Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Dusza jest kreatywna , umysl reaktywny. Umysł jest mi potrzebny ale w stosunku do siebie go nie uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oj Dreamer jesli ludzie są podzieleni to jest.\" Co jest - rozum w sprzeczności z duchem? To było raczej pytanie do Kamelii, w kwestii że nie tylko rozum - ale rozume musi się przecież jakoś \"zgrywać\" z duchem i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest temat na inny topik:) Sprobuję krotko, jesli wiesz, że Ziemia jest okrągła nie uwierzysz że jest płaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee dobra, nie jestem w stanie nic teraz pojąć. W chwili obecnej może być i płaska i trójkątna. Chyba trzeba iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze nie. Potrafi tylko przetwarzać dane. Mysli są oparte na wczesniejszych doswiadczeiach, podpatrznonych doswiadczeniach innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o watpliwosciach pisalam innych,nie co do organizacji,a co do mnie samej,czy oby robie wszystko dobrze. czy co robisz dobrze? w Słowie masz odpowiedzi. moze mogę ci pomóc w wątpliwościach?. Ocenisz sama, sama przecież podejmujesz decyzję , ja mogę ci tylko pomóc spojrzeć na to być moze z innej strony....a moze z tej samej skoro masz wątpliwości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na dobranoc od Boga;) Jestem z wami zawsze, aż do końca czasu. Zbliż się do Mnie. Ucałuj kamień. Skłoń się na wschodnia stronę. Odśpiewaj pieśń. Puść w ruch wahadełko. Napnij mięsień. Albo napisz wiersz. Zrób, co chcesz. Każdy z was pojmuje Mnie - tworzy Mój obraz -po swojemu. Dla jednych jestem rodzaju męskiego. Dla innych - żeńskiego. Dla jeszcze innych jednego i drugiego. Dla jeszcze innych - nijakiego. Jedni widza we mnie czysty energie. Inni - najwyższe uczucie zwane miłością. Jeszcze inni nie maja pojęcia, czym jestem. Wiedza tylko, że Ja Jestem. To prawda. Ja jestem. Jestem wiatrem, który targa ci włosy. Jestem słońcem, które ogrzewa twoje ciało. Jestem deszczem, który igra na twojej twarzy. Jestem zapachem kwiatów rozchodzącym się iv powietrzu, i jestem kwiatami, które rozsiewają swój aromat. Jestem powietrzem, które niesie ów aromat. Jestem początkiem twojej pierwszej myśli. Jestem końcem ostatniej. Jestem idea, która zrodziła twą najszczytniejsza chwilę. Jestem chwała jej zwieńczenia. Jestem uczuciem, które natchnęło twój najszlachetniejszy czyn. Jestem ta cząstka ciebie, która tęskni za powrotem tego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak.. (do marzyciela) bo gdy myślisz o tym ze nastanie Nowa Ziemia np. to rozum ci mówi...no głupota jakaś jaka nowa ziemia.\" Patrząc\" duchem...wierząc, wiesz już że to mozliwe. wiara to sprawa ducha. oko widzi i rozumuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - ale czy wiara to nie harmonia - jeśli jej nie ma to i z wiarą jest kiepsko? (Już idę idę, a może nie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie maluta 🌻 ale Jezus też tak mówił o sobie....Ja Jestem to Bóg odwieczny (I Ojciec.....cechy ojca dobrego miłościwego i Jezus....cechy przyjaciela który oddaje swoje życie, i Ducha....mądrości ...i mocy) Jeden Bóg ( a tyle ma dobrych cech) ....i jest wszystkim we wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
A ja mam jeszcze pytanie zupełnie bez ironii i poczekam na odpowiedź do jutra wieczora: Jak Kamelio w świetle Pisma zapatrujesz się na kwestię obcych istot (EBE, psychozoików nie-ludzkich) operujących na Ziemi od niepamiętnych czasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cast ja wiem że Ty jesteś sceptycznie nastawiony, „to jeszcze nie dowód” etc. Dla dla mnie, sprawa jest prosta jeśli ktoś kiedyś widział,istnieje. Cast jak Ty oceniasz badanie stanów bardo pod względem dowodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×