Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

mam wynik napisze wam co i jak i nie wiem jak mam gop interpretować? Z BADANEGO MATERIAŁU GRZYBÓW NIE WYHODOWANO FLORA KOLONIZUJACA BŁONĘ POCHWY LACTOBACILIS SUPECIAS ++ COAGUALIS - NEGATIV STAPHYLOCOCOUS ++ O co to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza lactobacillus dodatnie to super naturalna flora bakteryjna chroniąca przed infekcjami a to drugie to chyba coś z rodziny gronkowca ale nie martw się nic strasznego wiem, że to miałam czekaj poszukam wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UMÓWIŁAM SIE NA KONSULTACJE Z OBUCHOWSKA ZEBY SPRAWDZIC CO ONA SADZI O TYM WYNIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 jeżeli robisz betkę dla siebie to po co Ci aż trzy? po co się więcej stresować co wyjdzie i czekać na trzy wyniki,zrób w poniedziałek tą jedną może będzie mniej stresu, tylko troszkę czekania 4-5 godz.... według mnie sikaniec Ci wyjdzie ale jak zrobisz to zobaczymy, tylko też nie wiem po co? jak już wiesz o ciąży,a może to ja jestem zakręcona i nic nie rozumiem ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - ok, już rozumiem.:D No to ja mam lepiej, bo biorę kiedy chcę L4 i nikt nie może mi nic powiedzieć,ale jestem fair w stosunku do dziewczyn i szefa i informuję wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza miałam dokładnie to co TY w sensie coagulase negative staphylococcus tyle że wzrost pojedyńczych bakterii dr zamora powiedział, że poj mogą być i do IUI dopuscił zadzwoń jak najszybciej do Novum i niech Ci powiedzą co sądzą, jeśli nawet coś będziesz musiała wziaść to najlepiej jak najszybciej, że by przed rozpoczęciem cyklu a masz tydzień czasu to spokojnie przeleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no słyszałam, że cieplutko dzisiaj i super pogoda na spacerki.:P Ja się dziewuszki martwię jeszcze tym, że mnie ten brzuch pobolewa.:/mam takie skurcze jak na @.:-(Jednak wydaje mi się,że nie dostanę żadnego krwawienia, no bo przecież wciąż tą Progynovę biorę i mam wysoki Estradiol !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 66 dzieki własnie tak zrobie jak bede po rozmowie zaraz dam znac co i jak. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 pewnie Izka zadzwoń i zapytaj nic to Cię nie kosztuje a ugasi nerwy,to już nie całe dwie godzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek no tego komfortu to Ci zazdroszczę, bo człowiek nie dość że się wszystkim przejmuje to jeszcze dochodzi stres z załatwianiem wolnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - Kochana ja się nie znam.:/Nie pomogę ! Może na necie poszukaj. A kiedy dzwonisz do dr ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek proszę mi się tu nie zamartwiać wiesz przecież, że jeszcze w tym roku brzuch Ci zacznie rosnąć i to nie z przejedzenia, wszystko będzie tak jak ma być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam sikańca są dwie kreseczki , ta druga troszkę bledsza. :) Ewuś oczywiście na pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi i do ramki:) dobra dziewczynki uciekam na ta kawę do nastepnego buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 no tak przecież już wspominałaś,zapomniałam,myślałam że czegoś tu nie rozumiem... dzięki igreczku za przypomnienie:) wiecie co u mnie idzie burza normalnie grzmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no to fajnie ! A który dzisiaj masz dpt. ? Spokojnie na pewno go robiłaś...no nie ?? Ja dziewczynki się położę na troszeczkę.:/Wróciłam z pracy, a ten brzuch mnie boli, więc może przejdzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 3dpt lena2005 Czy Ty miałaś transfer zupelnie na cyklu naturalnym??? bez ządnych lekow? Super szczęściara,pierwsze podejście i dzidzia już jest z tobą ;) iza Ja miałam dwa podejścia do crio na cyklu naturalnym,zupelnie bez leków. I moje dwwie pierwsze wizyty przed crio byly w 13dc Luteinę zaczełam brac tylko po peknieciu pecherzyka, pierwszy raz 19dc a drugi 16dc a w 2dc to mialam pierwszą wizytę jak cykl był stymulowany (krótki protokół 6dni) malwi powiedz mi od którego dc zaczeły Cie kuć te jajniki ? Dzwoniłam właśnie do Novum, nasz jeden maluszek nie przetrwał hodowli po rozmrażaniu, nie dał rady biedny przestał sie rozwijać:( Ciewczyny po transferach, pijecie kawę?? a moze stosujecie jakieś diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia mnie zaczęło kłuć i boleć w 7 dniu. Piję tylko rano capuccino takie słabiutkie. A żadnej diety nie będę stosować tylko postaram się odstawić słodycze i zastąpić je owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi Ja od crio nie piłam kawy ale tak mi sie chce, śpiączka mnie ogarnia. Słodyczom nie potrafie się oprzeć;) ale owoce tez wcinam:) Mnie już kują od 1 dpt ale juz sama nie wiem, moze dla tego ze 3 zabrałam ze sobą ;) Poprzednim razem wogole przez 14 dni nie czulam takiego kłucia, wogole nie czyłam nic jakbym nie miała nic robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi Widze ze pierwsze ICSI miałas tego dnia, co ja miałam miec ze świeżaków ale odradzili, a Ja głupia posłuchałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi Obyś miała rację :) może nasz rocznik bedzie szczęsliwy tym razem :) Ide do sąsiadki na pyszną owocową herbatkę a Ty wypoczywaj i dbaj o swoje maleństwo(a) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, iza super, że wyniki w porządku :) sylvia ta śpiączka to też dobry znak :) Ja miałam ten objaw już pare dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×