Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lena2005 - no to jak to tak ? To po prostu o to poszło...o dzieci i Was oboje wydziedziczyli ?? Powiedzieli Wam to wprost ??? Ale będzie Im głupio, jak będziesz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - cieszcie się i specjalnie noście obcisłe ciuchy.:D Ja bym tak robiła !! A niech wyglądają na wzdęte.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - tempka świadcząca o ciąży to ta, którą się mierzy w pochwie i jest podwyższona 14 dni minimum.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - temat wydziedziczenai padł już wcześniej... poprostu nie pasujemy "MY - ja i ich syn" im. bo nie narzekamy pomimo naszych zmartwień. dzieci - to był wielki problem dla nich... że ich nie mamy. wszyscy z naszej rodziny maja dzieci - i nikt nie mial problemów. my mamy 32 lata... teściowa "nawrzucała" mi, że nie nosze na rekach dziecka od jej córci, i że sie nie uśmiecham do niego. i tak od słowa do słowa... wywiązała sie wielka kłótnia.. ale tearz przynajmniej odpoczywam psychicznie. bo sama sie oszukiwałam. udawała na spotkanich rodzinnych, że wszytsko jest dobrze - byłam milutka... chore to wszystko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27- Witam Cię !! Smutne to jest i przykre , ja mam podobną sytuacje z moją teściową . Też w jej głosie zauważyam , że nie jestem godna jej syna . Moja teściowa równierz wszystkim wyprawiła weselisko , i na wszystkich było ponad 200 osób . Tylko jak przyszła kolej na Nas , to nic w tym kierunku nie zrobiła . Mój M jest bardzo dobrym i honorowym człowiekiem , wiec mu zażuciła ; gdyby mój M przyszedł do niej i poprosił pieniądze to ona by dała; A jeżeli tak niezrobił , to już nasz problem .Więc wesele , a pózniej poprawiny zrobiliśmy sami . Ach szkoda słów . A co do tego kocyka 7.99 to naprawde jaja zrobiła sobie . Szkoda mi Ciebie i Malutkiej , że znów dopadła Was choroba . Widzisz to cięściowo może przez tą pogode ? A tu jeszcze na sobote nadają śnieg i przymrozki . A już myślałam że wiosna zagościła u nas na dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - nie wiem, jak to jest. Muszę zapytać, ale mam do nich zadzwonić w 1 dc.;-) Julciaaa - to ten Filipek jest z IVF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 -Jak tak mogla do Ciebie powiedzieć ? To co Ty jesteś opiekunką dla jej wnuczki ? Ja to mniałam mniej więcej podobną sytuacje , kiedy teściowa powiedziała że przyjeżdża jej córka . I będę chciała zrobić impreze imienienową , wiec na mojej głowie ciasta i td . Oczywiście , że jej zrobiła ciasta i pomogła w innych rzeczach . Tylko jak ja odjeżdżałam to nie dała mi nawet kawałka ciasta dla mojego M . Stwierdziła , że ja lubię piec ciasta , to sobie zrobię i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze ja mam najdurniejsych tesciow,az sie wlos na glowie jezy ze sa tak po...............ni rodzice,ja juz od dawna swoich tesciow zle............am tylko mi zawsze meza szkoda bo jednak jakby nie bylo to sa jego rodzice.Ja na swoich roczicow zawsze moge i moglam liczyc,duchowo i fizycznie i materialnie.A mojego M kochaja jak wlasnego syna bo maja mnie i siostre a chlopca mama poronila i dlatego teraz kochaja swoich zieciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - Pisałaś o tym zapaleniu , to moja kolezanka też mniała. I urodziła blizniaki . Ona leczyła się w Novum , i tam ja ją poznałam i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) teraz jak to czytam, to sie śmieje ... w czerwcu rok temu miałam operacje i kilka dni po operacji - byłam jeszcze na L4... teściowa przyjechała z córcią i jej 10 kg dzieckiem. i kazała mi go nosić ... mówiąc przy tym że mam odciążyć jej córcie - która nosi dzieciaka na rekach 12 godzin. a ja nic nie nosiałm. chora osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11- A co bierzesz na zbicie FSH ? Takie to jest życie , że teściów takich mamy . Wiadomo każdy chciał by mieć dobrych teściów . Ale jak widzisz jest zupełnie inaczej jak my by chcieli . Takie jest życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - no nie jest to normalne . Żeby tak podchodzić do drugiej osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - ja to jak jestem w krójejś z moich koleżanek które mają malutkie dzieci to zawsze mi dają żebym nosiła . W tym roku mnieliśmy sylwestra u jednej koleżanki . Oczywiście przyszły wszystkie z dziećmi , to ja mósiałam być za opiekunkę . Szkoda że tak dałam się , ale co zrobię że kocham dzieci , a szczególnie takie malutkie . Zawsze kiesko czuje się między nimy . Bo zadają mnóstwo pytań , jak już wiesz to nie jest takie miłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rozumie Cie - lato. dlatego ja rzadko biore dzieci na rece. bo mnie serce boli.... a z miłą checią bym je zjadła z miłości - wycałowała itp itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato-biore biosteron i estrofem ktory ma poprawic endo u mnie juz wyczerpuje sie rezerwa jajnikowa i najpierw musza sie uregulowac cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-ty jak widze po stopce to bardzo dlugo walczysz o dzidzie,jakie to niesprawiedliwe ze te co niechca dzieci co rok je rodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 2005 - tak ja bardzo kocham dzieci . Ostatnio byłam u koleżanki która ma 3 dziewczynki .Najstarsza ma 14l potem 10l i najmłodsza która w maju skończy roczek . A jest ta moja koleżanka w moim wieku . Widzisz jakie to życie jest . A ja chociaz gdybym jedno mniała. I to pech , że jak i w mojej rodzinie tak i w moje M wszyscy mają dzieci . A druga z kolei koleżanka 2 lata róznicy między nami 2 dzieci ma i więcej niechce mówi że nieda rady . Firme mają własną niezle im idzie ona siedzi w domu nie pracuje , jezdzi tylko po kinach , fryzjerach . A tu walczysz wydajesz mnóstwo kasy na leczenie i nic . A propo tej mojej kolezanki , to powiedziała domnie że jej siostra ma trójke dzieci . Ale jak dowiedziała się że jest w ciąży z czwartym to poszła do swojego M po kase on jej dał i usunęlato dziecko . No nie jak ona mi to powiedziała , to mi nie dobrze się zrobiło z tego wszystkiego . Przecierz mogła urodzić i oddać do adopcji jak już nie chciała ! Tyle osób czeka na noworodki w osrodku adopcyjnym ! Brak słów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - mam nadzieje że biorąc te leki wszystko będzie ok . Tak moja walka jest długa . Ale jak widzisz niepoddaje się i póki co lekarze z Novum dają szanse to walcze . Mam na swoim koncie sporo wydanej kasy na leczenie , ale co się robi się żeby mieć dziecko . Czuje się czasami taką weteranką , zawsze jak przynoszą moją karte na wizyte , to jest najgrubsza z tych wszystkich . Ja też myslałam początkowo ,że jak podejdę do pięrszej IUI to już będę w ciąży i td . A tu jak widzisz 6 razy i nic . Pózniej znów jak podchodziłam do IVF , to już myślałan na 100% będę w tej upragnonej ciąży i urodze zdrowe dzecko lub dzieci . A tu znów nici . Ze wzlędu na tą dzisiejszą pogode mam złe samopoczucie . Teraz patrze , a na dworze pada deszcz z gradem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki znów rozpisałam się . Ale teraz obejrze na poprawe chumoru dobra komedie . Narazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-a ty z mezem mysleliscie zeby zrobic PGD dla zarodkow,to jest drogie badanie ale juz na poczatku jest wiadomo ktore zarodki maja najwieksza szanse na implantacje,najlepiej robic to badanie jak jest duzo zarodkow 6-8 10.Ja jak mialam po jednym zarodku to mi sie nie oplacalo za kazdy w miesiacu placic 4.900.0zl bo to badanie tyle kosztuje.Musialabym co miesiac je zbierac zamrazac a jak bym uzbierala to zrobic badanie.Tak robia niektorzy.Ale to brzmi niefajnie no nie kobitki..........................ALE tak przynajmniej nie jest sie ze tak powiem testerem dla tych zlych zarodkow ,bo w naturze tak sie dzieje ze 80% zarodkow zaplodnionych nie implantuje sie z powodu wad genetycznych Ja juz 3 ksiazki na ten temat czytalam i jeszcze nie pojmuje tak do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym wszystkim najgorsze jest to ze nikt z lekarzy nie powie ze szansy nie ma,tylko ile mozna probowac,no chyba tyle ile sie ma pieniedzy bo niestety to niemalo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z góry przepraszam Was że nie w temacie, jednak potrzebuję Waszej pomocy. Jestem studentką i razem z koleżanką realizujemy baaardzo ciekawy projekt. Proszę wejdźcie i zobaczcie! Bardzo byłabym Wam wdzięczna za poświęcenie choć chwili czasu na to.. Wejdź i polub! www.polskiemiliondolarow.pl Z góry ogromne dzięki Pozdrawiam www.polskiemiliondolarow.pl Pomózcie i polubcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Lato dzwoniłam do mojego gina i co do enkortonu to powiedział mi, że go włączy przed transferem na wizycie 11 dnia. Więc dostosuję się chyba wie co robi. Iza co do posiewu to gin nie kazał mi robić bo ponoć jest jeszcze ten stary ważny i kazał zrobić tylko stopień czystości. Więc zrobiłam. U mnie pogoda dzisiaj fatalna wieje bardzo. Chciałabym już żeby była wreszcie wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek prowadze internetowa hurtownie kosmetyczna i oprocz tego zajmuje sie szkoleniami z trychologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - co do Enkortonu , to może i zgodze się z twoim dr . Ale nie znam sie , pisałam tylko na swoim i koleżanki przykładzie . Ona mniała dawkowanie enkortonu podobnie jak ja . Ale co do posiewu , to nie zgadzam się . Bo posie ważny jest tylko miesiąc. A kiedy robiłaś posiew ? Mam nadzieje , że wszystko będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11- tego badania nie robiliśmy , raczej robimy te badania co nam dr powie . Jakie drogie te badania . Raczej powiedziała bym , że nie stać mnie zapłacić co miesiąc 4,900.0zł . Ja przez te lata i tak mniała dużo wydatków związnych z moim leczeniem . Nie mogę nigdzie wyjechać , tylko muszę zbierać kase na leczenie . Ja jak zauważyłas sporo wydałam na moje leczenie , jak widać narazie bez efektów . Ale mam nadzieje , że będę w tej upragnionej ciąży i urodze zdrowe dziecko lub dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×