Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

coś ta stronka szwankuje nie wiem czemu stary wpis ten drugi mi się załaączył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa ja też trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, napewno beta pieknie przyrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja niedawno wstałam.:P Miałam piękny sen...śniło mi się bardzo wyraźnie,że miałam psa owczarka niemieckiego sukę w ciąży.:-)Potem Wam opiszę go.:D Bo doskonale pamiętam ! U mnie śliczna pogoda, ciepło zapewne i słońce za oknem.:-) Julciaaa - trzymam kciuki za usg.;p Jak myślisz...mogą być bliźniaki ? Lato - jakoś spać nie mogłam wczoraj.:/Zresztą--ja zawsze tak długo siedzę !! Miłego dnia Wam wszystkie życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - a czemu wykluczasz ciążę ? Może jednak niespodzianka będzie ?? Julciaaa - jeszcze nie wiem, kiedy testuję.A Ty kiedy robiłaś badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Julciaaa - trzymam kciuki za dzisiejsze usg. malwi, michaline - jak sie czujecie?? Ja dzisiaj rano bylam w przychodni zrobic badania ktore zlecil mi dr. Z. Poszlam wczoraj do mojej internisty w przychodni aby dala mi skierowanie na badania, zebym nie musiala placic. Powiedziala ze jednorazowo moze mi dac skierowanie ale nie na wszystkie badania bo ona jako internistka nie na wszystko ma refundacje. Podpowiedziala abym sie zapisala w przychodni do lekarza ginekologa-poloznika to on bedzie dawal skierowania a normalnie zebym chodzila na prywatne wizyty. Mam tylko nic nie mowic ze chodze tez prywatnie. Wszystko super, juz sie ucieszylam ze troche zaoszczedze ale jak poszlam zapisac sie na wizyte to powiedzieli mi ze najblizszy wolny termin maja na koniec lipca dopiero!!!! Zapomnialam ze u nas najpierw trzeba sie zapisac do lekarza a dopiero potem zachodzic w ciaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły żart Zuzia-hehe Jak ta nasza całą służba zdrowia---jedno wielkie nieporozumienie.:/ No ale część Ci dała - tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - jaki miałaś podany zarodek 1 razem i ostatnim jakie miałaś podane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - a jak się czujesz tak w ogóle ? Ja dzisiaj rano też czułam tą lewą stronę i niedawno również...w nocy no to nie pamiętam, bo spałam.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - jak ja Ci zazdroszczę ! Super się czyta taką stopkę...chodzi mi o jej końcówkę.:D Ja też bym taką chciała mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - jak Ty się dzisiaj czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) miałam wczoraj robioną inseminację...czy miałyście jakieś zalecenia po tym zabiegu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beata449 ! Ja nie miałam IUI, więc nie pomogę, ale inne dziewczyny na pewno Ci napiszą.:D W Novum ją miałaś ? Jakie jest u Was problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - a jakie miałaś podane zarodki ostatnio i 1 raz - chodzi mi o to ilu komórkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek wykluczam ciąże bo znam organizm jak boli to będzie a poza tym jestem realistka prawie 2 lata sie nie udaję naturalnie to jak niby teraz miało by się udać:( Baeta449 witaj:) ja jedyną rzecz którą musiałam zastosować to letnie kąpięle bo lubię bardzo goracą wodę reszta po staremu, tylko mąż chciał częściej odkurzać:) zuzia igrek ma rację stopka imponująca :) zrobiłam sobie melisę musze zacząć sprzątać coś robić bo te nerwy mnie zjedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem miałam z donoszeniem.. dwa razy poroniłam...teraz od dwóch lat nie mogę zajść. z badan wynika też że mam dwurożną macicy i to też przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata449 a leczysz sie w novum jeśli tak to u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - ja też mam dwurożną macicę-w stopce napisałam.;/Znam osoby,które donosiły z nią.A w których tygodniach poroniłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jesli dobrze pamietam to za pierwszym razem podali mi 2 albo 4 komorkowy zarodek, a ostatnim razem 8 i 10 komorkowe. Od 2 dni czuje sie coraz lepiej, mam wiecej energii i checi do robienia czegokolwiek. mam nadzieje ze juz tak zostanie Kochana Ty tez juz niedlugo bedziesz sie cieszyc wysoka beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - trzeba wierzyć, że może to ciąża.:D Cuda się zdarzają co dnia przecież.;-)Ja wiem,że to trudno tak optymistycznie myśleć. Sama tak mam--myślę sobie...dlaczego miałoby mi się teraz udać, skoro tyle lat mi się nie udawało.:/Też myślę realistycznie i strasznie się boję.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą ok drugiego miesiąca a druga pozamaciczna na początku...a tak bym chciała żeby sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a miałaś jakieś objawy po tych transferach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka a leżałaś wtedy w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cały czas boli ta lewa strona.Tak na dole jakby jajnik,gdzieś jak pachwina.Ne wiem,nie znam się,gdzie te narządy dokładnie leżą.:/Może to macica,może przydatki.To takie kucie,tak jakbym miała kamienie w środku.Boli jak chodzę,jak siedzę.Najlepiej leżeć tylko.To nie jest jakiś taki silny ból-da się wytrzymać,nawet o No-Spie nie myślę,by ją wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - no to może teraz więcej leż i odpoczywaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek bo mnie jest łatwiej uwierzyć w cud kogoś innego niż swój własny i Tobie Kochana życzę tego cudu już za parę dni zuzia czyli teraz jakby druga częśc ciąży ta bardziej przyjemna żeby już tak do końca zostało:) teraz sie po prostu denerwuję i męcze za 2 h godzinki ma przyjść moja przyjaciółka także może choć na chwilę zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena no to tak masz jak ja.:/Ja w swój cud też mało wierzę, a bardziej w cudzy.:(No bo jak to mi miałoby się udać ? Przecież to jest niemożliwe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×