Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!_________________ 🖐️ Kingalo! Tak to juz jest \" u Was noc u nas dzien\" . Nie doczekalam sie wczoraj Ciebie na Laweczce, ale ciesze sie, ze spedzilas tak uroczysty dzien .... dzien rozpoczecia edukacji Twojej Latorosli . Jest to zapewnie przezycie i dla uczniow i dla rodzicow! Mnie to czeka 2 . 09. nasz wnusio zaczyna pierwsza klase ( ma dopiero 6 lat) wydaje mi sie,ze to troche za wczesnie ,ale u nas tak jest,ze zaczynaja od 6 lat szkole podstawowa! On sie bardzo cieszy i chce juz isc do szkoly, bo w przedszkolu sie nudzi! Kupilam mu tornister i jak zalozyl go na plecki to mialam lzy w oczach.... jak taka kruszynka to udzwignie, a On natomiast :D usmiechniety od ucha do ucha! Corka moja mnie pytala, czy tez tak przezywalam jak ona poszla do szkoly. Hmmmm, napewno, ale inaczej, to wszystko przychodzi z wiekiem, inaczej przezywamy swoje dzieci i tez inaczej wnuki!!! Pogoda ladna, sloneczko troche za chmurka, ale jest cieplo, wiec zabieram sie za mycie okien i pranie firanek! Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny z Laweczki i zycze milego dnia! 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! 🖐️ :-( zasmucacie mnie, dlaczego nikt nie przysiadzie na Laweczce ? Dziewczyny dajcie na luz, troche odpoczynku sie nalezy!!!!!!!!! Bylam dzisiaj bardzo pracowita, pomylam okna, popralam firanki, zmienilam posciel i posprzatalam cale mieszkanie, no nie powiem ,ze nie jestem zmeczona!! Ale teraz moge sobie wygodnie usiasc na Laweczke i odpoczac! :D Zaparzylam kawke i do kawki podaje polskie ptasie mleczko, a moze ma ktos ochote na sezamki ? Zapraszam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry LAWECZKO 🖐️🌻 Wlasnie skonczylam poranna kawke pic na mojej laweczce na tarasiku:D Wybywam teraz z malutkim do przedszkola:D Wczoraj byla burza i troche popadalo:) No i nareszcie powialo chlodem;) Dzidiaj znowu upal....do 29 st i bez opadow:D Weekend zapowiada sie tez ladnie,ale z miejscowymi opadami:) Przyda sie:D Akicia nie bedzie musiala ogrodka podlewac:D Zycze Wam milego dnia i duzo slonka:) 🖐️do potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!_________________ Witaj Lenko👄.... ranny ptaszku! ale obiecaj mi,ze jak nie bedzie padac to przyjdziesz podlac moj ogrodek!:D Poki co jest piekna sloneczna pogoda!!!! Pozdrawiam cala Laweczke i zycze milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kingalo! 👄 Kawke juz zapewnie wypilas, to ja proponuje duzy dzban zimnego napoju ..... soczek marchewkowy..... ma duzo witamin i dobry na upaly, a jest zimny bo dopiero wyjelam z lodowki!! A jak wiadomo w takim ukropie musiamy duuuzo pic!! Kingalo zycze udanych zakupow ! Pytasz czy szykuje sie do wyjazdu na weekend ? Taaaaaaak, wlasnie wrocilam z zakupow,musze troche przygotowac, upieke ciato z brzoskwiniami a przede wszystkim ciesze sie, bo zobacze moje wnuki i dzieci...... maja jeszce urlop i tez na nas zapewnie czekaja!! Pogoda piekna to poplywam w jeziorku dla zdrowotnosci! :D a moze i zawieje to MM tez bedzie zadowolony , bedzie lapal wiatr w zagle!! Pozdrawiam cala Laweczke! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ławeczkę U mnie nie padało, lecz jest upalnie z lekkim zachmurzeniem. Mogłoby popadać, bo trawa wyschnie. No cóż nie zawsze jest tak jak chcemy, chyba przeważnie. Od wtorku cieszę się swoimi nowymi paznokciami, hiii ----- nowymi:D Mam swoje, tylko z żelem i akrylem, no i pięknym wzorkiem. Na razie nie są tak długie, bo muszą odrosnąć. Takich szponów nie lubię, mam takie jak chciałam. Teraz muszę co 2 lub 3 tygodnie uzupełniać, zresztą co ja Wam tłumaczę --- znacie to. W każdym razie podobają mi się. Wiem, że mało przebywam na naszej Ławeczce, mimo to bardzo tęsknię do Was z wielką troską zapytam dlaczego nasza Ławeczka jest osamotniona. Bardzo brakuje mi Venessy, jej wspaniałych opowieści. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Venesso nie może Ciebie zabraknąć na Ławeczce. Z całą odpowiedzialnością piszę te słowa ----- nie ma takiej drugiej jak Ty. Żadna z nas nie zaszczyciła swoją obecnością, swoimi wpisami Ławeczki tak jak Ty. Lubię Ciebie czytać, jesteś bardzo wrażliwa, zresztą ja też, myślę, że chyba każda z nas. Bardzo pragnę widzieć Cię, czytać Cię, słuchać Cię, VENESSO KOCHANA wracaj:) ❤️ Myślę, że sprawy net owe chwilowo nie pozwalają Ci odwiedzić nas. Czekam na Ciebie z otwartym sercem. Kingalko ---- piękny ten wierszyk, taki prawdziwy, samo życie. Toronto ---- moje kochane miasto. Mam do niego szczególny sentyment. Czy Ty tam mieszkasz?🌻 Akiciu ---- już jadę do Twojego ogrodu, będę podlewać, bo chyba deszczyk niestety nie pokropi:p Wnusio Twój da radę, och naprawdę my teraz przeżywamy wszystko inaczej, czemu nie wróci się czas? Lenko ----- pewnie Ty mieszkasz niedaleko mnie, u mnie też piękna pogoda , ale w zachodniej Europie leje i grożą powodzie. Pozdrawiam mocno całą Ławeczkę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczke🖐️ U nas bylo caly dzien slonko:) Gorac niesamowita:D Wygrzewalam sie caly czas,od jutra ma sie pogoda pogorszyc:O Szkoda,byleby nie padalo mocno...reszta sie da!!! A co u Was?? Akiciu ja sie pisze na to ciasto z brzoskwiniami,zanim wyjedziesz,zapukaj do mnie;) Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________ Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Wszystko przygotowane, popakowane, a teraz czekam na MM i w droge! Coprawda pogoda sie pogorszyla, nie ma sloneczka ale jest cieplo! Najwazniejsze, zeby nie padalo! :D Pozdrawiam kazda z osobna: Kingalo 🌻 Lenko 🌻 Poliko 🌻 Venesso 🌻 cocacola 🌻 jotatet🌻 Igusia 🌻 Kinga 🌻 i zycze milego weekendu!! 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Moi chłopcy na poobiednim spacerze a ja do komputera. Starszy przyjechał na weekend to i roboty więcej i chce się posiedzieć i porozmawiać. Prace ma niezbyt ciekawą ale zadowolony bo odkłada sobie na samochód i laptopa. Myślałam że już zapomniał o swoich marzeniach ale skądże on wciąż je chce zrealizować. To dobrze bo bez marzeń nie da się żyć one potrzymują nas i dają nadzieje na lepszą przyszłość. Z moim wyjazdem na razie się wstrzymałam i tak myślę że i na jesień się nie wybiorę. Mojej sąsiadki mąż jest w szpitalu i możliwe że już zjedzie jeśli mu się nie polepszy. Odwiedzałam go z moim i jak się napatrzyłam to aż słabo się zrobiło. Opieka jak na lekarstwo a ja ah szkoda mówić. I to takie biedy człowieka dopadają nawet nie wie kiedy i z której strony. Ominęłam urodziny Lenki i Kingali teraz może spóźnione ale składam życzenia Wszystkiego dobrego dużo zdrowia i szczęścia powodzenia w życiu osobistym i służbowym oraz dużo miłości od bliźnich.🌼 Leno i Kingalo czy urodziłyście się tego samego dnia? To bardzo ciekawe. Ja nigdy nie spotkałam jeszcze osoby żeby urodziła się tego samego dnia co ja. na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________ Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Wrocilam pozno, i zaraz biegne sie z Wami przywitac!🖐️ Pogoda dopisywala, dla mnie sloneczko a dla surfingowcow wiatr, takze wszyscy zadowoleni! :D Cocacola ! Jak ladnie napisalas:....... Bo bez marzen nie da sie zyc, one podtrzymuja nas i daja nadzieje na lepsza przyszlosc!!!!!!! I tu sie z Toba calkowicie zgadzam , musimy w to wierzyc , ze nasze marzenia,te mniejsze czy wieksze kiedys sie spelnia! Wiem tez ,ze czasami jest nam w zyciu ciezko.... cos nas przytlacza, cos nas smuci, ale dziewczyny badzmy nastawione do zycia optamistycznie i mowmy sobie,ze nigdy nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!! Kazda z nas ma juz za soba tych pare latek przezytych i wiemy jakie one byly.... a byly ....rozne, raz lepsze, raz gorsze ...i .... co ? Uporalysmy sie ze wszystkim i tak bedzie dalej czego zycze Wam i sobie!❤️ Tak Kingalo, bardzo lubie podziwiac zachod slonca jest to naprawde cudowny widok!! :D co wcale nie znaczy, ze jestem wielka marzycielka, tez potrafie mocno stapac po ziemi! Usmiechajmy sie czesto :D a bedzie nam duzo latwiej !!! 🌻 Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny z naszej Laweczki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 👄 U mnie pochmurno, chyba będzie padać ------- nie mam humoru ostatnio. Przepraszam Was. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________ Witam 🖐️ Dziewczyny!______________________ Lenko! Poliko! Kingalo! Venesso! cocacola! jotazet! Igusia! Kinga! Kingalo ladny wierszyk, ale jezeli moglabym wybierac to zdecydowanie wybralabym jeziora mazurskie, gory sa piekne ale nie dla mnie. Chociaz czesto spedzalam zima czas w gorach ale meczylam sie . Na nartach tez juz nie szusuje bo nie te lata i nie pozwala zdrowie, natomiast nad woda czuje sie zawsze wspaniale!! Zapewnie kazdy z Was byl juz na Mazurach ale dla przypomnienia przesylam Wam .....zobaczcie jak tam ladnie ! http://pl.youtube.com/watch?v=_BW8tR89QAo Pozdrawiam kazda z osobna i zycze duzo usmiechu na buzi... to naprawde pomaga :D :D :D :D :D :D. Trzymajcie sie dziewczyny! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________ Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Kingalko!👄 dziekuje!! Rozplakalam sie czytajac ten wiersz i sluchajac tej piosenki! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pogoda piekna, sloneczko swieci a w moim sercu smutek! :-( Ale wierze w to ,ze bedzie dobrze! Pozdrawiam Was i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczke🌻 🖐️ Zycze milego dnia!!Dzisiaj wyjezdzam do meza,do Danii,tez w sprawie pracy...zobaczymy,trzymajcie kciuki:D Buziaki dla WAS:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko! Dziecko drogie... ja zycze Ci aby Twoje marzenia sie spelnily,a jak juz sie wszystko pouklada to mam nadzieje, ze nie zapomnisz , ze byl ktos kto kochal Cie jak swoja Corke!! 👄 Zycze milego lotu i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Akiciu😍😍😍 Ja wyje normalnie!!!! (a juz wymalowana jestem)no to piknie!! Ty wiesz,ze ja Ciebie takim samym uczuciem darze!😍 Jak moja wlasna Mame!!:) 😘 Pozdrawiam cala Laweczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingala
Witam moje panie Wygladam igusi🌼 venessy🌼 poliko🌼 jotazet🌼 cocacoli🌼 lenki🌼 a Ciebie Akiciu serdecznie witam bo wiem że jesteś w drodze na ławeczkę U mnie jak zwykle słonecznie chociaż sprawdzałam pogodę w Polsce to również pogoda dopisuje i tylko sie cieszyć bo kiedy przyjdzie zima to wszystko wymrozi (mówie o Polsce) Teraz dni znów zaczęły się wlec - nie ma już pośpiechu - wszystko wraca do normy. Przybory szkolne zostały zakupione - więszośc ubrań również - chyba że cos trzeba będzie dokupic lecz to już nie będą zakupy całodniowe. Syn w szkole mąż w drodze do pracy a ja? Jestem tutaj - dziś ponownie musze zrobić porządki w spiżarni, lodówce a może w szafkach kuchennych jeśli czas i chęci na to pozwolą. Akiciu gdzie zboczyłąs! Tam są jedynie zarośla wracaj na dróżkę prowadzącą do ławeczki. Dziś mam problem. Co ugotować? Może nasmażę placków ziemniaczanych. Dam Wam znać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×