Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mam nadzieje, ze jak najszybciej:-) Kochana, nie mam wymiotow. Czasami zrobi mi sie niedobrze, coś tak jakby stanie w gardle.. Mam nadety brzuch.. Zaparcia.. Hmm, chyba tyle. W nocy częściej wstaje na siku. Czasami pobolewa brzuch i ciągle bolą piersi, zwłaszcza jak sciagam stanik.. A, i w pracy często ziewam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam na wcześniejszych stronach, ze dziewczyny już w ciazy przesyłają wiruski ciazowe, więc tez Wam przesylam :*************************************************************************************************** *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Teraz jak będę , to mam nadzieje że wszystko uzupełnie i td . Jeszcze nie mam wyniku tego Endo . Jutro kazali zadzwonić . U mnie to wszystko idzie jak flaki z olejem . Michalina - może powinnaś brać nos-pe ? to tak na ten brzusio , a na zaparcia może suszone śliwki ? Trzymaj się cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Dzieńki Kochana za przesłanie wirusków ciążowych , na pewno Nam wszystkim przydadząm się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bole podbrzusza nie są bardzo uciążliwe, więc narazie nic nie bede brała. A na zawarcia rzeczywiscie podobno są dobre suszone owoće, więc jutro kupię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - jakoś daję radę ! Dni szybko lecą, bo chodzę do pracy, a tam tak szybciutko czas śmiga.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ja równierz jak jestem w pracy to czas szybciutko leci . Michalina - a propo śliwek , sporo dziewczyn w ciąży brały jak mniały zaparcia . Dobranoc dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-Kochana trzymam kciuki:) za @ i za jak najszybszy telefon z Novum :) Widzisz zaczyna świecić światełko:) bedzie dobrze ja to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE-dzieki wielkie za wiruska :* przyda sie. :) na zaparcia sa dobre suszone owoce np. suszona śliwka ale nie wiem czy można je jeśc w ciąży, wiem na pewno ze nie możesz pić zielonej herbaty kawy alkoholu a i co ważnie nie wolno jeść serków pleśniowych bo dzidzia może miec skaze białkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mój mąż jest w domku z moja sunia i kawalerem czekaja na spotkanie. strasznie sie denerwuje, ciekawe czy sie uda. jak bede cos wiedziała to dam wam znac;) trzymajcie kciuki za moja sunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja ci polecam ksiazke w oczekiwaniu na fziecko, h. Murkoff. Znajdziesz tam chyba wszystkie dolegliwosci ciazowe i sposoby na nie. Pozatym jest to sprawdzona i polecana ksiazka przez inne kolezanki ktore juz maja malenstwa. Janjestem bardzo zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_2005
Igrek - trzymam kciuki aby sie udało :)! Musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny .Agniren - ja osobiście mam tą książke , bardzo fale ją sobie . I jeszcze kilka innych mam , dostałam je wszystkie od mojej siostry . Moja siostra ma księgarnie internetową , i dlatego dostaje wszystkie książki sporo taniej jak w Empiku i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Mnie też nie masz , bo jeszcze nie wstawiłam swoje zdjęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, słyszałam o tej książce.. będę musiała przejechać się od empiku i kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jak tam w pracy ? Umnie same nudy , jeszcze ta pogoda... Zaraz zadzwonie do Novum i zapytam się o mój wynik . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - jak bedę w domciu to podam nazwy książek jakie mam . Bo mam taka ksiązke ileś tam pytań , i odpowiedzi . Wszystkie związane z ciążą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do Novum , niestety pani z laboratorium nic konkretnego niedowiedziałam się od niej . . Powiedziała mi że nic mi nieporadzi , że ja musze ze swoją dr konsultować się id . I tyle , no nic będę czekać do piątku , i wtedy wszystkiego się dowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_2005
Lato 76- a na co czekasz ? na jakie info z novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - trzymam kciuki za @ i za szybki tel z dobrymi wiadomościami!!!! iza1978 - trzymam kciuki za sunie. kordianka - mnie chyba tez nie masz na facebooku moja sunia w czwartek idzie na sterylizacje :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Ja w pracy jestem i dopiero teraz mam chwilkę czasu wolnego, by siąść i się z nami przywitać.:P Dzięki Wam wszystkim za słowa wsparcia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety sunia sie nie dała dzis pokryc ale jest juz na dobrej drodze podobno chciała jak to mój mąz stwierdził ze" po bożemu" na wznak :) :) połozyła sie na grzbiecie i wyraz pyska miała mówiący "teraz to mnie bierz" :) :) :) ale może jutro sie uda pokryć jest chetna piesek również baaardzo chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 -jakie miałas miec robione badanie i czemu nie chciały podac ci wyniku dziwne? jak cos to dzwon raz jeszcze skoro pani dok Ci powiedziała ze masz miec ifo z lab to musza ci podac wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×