez zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezarowka ja tez tam chodzer na wizyte juz druga ciaze ale chyba sie zdecyduje tam rodzic bo juz raz rodziłam ja mam poczatek kwietnia a ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
do gość: ja również na pierwsze dni kwietnia :). Pierwszy poród też na Parkowej? jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezarowka ja jestem zadowolona rodziłam w 2010r w marcu wiec minie 4 lat ale przez cala pierwsza ciaze i po porodzie te 3 lata chodziłam tam cały czas na cytolognie i inne badania i teraz od poczatku drugiej ciazy tez tam chodze i wszystko mi pasuje tylko tym gronkowcem sie wystraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
do GOŚĆ: ja też mam obawy ale perspektywa porodu na warszawskiej jeszcze bardziej paraliżuje... rodziłaś naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc do ciezariwki
mialam cc i teraz tez bede miala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
do gość: a cc wykonuje lekarz prowadzący czy normalnie trafiasz na dyżur? który teraz tydz ciąży u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc do ciezarowki
U mnie 32 sie zacza :) Mi wykonywał cc moj lekarz i teraz tez bedzie mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
do gosć: to jaka decyzja? poród w klinice? :)jeśli się obie zdecydujemy to może spotkamy się na "sali porodowej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×