Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek nie martw sie przez te pare dni to jeszcze ci podrosnie to endo, tym bardziej ze masz leki zwiekszone. Pij moze siemie lniane i przede wszystkim sie nie denerwuj bo to tylko szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek z tym analizowaniem i nakrecaniem to już tak u nas jest jeśli się staramy nic nam łatwo nie przychodzi to próbujemy zrobic tak, żeby było jak najlepiej jak coś dzieję się inaczej zaczynamy się bać martwić to normalne, sama to przechodziłam już kilka krotnie zawsze ma sie jakieś watpliwości ale głowa do góry wszystkie damy radę zgadzam się z izą walnij jakiegoś drineczka lub winko i napewno będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek W którym szpitalu w pułtusku miałaś to laparo? A jeśli można, to zapytam jesteś z okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co trzeba zrobic zeby zobaczyc Wasze twarzyczki? Własnie wysłalam zdjecie do Izy bo sie z Nia umawiam na sobote i pomyslalam ze chetnie bym Was tez poznała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, niech ja Cię tylko spotkam. Naliczylam już kilka klapsow na gola pupe w novum przy wszystkich :-) Nie zamartwiaj sie. Jest wszystko DOBRZE. No a z tym zmartwieniem, to rzeczywiscie tak jest. Non stop trzeba sie martwić: czy bedzie ciaza, czy sie utrzyma, czy dzidzia zdrowa, czy poród odbędzie sie ok, czy Szczepic dzidzie ma to i owo, do jakiego przedszkola, wracać do pracy, czy zostać z dzidzia? I tak w kółko ;-) Więc teraz kochana, sie nie martw bo zejdzie jeszcze na to czas. Za chwile transfer, więc tak, wypij wino, póki jeszcze możesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - ulica Kwiatkowskiego. http://www.spzoz.pultusk.pl/ Nie - nie jestem z tamtych okolic.Jestem ze świętokrzyskiego województwa, a do warszawy mam coś około 170 km.Do pułtuska jeszcze dalej.Polecił mi dr Zamora dr Doniec ze Szpitala Wojskowego w W-wie na Saszerów i ten dr i w Pułtusku jest w weekendy i to tak wyszło.Kiedyś to opisywałam.W ogóle nie czekałam na termin,a wszystko na NFZ-zarąbista obsługa,mili,życzliwi itd.We wtorek dzwoniłam, a w piątek już byłam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia- dostalam zdjecie sliczna z ciebie babeczka :) a okularki jeszcze dodadza ci supre fajnosci ...:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - a ile zastrzykow czy porcji jest tego puregonu za tę cenę? W sensie na ile wstrzyknięć. A apropos narkozy - ja miałam kiedyś w Novum, to posiedziałam potem godzinkę czy dwie i pojechałam samochodem do domu:) Po hsg - z resztą też... Igrek - to była dr Halama. Ale już nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina dzieki za maila, wysle fote do agniren igrek mam konto na NK Iza dzieki za komplemencior he he ale fota troche starawa ;) musze wreszcie zrobic cos aktualnego. A z Ciebie tez piekna blondyneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - Halama znajome nazwisko.;D Już je gdzieś słyszałam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysłałam moje zdjecie do Agniren. igrek jaka Halama? to nie moje nazwisko Kochana :) marla0000 ja dostałam puregon w dawce po 225 jednostek dziennie, Na 4 dni ( od 3 dc do 6dc) wyszło 3 opakowania po 300j. 1 opakowanie kosztuje 390zł. W czwartek sprawdza jak sie maja jajniczki i dostane nowa recepte na nowe leki, raczej te same tylko zweryfikuja dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - dziwne co ci powiedział ten lekarz, że owu może być 11 razy np na lewy jajnik a 1 na prawy? Chyba jak jajniki źle pracują. Ja mam 1 jajowód i chodzę na stymulację co drugi miesiąc i zawsze mam w tym samym jajniku pęcherzyk dominujący. I wiem że owu jest raz z jednego, raz z drugiego jajnika. Ale mnie zaciekawiło to co napisałaś. Będę musiała przeszukać internet na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - sorki.;D Marla o Niej pisała.;D To dr, która już w Novum nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie jajników i owulki: to jest sama natura dziewczęta i nie ma reguły, z którego jest owulacja.;D Ja zawsze miałam złą tą lewą stronę i jak co miesiąc monitorowałam cykl, no to zawsze była po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie to teraz marlami wkradła zaniepokojenie to może jednak nie tak coś z tym moim prawym jajnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×