Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Ławeczko ---- witam --❤️ Tylko na chwilkę, ze mną wszystko ok. Jestem strasznie zabiegana, tyle nałożyło się na mnie obowiązków, że mała głowa. Pozdrawiam najmocniej i wrócę na wieczór. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ LAWECZKO! 🌻 POLIKO____________czekamy na Ciebie z utesknieniem! Witaj! Zwolnij troszeczke______i przycupnij z nami! Bardzo tesknimy za Toba❤️ Zycze milego dnia! Pozdrawiam wszyskich!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________Witam 🖐️ Dziewczyny!_____________________ Witam kochana Poliko__ przystopuj troszeczke! 👄__ Czekamy na Ciebie wieczorem.Ja tez wpadlam dzis pozniej niz zwykle, mam maje kochane wnuki. Pozdrawiam i zycze milego popoludnia i do wieczorka! 🖐️:-) :-) :-)___ moje 3 radosne buzki czekaja na mnie! Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje,jak myslicie,ze znow bede samotnie wysiadywac na laweczce,to sie bardzo zdziwicie.,,,,,,, Do zobaczenia wieczorkiem! Pa,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kingalo🖐️ Ciesze sie,ze wrocilas do zdrowia. A jeszcze bardziej ,ze posluchalas mojej rady! \"Szlachetne zdrowie,,,,,,,\" Pozdrawiam serdecznie!🖐️ PS.Do zobaczenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu co taki spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona pytaniem
Tutaj zawsze jest spokoj!Poczytac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze na laweczce
i slucham ptakow,szumu drzew i czekam na dziewczyny czy to juz wieczor? jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Kingalo 🖐️___ jak okularki ? Ciesze sie rowniez, ze czujesz sie dobrze, co bysmy zrobili bez naszej Venessy👄. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko juz dawno za chmurami w Europie,wiec spiesze sie na laweczke,,bo widze zasluchana akicie. O tak,ptaszki za oknem popisuja sie jeden przed drugim,,,,,,jeszcze u mnie mloda godzina_________dochodzi 3.00 PM. Dzisiaj poczytalam sobie,,,,,,i przyznaje,ze ksiazka wciaga mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare slow o mojej lekturze,,, Carla van Raay-----\"Boza ladacznica\" Jako dziecko Carla doznala traumy,ktora na trwale zaciazyla na jej zyciu ,,, Noszac w sobie ciezar tych przezyc,uciekala od swiata,szukala bezpiecznego schronienia. Klasztor wydawal sie wlasciwym miejscem.Spodziewala sie,ze znajdzie w jego murach milosc i zrozumienie. Zamiast tego zostala wplatana w gesta siec bezdusznych norm___zakazow i nakazow. Bliska obledu po prawie 12 latach zdecydowala sie zrzucic habit i wrocic do\"normalnego\" zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawde do normalnego? Pospieszne malzenstwo i rozwod pozostawily ja wraz z corka bez srodkow do zycia.Pobyt w klasztorze nie wyposazyl ja w wiele praktycznych umiejetnosci. W wieku 34 lat podjela zawod,ktory powszechnie uchodzi za najstarsza profesje swiata___zostala prostytutka. Rodzaj powolania,jakie odnalazla w roli \"bozej ladacznicy\",z pewnoscia nie u wszystkich znajduje akceptacje,,, Coz,zycie rzadko idzie po prostych torach.Zwlaszcza zycie \"nieswietych\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jestem wdzieczna losowi za wszystko,co mi przyniosl____tylko dzieki przezytym cierpieniom moglam obudzic sie i odnalezc siebie\" -____________Carla van Raay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Masz za silne okularki! Pamietam,jak daaaaaawno temu wkladalam babciuni okulary mialam podobne objawy.,,,,, Konieczna ponowna wizyta u okulisty.Mozesz popsuc sobie wzrok! Przy ladnej buzi niepotrzebne sa wymyslne oprawki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wpadłam tylko żeby się przywitać. Przed końcem roku (szkolnego rzecz jasna) papierkowej roboty mam tyle, że sama nie wiem za co się brać w pierwszej kolejności. Chyba powinnam odzwyczaić się od spania, bo rano - do pracy, a po pracy - też do pracy i potem znów do pracy tak na okrągło. Jak mi ktoś zazdrości wakacji, to się robię nerwowa, bo te wakacje są naprawdę cięęężko zapracowane...No nic, jeszcze tylko kilka dni i już mogę się zacząć martwić, że wrzesień za pasem... Zamartwianie się jest podobno ulubionym zajęciem diabła. Do diabła z diabłem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jotazet! Cale wieki Ciebie tu nie widzialam.Masz racje ___do diabla z diablem. A po czorta nam diabel,,,, Kochana________Twoje zmeczenie czuje tu za oceanem,,, Gdyby nauczyciele nie mieli wakacji______-to pewne juz po kilku latach nie nadawaliby sie do zycia,a co dopiero do pracy w szkole. Wakacje sa do \"regeneracji\' sil. Kiedy ktos Ci zazdrosci wakacji____zapraszaj do szkoly.. Szkoda,ze nie wszyscy znaja przyslowia; ---\"Bodaj bys cudze dzieci uczyl\". Ale tak czy owak_____________rzeczywiscie wakacje juz widac! I to niech bedzie dla Ciebie pocieszajace________laba w zasiegu reki. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Rozczytalam sie o hymnach,,,ciekawe Hymny panstwowe wiekszosci krajow to najczesciej stare,tradycyjne piesni,ktore spiewalo sie przed bitwa albo podczas innej podnioslej chwili.A poniewaz teksty rodzily sie jakis czas temu,pelne sa niedzisiejszego patosu i archaizmow. Konia z rzedem temu,kto rozumie wszystkie aluzje zawarte w hymnie. Podobnie jak piesni religijne,hymny kompletnie nie przystaja do rzeczywistosci. Na dowod ___slowa hymnu chinskiego,,, cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2/\"Powstancie,ktorzy nie zgadzacie sie byc niewolnikami! Nasza krwia i naszym cialem wzniesiemy nowy wielki mur! Chinski narod jest w najwiekszym niebezpieczenstwie. Z ucisku wszystkich wychodzi nasz ostatni krzyk\"Powstancie\". Gdyby nie sytuacja w okupowanym przez Pekin Tybecie,mozna by wladze chinskie podejrzewac o nadzwyczaj przewrotne poczucie humoru. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3/Skupiajac sie na tekscie,mozna odniesc wrazenie,ze wiele narodow jest przerazonych swiatem i zatrwozonych wlasnym losem___bez wzgledu na obecna pozycje. Wiekszosc hymnow ma przygnebiajaca melodie_______skoczne tempo polskiego mazurka jest tu wyjatkiem i zadaje klam naszym wrodzonym sklonnosciom do narzekania. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4/ Czestym wyjatkiem jest biadolenie i unizone prosby o boza pomoc,jak chocby w hymnie brytyjskim\"God save the Queen\". \"O BOze,panie nasz Ukarz twych wrogow I spraw,by upadli Pomieszaj im szyki Obnaz ich podle sztuczki W Tobie pokladamy nadzieje Boze,zbaw nas\" cdn[kwiat[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5/Podobny wydzwiek ma hymn Kambodzy,,,, \"Niebiosa chroncie Krola Zeslijcie mu slawe i radosc By krolowal nad naszymi duszami i przyszloscia\" cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dalej ida Nowozelandczycy,,, \"Zmus naszych wrogow do ucieczki\" P>S> Doprawdy,w razie czego bogowie beda mieli mnostwo roboty,,,, Dominujacym tematem hymnow bywa tez uwielbienie kraju w sensie geograficznym,,,,ale o tym nastepnym razem,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompromitacja
Mylac slowa hymnu panstwowego na kongresie PIS w Lodzi,Jaroslaw Kaczynski skompromitowal siebie,partie i rzad.Dlugo mu to wytykano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecz Polska-Korea 2002r
Po odspiewaniu Mazurka Dabrowskiego przez Edyte Gorniak przed meczem Polska_Korea w 2002 roku urazony interpretacja mezczyzna wniosl pozew przeciw piosenkarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,kochanie___________piekny wiersz! Czy juz jedzonko nagotowane? Klade sie juz spac________zycze spokojnej nocy! Pozdrawiam bardzo serdecznie! PS.Smutno mi,,,,,nie doczekalam sie Poliko! A gdzie pozostale nasze panie? Zapraszamy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witam 🖐️ Dziewczyny__________________ Kingalo!___ piekne wiersze! 👄 A wracajac do Twoich okularow__ to jak to sie stalo, ze szkla nie pasuja? Moze po zabiegu widzisz lepiej i szkla okazaly sie .....za mocne? Musisz pojsc koniecznie do okulisty!!! Powiem Ci tylko, ze przy kazdej zmianie okularow tez miewam bol glowy, ale nie tak jak Ty opisujesz. A milam juz tych okularow w swoim zyciu mnostwo........ bo ja przeciez maly okularnik od dziecka :-) :-) :-) Pozdrawiam cala Laweczke i zycze milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×