Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Kingalo! Golabek Twoj dolecial i to z promykami sloneczka! 👄 dziekuje!:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Odeslalam do Ciebie nakarmionego golabka, napewno biedny zmarzniety z moich stron siedzi u Ciebie juz przed okienkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laweczko! 🖐️ Kingalo! 👄 postanowienia noworoczne,...... ladnie to napisalas. Tak masz racje,... dzis jest tylko jedno, nigdy sie nie powtorzy, czasu tez nie cofniesz! Ale kazdy dzien tworzy cos nowego...... wiec zyj dniem dzisiejszym! 🌻 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie tez o przyjemnosciach! Spisz dziesięć poważnych i mniej poważnych rzeczy, które mogą sprawić ci radość w ciągu dnia, np. spacer w parku, upieczenie ciasta, wizyta u fryzjera, rozmowa z przyjaciółką, odpoczynek. Potem postaraj się zrealizować przynamniej połowę z nich. Doceniaj każdą szczęśliwą chwilę, którą los cię obdarzy - uścisk dzieci, buziak od męża czy dobry film. Dobranoc Laweczko! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🖐️ Laweczko! Cocacola! Dziekuje za zyczenia, a co tak malo napisalas? Jak zaczelas Nowy Rok? Mam nadzieje, ze wszystko ok.u Ciebie ❤️ U mnie dzis strasznie zimno, wrocilam z zakupow, zmarzlam okropnie, chociaz nie musialm daleko chodzic bo jechalam autem ale poczulam zimnice, poniewaz wybralam sie bez czapki i rekawiczek! Teraz pije goraca kawke i zajadam paczusia, zapraszam Was na kawke i paczki! Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laweczko wrocilam.Witam poswiatecznie i noworocznie wszystkie dziewczyny na laweczce.U mnie swieci sloneczko ale jest b.zimno -7 i wietrznie.Z okazji nowego roku zycze wszystkim spelnienia marzen,duzo duzo zdrowia,dobrego samopoczucia i usmiechu na twarzy,niech zmartwienia i troski omijaja Was szerokim lukiem. Swieta spedzilam bardzo fajnie z rodzinka,sylwestra z wnusiem /bo corcia z mezem i moim synem z dziewczyna bawili sie w lokalu/. Wrocilismy wczoraj poznym wieczorem.Mieszkanie juz troche odgruzowalam z kurzu,wywietrzylam i biore sie za obiad-trzeba wrocic do normalnosci.Maz pojechal na zakupy bo lodowka swieci pustami-oprocz swiatla nic w niej nie ma,troche tylko w zamrazalce. Poczytalam Was i zobaczylam wpis Venessy - mam nadzieje ze zrobi nam wiecej prezentow w postaci odcinkow opowiesci o p.Jadzi.Venesso wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Narazie tyle,napisze wiecej wieczorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laweczko wrocilam.Witam poswiatecznie i noworocznie wszystkie dziewczyny na laweczce.U mnie swieci sloneczko ale jest b.zimno -7 i wietrznie.Z okazji nowego roku zycze wszystkim spelnienia marzen,duzo duzo zdrowia,dobrego samopoczucia i usmiechu na twarzy,niech zmartwienia i troski omijaja Was szerokim lukiem. Swieta spedzilam bardzo fajnie z rodzinka,sylwestra z wnusiem /bo corcia z mezem i moim synem z dziewczyna bawili sie w lokalu/. Wrocilismy wczoraj poznym wieczorem.Mieszkanie juz troche odgruzowalam z kurzu,wywietrzylam i biore sie za obiad-trzeba wrocic do normalnosci.Maz pojechal na zakupy bo lodowka swieci pustami-oprocz swiatla nic w niej nie ma,troche tylko w zamrazalce. Poczytalam Was i zobaczylam wpis Venessy - mam nadzieje ze zrobi nam wiecej prezentow w postaci odcinkow opowiesci o p.Jadzi.Venesso wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Narazie tyle,napisze wiecej wieczorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , moje sliczne koleżanki! Podpisuję dzis tylko listę , lece do łóżeczka , bo coś mnie telepie , moze grypa? tfu!! na psa urok!! nie cierpię zimna,zimy...... dobrze , że jutro sobota, pospać można :) całuski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Laweczko! Rybciu!❤️ Milo Cie spotakac na Laweczce, ciesze sie ,ze wrocilas zadowolona, ale tak to juz bywa, wszystko co dobre, szybko sie konczy:D Zofinko! Zycze zdrowka! 👄 to ta pogoda sprawia, ze tak sie czujemy, ja tez nie lubie zimy! Ale pocieszmy sie tym, ze juz coraz blizej do wiosny!! Pozdrawiam cala Laweczke i zycze milego weekendu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zaglądam tu późną nocą, bo buszowałam po \"naszej klasie\" . Nieźle to sobie ktoś wymyślił. Cenię nowych znajomych, ale miło przypomnieć sobie o kimś, kogo nie widziałam ponad 30 lat. A jeszcze milej, gdy się okazuje,że starzy znajomi ze szkoły i studiów jeszcze mnie pamiętają. Niejaki śp \"Dudek\" z kabaretu Dudek twierdził, że jedyne życie które ma jakiś sens, to życie towarzyskie. Może i racja, ale pochłania ono potwornie dużo czasu.Nawet jeżeli jest ograniczone do formy wirtualnej. No cóż, coś za coś. Idę wreszcie spać. Pa! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam do was , by cieplutko się z wami przywitać, posłać parę buziaków 😘 😘 😘 😘 😘 Za oknem brrrrr.... mokro i marznąco, to coś co pada z góry udaje deszcz a tak naprawde to przezroczysty grad jak kaszka..... a w domku cieplutko , obiadek się gotuje , fajna muzyczka gra cichutko....... ja oczywiście wgapiona w ekran kompa :) Kingalo....wciąż się zbiram , by napisać i wciąż mi coś staje na drodze! Ale pamiętam :) 😘 jotazet 😘 ciepły buziak doleci do ciebie szybko , boś ty blisko mnie :) Akiciu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie na ławeczce. Zima u mnie daje się we znaki,aż przykro bylo wyjśc z domu.Albo deszcz albo śnieg,no i oczywiscie gololedz,oj jak ja tego nie lubie.Zreszta nigdy nie przepadałam za zimą.A teraz na dodatek czlowiek juz nie jest taki gibki jak w mlodosci no i o upadek nietrudno. Aby do wiosny - no nie miłe kolezanki. Miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zofinko, ode mnie też buziaczki, ale słowne - cmmmoook!- bo fajtłapa ze mnie i nie umiem tych buziek wstawiać. Ale się nauczę. Kingalo droga, nauczę się na pamięć tekstu, który tu wrzuciłaś - tego o kochaniu, śpiewaniu, tańczeniu... I żałuję, że nie znałam go wcześniej, bo chyba łatwiej by mi się żyło na tym bożym świecie. Dziękuję! Pozdrawiam wszystkie panie, cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symbole buziek :) ====================================== Buźka Symbol Wytłumaczenie :) :-) Uśmiech, radość, zadowolenie. :( :-( Smutek, przygnębienie. ;) ;-) Puścić oko, figlarnie, nić porozumienia. :D :-D Duży uśmiech, śmiech, cieszyć się jak dziecko. :P :-P :p :-p Pokazać komuś język. :o :-o :O :-O Zmieszanie, zakłopotanie. 😭 Płacz, łzy, żal. :classic_cool: Patrz, jaki jestem cool. Wyluzowany. 🌼 🌻 Kwiatek, słodki, wyraz sympatii i wdzięczności, ewentualnie dobrego humoru. 🖐️ Przywitanie, przyjazny gest. ❤️ 😍 Gorące uczucie. 😴 Spioch, senność, jeszcze ranek. 👄 😘 Pocałunek. 😠 Jestem taki zły. 😡 Wściekły. I to jak. 💤 Ziewam. Jestem zaspany. Ale nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze takkkk
[ usta ] talko bez spacji! itd.🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przepiekny sloneczny poranek,zapraszam na kawke i faworki. U nas zapowiada sie przepiekny dzien,jest slonecznie i cieplutko prawie 4+ Zycze wszystkim paniom milego i promiennedo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laweczko!🖐️ Rybciu! U Ciebie sloneczko a u mnie mnie pada, ale tez plusowa temperatura! Kawke wlasnie pije i poczestuje sie Twoimi faworkami. miammm jakie smaczne! Kingalko! 👄 jak Twoje przygotowania do podrozy? :D Zycze Wam wszystkim milego popoludnia!🖐️ ... chce isc w strone slonca wyciagnac z niego promyk.... Kingalo piekny wiersz! ❤️ http://www.wrzuta.pl/audio/mAD4cLYDHf/dwa_plus_jeden_-_isc_w_strone_slonca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Zofinko! Wszystko świetnie - stron z emotikonami jest całe mnóstwo, problem w tym, że ja ich nie umiem wcisnąć tu, w ten swój tekst. Kopiuj- wklej czy co? A jeszcze jakieś kody podają do tych obrazeczków, nie rozumiem jak to działa.Tępota i tyle.Ale nie martw się, kiedyś do tego dojdę.Swojego zdjęcia do \"naszej klasy\"też jak na razie nie umiem wcisnąć. Ale co tu się dziwić, jeszcze nie tak dawno pralka była dla mnie problemem...telefon komórkowy - ten z bajerami - też... Przecież jeszcze pamiętam z tzw \"własnej autopsji\", że kiedyś telewizorów wcale nie było, a ten pierwszy we wsi - u moich rodziców - był czarno biały. \"Neptun\" się nazywał czy jakoś tak? Oj, życie , życie... Fajny komentarz ostatnio pod czarno- białym zdjęciem z podobizną osoby komentującej zobaczyłam, a mianowicie: \"To niemożliwe! Aparaty fotograficzne nie są takie stare. Mnie wtedy jeszcze na świecie nie było\" Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj , jotazet!! nie , nie na zasadzie kopiuj-wklej! jeśli chcesz pokazać bużkę to piszesz : dwukropek i połowa nawiasu okragłego :) chcesz zrobić pocałunek to : otwórz nawias kwadratowy, wpisz słowo kiss zamknij nawias kwadratowy 😘 to proste: wejdż na stronke , skoopiuj wszystko , co tam jest i zapisz w WORDZIE na pulpicie :) potrafisz napewno, więc próbuj , nie poddawaj się :) 😘 Kingalo :) Akiciu :) rybciu 😘 idę spać , dobranoc , miłe kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingla
Witam potrzebuję pomocy sniłam miałam na nogach buty moje własne pantofle - wygodne nigdzie nie uwierające lcz kolor czarny (może oddcien granatowy) lecz różniły sie fasonem - w sennikach internetowych jest tego tak dużo i nic konkretnego nie znalazłam może która z pan mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na ławeczce. aura dnia wg.czary pl. zapowiada sie spokojny dzień.Radzimy uwazac podczas rodzinnych spotkan,w postepowaniu zaznaczy się niechęć do zmian i przesadne obawy.Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym.Warto dziś poświęcić wiecej czasu niż zwykle swojej urodzie.Do głosu dojdą dziś uczucia,wspomnienia i emocje. Urodzeni 8 stycznia są zdecydowani i bardzo pewni siebie. Lubia rządzić ludzmi.Mają talent artystyczny i poczucie humoru,dotrzymują obietnic i są wiernymi przyjaciółmi.Lubią wystawne życie,nie boją sie ciezkiej pracy aby spełnić swoje marzenia.Bywają jednak popędliwi i srodzy.Często nie panuja dostatecznie nad nerwami i potrafią kogoś w gniewie zranić.Szczęśliwa cyfra;dziewięć,kamień szlachetny;diament. Sprzyjający znak zodiaku;lew Dzisiaj troszkę poracowalam,zrobiłam pranie-dosyć duże,juz mi wyschło na słoneczku,teraz tylko poprasowac/bardzonie lubię tego robić,ale musze/.Prasowania nigdy nie lubiłam,robię to z przymusu. Dobrze że posciel mam z kory,to obejdzie sie bez prasowania a z reszta musze sie uwinać bo od 17.30 mam swoje seriale;klan,pierwsza miłośc i wieczorem m jak milośc.A Wykoleżanki macie jakies swoje ulubione seriale czy Was to nie kreci?.Narazie,zmykam do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty , Kingalo, to podróż :) Niewazny kolor , fason ani czyje...... po prostu podróz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu mnie osobiscie zaden z naszych seriali nie kreci , bo wszystkie są na jedno kopyto i..... nieprawdziwe! Takie słodkie , poprawne moralnie i politycznie , że rzygać sie chce , bo reakcje bohaterów tak łatwe do przewidzenia..... Moje seriale zaczynają się około 23:00, takie jak "CSI-kryminalne zagadki-śledztwa po latach" lub wiele filmow , które oparte są na faktach autentycznych, z życia wzietych, zaczynających się koło północy!! Oczywiście kazdemu podoba się coś innego , jeden lubi radio z ryjem , drugi horrory, po prostu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×