Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość no pewnieeeeeeeee
________________Witam 🖐️ Laweczke!___________________ Pozdrawiam wszystkich w piekny niedzielny poranek!! 👄 Siedze z kawka w moim ogrodku___ sloneczko sie usmiecha, ptaszki koncertuja____ czyz to nie pieknie!!! Piesek lezy i sie wygrzewa! Wpadlam . zeby Was wszystkich przywitac , czekam na moja rodzinke______ jak zwykle niedzielny obiadek u mamusi!!! Do zobaczenia wieczorkiem!!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Chce sie zyc,,,,smiac,,,,,,i radowac! U mnie lato w calej krasie__________jest cieplutko i slonecznie! Czy kiedykolwiek dostalas bure od swojego psa i nie wiedzialas,o co dokladnie mu chodzi? Kolejny wynalazek____tlumacz psow Bowlingual. Powie nam,czy nasz pies jest smutny,sfrustrowany,szczesliwy. ostrzega nas o niebezpieczenstwie,,, moze czegos potrzebuje, czy przeciwko czemus protestuje. Wystarczy wprowadzic dane naszego psa,takie jak rasa,i przymocowac mikrofon do jego obrozy. Kiedy tylko nasz pupil zacznie ujadac,na wyswietlaczu wbudowanym w przenosny czytnik pojawi sie tlumaczenie,,,, Gadzet dostepny jest za 49,99$ na www.freshtrend.com PS.Niektorym mezczyznom przydaloby sie podobne urzadzenie,by zrozumiec kobiete,,,,, Od rana mam dobry humor!!!!!🌻 Pozdrawiam swiatecznie! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Obejrzalam film na DVD pt.'Statysci". Zabawna komedia,,,, Do Konina przyjezdza chinska ekipa zdjeciowa,by zrealizowac film pt."Smutny wiatr w trzcinach". Do produkcji zostaja zaangazowani w charakterze statystow mieszkancy miasta. Praca na planie,konfrontacja z obcokrajowcami i koniecznosc podporzadkowania sie rygorom pracy w filmie prowokuje wiele zabawnych sytuacji. Polecam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
I jeszcze na koniec,,,,,,, Pani pyta Jasia: __Jasiu,jakie znasz srodki piorace? __Pas mojego taty. pani zadala dzieciom w szkole temat wypracowania; "Jak wyobrazam sobie prace dyrektora". Wszystkie dzieci pisza,tylko Jasiu siedzi bezczynnie. __Jasiu,dlaczego nie piszesz?___pyta po chwili nauczycielka. ___Czekam na sekretarke___odpowiada Jasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................Witam {czesc] Laweczko!........................... Czy ten wpis , ktory jest powyzej nalezy do mnie?????? A ktoz to robi mi takie niespodzianki??_____ Jezeli bede chciala cos napisac, to zrobie to sama___ nie potrzebuje sekretarki!!!!!!!! Witam Cie Venesso! 👄 U nas rowniez cieplo i slonecznie, ale na takie prawdziwe lato jak u Ciebie--- musimy jeszcze troche poczekac. Ciesze sie, ze widze Ciebie taka radosna, mam nadzieje ze zalatwilas Twoje sprawy pomyslnie i wszystko sie ulozylo!!! Trzymam kciuki za Ciebie i podziwam Twoja odwage!!🌻 . Pogoda zacheca do spacerkow___ nasze dziewczyny zapewnie w plenerze,ale mam nadzieje, ze jak sie zmecza juz tym chodzeniem ____to zapragna odpoczac na laweczce....... i dosiada do nas!!! Pozdrawiam i 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------- 1------ Nauczyciel na lekcji polskiego pyta ucznia: --Jaki to czas? Ja sie kapie, ty sie kapiesz, on sie kapie.. __ Sobota wieczor , panie profesorze. ----------- 2 -------- Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gosc pyta ordynatora jakie kryteria stosuja, aby zdecydowac czy ktos powinien zostac zamkniety w zakladzie ,czy nie. Ordynator odpowiedzial: __ Napelniamy wanne , a potem dajemy tej osobie lyzeczke do herbaty, kubek i wiadro i prosimy , aby oproznil wanne. __Aha, rozumiem __ powiedzial gosc: __normalna osoba uzyje wiadra, bo jest wieksze niz lyzeczka czy kubek. __ Nie__ powiedzial ordynator normalna osoba pociagnelaby za korek. Chce pan pokoj z widokiem , czy bez. Pozdrawiam [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Witaj,witaj kochana akiciu! Tak myslalam,ze ktos Ciebie wyrecza,,,,,,Podroba,podroba____nie dalam sie nabrac.Czegos mi zabraklo w tym wpisie,,,,,,nie zdradze! Widac falszerstwo na odleglosc,,,,,,Ciesze sie kochana,ze wpadlas na laweczke,,,,,,tak milo Cie widziec,,,,,, Akiciu__________-jestem bardzo radosna. Rozmowa kwalifikacyjna za mna____zaliczylam pomyslnie. Jeszcze mam troche wolnego_____wiec laba na calego! Wrocilam z polskiego kosciola,wybieram sie na obiadek do goralskiej restauracji____uwielbiam ich jedzenie. Wczesniej wspomnialam Wam,ze mieszkam w innej dzielnicy,,,, Cicho,spokojnie i ladnie,,,,,,,a mimo to troche jestem zdziwiona.... Wlasnie dzisiaj rezydenci kosza trawe,,,,,,,cos piluja,,,,,,stukaja,,,,,W niedziele????? Nasi Rodacy swietuja____________nic takiego j.w nie dzieje sie na ich posesjach,,,,I to jest dla mnie pocieszajace,,,,,,,, Upalnie,,,,,,wiec juz daruje sobie przebywanie na sloncu. Porzadna porcje slonca moja skora dostala w Arizonie,,,,, Pozdrawiam bardzo serdecznie!🖐️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dzisiaj daruje sobie jezioro,,,,,,,mam cos do poczytania_____Kard.Stanislaw Dziwisz "Swiadectwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zwłaszcza Ciebie Venesso witam po długiej nieobecności i szczerze przyznaję, że Ci troszkę zazdroszczę - i tej pięknej podróży i tych zmian w życiu. No i odwagi - żeby zmieniać. Lubię zmiany, ale tylko te na lepsze. A ponieważ przy deficycie optymizmu trudno ocenić które to są, więc zwykle czekam na zmiany przymusowe zamiast je planować. W razie niepowodzenia narzekam na los, a nie na złą decyzję. Głupio, no nie? Przypuszczam, że Ty swoje zmiany dobrze zaplanowałaś. Życzę powodzenia! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------------- W I T A M --------------------------------------- Dawno nie byłam na Ławeczce,------- ------ jeśli ktoś czekał na mnie to przepraszam. Mam wrażenie, że jakoś dziwnie na naszej Laweczce, inna atmosfera, ---- nie wiem czemu tak kolorowo. Witam Cię Venesso ------ słoneczna Dziewczyno. Aaaaakiciaaaa ---- witaj. Pozdrawiam Cię Kingalo, Jotazet, Lenko, mała księżniczko i pozostałe panie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Witam 🖐️ Laweczko!___________________ Poliko--- 👄 i pozdrawiam serdecznie! Jak milo Cie spotkac? Czekalam na Ciebie___ i ja tak mysle, ze atmosfera na naszej laweczce inna, ale mam nadzieje , ze wszystko powroci do normy! Widzialas juz Venesse__ jaka radosna, wypoczeta i pieknie opalona? Mysle, ze niebawem bedziemy mogly zobaczyc Jej zdjecia z pieknego urlopu w Arizonie---------tez na nie czekam! Pozdrawiam Venesso!! A co sie dzieje z nasz Kingala?___ mysle, ze juz doleciala do celu!! Czekamy na Ciebie!! 🌻.👄. Lenko kochana _ pogoda piekna, pewnie opalasz sie na tarasie?🖐️__ hallo__ widzisz mnie? Jotazet !__ pozdrawiam i zycze wiecej optymizmu i odwagi w zyciu.! Mala ksiezniczko___ jak spedzilas weekend ? Pozdrawiam. Zycze Wam wszystkim_____ pieknego dnia!! 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj pierwsza:D Witam wszystkich bardzo cieplo:)🖐️ Dzisiaj w nocy u nas padal deszcz,dobrze dla natury,ale gorzej ze mna:O,zmoklo mi doslownie wszystko:O Mam nadzieje,ze slonko wyjdzie zza chmur i bedzie piekna pogoda:) Dzisiaj troche zajec na mnie czeka...wiec musze sie brac do dziela ;) Zycze milego dnia i duzo usmiechu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Witajcie kochane dziewczyny! Poliko🖐️ akiciu🖐️ jotazet🖐️ Lenko🖐️ kingalo🖐️ ksiezniczko🖐️ odwiedzajace nasza laweczke🖐️ Dla Was moje kochane dziewczyny zostawiam wiersz pt."Na czym polega roznica". Zycie jest jak na loterii. Nigdy nie wiadomo,co sie wyciagnie. Wielu sadzi,ze wyciagnelo zly los i,co gorsze,sa przekonani, ze ich wesoly sasiad wyciagnal los szczesliwy. Jednakze losy te wcale sie tak od siebie nie roznia. Niektorzy moga sobie pozwolic na pare rzeczy wiecej niz inni,ale to w zasadzie wszystko. Roznica polega na tym,jak sie na to patrzy, co sie o tym mysli i jak do tego podchodzi. A wszystko zalezy od ciebie samego. Spotkalem wielu roznych ludzi, wysluchalem ich glebokich tajemnic. Ale nigdy nie spotkalem czlowieka, ktory wyciagnal najcenniejszy,doskonaly los. Wszyscy mieli cos,co ich gnebilo i dreczylo. Wierzacy nazywaja to krzyzem. Inni mowia:Nie mam szczescia. Byli wsrod nich ludzie,ktorzy mimo trosk i cierpienia pozostali weseli i zadowoleni.Inni, przygnieceni swymi problemami,byli zrozpaczenia. Czesto przeszli przez to samo, ale rozne byly rezultaty. Zycie jest jak los na loterii, ale wiele zalezy od ciebie. ......................................Phil Bosmans........................... Poliko,skarbie moj_____wciaz nie mam internetu,,,,,,,ale jakos udaje mi sie wskoczyc na laweczke jedynie na pomaranczowo.Prosze Cie uzbroj sie w cierpliwosc_____to troche potrwa,zanim podlacze sie do internetu.Jestem juz po rozmowie kwalifikacyjnej,czekam na konkretny telefon ____kiedy zaczynam nowa prace.W tej chwili nadrabiam zaleglosci w spotkaniach.Wypoczywam.Przytulam Cie bardzo mocno👄 akiciu______dziekuje Ci,ze opiekujesz sie nasza sympatyczna laweczka👄 Jestes cudowna! jotazet____tutaj decyzje podejmuje sie bardzo szybko.Trzeba byc odwaznym i zdecydowanym.Bylam juz zmeczona moja podopieczna.. Zapoznano mnie z nowymi warunkami____wiem na pewno,ze bede bardziej zadowolona.Dziekuje Ci za mile slowa. Lenko_____sloneczko nasze! Lubie Ciebie czytac!Usmiecham sie do Ciebie!!!! Kingala jest w USA.Rozmawialam z nia w niedziele.Wszystko jest OK.Ma przed soba jeszcze pare spraw____na pewno odezwie sie do nas.Badzmy cierpliwe. Pozdrawiam was bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Jak bialy rdzen plomienia Zycze Ci radosci. Zycze ci,bys mogl doswiadczyc radosci, istoty wszelkiego szczescia doznanego w zyciu. Ale pamietaj:Radowac sie to nie to samo,co sie bawic. Rozrywka jest czyms dla ciala i zmyslow i dlatego taka nietrwala. Wieczor przy alkoholu pozwoli ci byc moze na pare godzin o wszystkim zapomniec. Ale nastepnego dnia pozostanie ci z tego niewiele wiecej niz potezny bol glowy. Radosc tkwi o wiele glebiej,w twym sercu. Radosc jest jak bialy rdzen plomoienia, ktory przenika cie na wskros. Nikt nie moze tak naprawde powiedziec,czym jest radosc. Radosci musisz doswiadczac sam. Radosc przychodzi do ciebie nagle niczym cudowne uczucie, gdy zapominasz o sobie, gdy stajesz sie dobrym czlowiekiem, gdy wreszcie sobie uswiadamiasz, ze Bog jest naprawde blisko__jak ojciec, ktory wszystko rozumie i zna wszystkie twoje troski. Zycze Ci radosci! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Phil Bosmans,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Czlowieku,lubie Cie" Nie mozesz zyc bez ludzi,ktorzy Cie lubia, ludzi,ktorzy od czasu do czasu sami z siebie daja Ci do zrozumienia:Czlowieku,lubie Cie! Ma to duze znaczenie w malzenstwie. Jest koniecznoscia zyciowa dziecka. Zrodlem szczescia dla starego czlowieka. Czastka zdrowia dla chorego czlowieka. Cicha pociecha dla czlowieka samotnego. Nie chodzi tu o drogie upominki. Prezenty moga byc wykorzystane takze do tego, by ludzie zapomnieli,ze nie ma juz milosci. Prawdziwa milosc znajdzie tysiace drog do serca blizniego. Drog,na ktorych rozdajesz siebie za darmo. Nie mozesz zyc bez ludzi,ktorzy Cie lubia. Sprawdz,czy moze w Twoim otoczeniu, w poblizu Ciebie,nie marzna ludzie, ktorzy nie moga zyc bez Twojej milosci. Trzymasz w rekach czastke ich szczescia. Gdy stoisz nad grobem ukochanego czlowieka, najbardziej wlasnie bola nie okazane dowody milosci,zapomniane uczynki. Jedyna pociecha,ktora siega daleko poza granice smierci, jest milosc i poczucie bezpieczenstwa, ktore dajesz innym. Jedyne,o co wlasciwie chodzi,to: kochac i byc szczesliwym! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Phil Bosmans,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________Witam 🖐️ Laweczko!____________________ Zagladalam dzisiaj od rana; ale niestety nie moglam wejsc na forum___ cos sie dzialo!! Nareszcie mamy lacznosc!! Tak sie ostatnio zastanawialam__ czy zostalam juz zupelnie sama na naszej kochanej Laweczce! 🌻 🌻 🌻. Venesso! 👄 i dziekuje za piekny wiersz 👄. Zycie jest jak los na loterii, ale wiele zalezy od ciebie_______ tak to prawda! Zycze Ci pomyslnego zalatwienia Twoich spraw i wracaj szybciutko na laweczke!____ czekam na Was wszystkich. Dziekuje za wiadomosci o Kingali__ ciesze sie, ze jest iuz na miejscu i czekam bardzo cierpliwie . Pozdrawiam 👄. Lenko!____ pogode mamy piekna , zostaw na chwile Twoj tarasik i usiadz z nami na chwile na laweczce! 👄 Poliko!! 👄 Jotazet 🌻 Mala ksiezniczko 🌻 cocacola 🌻. Pozdrawiam i czekam na Was!! 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Kochana akiciu! Dla Ciebie! _____Mysli pelne slonca__________________________ Czy wiesz,ze Twoje szczescie w duzej mierze zalezy od tego,o czym myslisz? Czy jeszcze nigdy nie zauwazyles, ze tracisz apetyt, borykajac sie ze smutnymi myslami? jesli bedziesz rozmyslac o nieszczesciach i ciosach losu, ktore maga Ci sie przytrafic, to nie bedziesz mogl zasnac. Oto skutki ciemnych mysli: Jestes smutny,przygnebiony,zmeczony zyciem. Nie mysl nigdy: Tak czy owak nie mam zadnej szansy. Znow zachoruje. Nic mi sie nie udaje.Juz nie moge. Jestem stary.Jestem biedny.Jestem przegrany. Jesli tak myslisz,to jak magnes przyciagasz nieszczescia i ciosy. Zatroszcz sie o mysli dobre,swieze,optymistyczne, o mysli pelne slonca. W kazdej sytuacji pamietaj o tym: "A jednak swieci slonce"! Mysli pelne slonca wzmocnia Twa wyrozumialosc i sile woli, czyniac Cie czlowiekiem szczesliwym. Phil Bosmans Akiciu____dobrze,ze jestes.Dbaj kochana o nasza laweczke,dbaj o nasze dziewczyny___o nas!!!Ty to robisz i za to serdeczne dzieki.Jestem przekonana,ze sytuacja wyklaruje sie,,,,,,Jest OK. 🖐️ PS.Kochane moje,dobrze,ze wpadacie na laweczke!👄 Ja niestety mam niedogodnosci.Nic nie moze wiecznie trwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso! 👄 👄 i jeszcze raz 👄! Nawet nie wierz jak bardzo ucieszylam sie widzac Ciebie na Laweczce, ja wierze w to , ze nadejdzie taki dzien, gdzie spotkamy sie znowu razem i powroci dawna atmosfera. Pozdrawiam!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Akicu,jestes jak slonce! Kochamy Cie za to👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tym usmiechem na ustach__ maszeruje do lozeczka!! D O B R 🖐️ A N O C 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
,,,Radosna twarz" Zacznij sie usmiechac! Gdy Twoja twarz jest smutna i nadasana, byc moze to Twoja wina. Komu wszystko wydaje sie krzywe i brzydkie, tego twarz staje sie skrzywiona i brzydka. Czy wiesz,ze Twoja twarz jest przeznaczona przede wszystkim dla innych? Ty sam nie musisz jej ogladac, co najwyzej podczas czesania i golenia. Zaczynaj kazdy dzien z usmiechem na twarzy! Istnieje wspolzaleznosc miedzy Twoja twarza i Twoim sercem. Wszystko sie zmienia,gdy zmienia sie Twoja twarz. Praca cie tak nie meczy, jesli przystepujesz do niej z twarza odprezona i radosna. O wiele latwiej jest ci korzystac z dobrych i pieknych stron zycia. Dla ludzi z Twojego otoczenia wschodzi slonce. A nawet jesli cos sie nie uda, latwiej Ci bedzie to zniesc. Szczera,usmiechnieta twarz jest dobrodziejstwem dla Twoich bliskich. Dlatego___ZACZNIJ SIE USMIECHAC! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,Jestes cudem\" Jestes cudownym czlowiekiem. Nikt Ci tego jeszcze nie powiedzial? W glebi duszy jestes wyjatkowy,niepowtarzalny. Nikt nigdy nie bedzie taki jak Ty. Pod powloka twojej swiadomosci natkniesz sie na cud,ktorym sam jestes. Badz soba! To konieczne, by nawiazac owocny kontakt z innymi ludzmi. Mozesz ostatecznie nosic taka sama sukienke,taka sama kurtke. Mozesz miec taka sama prace i takie samo hobby. Ale nie daj sie zrownac spoleczenstwu, ktore mysli,ze wszyscy ludzie powinni zyc w takim samym rytmie, w rytmie produkcji i konsumpcji, zarabianiu i wydawaniu pieniedzy.Badz soba! O to walczysz w zyciu: uwolnic sie od szarzyzny, od bezbarwnej egzystencji i pozbawionej radosci. Ludzie dusza sie pod ciezarem bezsensownych zmartwien o drobnostki i gubia cala radosc zycia.Zajmij sie tym,co istotne! Dotrzej do cudu,ktory drzemie w glebi twojej duszy. Dziw sie znow jak dziecko___sam sobie! Zadaj sobie pytanie: PO co zyje? Dla pieniedzy,pracy,powazania? Po co? Stworzono Cie,abys niosl ludziom milosc i radosc. Musisz zmienic swoj kawalek swiata w maly raj. Nie oczekuj za wiele od innych.Zrob to sam! Jestes cudownym czlowiekiem.Potrafisz to!🖐️ /phil Bosmans/ Poliko👄 akiciu👄 Lenko👄 jotazet👄 ksiezniczko👄 cocacola👄 Kingalo 🖐️ ____obiecalas wpasc do nas👄 Pozdrawiam bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________Witam 🖐️ Laweczko!____________________ Venessa__ pozegnala nas pieknym wierszem__ dziekujemy!👄. Witam Was dziewczyny w piekny sloneczny dzien , mam nadzieje, ze pogoda zacheci do spacerku i przysiadziecie na naszej laweczke. Pozdrawiam i czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×