Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć Aneczka,a nie możesz z roboty wyjść?Ja miałam to samo przy pierwszej próbie i wiem jak cieżko było za biurkiem wysiedziec. Próbuj, nie poddawaj sie.Ja tez będę jak sie nie uda. Dostałas okresu mimo brania luteiny i estrofemu? Myślałam,ze to nie możliwe i ze przychodzi po odstawieniu leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - przykro mi z powodu śmierci i wypadku.:/ Mam nadzieję,że chociaż beta będzie ok ! Karina - super,że ruchy już czujesz.:D Iza - a ten Ksiądz wie o IVF ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia w takim razie ja bym wolała jednak zwykła luteinę :) bo z ta ceną za lutinus to mnie zabiłaś heheh Agniren przykro mi, że cierpisz dużo zdrowia życzę i szybkiego powrotu do formy a co z operacją zdecydujesz się po porodzie bo piszesz, że tylko operacyjnie się to leczy? karina to daj znać jutro jak po wizycie:) igrek okazuje się że najbliżewj ten wrogi śluz moge zrobić chyba w katowicach także bosko chyba podziękuje a przeciwplemnikowe i antykardiolipidowe mam zrobione Aneczka_K cholernie mi przykro niestety los ma to do siebie,że jak nas doświadcza to zwykle ze zdwojoną siłą, ale trzeba sie brać w garść wiem, że teraz Ci się wszystkiego odechciewa,ale minie kilka dni nabierzesz dystansu - głowa do góry musi się odwrócić i będzie pozytywnie dużo siły życzę. Iza tymi procentami się nie przejmuj czuję, że Ci się uda:) ja po wizycie no 2 pecherzyków nie ma ale jakaś zmiana prawy jajnik się obudził i zaczął pracować tam jest pęcherzyk 19mm endo 11,2 lekarz powiedział, że obiecujaco to wszystko wyglada ale jest to bardzo miły i grzeczny człowiek więc co ma powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek kochana zadzwonią napewno jeszcze odrobina cierpliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka -zwolnij sie z pracy najlepiej, przykro mi ze sie nie udało. Widzisz insemka ma małą skutecznośc moze powinniscie pomyslec o pójsciu na etap wyzej? ale to na spokojnie, skonsultuj sie zlekarzem, na pewno cos ustalicie🌼 alex - aneczka jst po IUI nie po IVF. jak tam spokoj wrocił? ja jakos wyluzowana jestem, nie wiem czemu, pewnie w piatek w gacie zrobie ale na razie sie nie stresuje iza - dzielna jestes babka jak sama kosisz, dla mnie to za cięzka robota fizycznie by była tak wywijac ta cięzką kosiarą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek glukoza to normalne pobranie krwi. Krzywa cukrowa jest to badanie co się pije glukozę tak mi powiedziała pani w lab. Agniren cieszę się ,że z dzieciaczkiem wszystko ok. To chyba niesamowite uczucie poczuć ruch dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, kiedy masz transfer? Też bym chciała takiego księdza znać! Aneczka jak ty INV jeszcze nie miałaś to masz jeszcze dużo możliwości do wykorzystania, żeby mamą zostać. Napewno się uda! Igrek, napewno ktoś się znajdzie. Ludziom oddawanie komórki obniża koszty leczenia i napewno jest nie jedna taka para, która chce z tego skorzystać. Julcia, zastanawiam się. Może zrobić jutro tą bete i nie przeciągać bez sensu oczekiwać. Jak ma nie wyjść to i 14 dnia nie wyjdzie, a jak jest wszystko ok to beta powinna już jakaś być. No właśnie, ale jakiej w 11,12 dpt możemy się spodziewać? Jak dostanę wynik to, zebym wiedziała, co on oznacza, zakładając, ze nie będzie 0, bo ten to z doświadczenia wiem co oznacza :)to sobie poradzę z interpretacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia z tego co kojarze to aneczka nie miała IUI tylko próbowała naturalnie. Ja ne peknięcie nie biorę nic bo mi sie torbiele robią tzn po ovitrelle bo pregnylu nie bralam ale podejrzewam, że działanie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, rzeczywiście spadło na Ciebie wiele niedobrych rzeczy i mam nadzieję, że to juz koniec i za chwilę będzie odwrotnie.. Przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, na każdym wyniku badań masz podane nory. Mi np w 11 dniu po IUI wyszło 6.81U/l, co oznaczało ciążę.. w normach było to podane.. Dziewczynki, trafiłam na świetny blog o dziewczynie, która spodziewała się trojaczków. Bardzo fajnie opisane, więc polecam. Miło się czyta: http://potrojnycud.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka - no tak faktycznie ANECZKA nie miała IUI, juz mi sie knoci wszystko;/ alex - ja uwazam szczerze, ze powinnas zabetowac jutro jesli sie stresujesza ajesli podchodzisz na luzie to poczekaj, ale te 2 dni nic nie zmienia. z tego co pamietam wynik powyzej 5 oznacza ciążę:) a jaka powinna byc to reguł nie ma, byle przyrost był, potem bys mogła w piatek powtóryzc sobie. Jakos jestem spokojna o Ciebie wiesz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie odczucia że, nie jest się samemu, nawet się myśli w liczbie mnogiej "zrobimy śniadanko, albo na zakupach pytam w myślach na co ma ochotę, to ugotujemy" itp. Czytałam że od 20 tygodnia dziecko zaczyna wykształcać pamięć, i może zacząć słuchać muzyki, która jak się urodzi to będzie mu się kojarzyła ze spokojem i bezpieczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Aneczka jest w takiej sytuacji, w jakiej ja byłam - czyli to tylko zwykła stymulacja z Clo, do etapu IUI i IVF jeszcze nie doszła. Aneczka_K, trzymaj się jakoś, pamiętaj, że jeszcze inne możliwości przed Tobą Iza, widzę, że robisz w domu wszystko tak jak ja, a później padasz na twarz :) Ja jestem z natury pedantyczna i dlatego wolę zrobić sama. W tym stanie oczywiście się oszczędzam, ale nosi mnie, że nie mogę czegoś zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex ja tez uważam, że 2 dni nie zrobią różnicy i spokojnie można jutro robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę, że są tu koleżanki z takim samym problemem jak PCOS. Chciałam się zapytać Was dziewczyny czy macie też wysokie androgeny jak ja i w jakim wieku jesteście. Czy też Was dręczą problemy z cerą i włosami bo mnie mimo, że jestem po 30 potrafi czasami zsypać. U mnie jest ciężko wywołać owulację, no i rzadko mam samoistnie @ choć teraz dostałam normalnie w 35 dc, cykle mam długie, na lekach normalniejsze. Ponad miesiąc nie biorę teraz antyków, robię takie przerwy kilkumiesiączne bo podobno trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi dopiero co wróciłam i jest pęcherzyk ciążowy 3mm tętno jest również 80/m najważniesze że jest, powiedział że jeszcze za wcześnie na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny... Wasze słowa dodają trochę otuchy.. Wynik bety poniżej 2,0 :( Ciężko mi dzisiaj myśleć :( Jutro trochę ochłonę to pomyślę co dalej... Jak myślicie, czy miesiąc przerwy może mi jakoś zaszkodzić?? Chciałabym wyjechać z M do Egiptu w czerwcu... Odpocząć od leków, stresów... przestać na chwilę myśleć... A po powrocie spróbować IUI... Myślicie że to dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka myślę , że to bardzo dobry pomysł. Odpocznij i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi a twoje pęcherzyki jak wymiarowo się przedstawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, oczywiście, ze miesiąc przerwy nie zaszkodzi, tylko pytanie, czy chcesz tracić ten miesiąc.. Ja na Twoim miejscu podeszlabym do inseminacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami gratuluję! Aneczka_K ja uważam,że to super pomysł zdystansujesz się a najważniejsze, że odpoczniesz:), powiem szczerze,ze gdybym miala teraz szanse na wyjazd nie zastanawiałabym sie ani chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline przeglądam wlaśnie ten blog o którym pisałaś, zdjęcia kapitalne są ale jeszcze dużo lektury do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania7718, Mam 26 lat. U mnie z badań wyszło, że mam jedynie podwyższoną prolaktynę i PCOS. Włosów gęstych nie mam :) Miałam problemy z @ od kiedy ją tylko dostałam, czyli w wieku 13 lat. Jeszcze wtedy nie wiedziałam co to oznacza... Jak była to bardzo obfita, a jak nie to nawet parę miesięcy. Też brałam anty (głownie po to żeby była @), ale odstawiłam jak zaczęliśmy się starać o dzidzię (i też miałam przerwy w braniu). Nie minął miesiąc i zsypało mnie na twarzy (było tak za każdym razem jak odstawiałam) i tak męczyłam się kilka miesięcy, poszłam w końcu do dermatologa i na jakiś czas mi przeszły te krosty. Teraz będąc w ciąży także nie mam ładnej cery:( Do tego mam jakieś uczulenie i nie mogę dojść na co. Najbardziej widać pod słońce tą "kaszkę". Obiecałam sobie, że więcej już anty nie będę brała chyba, że będę musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami, a widzisz, że jest pęcherzyk z zarodkiem :) Aneczka_K Jeżeli uważasz, że wyjazd dobrze Wam zrobi to jedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×