Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

🌻🌻🌻38 ___I jak mama ocenia zmiany w naszym miescie?___zapytal syn. _______Wyladnialo.Glowna ulica nie do poznania.A jakie sklepy! Ladniejsze niz w Ameryce. ___W Unii jestesmy,w Europie____zauwazyla Krysia.___We Wloszech to dopiero pieknie.Bylismy tam trzy razy.Raz w Grecji___wyliczala----raz w Hiszpanii i raz w Serbii. Napatrzyl sie czlowiek to i wybredny sie zrobil_____rozesmiala sie. __Ale gdzie nam tam do mamy! Mama to sie dopiero musiala napatrzyc. Jadwiga usmiechnela sie do siebie.-___Europy nie znam____powiedziala,___Za moich czasow to najwyzej do Bulgarii mozna bylo jechac. ____To mama pozna.Z nami zwiedzi mama cala Europe,bo my lubimy podrozowac____powiedzial syn. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRYZYS Nierzadko odnosze wrazenie, ze mnostwo malzenstw zbyt szybko sie poddaje. Jak wiadomo,po pieciu,szesciu latach, czasem dopiero po dziesieciu nadchodzi kryzys. Minelo to,co nowe.Slabostki drugiego czlowieka wydaja ci sie glowami smoka, ktore wszystko pozeraja,i myslisz, ze wszystko jest juz bezpowrotnie stracone. Cala zwiewna konstrukcja twoich marzen zapada sie i wielu sie poddaje. Najwyzszy wiec czas, aby na nowo zbudowac jednosc malzenska. Nie na podwalinach tego,iz partner jest taki godny podziwu,czuly i delikatny czy taki mily,silny z poczuciem humoru, lecz dlatego,ze solennie postanawiasz znow troszczyc sie o drugiego czlowieka i bardziej go wspierac. I wtedy dzieje sie cud. Wszystko,co uznales za stracone, wraca,o wiele bogatsze i glebsze. Mozesz ponownie naprawde polubic drugiego czlowieka. Nadejdzie nawet dzien,w ktorym ucieszysz sie z przebytego kryzysu. A wiec odwagi! Nie poddawaj sie tak szybko. 🌻🌻🌻🌻🌻Phil Brosmans🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Poczekaj__________nie mysl,ze p.Jadzia nic z tego nie rozumie.... Jest w totalnym szoku___________milczaco przysluchuje sie.... Kochana kingalo____masz prawo wsciekac sie ,,,,, Ja tylko powiem tak_____nie umialabym,,,,,nie potrafilabym,,,,nie smialabym,,,nie pozwolilabym sobie wzgledem rodzicow na takie zachowanie_____________dzieci pani Jadzi przerazaja mnie! Moj Boze____ile ta moja mama natlumaczy mi sie,zebym nie wysylala JEJ paczek,,,,,, Nie sa to jakies wielkie paki____nie ma takiej potrzeby..... Ale nie wydarowalabym sobie ,ze nie zrobilam tego,,,,, Ciagle aktualne jest moje powiedzonko/pewnie zapozyczone/___male upominki wzmacniaja przyjazn. Alez to jest MOJA KOCHANA MAMA____dla NIEj wszystko!!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻39 ____Jak mama z nami zamieszka,to wszedzie bedziemy mame zabierac__________obiecywali oboje. __Maja wpadnie w przyszlym tygodniu.Specjalnie,zeby babcie usciskac____zmienila temat synowa.____Ona taka zajeta,nie mogla wczesniej ___usprawiedliwiala corke Krysia. _______Jak jej sie wiedzie ?___spytala Jadwiga. ____Doskonale,doskonale.sama mama zobaczy,jaka piekna z niej dziewczyna.Furore robi,gdziekolwiek sie tylko pokaze.Na razie przebiera w narzeczonych jak w ulegalkach,ale to madra dziewczyna,da sobie rade w zyciu.Cos mama malo je!? Nie smakuje?___zatroskala sie synowa. ____Alez smakuje.swietne,naprawde doskonale. __Na kawe przesiadziemy sie na fotele.Mama lubi czarna,prawda ?___synowa juz szykowala filizanki. ________Czarna_________przytaknela Jadwiga. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktore panstwo jest Coca__Cola wspolczesnej turystyki? Ktore kraje najbardziej zyskuja na popularnosci? Jak w rankingu wypada POLSKA ? Najlepsza marke w swiecie ma Australia,wyprzedzajac Stany Zjednoczone i Wlochy_____wynika z badania przeprowadzonego przez miedzynarodowa firme konsultungowa. Ranking bierze pod uwage marki krajow i bada nowe zjawiska w podrozach i turystyce. Sposrod krajow Europy najlepsze miejsce odnotowaly Czechy, w kategorii \"Kultura i sztuka\" i Wegry w kategorii \"Warte poniesionych wydatkow\". W sumie na liscie najlepszych marek krajow we wszystkich kategoriach znalazlo sie 45 panstw. W tym elitarnym gronie zabraklo POLSKI. Zostalo jedynie wymienione logo Polski,jako znak rozpoznawczy. Polska musi jeszcze popracowac nad swoja marka,bo ma mnostwo zalet,ale ich nie wykorzystuje,a promocja Polski stoi na bardzo niskim poziomie. Wschodzacymi gwiazdami swiatowej turystyki sa Chiny,Chorwacja i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W tworzeniu indeksu marek krajow uczestniczylo ponad 1.500 turystow oraz ekspertow w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. ,,Kraje nie powinny postrzegac siebie jako produkty. Marka kraju to cos wiecej niz sama turystyka. Na jego wizerunek wplywaja rowniez eksport,inwestycja,handel i przemysl. Troska o marke kraju stwarza wiele mozliwosci zarowno dla krajow rozwinietych,jak i rozwijajacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze kraje🌻 Wyjatkowe___Indie Atrakcyjnie historycznie___Egipt Egzotyczne__Peru Przyjazne rodzinie___USA Do plazowania__Bahamy Z najpiekniejszymi krajobrazami___Nowa Zelandia Z najbogatszym zyciem nocnym___Wlochy Na zakupy___USA Najbezbieczniejsze___Kanada Warte swojej ceny___Tajlandia Dla biznesmenow--Stany Zjednoczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat Jak nas postrzegaja inni? /cd/ ___________________LITWA___sojusznicy ___Po upadku komunizmu Polakow uwazano za butnych arogantow. Dzis coraz czesciej patrzy sie na Polakow jako podobnie myslacych sojusznikow UE____mowi dyrektor osr.Balijos Tyrimai. Podejrzliwosc wobec Polakow pozostala,ale Litwini przestaja przypisywac nam tylko zle cechy. Doceniaja nasz patriotyzm i religijnosc.I nawiazuja do wspolnych korzeni____w tym roku po raz pierwszy na Litwie obchodzono swieto Konstytucji 3 Maja. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WOLNY CZLOWIEK Jesli zdarzy ci sie miec piec minut wolnego czasu, czy wiesz,co powinienes wtedy robic? Nic ! Nic nie rob,niczym sie nie zajmuj. Zadbaj o spokoj:wylacz radio i telewizor, odloz gazety i tygodniki.Odstaw,wylacz. Wyzwol sie ze szponow spoleczenstwa konsumpcyjnego, ktore niczym wampir probuje za pomoca agresywnej reklamy wyssac z ciebie resztki wolnosci ducha. Zadbaj o cisze wokol ciebie,zadbaj o cisze w tobie. I zmierz temperature.... Znam sposob na goraczke konsupcji.Moze jedyny, ktory pomaga:zachowanie umiaru,samodyscyplina, umiejetnosc rezygnacji. Nie oznacza to bezsensownej udreki i okaleczania sie. Chodzi o opanowanie zadzy namietnosci, ktore prowadzi do duchowej wolnosci,wewnetrznego pokoju, radosci. Takie odkazenie i oczyszczenie zycia otworzy ci oczy na sprawy wyzsze i piekniejsze niz pieniadze i przyjemnosci,seks i sensacja. Uwrazliwi cie na swiat i ludzi. Nie rzucasz sie juz lapczywie,umiesz sie uwolnic. Znow potrafisz sie zdumiewac,byc delikatny i ostrozny. Potrafisz pracowac i sie bawic. Stajesz sie wesoly,cieszysz sie zyciem. Stajesz sie wolnym czlowiekiem. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Phil Brosmans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ LAWECZKO! Przede mna dwa dni wolnego____________4 lipca! Dzisiaj zostawie Wam nieco dluzszy odcinek o p.Jadzi,bo niestety nie bedzie mnie z Wami,,,, 🌻🌻🌻40 ___A ja to sie mamie dziwie____mowila synowa nalewajac aromatyczna kawe do filizanek._____dziwie sie,ze mama zgodzila sie tymczasem zamieszkac u Marty. Jakie tam warunki dla mamy! Tutaj mialaby mama spokoj.Nas nie ma prawie caly dzien,nikt by mamie nie przeszkadzal. Wlasny pokoj.Specjalnie oproznilam komode i szafe dla mamy. Nowy materac kupilam.Taki,jak pokazuja w reklamach____poskarzyla sie.No i perspektywy. _U Marty to co? Wyzyluje mame z ostatniego grosza ,zanim sie mama obejrzy. U Waldkow? Bedzie mama skazana na towarzystwo stale narzekajacej Wiesi i szybko sie mama rozchoruje.Albo zrobi sie taka gruba jak ona. A mama swietnie wyglada,szczupla taka___przymilala sie do tesciowej. Poza tym oni chca od razu kupic gotowy dom,nie dajac ani grosza. A taki gotowy to zawsze drozszy niz samemu sie wybuduje. My mamy dzialke. Mariusz pokaz plany____powiedziala do meza. Ladna ,duza dzialka,dwa tysiace piecset metrow kwadratowych. Jest na niej woda i prad. Okazyjnie kupilismy.Mamy tez plan domu,gdyby mamie sie spodobal. Mariusz,gdzie ten plan? cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wasze zmeczenie siega zenitu,nogi odpadaja ze zmeczenia,rece z wyczerpania,a ogolna kondycja organizmu mowi kategorycznie \"raczej nie\'_____powinnyscie siewspomoc sie najnowsza elektonika. Oto robot,ktory z przyjemnoscia za nas bedzie wykonywal takie ruchy jak chodzenie. Urzadzenie skonstruowane zostalo przez japonska firme i juz wywoluje spore podniecenie szczegolnie u osob starszych lub niepelnosprawnych. Robot o nazwie Power Pedal posiada w swoich stopach moc 7 razy wieksza od sily przecietnego czlowieka. Poza tym produkt porusza sie w 6 kierunkach,jego sterowanie jest wprost banalne.Wystarczy manewrowac galka zamontowana u szczytu robota. Producent zamierza obnizyc cene urzadzenia _____moze kosztowac raptem 30.000$.Bagatelka,,,, Czego to Japonczycy nie wymysla????? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻SZCZESLIWI ZE SOBA Pisze do mnie mezczyzna: \"Wlasnie zakonczylem klotnie z zona. Zdecydowalismy sie zaczac od nowa miec dla siebie nawzajem wiecej wyrozumialosci. Nigdy wiecej wojny_____w rodzinie! Jak to jest u was w domu? Domowe zajscia sa nieuniknione, ale nigdy nie pozwol sprzeczkom rozrosnac sie do stanu wzajemnego oblezenia. Nie kuj w swym sercu planow zemsty. jesli chcesz sie koniecznie odplacic drugiej osobie, to odplac sie pocalunkiem.Tylko tak! Gdy wciaz jeszcze tli sie plomien wrogosci, pewnego dnia eksploduje u was bomba. Nie idz nigdy spac bez pojednania. Zycie jest o wiele za krotkie,by je marnowac na klotnie. kto zyje z kims,powinien byc z nim szczesliwy. Nie jutro,lecz dzis! Jest jeszcze wiele szczesliwych malzenstw i rodzin. Malzenstw,w ktorych wspolnie przezywa sie radosc, nawet jesli zdarzaja sie trudne sytuacje. Rodzin,w ktorych wspolnie sie smieja i placza, w ktorych czasem takze obrywa sie chmura. Ale zaraz potem znowu swieci slonce na pogodnym niebie. ---------------------------------------------------------------PHIL BROSMANS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Witam 🖐️ Dziewczyny!___________________ Venesso! 🖐️ wypoczywaj i wracaj do nas , a coz to za swieto u Was, ze macie dlugi weekend ? Kingalo! 👄 poprosze kawke i te wysmienite oponki ? Jak juz kiedys wspominalam , jestem lasuchem na slodkie wiec zajadam sie oponkami......pychotka!! Kingalo bedzie lepiej jak odlozymy troszeczke, bo nie wiem czy wystarczy dla wszystkich....... :-) Poliko! Lenko! jotazet! cocakola! Kinga! Igusia!❤️ pospieszcie sie, bo oponek ubywa!! :-) :-) :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do titanika
zagłosowałam zdjęcie jak zdjęcie mi to wszystko jedno kto wygra jestem za swobodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Hej Dziewczyny:D🌻 Wpadlam,zeby sie przywitac i zeby pokazac,ze nie zapomnialam o Was :) Mialam troche dzisiaj zajec,bylam z malym na bilansie 4-ro latkow,wszystko dobrze,Bogu dzieki,a tak sie martwilam,bo pani w przedszkolu narobila mi niezlego stracha:O,a co sie okazalao to niepotrzebnie:P Po prostu sie niezna jedna z druga a wypowiadaja czasami mocne slowa,ktore potrafia zranic.... ale juz jest dobrze:D Jutro troche odpoczynku,a w czwartek ponownie zalatwianie spraw;) czyli urzedy:O,jak ja tego nie cierpie:O,ale co trzeba to trzeba!!! Ciesze sie,ze u Was wszystko w porzadeczku:) Akiciu😍 Venesso😍 Kingalo😍 Poliko😍 Jotazet😍 Kingo😍 I dla Wszystkich innych pan,ktorych nie wymienilam...bo nie pamietam😍 Zaraz przychodzi do mnie moja kochana sasiadeczka ;),usiadziemy sobie na Laweczke i bedziemy kosztowac sie biala herbatka i moze odrobinka truskawkowym likierkiem:),mniam pycha ;) Zegnam sie moje Kochane na dzisiaj z Wami,trzeba klasc dzieci do lozek i przygotowac sie na jutrzejszy dzionek:D Zycze Wam milego wieczoru a jutro pewnie sie spotkamy na Laweczce ;) Papa calusow 102 😘 🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien minal szczesliwie w slonecznym usmiechu I teraz do domu powracam w pospiechu. Lecz jeszcze dobranoc Ci szepne cichutko Bo juz wrozka nocy sie zbliza wolniutko I sypie pyl gwiezdny na Twoja poduche sen zmruzy oczeta marzeniem zasnute. Wiec spij, spij..... Dobranoc. 🖐️ Anna Mazurkiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczyk u mnie pada, sloneczka nie widac spiesze na Laweczke, zeby Was przywitac: 🖐️Kingalo 🖐️Venesso 🖐️Poliko 🖐️Lenko 🖐️jotazet 🖐️cocacola [🖐️Kinga 🖐️Igusia Kingalo, co to jest ta baba ziemniaczana.?... nie znam tego....jezeli mozesz podaj prosze przepis. Pozdrawiam wszystkich serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo , dziekuje za przepis, tez nie wiem co to zuliki! Babke zrobie i napewno bedzie smakowac! :-) Przesylaj Twoje przepisy, zawsze to cos nowego dla podniebienia, a jak mowila moja Babcia: przez zoladek do serca, to MM napewno sie ucieszy z nowych dan.:-) U mnie moje kochane dziewczyny leje jak z cebra i jest burza, a ze jestem strachliwa:-( wiec wylanczam kompa i zajrze wieczorkiem.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do IGUSI
gdzie jestes? czy usiadlas na innej laweczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko! Nie odchodz,juz biegne do Ciebie...... Na szczescie juz po burzy, ale sloneczka niestety nie widac, przeslij pare promykow to i unas zrobi sie weselej :-) O co ja widze.... jak pieknie wygladasz , musze i ja polozyc sobie farbe na wlosy,to ze jestem juz babcia nie musze byc...... siwa :-) :-) :-) Venessa cala szczesliwa, odpoczywa, ale mam nadzieje, ze teskni za nami! Poliko , gdzie jestes... wygladam na Ciebie! jotazet ma wakacje zapewnie odpoczywa na urlopie, Lenka napewno do nas zajrzy... obiecalas! Kinga pewnie na spacerku z mala Julcia, Igusia ...nie wiem, a cocacola .... hm moze rzeczywiscie juz za Oceanem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnij sie ...............
akicu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwoch gorali sie kloci, ktory jest silniejszy, ---jeden mowi: ---ja podnose 100kg ---ja 200! ---ja 500 ---- 600 ----700 nagle jeden goral wpada do wody i krzyczy: .....ja tone, ja tone!! A drugi: ----A ja dwie. Przychodzi pracownik do szefa i pyta: --- Szefie czy moge wziac pare dni urlopu by pomoc tesciowej przy przeprowadzce? --- Alez wykluczone! ----na to pracownik: Dziekuje, wiedzialem,ze moge na pana liczyc. :-) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka zdaje prawo jazdy. Instruktor pyta: ....Prosze opisac prace silnika! a blondynka na to: ...Brrrrrrrrrr....bbbrrruuuuummmmm!!! Czym rozni sie blondynka od zaby?.........zaba kuma. Blondynka leci do Paryza. podchodzi stewardesa i mowi:...poprosze bilet. Blondynka daje a stewardesa: ---Pani siedzi w 2 rzedzie, a ma pani bilet na 8. Blondynka odpowiada..... ale ja tu zostaje!! Po kilu minutach rozmowy stewardesa idzie do pilota mowi: ....Idz do tej pani i powiedz jej, zeby usiadla w 8 rzedzie! Pilot podchodzi do blondynki i szepce jej cos. Ta szybko pakuje i przechodzi do 8 rzedu. Zdziwiona stewardesa pyta pilota: .... co jej powiedziales? .... powiedzialem, ze piewsze siedem rzedow leci do Londynu, a od osmego do Paryza. :-) :-) :-) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×