Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość produkcja
wyprodukowaliście stronę 62 ale o czym tak właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to o czym - nie odkryłeś/łaś ukrytego metafizycznego znaczenia wpływającego istotnie na nasze jestestwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - w kontekście, że szukam czy jakieś inne tak? sorki za chwilowe zdolności umysłowe na poziomie zmutowania Andrzeja Leppera z Jacusiem Kurskim - musisz mi bardziej dobitnie tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to tak. Dobrze jest wiedzieć, zresztą mu wiemy, tylko czasami przestajemy rozumieć. Seneka Cię powstrzyma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio a czy modlicie sie tez do obrazow i figur przedstawiajacych Boga? nie, to jest bałwochwalstwo Uznajecie Marie jako Matke Boska?? Maryja nie odgrywa w naszym kościele zadnej ważnej roli. mozna by rzec poświęcamy jej tyle miejsca ile poświęciło jej pismo. Nie modlimy się do niej nie czcimy jej. Była posłuszną służebnicą Pańską Czym jest dla was to co zapowiadane jest w Objawieniu,czyli Armagedon to opis czasów ostatecznych, ponownego przyjścia Jezusa na Ziemię, Nastania Nowej Ziemi i Nowego Nieba, totalnej klęski szatana i wiecznego szcześliwego panowania Dzieci Bożych w Królestwie Niebieskim Czy zatem uwazasz ze sj to nic innego jak poplecznicy szatana? nie mam prawa tak nikogo osądzić tylko Bóg, dla mnie wiele nauk SJ nie jest zgodnych z pismam Świętym (patrz wcześniejszy link podany wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę pisałaś o swoich wątpliwościach, gdybyś była szczera i napisała jakie masz wątpliwości na temat swojej wiary? moze o tym mogłybyśmy porozmawiać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już tyle dowodów na boskość Jezusa, ze to ten sam, ze posyła siebie jako Syna, pod postacią człowieka na świat, na świat posłany został człowiek a jednocześnie Bóg. jest powiedziane też że bóg daje samego siebie..... Nie rozpatruj Boga tylko rozumem, bo pewnych Bożych spraw nie da się do końca i tylko rozumem. Bóg jest też Duchem, Duch to boza moc, sprawy duchowe należy też rozważać duchem, bo nie wszystko jest w stanie pojąć rozum ludzki. Trzeba też otworzyć serce na Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dreamer jesli ludzie są podzieleni to jest. Musisz zrozumieć, że to zupełnie inna energia. Wiesz co? atomy rozbijamy a siebie nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam. wszystko jest jasne i wytłumaczalne. Słowo boze to boza mądrosć tam jest wszystko napisane. Gdy rozważasz pismo sama, bez niczyjego wpływu....zaczynasz wszystko lepiej i jaśniej pojmować. Kiedyś miałam dużo watpliwości....ale po drodze z Panem, On mi je wszystkie rozwiał...znikały jak mańki mydlane...jedna za drugą, ...ale trzema mieć serce gotowe TYLKO NA NIEGO, nie na wpływy z zewnątrz, krytycznie patrzyłam na przywódców kościelnych ( róznych wyznań, mojego obecnego również) bardzo długo, ale siedziałam i analizowałam i rozważałam i myślałam.... trochę czasu mi to zajęło...nie jestem ślepoa i bezkrytyczna i to mnie (po kilku latach) doprowadziło do mojej pewności w Zbawicielu i teraz....nie mam już żadnych ....:) (wątpliwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×