Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość tanczaca z krowami
Oj malutka! ja wcale sie nie dziwie, ze ci SJ uciekli jak zaczelas sie kluc!tez bym uciekla! Bo, a Noz zaczniesz sie chlastac albo reke sobie odrabierz po to tylko by zapytac SJ ile duszy z Ciebie wycieklo!Zaloze sie ze piersza my la tych siostr bylo,ze masz cos z glowa na bakier!ja przynajmniej bym tak pomysla!Takze zastanow sie dziewczyna troche nad soba,czy aby na pewno masz rowno pod sufitem? Dla Twojej informacji: zywy czlowiek jest nazwany dusza zyjaca. Biblia mowi,ze zycie ciala jest we krwi!sproboj sie pozbawic krwi,ciekawe czy przezyjesz? A do pastucha krow ja Mowie dzis mam pytanko!jak tam Twoje nalogi?ja walcze niestety od dzis,ale czuje,ze miekne!prosze pastuchu o pcyzyjna odpowiedz,innej nie zaakceptuje!do uslug jasna krowa sie klania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
ale malutka faktycznie zagielas SJ tym ukłuciem, ile nad tym myslalas? I wiesz na to pytanie ile duszy z ciebie ubyło, nie mogli odpowiedziec, bo Biblia naucza ze cialo i dusza to jednosc, nie moze z Ciebie dusza uleciec, wiec albo kłamiesz ze nie potrafili ci odpowiedziec, albo bnie odpowiedzieli bo uznali ze Tobie juz nic nie pomoze, napewno nie pobiegli zapytac starszych kazdy SJ wie ze dusza nie ulatuje z ciala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saladyn
Tylko Koran zawiera praadę, Biblia to zbiór bzdur ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady SS
pewnie że bzdur, a już z tą krwią to największa bzdura jaką słyszałam, mądralka nie gadaj Jehowi mowią, że krew to dusza, dlatego nie jedzą kaszanki nie zgadzają się na transfuzję, "każdy Sj wie że dusza nie ulatuje z ciała" a po śmierci? co z nią? "bo Biblia naucza ze ciało i dusza to jedność" a to gówno prawda, bo są możliwe podróże astralne i jest fakty udowodnione. Co za idiotyczne porównanie, żeby siebie pozbawić krwi, równie dobrze mogłabyś siebie pozbawić płuc! biblia mówi, biblia mówi, przestań to klepać jak nawiedzona, bo dobrze wiesz że możliwa jest transfuzja całej krwi i takowa wykonywana jest nie raz a wy się uczepiliście jakiegoś durnowatego zapisu i pozbawiacie w myśl tego ludzi życia nie pozwalając ratować dzieci, puknijcie się w głupiutki głowki. Za transfuzji wywalacie z sekty to dopiero paranoja! Cialo składa się między innymi z krwi a dusza to dusza i wciskajcie ludziom ciemnoty.Honorowi krwiodawcy oddają krew ratują ludzim zycie , to nie ma nic wspolnego z duszą. madralka rusz glowką to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady SS
Saladynie czy w koranie też takie bzdury wypisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ciebie to gówno obchodzi czy SJ beda sobie jesc kaszane czy nie, taki cwaniak z ciebie, a nie znasz wersetu o unikaniu krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Droga lady bede klepac ze Biblia mowi bo tego włąsnie dotyczy topik, podróze astralne nigdy tego nie słyszalm moze ty rusz glowa to ci wroci wszytsko do normy. Dusza po smierci umiera razem z cialem tak mowi biblia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
SJ nie zaprzeczają ze transfuzja calej krwi jest mozliwa, są wsród SJ nawet lekarze którzy wiedzą na ten temat wiecej od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady SS
Unikaniu krwi, a to dlaczego? Jakiego wersetu? To z koranu? Powalilo was rowno:o a lekarze? pielęgniarki? głupota ludzka nie zna granic:o kto by się przejmował jakimiś pogiętymi wersetami gdy zagrożone jest ludzkie życie!!??!puknijcie się w durne łby:o ot co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
a nie wiesz ze transfuzja krwi tez czesto zagraza zyciu? Nie wiesz? Oj moze ty sie puknij echo sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady SS
"Dusza po śmierci umiera razem z ciałem" :o:o co wy za bilbię macie:o leczcie się na nogi ludzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Kapłńska 17:14 Bo duszą wszelkiego ciala jest krew, kto ją spozywa bedzie zgładzony. Dzieje 15:29 macie powstrzymywac sie od krwi A co do ryzykowania zyciem, Marka 12:33 a to miłowanie Go calym sercem i całym zrozumieniem i calą siłą oraz to miłowania bliźniego jak samego siebie, jest warte daleko wiecej niz wszystkie całopalenia o ofiary. Samuel pisał, otóz posłuszeńtwo jest lepsze niz ofiara. Ten kto straci dusze dla mnie ten ją wybawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
myslisz ze jak bedziesz wypisywac takie farmazony to zglupiejemy tak jak ty, mylisz sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Masz racje dreamer wkladanie kija wmrowisko dobrze ci wychodzi ,tylko pamietaj co robisz i z kim walczysz,nie z nami a z Bogiem.\" Nie walczę z nikim - nie mam takiej ochoty ani potrzeby - to Wy walczycie ze sobą i to o zgrozo nawet w imię TEGO SAMEGO BOGA. No i nieźle Wam to wychodzi, tylko czy przez to lepiej go doświadczacie obrzucając się w obie trony tekstami o PRAWDZIWYM BOGU? Ja nie prowadzę żadnej takiej wojny, wywiesiłem białą flagę bo w pokoju się lepiej czuję - czego i wam życzę. Aha, nie mam raczej nic przeciwko \"silnie wyrażających emocje\" słowom, ale bez nich jakoś przyjemniej było na tym topiku, więc mam nadzieję, że niektórzy potrafią się opanować. Malutka pewnie, że będziemy tęsknić - ale i dzięki temu będzie większa radość jak wrócisz. Więc baw się dobrze :) Zresztą wszyscy się bawcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło się tu bardzo nieprzyjemnie i nie ma to nic wspólnego z Bogiem, więc nie jest to miejsce dla prawdziwych chrześcujan. Spory i kłótnie, czcza gadanina która nie wnosi żadnych wartości. ale cieszę się że udało mi się wcześniej napisac tak wiele o miłości bożej do każdego człowieka, o tym co On uczynił abyśmy byli z Nim na zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Kamelio. Musze Wam tylko powiedziec, ze ta niewidzialna istota, w ktora trudno uwierzyc jesli bada sie ja umyslem, moj Bog kocha mnie bardzo czuje to w kazdej minucie mojego zycia. On uksztaltowal mnie w lonie matki mojej, On nigdy mnie nie opusci. Nawet jak sie wszystko wali, to wiem, ze jest przy mnie. Ze dal swojego Syna, by wykupil mnie z grzechow, by wyrwal mnie smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
musicie uwierzyc we mnie, tylko ja istnieje, kosmici są wsród was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o szybcka odpowiedz
1 do czego bóg zmierzał przez pierwsze dni stworzenia 2 o czym mowi nam wspolny dzien stworzenia zwierzat i czlowieka? na czym jednak polega roznica miedzy czlowiekiem a zwierzeciem? 3. dlaczego sw Bazyli twierdzi ze bog nie dokonczyl stworzenia czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
bo swiety bazyli był kosmitą, świetych sami sobie wymyślacie a jestem tutaj jak zwierciadło jestem tak samo monotematyczny jak wy, bo o niczym tu piszecie, fantazja wam buja z jednej wypowiedzi w drugą, doszukujecie sie niewiadomo czego, za małe umysły wasze aby kiedykolwiek zrozumieć Biblie, idzcie sobie filozofować bo tylko wam to pozostało na Biblie człowiek nie ma rozwiniętego mózgu. pozostaje wam zostać kosmitami buuuha ha ha aha ha dobranoc wszystkim przemądrzałkom Bóg jest wielki i piękny jest Boży plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontramądralka
Mądralko-idealnie wybrałaś sobie nick-jestes wyjatkowo zarozumiała i arogancka.Nie dziwie się,ze "głosisz" w necie,bo pewnie w bezposredniej rozmowie robisz bardzo złe wrazenie.Ale czyzby nie dotarło do Ciebie "nowe światło",ze SJ powinni unikac internetu,bo to narzędzie w ręku szatana.??? Odnosnie duszy,która umiera razem z ciałem-jak w takim razie "przełozysz"na swoje kopyto ten fragment?; Mt 10:28 "Nie bójcie sie tych,którzy zabijają ciało,lecz duszy zabić nie mogą.Bójcie sie raczej tego,który duszę i ciało moze zatracic w piekle." Jesteście mistrzami w odkręcaniu kota ogonem.Jak coś jest po waszej mysli,to mówicie"Bóg nam błogosławi".a jak wręcz przeciwnie to"wypełnia sie Pismo"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita
kontra była ok, jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja odwiem
werset ten mowi o tym iz nie mamy sie bac czlowieka ,gdyz ten moze nam odebrac zycie jednak Bog,Ktory jest dawca zycia moze je nam na nowo przywrocic!moze nas takze juz Nigdy nie wskrzesic!wszystko zatem jest w rekach Boga! Jesli sadzisz,ze jest to dowod na to, iz dusza ludzka jest niesmiertelna to sie mylisz,gdyz werest ten wyraznie temu przeczy.Bog nie stworzyl czegos czego by nie byl w stanie unicestwic.A zaplata za grzech jest smierc,a nie zycie po smierci!Bog powiedzial pierszemu czlowiekowi,ze jesli zje z jego drzewa owoc UMRZE!nic ponadto!jednak to szatan powiedzial,ze nie umrzesz !i dzis jakby nie patrzyc rozpowrzechniona jest nauka szatana,o tym,ze czlowiek zyje po smierci! A na dowod,ze dusza jednak moze umrzec przeczytaj sobie z przekladu Wojka Ezechiela18:4 i20 werset! to wszystko w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
chociaz zjadl owoc i czego to dowodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
dowodzi tego ze piszesz bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bójcie sie tych,którzy zabijają ciało,lecz duszy zabić nie mogą.Bójcie sie raczej tego,który duszę i ciało moze zatracic w piekle." Czlowiek jest tym ktory potrafi zabic tylko cialo,duszy nie siegnie. czy jakis czlowiek moze"skrasc tobie dusze"? Bog jest tym ktory moze zabic i cialo i dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chociaz zjadl owoc i czego to dowodzi. \" Wybral drzewo poznania dobra i zla. Dowodzi to tego ,ze jednak umarl i sprowadzil smierc na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontramądralka
...oto najlepszy przykład,jak dwa krótkie,logiczne i zrozumiałe zdania mozna przekręcić na swoje kopyto...Kto was upowaznił do takiej interpretacji?Przeczytaj jeszcze raz wolno ten cytat i nie opiraj się na tym,jak go tłumaczy TS,ale na czytaniu ze zrozumieniem przekazu od Boga. Ech,chyba szkoda prądu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro SJ sa najlepsi w przekrecaniu,to ja mam pytanie do ogolu: Ezechiela37:13-14 \"poznacie, że Ja jestem Pan, gdy otworzę wasze groby i wyprowadzę was z waszych grobów, ludu mój. (14) I tchnę w was moje ożywcze tchnienie, i ożyjecie; i osadzę was w waszej ziemi, i poznacie, że Ja, Pan, to powiedziałem i wykonam - mówi Pan.\" Jak wg tego wersetu mozliwe,ze Bog ktory jest nieomylny,obiecuje Izraelowi,ze osadziich na ziemi,a nie w niebie? Ich dusze powroca do ich cial? Po co ciala w niebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×