Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Malutka - czytałem - mam nawet gdzieś na dysku - mogę wysłać jak ktoś chce poczytać (\"Śpiew ptaka\" z którego cytowałem zresztą też mogę) Ale za to nie mogę zdobyć elektronicznej wersji \"Modlitwy żaby\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeannet
Przeciez nie wszyscy chca miec te uznanie... Nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj na nawyki, gdyż przemienią swój charakter, uwazaj na swoj charakter bo będzie twoim losem, to z Talmudu:) oczywiście żartem, na nic na uwazaj życie powinno być niebezpieczne, nie ma innej drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przeciez nie wszyscy chca miec te uznanie... Nic na sile.\" Ale tu nie chodzi o \"pracowników\", ale świadectwo o osobie \"pracodawcy\". Zresztą i tak zazwyczaj wychodzą lepiej na tym szefowie akceptujący i popierający twórczo - niepokornych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w necie bo przeglądałam jakiś czas temu, a teraz nie mogłam znaleźć, w kadym bądź razie będę mieć na uwadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na nic na uwazaj życie powinno być niebezpieczne, nie ma innej drogi\" żartem czy nie żartem - ale myślę, że to ma sens (oczywiście nie dosłowne \"nic\") tylko, że łatwiej przyznać rację, niż się zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeannet
Mysle ze swiadectwo swoim postepowaniem Bog daje wspaniale. Przeciez nikogo "nie wywala z roboty na zbity pysk" za to ze go nie szanuje.. Sam przeciez widzisz jacy ludzie zyja na swiecie, i On do tego dopuszcza i pozwala im zyc i robic co im sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja się chwiliwo odklejam od klawiatury. idę sobie poczytać o przyziemnościach - jak nie uciekać od przyjemności to nie uciekać - mądre tematy mogą poczekać. Miłego dyskutowania wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o przyznanie racji i nikt Ci nie każe niczego stosować, robisz tylko to na co masz ochotę, to Twój wybór, niewbranie też jest wyborem. Oczywiście że to nie jest proste, a własciwie jest gdy zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ale tylko fragmenty \"Pewnej kobiecie dokuczało silne przeziębienie i nic, co przepisał lekarz, nie zdawało się przynosić jej ulgi. - Czy nic pan nie może zrobić, żeby mnie wyleczyć panie doktorze? - zapytała sfrustrowana. - Mam propozycję - powiedział lekarz. - Niech pani idzie do domu i weźmie gorący prysznic, a potem nie wycierając się, niech pani stanie naga w przeciągu. - Czy to mnie wyleczy? - zapytała zdziwiona. - Nie, ale wywoła u pani zapalenie płuc. A to mogę wyleczyć. ( Czy przyszło ci kiedykolwiek do głowy, że ktoś może oferować ci lekarstwo na chorobę, której sam był przyczyną? )\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralka jesteś takim świadectwem zadufania i nieomylności i wiary że powinnas już dzisiaj iść do nieba.. pa pa pa zamiast pisać o słowach Boga, Jesusa , zastanawiać sie co nam chciał przekazać.... potraficie tylko udowadniać jacy to jesteście błogosławieni, wyjatkowi .... a tak naprawde to nikt nie wie kto jest błogosławiony i jak naprawde rozumieć Pismo. alleluja amen.... idzcie spać może wtedy Duch Św coś wam powie ciekawego bo tu raczej to marnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cast...pytałes o istoty poza ziemskie czy....:) jakieś tam a skąd wiesz ze istnieją, bo ja nigdy o czymś takim nie słyszałam :) słowo honoru:) o świadkach się już wypowiadałam i powiedziałam już WSZYSTKO. są pewni ludzie, którzy \"mają nie zrozumieć istoty prawdy która miała ich zbawić\" padło jużtyle cytatów o tym że Starotestamentowy Jahwe jest Nowotestamentoeym Jezusem, ale indoktrynacja Organizacji jest chyba tak przebiegłym działaniem ze zbrodnią można nazwać to co robią z ludzmi dla których Jezus oddał zycie na krzyżu. tyle już padło słów że zmieniają słowo, ze mają swój przekład, że dopasowują fragmenty dla swoich celów przepowiadali koniec świata, teraz tłumacz że błądzili a moze wciaz błądzą? tak , bo ich przywódcy, którzy w pewnym momencie swoich rozważań postanowili wymyślać własną filozofię zamiast trzymać sieprawdy która zbawia. podałam link (malutka go podała), o tej grupie, tam jest wszystko napisane. jak mozecie wierzyć ludziom którzy wycofywali sie zw swoich błędnych przwkonać, absurdalnych i komicznych. skad wiecie ze teraz te przekonania też nie są błędne i karmią was \"zatrutym \"pokarmem.? Ja jestem przekonana ze tak jest pisałam o tym tyle razy, wiem ze to nie dotrze, bo \"zatwardził Bóg ich serca tak że wierzą kłamstwu\" NIE BĘDĘ JUŻ WIĘCEJ PISAĆ NA TEMAT TEJ ORGANIZACJI BO TRWA PRZY BŁĘDNYCH NAUKACH. I KONIEC. SZKODA CZASU BO WSZYSTKO ZOSTAŁO NA ICH TEMAT JUŻ NAPISANE. KTO CHCE NIECH CZYTA OD POCZATKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
pluje na cebie zeby ci sprawic przyjemnośsc x 100000000000 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"cast...pytałes o istoty poza ziemskie czy.... jakieś tam a skąd wiesz ze istnieją, bo ja nigdy o czymś takim nie słyszałam słowo honoru\" Nie wiem czy istnieją, ale wielu ludzi twierdzi, że się osobiście z nimi spotkało - nigdy o takich nie słyszałaś - ponoć teraz na discovery leci jakaś seria programów na ten temat - może coś o nich usłyszysz. A co jeśli zostanie udowodnione ich istnienie - co na to biblia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A z tym serduchem nie przesadzaj - bo się jeszcze przyzwyczaję \" Przyzwyczaisz? Nie mow ze juz to zalapales?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblia pisze na temat zbawienia człowieka, życia wiecznego z Bogiem, grzechu a nie na temnat kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez pisze o kosmitach. sa to demony-upadle anioly,ktore robia wszystko,by zamacic czlowiekowi w glowie.sa mieszkancami \"nieziemii\". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A do czego boisz sie przyzwyczaic? Boisz lub nie chcesz.\" To było tylko żartobliwie napisane odnośnie wklejonego przez Malutką serducha. Kamelio - Kosmici nie zostali stworzeni? Nie będą zbawieni? (Jeśli istnieją oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Alez pisze o kosmitach. sa to demony-upadle anioly,ktore robia wszystko,by zamacic czlowiekowi w glowie.sa mieszkancami \"nieziemii\". A czym jest owa nieziemia? (Swoją drogą ciekawe czy kiedyś tak nie podchodzono do innych ras, których nieznano - wówczas byli mieszkańcami \"nieziemi\" - musieli niezawodnie być opętani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - nie kuś mnie inną dyskusją - bo przy dwóch to mnie wołami od kompa nie odciągną - a tu trzeba od jutra na Katorgę jeździć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cast away przczytaj to szczgólnie TY \"Później, kiedy poznałem techniki NLP, techniki pracy w oparciu o linię czasu, oraz wtedy, kiedy przyswoiłem sobie narzędzie, jakim jest hipnoza, zacząłem do doświadczeń tego typu podchodzić bardziej profesjonalnie. Wtedy to bez trudu przychodziło mi odczytywanie żywotów dla innych ludzi i ujawnianie przyczyn konfliktów w relacjach z innymi ludźmi w obecnym życiu. Dzięki temu stały się łatwe do rozpoznania różnego rodzaju lęki i niezrozumiałe fobie, które tylko na planie ponadczasowej penetracji mogły być zrozumiane i odreagowane. Przez pewien okres skupiałem się na doskonaleniu mojego narzędzia służącego do poznawania doświadczeń ponadczasowych. Starałem się to moje narzędzie w tym wąskim swoim zakresie uczynić doskonałym w swojej profesji. Coraz częściej skupiałem się na penetracji Stanów Bardo. Stany te opisywano w wielu różnych starożytnych przekazach, między innymi również w Tybetańskiej Księdze Umarłych. W Stanie Bardo prowadzimy bezpośrednią wymianę informacji z Bytem nie mającym ciała, za to mającym dostęp do o wiele szerszej rzeczywistości niż jedno doświadczenie cielesne. Taki Byt jest w stanie z perspektywy poza czasem spojrzeć na wszystkie swoje doświadczenia cielesne, które posiadają istotny wpływ na jego życie obecne. A jeśli jest się dobrym medium możemy też takie przeglądy robić dla innych ludzi lub wcielać się w ciała znanych z historii postaci. O takich doświadczeniach ponadczasowych mówi wielu autorów i sprawozdawców opisujących życie Edgara Cayce’go. Ten człowiek, zwany największym Mistykiem Ameryki, albo też Śpiącym Prorokiem, posiadał zdolności przenoszenia siebie w stany Bardo i czerpania stamtąd różnego rodzaju wiedzy. Największą część swoich prac z doświadczeniami ponadczasowymi wykorzystywał w celach uzdrowień dla innych ludzi. Wtedy to będąc w Stanie Bardo spotykał Byty, które kiedyś były na planie ziemskim lekarzami lub uzdrowicielami i oni zalecali odpowiednią kurację przez medium, jakie w tym momencie odgrywał Cayce. Inne doświadczenia, to tzw. przeglądy życia dla innych osób. Tutaj też ze stanu Bardo przenosił na plan ziemski informacje dla danej osoby, dla duszy. Informacjami tymi były na przykład, ile razy dana dusza inkarnowała w ciałach. Jakie doświadczenia ostatnio przeważały i z jakich zdolności obecnie może korzystać. Jakie relacje międzyludzkie dla tego człowieka są istotne i znaczące. Po Edgarze Cayce pozostało do tej pory spisanych ponad czternaście tysięcy różnego rodzaju przekazów, z których do dzisiaj ludzkość czerpie wiedzę. W Stanach Bardo również możemy spotkać Byty będące na wysokim poziomie rozwoju duchowego, nawet takie, które zakończyły już swój cykl ewolucji potrzebujący wcieleń. A komunikując się z takimi Bytami, otrzymujemy przekazy najwyższych, uniwersalnych prawd. Prawd pochodzących wprost ze Źródła, wprost od Boga. Penetracja Stanów Bardo to nic innego jak mistyczne poznawanie wszechświata i praw nim rządzących. Edgar Cayce przekazał nam również sporo informacji na temat zaginionej cywilizacji – Atlantydy. Tak, że widzimy, iż penetracja Stanów Bardo daje również możliwości sięgnięcia do bardzo odległych czasów, do prehistorii, czy też czasów tworzenia się życia na Ziemi.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie poradzę, taka karma:P ale za to Ci wysyłam ;) :D są tu fajni ludzie, sam się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A czym jest owa nieziemia? (Swoją drogą ciekawe czy kiedyś tak nie podchodzono do innych ras, których nieznano - wówczas byli mieszkańcami \"nieziemi\" - musieli niezawodnie być opętani)\" Powiedzmy po twojemu zebys zrozumial,dla mnie \"nieziemia\",to wszystko inne ,cala re szta kosmosu. Smiejesz sie,ale miales kiedys do czynienia z osoba opetana przez demony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×