Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

ooo Mała - jeszcze jesteś? co do Twojego wcześniejszego linka - o kajdanach - \"rzeczy najważniejsze są chyba najtrudniejsze\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a ja mysle musisz zrozumieć że to osobista droga, nigdy tłum nie da ci odpowiedzi a czyjaś droda nigdy nie bedzie Twoją drogą, jest jak slad na pasku lub na wodzie, znika, w biblli i w innych religiach jest wiele wskazówek, Jesus też nauczał ale ludzie niewiele zrozumieli, on mówil o stawaniu się a ludzie zaczynali go nasladować,\" Mala mowisz,ze ludzie ciebie nie rozumieja(ja cie nie rozumiem),tak jak nie wszyscy rozumieli Jezusa?? Czy ja dobrze zrozumialam,bo nie jestem pewna? Ja zrozumiec moge,ale te slowa powinnas zwrocic do wszystkich wierzacych,a niemala grupka takowych istnieje,na tym swiecie. Ci ludzie wszyscy maja jakas nieoreslona chorobe umyslowa,urojenie? P.S.I chce nadmienic,ze doskonale wiem o czym mowisz,doskonale,naprawde,tylko tego nie przyjmuje jako rzeczywistosc,a jako kolejne mysli,przelane(lub nawet nie na kartki papieru,czy strony internetowe) Mnie to nie przekonuje,nie wierze w to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"P.S.I chce nadmienic,ze doskonale wiem o czym mowisz,doskonale,naprawde,tylko tego nie przyjmuje jako rzeczywistosc,a jako kolejne mysli,przelane(lub nawet nie na kartki papieru,czy strony internetowe) Mnie to nie przekonuje,nie wierze w to..\" To tak jak mnie chrześcijaństwo. Nie przekonuje mnie, nie czuję go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to wszystko znaczy nic? Czy nic to wszystko? Czy to co wiemy to wszystko czy nic? Tyle pytań bez odpowiedzi. Wiemy że nic nie wiemy. "Tylko on zna swoje imię" - tego jednego jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> a ja mysle { Ja zrozumiec moge,ale te slowa powinnas zwrocic do wszystkich wierzacych,a niemala grupka takowych istnieje,na tym swiecie. Ci ludzie wszyscy maja jakas nieoreslona chorobe umyslowa,urojenie? } A czy przez chwile potrafisz sobie wyobrazic że może tak byc ? Włąsnie ślepa wiara zabija wyobraźnie. :( { Mnie to nie przekonuje,nie wierze w to.. } } :> --> BlackNumenórean { \"Tylko on zna swoje imię\" - tego jednego jestem pewien. } Jeszcze raz. Na cholere mu imę. Nazewnictwo wymyślili ludzie. Bez tego mnie mogli by egzystować. Jak był on sam na co mu imie ? Oczywiście IMHO i bardzo subiektywnie. { Wiem czym jest fluktuacja nicości. To wszechświat. Wziął się z niczego? Ha Ha } I co wtym smiesznego ? Czemu nie dopuścić takiej możliwości ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Na cholere mu imę. Nazewnictwo wymyślili ludzie. Bez tego mnie mogli by egzystować. Jak był on sam na co mu imie ? \" Dokładnie tak samo mi się wydaje. A czy wszechświat mógł się wziąć z niczego? Jest dla nas to tak samo niepojęte, że coś istniało w nieskończoności wcześniej. Zatem albo wziął się niepojęcie z niczego, albo z niepojętego istnienia \"od zawsze\", albo w jakiś inny, trzeci sposób, którego też nie pojmujemy, ba nawet nie mamy pomysłu jaki by mógł być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za trzecią możliwością :P - bo najbardziej tajemnicza ;) A tak naprawdę to możemy sobie być za czym chcemy - to i tak nie ma znaczenia - chyba że dla naszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sobie myślę że jak będę czegos pewien, znaczyć tyo będzie że przestałem mysleć lub umarłem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×