Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

b_ubu - jak beta ? Pamiętaj cały czas jestem z tobą i mocno trzymam kciuki :) monka 26 - daj znać po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka u nas w miare ok ostatnio z Maksem mamy problem z wieczornym zasypianiem i musimy to jakoś ogarnąć. Lato :* Julciaa napisz coś więcej o tej metodzie tracy hogg i czy jest poprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - no właśnie nie które mamy mają z jednym dzieckiem problem do ogarnięcia ,a co dopiero z dwójką .....podziwiam Ciebie i Zuzię :) Buziaki dla chłopaków i mam nadzieje , że dostosujesz jakąś metodę żeby Maks dobrze zasypiał , na pewno porady przydadzą się Tobie :) rudzia ,izka - co u Was ? Mnie niestety dopadło jakieś przeziębienie ,mam udać się dziś do dr , bo wszystkie metody domowego leczenia nie dają skutków . A poza tym jeszcze ta dzisiejsza pogoda niby powinno być wiosennie i słonecznie , a tu deszcz .. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słonecznie i cieplutko.;)Pisałam na Face już 2 razy Izce, ale milczy,a była dostępna.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - u mnie też już słoneczko pięknie świeci i jest naprawdę wiosennie . No właśnie niech by Izka odezwała się ... nie wiem czemu przestała pisać w każdym bądz razie trzymam za Nią jak i pozostałych dziewczyn kciuki i mam nadzieje , że odezwie się z dobrymi wiadomościami . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pochmurnie już jakiś czas.;/Chyba deszcz będzie.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato ja siebie tez czasami podziwiam, ale ja rzadko kiedy jestem z chłopcami sama zawsze jest mój mąż lub mama. Ale bywają dni , ze jestem mimo wszystko bardzo zmęczona , bo np , chłopcy płaczą i nie wiadomo o co chodzi... tak mam od jakichś 2 dni z Maksem właśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi dobrze , że masz pomoc ze strony mamy i męża bo jak nie mówić przy dwójce dzieci jest co robić , a do tego jeszcze dochodzą obowiązki domowe i td . Trzymaj się dzielna kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u dr oczywiście przepisał mi antybiotyk i inne leki mam nadzieje , że mi pomogą . Igrek -widzisz ten poranny deszczyk co u mnie rano był przemieścił się do Ciebie co ? a słoneczko do mnie fajnie....ale nadają już coraz cieplej , więc może coś w moim ogrodzie ruszy się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - metoda zasypiania wg tracy hogg o której pisałam wydaje sie dosc okrutna na pierwszy rzut oka bo polega na wyracowaniu wieczornych rytuałów w stylu wyciszanie, kapanie, karienie piersią i.... (tu sedno) odkładaniu dziecka do jego łózeczka, zeby tam sam spał! jak maluch płacze zostawiamy go na kilka minut po czym wracamy mówimy, przytulamy chwilke i wychodzimy znowu i tak az zasnie... pierwszej nocy to "az" trwało 2,5h, potem w ciazgu dnia 1,5h ale potem nastepnego wieczoru przyszła ulga bo zasnął odłozony bez najmniejszego zająkniecia i tak jest do dzis (czyli 2 noce i 2 dni spi sam odłozony po karmieniu:D:D:D). W dodtaku wczesniej mi sie wybudzał co godzine lub czesciej a dzis obudził sie w soim łozeczku tylko 2 razy takze jestem nia zachwycona no i u nas nauka nie trwała długo... jak chcesz to napisz mi na fb e-mail to wysle ci ta ksiazke w pliku, nie jest długa wiec spokojnie mozna na kompie przeczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wsparcie.Nie odzywałam się,bo zdecydowaliśmy z M.zrobić badanie w 12dc, tak jak planowaliśmy w dniu transferu, czyli dziś.Od wczoraj już nie mam plamienia, a beta wynosi 259,20:)czyli króliczek jest!Zobaczymy jak będzie,bo po grudniowych przejściach wiem,że pozytywna beta to dopiero początek...Trzymajcie kciuki dziewczyny żeby ładnie przyrastała.Nie wiem co przyniesie jutro,ale dziś jestem najszczęśliwszą osoba pod słońcem! Igrek - teraz Twoja kolej, mam nadzieję,ze limit naszego pecha się wyczerpał jeśli chodzi o ciążę i 2013 przyniesie nam bobaski.Choć nie powiem - boję się bardzo. Moka74-pamiętam jak mi pisałaś,że przed testowaniem czułaś coś jak "korniki w brzuchu" i ja miałam cały czas to samo przez ostatni tydzień,jakby żołądek non stop coś trawił i wywracał się do góry nogami,może u nas to właśnie te symptomy ciąży? Lato - kiedy konsultacje u dr L i kolejne podejście?Kuruj się,bo musisz być silna przed następną próbą.Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_ubu Ale nas przytrzymałaś,gratuluję pozytywnej bety kochaniutka ach już mi trochę ulżyło,to teraz czekamy na serduszko, buziaki:) ach jak dobrze że się odezwałaś:) a jak plamienia ustały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - jak sie czujesz? ustały plamienia? bubu - gratulacje przeogromne!!!trzymam kciuki zeby fasolka pięknie sie rozwijała&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu-a widzisz...czułam,że będzie dobrze u Ciebie ( nawet z tymi plamieniami ).:P Moje gratulacje.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że dzisiejszy odcinek serialu " Na Krawędzi " był kręcony w Novum...właśnie oglądam ! Jako szpital tam go pokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_ubu - wspaniala informacja; balam sie pytac, a tutaj taka niespodzianka! Bardzo sie ciesze - kroliczek jest:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_ubu- Superrrrr wiadomość !!! trzymam mocno kciuki za przyrost bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline - napisz mi jakie witaminki dawałas Mili po ukonczeniu 3 m.z? bo zapomniałam spytac naszej pediatry o to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×