Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Lena - jesteś hipokrytką na dodatek bogobojną :( szmacisz ludzi bez powodu :( zostaniesz sama natym topiku niedługo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ławeczko !!! Jest wtorek, ------- mimo, że pada deszcz ja jestem w dobrym nastroju. Siedzę przy komputerze i czytam zaległe wpisy. Venesso---- cieszę się, że przybliżysz mi następną postać. Bardzo lubię zgłębiać informacje o sławnych ludziach.Tak miło mi czytać, że to robisz dla mnie, ale myślę, że wszystkie czytamy. Trochę mnie niepokoi fakt, że na naszej Ławeczce jest jakieś nieporozumienie, myślę, że tylko nieporozumienie, bo nie wierzę, że dojrzali inteligentni, zrównoważeni emocjonalnie ludzie mogą się tak zachowywać. Tak chciałabym aby to się wyjaśniło. Tak mało mamy czasu na miłość do człowieka. Tak krótko trwa życie i tak musimy je sobie komplikować, warto się nad tym zastanowić. Myślę, że wiara w człowieka zwycięży, że dobro zwycieży zło. Proszę o chwilę zastanowienia się nad tym. Nikogo nie chę urazić, przeciwnie chcę aby na Ławeczce panował nastrój, gdzie będzie nam dobrze i z radością będziemy się spotykać. Na polepszenie humorków proponuję suknię w której prezentuje się Keisha Whiteaker na gali oskarowej 2007 w Los Angeles. Dla mnie the best. Jeśli bym miała taką, ubrałabym na pierwszą okazję gdzie mogłabym ją założyć. Całusy dla wszystkich kochanych na Ławeczce .....................👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko , nasze koleżanki oskarżyły mnie o pisanie na pomarańczowo i ubliżanie . Moderatorka wkroczyła i zaprzeczyła temu ,ja nigdy nie pisałam na pomaranczowo i nie obrazalam nikogo do momentu az na mnie tu napadnięto bez powodu . Chora z zawiści Lena kasowała moje posty i Kingala tez . Przeszkadzało im ze zapraszam WAS na inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można publicznie deklarować miłość ,przywoływać Boga a potem człowieka stłamsić ? tylko chory z zawiści człowiek może tak się zachowywać . Do Ciebie Poliko nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia 1960 ------- przykro mi, że zaistniała tak sytuacja. Nie wiem gdzie leży wina, nie znam się na możlwościach wyjasnienia tego. Jednak dobrze by było aby na naszej Ławeczce panowała miła atmosfera i nie było podejrzeń, bo zaufanie to bardzo piękne uczucie. Naprawdę trudno mi o tym pisać ---- ja pragnę witać się z wami z radością i uśmiechem na twarzy. Zatem pozdrawiam Was wszystkie jeszcze raz, i dla Was moje serducho ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko ,moderatorka tego topiku tu wkraczała i zarzuty naszych koleżanek się nie potwierdziły . Widzisz ,gdyby uczciwie mi powiedziano- Alusiu ,nie chcemy tu ciebie -zrozumiałabym . ale wojna podjazdowa bardziej kręci . Mam żal i jestem rozgoryczona ,bo nie zrobiłam nic złego . Pozdrawiam Cię Poliko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,WITAJ LAWECZKO!!!! Poliko kochana,jestes! Masz racje,ze grunt to dobre samopoczucie.Witam Ciebie bardzo serdecznie. W ubieglym tygodniu po raz 2-gi obejrzalam film o Evicie Peron. Od wczoraj zaczelam pisac o niej____dzisiaj zmienilam swoj plan.Otoz w dalszym ciagu bede pisac o niej,ale na innej laweczce. Lenko,wracaj do nas_____wiem,co czujesz.Wiesz kogo najbardziej unikam? Ludzi z tupetem,pozbawionych samokrytycyzmu. Powiem ci,ze kiedys pisalam na werandzie____te inwektywy mam zgrane na plytce.Pisala jakas frustratka pod pomaranczowym nickiem i po polsku ,a takze wtracala angielski.,,,,Wszyscy wokol wiedzieli,kto za tym stoi.,,,,Oberwalo sie tez i kingalii,bo stanela w mojej obronie.Nie zaluje,ze odeszlysmy_______tutaj sobie pisze kiedy chce,i co chce.Bylo nam milo,serdecznie dopoki nie pojawila sie kobieta___ktora zaledwie po 2 tygodniach jej obecnosci na tym topiku napisala; \"Nie jestescie tolerancyjne,a to wlasnie swiadczy o naszym czlowieczenstwie.Znam wiele wyksztalconych pan z dobrych domow i 99% z nich nie nadaje sie na moje kolezanki.sa zawistne,wredne,takie rozmydlone hipokrytki\". A tylko dlatego,ze nie chcialysmy dyskutowac o dziwkach,,,,,temat narzucony przez pomaranczowa/?/. Nalezalo juz wtedy ostro zareagowac.Rzeczywiscie____rozmydlilo sie.,,,,, Dziewczyny,kochane___zapraszam na laweczke! Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vanesso🖐️ Jak pewnie juz czytalas posty wyzej,napisalam do moderatora!! Wpisal tez cos!!!! Uwaza,ze ona mnie nie obraza,tylko wyraza swoja krytyke:-O Ja tez ja zaraz wyglosze i moze ta kobieta,dojrzala,bo za taka sie uwaza,odejdzie od nas jezeli ma honor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Alusiu!!! Mam nadzieje,ze dotrze do ciebie ten komunikat!!! Nie mamy na ciebie krzty ochoty!!! I nie trudz sie z pisaniem,bo i tak nikt cie nie slucha a tym bardziej nie zwraca uwagi:-P Mam nadzieje,ze zrozumialas!! Zegnam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz, Witaj Kingalo🖐️ Venesso🖐️ Wlasnie skonczylam piec biszkopcik i dzisiaj koncze ciasto z bananami i galaretka:-D Mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wraca moj kochany maz:) Na pewno sie ucieszy,ze zrobilam ciasto!!! Biedak nie jadl juz zadnych smacznosci od 4 tygodni!!:( Ale teraz sie naje!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy typowo kwietniowa pogode:-D Raz snieg,deszcz a raz piekne slonce!!!! Juz sie wiosny nie moge doczekac,tych promieni slonecznych,.tego powietrza i swiergotania ptakow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenko! U mnie sniegu po kolana!Przeziera sloneczko,to z pewnoscia zniknie szybciutko.tez z utesknieniem czekam na wiosne___kocham ciepelko! Wiem,wiem kochana____radosc bedzie przeogromna!Fajnie,ze jestes,,,,,,Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko,a jakie ciasto upieklas? Moze przepis podasz___oczywiscie niesmialo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci mowie kochana Venesso:-D A wiec upieklam najpierw biszkopcik:) Potem klade na wierzch bita smietanke z usztywniaczem,na gore banany i zalewam wszystko galaretka:-D Pyszniutki!!!!! Depesza na pewno do Was wysle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pychotka! czesto takie ciasta robilam latem.Na poczatku pieklam biszkopty,a pozniej kupowalam gotowe ,ponczowalam,przekladalam masa,owocami____ekspresowy torcik! Najczesciej robilam to na dzialce____mam tam i aneks kuchenny,owoce pod reka.Przynosilam gotowy krem i bawilam sie.Nic nigdy sie nie zmarnowalo,bo chetnych mialam wielu. Musze Ci powiedziec,ze pagorkowata rzezba terenu sprzyjala naszym kontaktom.Moje\"Wichrowe wzgorze\" stoi na gorce____dawalam sygnal kolezankom.Docieraly bardzo szybko. W dole mojej dzialki byl malutki warzywniak___oczko MM. Kochalam ten zakatek_____bo mnostwo kwiatow,ozdobnych krzewow,i oczywiscie bardzo bogaty w owoce sad.O 3-poziomowej altance nie wspomne.Lubie powspominac sobie chwile spedzane w plenerze ___sluchajac pieknego koncertu ptakow,,,,,No powiedz,czy mozna o tym zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegne ,,,,,przywitac sie z aaaakicia! Witaj kochana,,,,,pisz i rozdawaj swoja radosc!!!!! Masz racje,ze kochana Poliko tak pieknie mowi___ma tyle piekna w sobie,doslownie i w przenosni. Dziewczyny! Ciesze sie,ze Was widze! Serdeczne dzieki za piosenke !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×