Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julcia - gratuluje :) i to jest cudowne, że sie UDAJE piękny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - super ! Byłam pewna.:-)I to jeszcze tych bliźniaków.:P Naprawdę...dajesz kolejnym nadzieję !! Ja na sprawach nasienia się nie zam, bo mój M ma ok.;)) jak słabe, no to wydaje mi się, że ICSI jest chyba najlepszym rozwiązaniem.:D Mnie boli brzuch-ni to jak na @, ni to tak inaczej, ni to na łucie lewego jajnika.:/Takie kłucie czuję.:-( Coś tam delikatnie się pojawia w śluzie, ale sama już nie wiem, co to jest !!! Jestem jakoś tak pomimo tego spokojna, bo wychodzę z założenia, że co się odwlecze, to nie uciecze.Przecież i tak nie dzwonią, więc nic nie tracę, tylko może to,że biorę lek i nie wiem w końcu czy potrzebie czy nie. Mam takie wrażenie, że jakbym odstawiła lek lub zmniejszyła, to bym tym samym pozwoliła @ przyjść. Julcia - jednojajowe dzieciaczki będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULCIA -WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW JEST TOBIE SIE UDALO MI TEZ SIE UDA BLIŹNIAKI NA 100% GRATULUJE MOJEMU M ZAKRECILA SIE LEZKA Z TWOJEGO SZCZESCIA SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem juz w Novum siedze jeszcze w samochodzie zaraz ide sie zarejstrowac troszke sie boje ale jakos na wesolo bardzo pozytywne myslenie. Julcia mi je dzis dala :) Dzieki kochana:) musze jeszcze opic sie zeby miec troszke pecherz pełen. DZIEWCZYNKI TRZYMAJCIE KCIUKI . JESZCZE DWA ŁYKI WODY I W DROGE. ODEZWE SIE POZNIEJ buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - kciuki zaciśnięte ! Powodzenia życzę i czekamy na wieści...oczywiście tylko te dobre.:-) A mnie strasznie kuje w tym lewym boku, że aż ledwo siedzę, a w pracy jestem i do dzisiaj mam dyżur do godziny 16.30 jeszcze na dodatego.:/Aż mi promieniuje tak czuję.((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U julci chyba ciaza pojedyncza bo pisala ze miala transfer 1 zarodka. Julcia gratuluje ogromnie fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko !!!!! dopiero przed chwilą trafiłam na to forum w sieci weszłam tu na moment i niespodziewałam się aż takich emiocji :) Iza i ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa Ogromne gratulacje!!! jeden piękny zarodeczek i od razu bliżniaki, CUDOWNIE!!! Iza1978 kciuki zaciśnięte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka253
Julcia Gratulacje :)))))) xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuję Wam za kciuki i za gratulacje🌼❤️👄, nie moge w to wszystko uwierzyc jeszcze!!! byłam na konsultacji wstepnej u dr Sowińskiej powiedziała ze beta przepiekna.:DPrzypominam ze miałam podanego jednego Kwiatuszka wiec bliźniaków nie bedzie;) Kolejna weryfikacja bety i progesteronu w poniedziałek, poki co mam brac leki które biorę:) w poniedziałek mi ustala ewentualnie co dalej z luteiną:) Boze jak sie ciesze, ciagle mam widok tego bocka lecącego nad samochodem, mam nadzieje ze za kilka dni to do mnie dotrze na dobre co ten bociek nam nowiny przyniósł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-Lu u nas też było słabe nasienie i po zrobieniu badań po pierwszej IUI nie udanej, lekarz od razu zaproponował in-vitro już przed IUI jak widzieliśmy plemniczki pod mikroskopem to nie dawali raczej szans że coś z tego będzie, ale chcieliśmy spróbować,tak jak napisała michaline przy słabym nasieniu tak raczej bywa. A emocji tu pod dostatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - sciskam Cie z całych sił i trzymam kciuki za transfer Twoich kruszynek!🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa bliżniaki są możliwe mimo jednego zarodeczka wtedy są jednojajowe, to znaczy ten zarodeczek się podzielił...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprowadzam psa na łakę obok boiska szkolnego w tym roku niemal przez cały tydzień był na tej łące bocian :) Wkręciłam sobie ,że to pozytywny znak dla mnie , ale odlatywał na widok psa więc może jednak jeszcze nie teraz ... Boże! Julka jak ja bym chciała być w Twojej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś - no tak nam dr tłumaczyła, ze taka szansa jest zawsze;)jesli nam bliźniaki przeznaczone to przeznaczenia nie uniknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś74 a Wy robiliście ivf od razu w novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u mnie nadal " to coś " jest i też już schizuję i nie wiem, czy dzwonić do Novum.:/? Nie no porażka jakaś.:( Ani karty nie wyciągnęłam do nikogo ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia jak radoć :) cieszę się ogromnie z Twojego szczęscia super wiadomości, to prawda, że takie wieści powodują że powraca nadzieja nam starającym się że to ma sens :) buziaki Kochana :) Ciekawe jak tam Iza, mam nadzieję że wszystko oki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-Lu tak kochana,w kwietniu byliśmy na pierwszej wizycie,w lipcu była UIU, potem stymulacja żeby uzyskać jak najwięcej komóreczek,punkcja i transfer w listopadzie,skrót możesz przeczytać w mojej stopce. Julciaaa moja kuzynka też w novum miała podane dwa zarodki z których jeden obumarł a drugi się podzielił i teraz ma dwie córcie bliżniaczki jednojajowe. igrek spróbuj zadzwonić może jeszcze dziś uda Ci się z kimś porozmawiać,po co ta niepewność,jutro sobota i niedziela po co te nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, zadzwoń do swojej doktor i niech Ci powie co i jak, bo będziesz sie tym stresować niepotrzebnie a tak rozwieje Twoje wątpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - polacza Cie bez wyjmowania karty, albo karte doniosą, nie ma sensu zebys sie zadręczała. Dr Ci wszystko wyjasni, bedziesz wiedziala na czym stoisz. Trzymam kciuki za rozmowę&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz po. Niestety rozmrozili jedna parke ale jeden obumarl a drugi byl slaby wiec rozmrozili kolejna parke i te dwa przezyly. czyli 3 rozmrozone prawidlowo. dwa sa troszke slabsze ale ten jeden jest bardzo mocny i ma podzial na 7 a tamte na 4-5. Podano mi 3 śnieżynki.:) Pani dok powiedziala ze liczy sie z tym ze ten mocny sie tylko przyjmie jest 1% ze beda trojaczki moga byc bliźniaki. Teraz czekamy do 25.05. na efekty. lezec spokoj i rozmawiac z malenstwami zalecenia Pani dok. Jestem spokojna i szczesliwa oby tak dalej. Dziekuje Waszystkim wam za wielkie wsparcie jestem wyluzowana na maxa teraz stoimy w gigantycznym korku zeby wrocic do domku odezwe sie wieczorkiem jak bede juz na miejscu. Dzieki raz jeszcze Buziaki do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza rozmawiaj z malenstwami i duzo odpoczywaj, nic nie rob i nie stresuj sie. Uda sie. Trzymam kciuki za ciebie mocno i za twoje malenkie sloneczka, niech rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to bardzo się cieszę , ze już masz maleństwa w brzuszku. Wracaj na pół leżąco:) I teraz odpoczywaj , bo beta niedługo zacznie rosnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa nie mogło być inaczej, cieszę się razem z Wami :) Iza trzymam kciukasy, na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek potrafi sobie wyobrazić szczęście innych kiedy się udaje, tak jak Julci dzisiaj, ale z drugiej strony zadaje sobie pytanie dlaczego mi się nie udało? I jeszcze zaczyna rodzić się obawa: boże może ja już na dobre muszę pogodzić się z bezdzietnością?Przecież mi nie musi się udać, nawet za 10 razem, szczególnie, że już 2 razy się nie udało! Jeszcze siadam dzisiaj w knajpie, żeby zjeść lunch. Obok siadają dwie dziewczyny i jedna zaczyna. Mam newska? Jakiego? 9 tydzień! A potem przez 40 min. słucham jak narzeka, że wymioty, że to, ze tamto i że niby fajnie, no ale współczuj mi itd. Czy to był zbieg okoliczności, czy ja coś w życiu zrobiłam, za co teraz muszę cierpieć??? Wiecie co zwariować idzie. Chyba bez jakiejś pomocy z zewnątrz to sobie nie poradzę. Strasznie mnie to niszczy, dezorganizuje, o niczym innym nie myślę. Korzystała któraś z Was z pomocy psychologa polecanego na stronie Novum? http://www.novum.com.pl/pacjent-w-trakcie-leczenia/psycholog albo z akupunktury, którą polecają?Może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - moje GRATULACJE!!!!!!!! Bardzo sie cieszę ze Ci sie udało!!!!! Iza - trzymam cały czas kciuki za Ciebie!!! Odpoczywaj i dbaj o siebie i koniecznie gadaj do kruszynek!!!!!!!! Witam nowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×