Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

a musi mieć? ja niczego nie robię i nie zamierzam należeć do żadnej religii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a ja myślę - a skąd wiesz czy ona (Biblia) mówi o takich owocach jak Ty je interpretujesz?\" Dreamer,bo mowie dokladnie o tych owocach o ktorych mowi mala.;-) To nic innego.Tylko nie pojmuje,ze mala ma swoje spojrzenie na Boga,na wszystko,a swe teorie opiera,albo na niczym(bo wg was to tylko ludzkie mysli i ludzkie interpretacje=madre ksiegi),albo jest oswiecona? No nie kumam,wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam ostatnio fajną książkęOsho o kreatywności, podaje on pięć przeszkód: nadwrażliwość, perfekcjonizm, intelekt, przekonanie i wyscig do sławy, kluczami zas sa wg niego: stawanie sie dzieckiem, gotowość do nauki \"wiem że nic nie wiem\", zwyczajność, bycie marzycielem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a musi mieć? ja niczego nie robię i nie zamierzam należeć do żadnej religii\" Chcac-niechcac,jednak tworzysz cos nowego...i ktopowiedzial,ze to jest prawda? Jesli w cos wierzysz to chyba uwazasz to za swego rodzaju chociaz prawde,czy raczej nie wierzysz? Dlaczego opierasz to na czyichs przezyciach,czy to sprawiedliwe i uczciwe?? Skoro zaprzeczasz temu,to dlaczego sie tym sugerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę - może dlatego, że nie jest jeszcze mistykiem i nie potrafi zupełnie obyć się bez słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - no nie jest. Ale chyba chęć \"sławy\" mi już odeszła - no i jakoś od tej pory nie staram się nawet o kreatywność. Chociaż to może tylko chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle trudno to okreslić słowami, powiedzialabym raczej że czuję i wiem niż wierzę w sensie dawnego wierzenia, ale naprawdę Ty nie musisz się tym przejmować to osobista sprawa każdego czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesot nadal nie wchodzi. Czy to ma byc ta stronka z giertyszkiem,bo czekam? ;-) dream gdzie ten link z giertychem???Plis pomozcie mi go znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dream gdzie ten link z giertychem???Plis pomozcie mi go znalezc.\" ale ja nie mam pojęcia o jakim linku mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala to skoro osobista,to po co sie tymz namidzielisz?Po co mowisz o tym ludziom ktorzy czujasie \"zagubieni\" i pytaja o Boga,ty zawsze podajesz\"swoja wersje\"? ;-) Pytam,bo nie uwazam,bys pisala o tym jako osobistych przezyciach i doznaniach ..i tylko w taki sposob,a raczej tlumaczysz to tym ktorz y tego nie rozumieja,a wiec po co? Skoro to niewazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dream...szkoda myslalam,ze to ty pare dni temu to wlkejales na tym topiku...pomylka,sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadaujecie mnie:) a ja mysle musisz zrozumieć że to osobista droga, nigdy tłum nie da ci odpowiedzi a czyjaś droda nigdy nie bedzie Twoją drogą, jest jak slad na pasku lub na wodzie, znika, w biblli i w innych religiach jest wiele wskazówek, Jesus też nauczał ale ludzie niewiele zrozumieli, on mówil o stawaniu się a ludzie zaczynali go nasladować, Dreamer pamiętasz to? \"No widzisz, jak mało o sobie wiesz, jeśli sądzisz, że znasz prawdziwe motywy swojego postępowania. O, gdybym mógł dostać choćby jednego dolara za każdy dobry uczynek, który wywołał we mnie negatywne uczucia, byłbym dziś milionerem. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadaujecie mnie:) a ja mysle musisz zrozumieć że to osobista droga, nigdy tłum nie da ci odpowiedzi a czyjaś droda nigdy nie bedzie Twoją drogą, jest jak slad na pasku lub na wodzie, znika, w biblli i w innych religiach jest wiele wskazówek, Jesus też nauczał ale ludzie niewiele zrozumieli, on mówil o stawaniu się a ludzie zaczynali go nasladować, Dreamer pamiętasz to? \"No widzisz, jak mało o sobie wiesz, jeśli sądzisz, że znasz prawdziwe motywy swojego postępowania. O, gdybym mógł dostać choćby jednego dolara za każdy dobry uczynek, który wywołał we mnie negatywne uczucia, byłbym dziś milionerem. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
nie wiem o co chodzi ale na forum o2 pl[ ogolna dyskusja "kąty miary co sadzicie"]zdiecia wchodza -mozesz sciagnac. pisze tam jako" poznaniok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zwyczajny
ostatni wpis z adresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"obejrzą mecz piłki nożnej... czy widzieliście coś bardziej idiotycznego? Kilku idiotów przerzuca piłkę na drugą stronę boiska, kilku kolejnych idiotów odrzuca ją z powrotem... a miliony innych idiotów gapi się na to, jakby działo się coś niezmiernie ważnego.\" a z tym się nie zgodzę - owszem, że często tak jest i do tego kasa jeszcze \"przesłania\" wszystko. Ale spójrz na mecz - może najlepiej taki na podwórku - zobacz piękno improwizacji - nigdy nie wiesz co zdarzy się nawet za sekundę - to jak w życiu :) choćby nie wiadomo jakie były taktyki, nie wiadomo jakie opinie ekspertów to - \"nikt nic nie wie\" i to jest najpiękniejsze I wszystko jest niepowtarzalne - tak jak każda nasza chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×