Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość cyndi
Captcha trzymam kciuki. I pamiętaj , że lekarze wiedzą co robią. Inaczej to nie byłoby sensu jak byśmy im nie ufały. A teraz coś innego Wam powiem. Dzisiaj w pracy dowiedziałam się , że koleżanka z którą pracuję w tym samym zakładzie pracy: 17 lat po ślubie lat 43 wczoraj dostała dzieciątko - dziewczynkę 4- miesiące z Ośrodka Adopcyjnego. Nie wiem szczerze czy próbowali "nasze" metody ale powiem jedno, tak czy tak ,to nie ważne , tak mnie ta wiadomośc pozytywnie wstrząsnęła, że...............GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA! To tyle prywaty. W te święta życzę Wam jednego. Upragnionego Maluszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzięki Captcha, Mena za Wasze odpowiedzi. Macie racje- komus trzeba zaufać, a lekarze przecież nie chcą dla nas źle. Wczoraj doznałam lekkiego szoku, bo wzrosła mi sześciokrotnie beta po poronieniu, które miałam 10 kwietnia. Lekarz kazał przyjechac do kliniki, żeby wykluczyć pozamaciczną. Na szczęście jej nie ma. łudziłam się, że może zyje mój drugi zarodek, ale niestety- prawidłowej ciąży też nie ma. Lekarz mówi, że byc może pozostałości po ciąży produkują hcg... Hmmm. Muszę teraz powtórzyć wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekzg26
Wszystkim życzę Zdrowych i Wesołych Świąt...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
Witajcie . Jak tam samopoczucie po świąteczne ,ja troszeczkie się oszczędzam ,jutro punkcja. Tak się boje !!! W wielką sobotę byłam na ostatnim podglądanku ,te dwa miejsze troszeczkie mi pod rosły -zobaczymy co będzie ,dziewczyny trzymajcie kciuki obym miała chociaż ze 4 komórki (nie wiem co jest że tak słabo się stymuluje ) pozdrawiam was serdecznie -wielkie po świąteczne buziole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
witam Dziewczyny, mam pytanie jutro mam mieć podane "dzieciaczki" w novum ( w sobotę miałam pobrane 9 komóreczek, a dziś okazało się że tylko 2 się ładnie podzieliły) Załamałam się troszkę , że tak mało no ale cóż ciesze się że choć dwie są ok. Ale wracając do pytania którzy lekarze w novum mogą podawać" dzidziusie", czy może to byc lekarz prowadzący? Byłabym wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha trzymam kciuki cały czas. Odezwij sie koniecznie po. Róża transfery wykonują różni lekarze, ale z tego co wiem nie wszyscy. Z mojego doświadczenia powiem ci którzy wykonywali transfery u mnie:dr Zamora, Taszycka, Starosławska, Sowińska. Na pewno transfery robi również dr Wojewódzki. Co do pozostałych nie mam wiedzy. Życzę powodzenia i oby maluszki z tobą zostały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
mena 27 dziękuję bardzo za odpowiedż, wlaśnie dr Starosławska jest moim lekarzem i mam nadzieje , że się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róża 77 Mi pierwszy transfer wykonywał dr. Wojewódzki, a kolejne 3 moja Pani Doktor prowadząca czyli dr Zygler. Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki. Daj znać jak Ci poszło. Captcha za Ciebie również trzymam kciuki !!! I daj znać co u Ciebie. Kobietki pozdrawiam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Witam Byłam wczoraj na wizycie u dr.Lewandowskiego i była to ostatnia wizyta przed punkcją, dziś rano trzy zastrzyki i ostatni czwarty o 22.00, jutro tylko tabletki i mam się oszczędzać. Punkcję mam w piątek o 10.00 bardzo się boję czy będę miała jakieś komóreczki( bo pęcherzyków jest mało) czy się zapłodnią i będą dzielić, jak wszystko będzie dobrze to transfer mam w poniedziałek. Captcha i Róża 77 trzymam kciuki za Was dziewczyny!!! Mena 27, Szczęśliwa mama 81, Cyndi wszystkiego dobrego dla Was i waszych maluszków. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekzg26
Witam Dziewczyny jak wygląda etap wizyt w Novum od poczatku do końca jeśli chodzi o in vitro ,co ile trzeba być ,jak często itd...pozdrawiam i życzę dziewczyny powodzenia ...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
szczęśliwa mama 81 jestem po transferze 2 komóreczek ( niestety reszta 4 szt nie udało się zapłodnić). Jestem pełna optymizmu i koleżanka której udało się za pierwszym razem podpowiedziała mi żebym od początku rozmawiała ze swoim brzuszkiem. pozdrawiam Was dziewczyny i czekam na jakieś fajne objawy mam nadzieje ze te 2 tygodnie zlecą szybko buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
gosiaczekzg26 witaj to wszystko zalerzy jakiem protokołem będziesz szła jeśli krótkim -2,3 dzień cyklu wizyta kontrolna czy wszystko ok , zaczynasz stymulacje ,potem 6 dzień cyklu ,a potem to już dr zdecyduje ale przeważnie co 2 dzień kontrol . cała procedura tak mniej więcej trwa około 2 tydz od stymulacji po transfer ja jestem swieżo po punkcji, dobrze się nawet czuje ,uzyskałam 4 komóreczki dziewczynki mocne kciuki żeby ładnie się podzieliły ,nie ma takiej obcji muszą być wszystkie piękne ,myslę że nie zły wynik ( z 6 pęch. 4 komórki )ale jeszcze najgorsze przedemną Róża 77 a ty kiedy masz punkcje -bo nie jestem w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
captcha ja jestem już po punkcji, a dziś byl wielki dzień podania 2 pięknie podzielonych komóreczek , więc teraz tylko czekanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndi
Trzymam mocno kciuki za Was!.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
dziewczyny znowu pod górkę tylko dwie komóreczki zwarte i gotowe ,a taką miałam nadzieję że bendo 4 ,no ale cóż aby te dwie się pięknie podzieliły . róża a ty nacinałaś otoczkię kto ci robił transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
dziewczyny znowu pod górkę tylko dwie komóreczki zwarte i gotowe ,a taką miałam nadzieję że bendo 4 ,no ale cóż aby te dwie się pięknie podzieliły . róża a ty nacinałaś otoczkię kto ci robił transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
witajcie komórki ładnie się dzielą ,jutro mam transfer o 13 oczywiscie przez szefa obiecał i dotrzymał słowa oby coś tam mu nie wypadło . dziewczyny doczytałam na bocianie że na transfer nie można używać równierz kosmetyków ,bo komóreczki są bardzo wrażliwe ,i nawet dzień przed trans. myć głowy szamponem -czy to jest praw.? tak się zastanawiam czy jutro brać augumentin bo mam brać przez 5 dni a czy to nie zaszkodzi ? mam pytanko czy któraś z was stosowała dietę karci ,mam takie wyrzóty że może gdy bym stosowała może więcej tych jajcorów miała ,co to w tym jest że niktóre kobitki mają 10,15 , a niktóre tylko mizerne 2 szlak mnie trafia....))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggggggga
jak stosunek miałam 19.03 a test robiłam 27,04 a 25.04 miałam jeszcze jeden stosunek to mogło to zmienić wynik testu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekzg26
captcha .. na pierwszej wizycie u Dr.Zamory w Novum dostałam dokumenty dotyczące podejścia i jest cały przebieg w nich opisany, jak i również czego nie stosować.Jak masz takie dokumenty to poczytaj sobie...pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
witajcie koleżaneczki !!!! jestem już w domciu zabrałam ze sobą 1 embrion 8 komórkowy z AH 1 EMBRION 7 KOMÓRKOWY za to miałam dzień pełen wrarzeń , w swoim miescie o mały włos gosciu w nasze auto by uderzył i to z mojej strony ,dojerzdzamy do wawy a tu korek że ho ho ,cała zielonka stała bo mędom zachciało się dziury łatać ,dacie na wiare w wikend majowy warszawiacy wyjerzdzali ,były wachadła wszyscy stalismy nic się nie ruszało , i tak dzięki bogu że ten mój emek wawe zna tak zaczeliśmy jezdzić po krakach makach i cudem jakoś zajechaliśmy na styka ,a ja według zaleceń opiłam się że o mały włos w tym korku się nie posikałam . przyjeła mnie dr staro. na usg wszystko ok ,powiedziała że endo super ,a potem czekaliśmy na dr lewan około 1 godz ponieważ miał sporo pacjętów ,przyszedł i powiedział na dobrą nowinę ,miał pacjętkę która robiła sobie tran. w paryży ,francji , angli ,aż udało jej się gdzię? W NOVUM oczywiscie i stwierdził że przyszedł mnie zarazić ,a ja na to że jak najbardziej przyjmóje te wiruski . ten tran. miałam troszeczkię inny niż zawsze za pomoco usg ,i szef robi go bardziej precyzyjnie ,jest bardzo dokładny ,no coż ale to dopiero się okarże jestem też pełna podziwu dla dr starosl.jest ona przemiłą osóbką ,wygadałam się z nią na wszystkie tematy ,czekając na dr lewan. rozpisałam się troszeczkę ale z kim ja się nie wygadam jak z wami muszę się komuś zwierzyć ,nik o tym nie wie tylko WY. rodzincie sprzedałam kit że były badania ale że uwierzyli ? co drugi dzień ? zapomiałam jeszczę dodać że ten POLIP znowu znikł , dr staro .stwierdziła że to prawdopodobnie nie był polip tylko podczas stymulacji macica się pogrubiła i tak własnie wyglądało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndi
Captcha zarodeczki piękne!!!!!!!!!!!!!!!! I jakoś tak nie zapeszając,znam już wynik testu.................. Buziaki i oszczędzaj sie teraz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
dzięki cyndi będe się cieszyć dopiero po dodatnim tescie ,jeszczę tydzień mam urlop ,potem wracam do pracy ,oczywiscie pełna rozwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
Witajcie dziewczyny, tak sobie siedzę i czekam, chodzę do pracy i patrzę na swoje " objawy". Jutro mam dzwonić do przychodni i powiedzieć jak się czuję, ale co tu mówić, przez pierwsze dni miałam bóle brzucha tak jak bym miała dostać @.... Tkliwość piersi została, ale brzuch już nie boli nie wiem czy to dobrze czy źle. Jedno wiem na pewno ŚPIĘ JAK SUSEŁ ;-) pozdrawiam i dalej czekam trzymając kciuki za nas wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
viola 1307 co tam u ciebie słychać nic się nie odzywasz ??? Róża 77 powiem ci dobrą nowinę ,miałaś podawane dzieciaczki w dniu moich urodziń ,nie ma takiej opcji zostają z tobą w domku ,dasz na wiarę że zapomiałam o swoich urodzinach ,weszłam na nk a tu tyle życzeń !!!!! nie martw się ,i nie szukaj objawów ,u nie wszystkich są jakeś odznaki ja np .mam takie nabrzmiale piersi że nie mogę się dotknąć ,całą stymulację tak miałam !!!! buziaczki dla wszystkich Ps co tak malo zaglądacie nie mam z kim gadać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Captcha Ja miałam punkcję w piątek o 10.00 i pobrano mi tylko 4 komóreczki(miałam nadzieję, że zapłodnią się wszystkie), ale niestety w sobotę o 9.00 zadzwoniła pani i powiedziała, że zapłoniły się tylko 2. Transfer mam w poniedziałek o 8.00 robiony przez dr.Starosławską, trochę się martwię bo na ostatniej wizycie dr.Lewandowski powiedział że u innych pań walczą o to by ednometrium było grubsze, a u mnie jest zbyt grube, ale jestem tego zdania, że co ma być to będzie. Dziewczyny trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
viola 1307 witaj w klubie jesteś w tej samej sytuacji co ja ,też mi robiła dr starosławska z dr lewandowskim ,już jesteś po wszystkim ,ile komórkowe zabrałaś dzieciaczki do domku ,tylko 3 dni nas dzieli od wspulnego testowania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1307
Captcha Jestem już po wszystkim, do domku zabrałam 2 dzieciaczki 8 komórkowe. Troszkę boli mnie głowa, a reszta ok. Mam nadzieję, że nam się uda i za 2 tygodnie będziemy najszczęśliwe na świecie, trzymam za nas kciuki. Captcha mam jeszcze pytanko czy w dniu transferu luteinę brałaś cały dzień pod język czy na noc już normalnie? Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×