Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76- dzieki za obszerna informacje. niestey ja w tym cylklu juz sie nie załapie bede musiala poczekac jeszcze jeden. właśnie mi sie skończyl @. w poniedzialek moze zadzwonie do Obuchowskiej. Nie wiedzialam o mrozaczkach ze moga nie przezyc odmrozenia;(. a wszytskie sie odmraza czy tylko te co sie chce jak to jest mozna je jeszcze raz zamrozic? musze troche na ten temat poczytac. cIEKAWE JAK TAM IGREK PO ZABIEGU? MYSLE O NIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren No tak poziom hcg jest wysoki kochaniutka musi Cię zobaczyć lekarz:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
witaj Agniren Powiem że ja jak mniałam poronienie , to pózniej przez jakiś czas tak jak by była w ciązy . I dopiero po wyłyżeczkowaniu hcg nie wykazało . Pytałam moją dr co i jak na ten temat , dr Obuchowska powiedziała , że hcg wykaże jak jesteś po poronieniu . Jeżeli zostaną jakieś resztki . Ja powiem co najgorsze mósiałam jak już poroniłam brałam tabletki dopochwowe . Żeby uniknąć wyłyżeczkowania , niestety pech tak chciał że i tak wyląndowałam w szpitalu i mniałam wyłyżeczkowanie . Ale tak jak pisze ewuś 74 ja równierz mniałam okres odrazu po poronieniu . . Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po poronieniu mialam zaraz okres. ja w 24 dniu po poronieniu dostałam @ wlasnie mi sie skonczyl cycki tez zmalaly ale jeszcze nie robilam hcg bo jak bylam w szpitalu mialam samoistne poronienie to lekarz podczas robienia usg stwierdzil ze juz po wszystkim. Agrien idz do lekarza na usg zeby sie wszystko wyjasnilo. Mam nadzieje ze to ciaza trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok.napisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 u mnie do transferu zawsze rozmrażali kilka i wibierali dwa dobrze rokujące a reszta pozostawała do obserwacji, jeśli nadal się dzieliły to znaczy że żyły i zostawały ponownie zamrażane o wszystkim Cię poinformują, bo przed krio dzwonisz do nich do laboratorium i dowiadujesz się jak poszło rozmrażanie i powiem szczerze że to jedna z tych stresujących sytuacji, niestety...ja dwa embriony miałam zamrażane i rozmrażane dwa razy chyba były silne i dlatego z jednego z nich była ciąża...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
izka 1978 - Szkoda ze nie załapiesz się w tym cyklu . Tak masz racje zadzwoń do dr Obuchowskiej ona ci wszystko powie . Kedyś jak ja zadzwoniłam to niechciały pani z recepcji połączyć mnie, powiedziała że ona wie jak ja mam brać leki . Z tego wyszła wielka pomyłka bo przez tą panią zle brałam leki , więc teraz mnie odrazu łaczą jak dzwonie . Izka wszystkich nie rozrażają tylko 2 , a reszta jest zamrożona . Poco jich wszystkich rozmrażać jak podają przeważnie 2 , chiba że są wyjątki że więcej , to zależy od wieku kobiety . Mnie zawsze podawali po 2 . U mnie ostatni jak był transfer jak był to moje mrozaczki słabe były ,1 był kiepski 2 lepszy ,ale dr Obuchowska i pani z laboratorium mówili mi że nawet i z takich słabych powstaje ciąża i rodząm się zdrowe dzieci . I bądż mądry i pisz wierszy jakie to wszystko zadziwiające . Najwarzniejsze niestesuj się , bo stres to zły doradca. Tez jestem ciekawa jak tam igrek po zabiegu ? Pozdrawiam wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chyba jest juz pora na to zeby sie wlasnie odstresowac. Ide na dobre jedzonko i winko. Milej niedzieli ale najpierw soboty. Do usluszenia pa pa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 Tak trzymaj odstresowanie się to bardzo dobry pomysł, miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam z ipada i literki pomylilam. W wekend to zapoznao na lekarza. Zrobilam krew i wynik jest dla mnie zaskoczeniem. W dniu poronienia hcg spadlo do 114 wiec raczej niemozliwe ze to jeszcze tamta ciaza. Nie moglam sie dodzwonic do mojej ginekolog, moze jest na nartach. Ciezko tak nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, skoro bHCG Ci tyle pokazała, to nie co sie zastaniawiac:) jesteś w ciąży:-) krew nie kłamie :-) Gratuluje z całego serca. Możesz odwołać wizytę w Novum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline jezeli krew nie klamie i jestem to bardzo sie martwie bo nie staralam sie jak powinnam. Moze zaszkodzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren bez obaw nie pijesz nałogowo,wiele kobiet miało ten sam problem,alkochol na początku ciąży a dzieci były zdrowe,jeśli do tej pory nic nie przeszkodziło twojej kruszynce to znaczy że jest silna...to jest jej czas, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ewus 74. Jezeli to naprawde 6 lub 7 tydzien to moze bedzie juz widac w poniedzialek na usg. Po ostatnim niepowodzeniu musze zobaczyc serduszko zeby uwierzyc. Po prostu to bylo prawie niemozliwe. Moze pomogl fakt ze sie poddalam. Nie wiem co mam wogole myslec. Maz zeby miec ze mna spokoj zabral mnie na zakupy i przez 2 godziny wybieral lampe. A mi bardzo plakac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, piszę w imieniu Igrek. Prosiła bym napisał że jest już po zabiegu, już wstała z łóżka, jadła kanapkę, po narkozie ma sucho w ustach. Czuje się lepiej niż po ostatniej laparoskopii. W szpitalu jest ciepło i dbają o pacjentów. Jadę po Nią w poniedziałek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren popłacz sobie jak Ci to pomoże,wiem trudno jest uwierzyć w coś co wydawało się nie możliwe...a jeśli chodzi o usg to już na pewno będzie coś widać, ja też dwa razy nie doczekałam się serduszka więc wiem co możesz czuć przed poniedziałkiem ale miejmy nadzieję że będzie dobrze,teraz najgorsza jest ta niepewność... trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odigrek dziękujemy za wiadomość...proszę mocno ucałować ją od nas i powiedzieć że tęsknimy i czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, Kochana. Wszystko będzie dobrze z dzidzia. Nie martw sie:-) Ani alkohol ani nic innego jej/jemu nie zaszkodziło :-). Teraz witaminki, herbata i odpoczywać, proszę!!! Odigrek, Ucaluj ja mocno i powiedz, ze jestem dumna!!!! Niech odpoczywa i niczym sie nie martwi. Czekamy na nią cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren - ale niespodzianka:D czekamy na potwierdzenie od lekarza z niecierpliwością:) igrek - trzymaj sie Kochana, zdrowiej i wracaj do nas nasz forumowy Kwiatuszku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - czekamy na wiadomośc w poniedzialek. Jezeli po poronieniu mialas takie niskie wyniki to musi byc to ciaza. Nier denerwuj sie. Jutro wszystko sie okaże. Czekamy:) ale juz dzis z calego serca gratuluje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słuchajcie rozmawiałam z mezem dzisiasj i postanowilismy jkechac w marcu po mrozaczki. Tak jutro dzwonie do dr O. i musze sie zapytac co i jak jak ona to widzi i czy juz mozna i jakie juz moge badania zrobic. Ciekawe czy musze zrobic badania w Novum czy moge zrobic je gdzies indziej. tak sobie mysle ze chyba tak bo jak sie przygotowywałam sie do inv, to robiłam w placówce mediciver troche badan i wyszlło mi to taniej. Jejku jak ja sie ciesze dziewczyny na samą myśł. mam juz swoj cel na dzien dzisiejszy. jeszce teraz zaczne na nowo dobrze sie odzywiac troche ruchu basenik i moja upragniona ciaza bedzie dla mnie czekała juz za rogiem. :) dobry mam pla dziewczyny prawda:) tylko zebym sie jego trzymała i wszyskto bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poszukuje pomyslu na prezent slubny?nie chce dawac kasy bo bym musiala jakies 400-500 zł dac do koperty a uwazam ze to troche za duzo. mloda para jst troszke po przejsciach tzn. mloda -2 małżeństwo z 1 ma nastoletnia corke. on prawie 40lat na karku. a i (co najwazniejsze dzidzius jest juz w drodze. jest w 5 miesiacu.) jest tylko obiadek i male przyjecie w gronie rozdzinnym zadne weselicho, nie wiem co mam im kupic. moze macie pomysl jakis to prosze o podpowiedz( to tak troche na marginesie zebysmy nie myslaly za duzo o naszych powaznych problemach). dzieki za wszystkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
izka 1978-Twoje pozytywne nastawienie bardzo mnie ucieszyło . Trzymaj tak dalej , jestem pewna że tobie udasie zajść w ciążę i urodzic dzidziusia . Tego ci z całego serca życzę . Najwarzniejsze uwierzyć w siebie . Ja równietrz chcę podejsc do krio w marcu . Mamy podobne podejścia i mamy tą samą dr prowadzącą ? Napisz jak bedziesz dzwoniła jutro do dr Obuchowskiej co ona ci powie . Z badaniami to różnie bywa , ja praktycznie wszyskie robiłam w Novum tak że nic niezaoszczędziłam . Ale jak tobie się uda zrobić w medikover to dobrze by było , zawsze pare groszy wiecej zostanie w portfelu . To jest dobre , bo ja kiedyś mniałam wykupiony pakiet w Damianie. Teraz niestety niemam , i mósze robić albo w Novum albo na NFZ. Izka - co do prezentu to powiem lepiej jak coś jim kupisz , tylko co ? Może gdybyś tak dyskretnie dowiedziałaś co oni chcą , to by było chiba najlepsze rozwiązanie .Żeby oczywiście ten prezent niebył jakiś kosmicznie drogi . Ja z mężem byłam 100 km od Warszawy u jego takiej dalekiej kuzynki , to kupiliśmy komplet talerzy za 600zł . Wcześniej wiedzialiśmy że takie oni chcą , ale i bawiliśmy 2 dni . Mósisz wybrać taki prezent na jaki ci stać . Lepiej jak coś jim kupisz . Może to być komplet ręczników ,albo posciel . Tródno mi tak powiedzieć . Ale napewno coś ci wpadnie do głowy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek-trzymaj sie Kochana i odpoczywaj . Jakos smótno jest na tym forum bez ciebie ? Czekamy na ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato dzieki za kciuki. zaraz jak tylko bede po rozmowie z dok O. zaraz o tym napisze. Ale byloby fajnie jakbysmy sie spotkaly w Novum.:) Aco do prezentu to jednak prezent za ok.400-500zł myślałam o porcelanie zestaw kawowo=obiadowy na 12 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
izka -ja równierz chciałabym spotkać się , a kto wie może spotkamy się . Aco do prezentu bardzo dobry pomysł , I widzisz już problem rozwiązany . Trzymaj sie Kochana .Kiedy ten ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub dopiero w marcu ale juz bym sie chciala do niego przygotowac Maja nam "Mlodzi" podpowiedziec co beda chcieli ale zawsze to tak glupio sie mowi. Ja pamietam ze nie chcialam prezentow tylko kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHITNEY HOUSTON nie żyje! ;((( piekna kobieta. niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - nie musisz robic badan w Novum, musisz doniesc tylko wyniki. A whitney to od dawna juz sie staczała -ćpała i piła i mozna bylo przewidziec ze kiedys organizm tego nie wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×