Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Witam serdecznie 🖐️ 🌻 Dzięki z link Lubiąca wygłupy :) Byłam na tej stronce już parę razy, dziś szczególnie jest mi bliska bo obchodzę właśnie urodzinki :D Wczoraj miałam imprezkę w domu i troszkę ciężką mam główkę ;) a dziś stawiam wirtualnego szampana. Zapraszam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygenin, lubiosz malibu? To mój ulubiony trunek i wstyd się przyznać ale kiedyś w pubie tak zabalowaliśmy ze znajomumi że malibu zabrakło heheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko malibu hihihih oczywiscie w rozsadnych porcjach ....biedny jestem, bo zawsze jestem kierowca ....nikt nie chce mnie wozic ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibu mniam
Można dołączyć do klubu wielbicieli Malibu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️... wpadłem na chwilke niedobory meskiej populacji zapełnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj vivian.....😘 i przyjmij moje najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe :)...niech w Twoich oczach szczescie nigdy nie gasnie w sercu maj gosci i dużo zdrowia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie byłem ? w tym samym miejscu tylko dostep do kompa ograniczony ...to taka bolączka nas wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki :D Z życzeniami trafiłeś w 10- tkę, wszystkiego tego mi właśnie bardzo potrzeba 👄 Ciekawe czy da się tu emotki wstawić odpowiednia do okoliczności... próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivian..... gdze sie wszyscy podziewają ... nie uwierze ze sprzątają od wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi raczej sprzatanie skończyli :) Pora obiadu więc może przy garach wszyscy. Ja mam żarcia na parę dni po wczorajszej imprezie to mogę sobie posiedzieć przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssu mam nadzie ze nie zgormadziłaś tych wszystkich zapasów przy klawiaturze :D choć to był by dobry pomysł dla mnie :D nikt by mnie stąd wtedy nie ruszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis dzis obchodzę tylko wczoraj imprezę robiłam. A pisałam co obchodzę w pierwszym dzisiejszym poście :) Urodzinki... heh znowu o rok starsza ;) \ Dziękuję z życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na tym chyba to polega :) dopóki w sercu młodosć to wszystko inne nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tyle ;) i tyle chyba już zawsze bede obchodził :) ...znikam bo już mnie pukają po plecach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×