Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

\"Hej dreamer Moze Ty zapodasz jakis temat bo tu w kolko to samo\" Nie zapodam raczej - nie mam siły \"odrabiać lekcji\" i tego wsystkiego czytać co dzisiaj powstało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mogłaś myśleć skoro tak sie wszystkim przedstawiłam zapisując tą informację w niku.... ech no nie....nie chcę zapytać czy jesteś kręconą blondynką? bo to już by było niesmaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
ech koncze bo widze ze jestes nie powazna, przykro Juz nie musisz odpowiadac sama soie dospiewam. Tak na przyszlosc jezeli piszesz na dwoch nicka to sie bardziej kontroluj, ale to niezbyt swiadczy o tobie, ale po tych Twoich teraz odpowiedzach mnieman ze to jednak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wróce do tekstu Malutkiej z rana (wiem, że jestem szybki :P) \"własnie o tym mówię a potem wymysliliscie diabła i wywrociliscie wszystko do góry nogami\" Ależ Mała - przyjmując założenie istnienia reinkarnacji i tego, że dusza przybiera różne płcie to mogła byś Ty być właśnie tym wówczas wymyślająca :P męskim szowinistą :P A tek na serio (pozostając przy założeniu reinkarnacji) - skoro czas nie istnieje - to czy ta sama dusza może spotkać siebie na Ziemi równocześnie w dwóch wcieleniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
ten post wyzej do a ja mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuzinek alez mnie nawet nie dziwi ze wolisz sobie dopowiedziec,tak to juz jest,ludzie czesto lubia sobie wiele rzeczy za SJ dopowiadac i tak to potem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer i jaki sprytny;) jestesmy tu po to by doświadczać całosci myslę że moze, zerknij na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, co tu się dzisiaj dzieje - nie czytałem tylk przejrzałem - ale zauważyłem jakieś podawanie cudzych danych, jakieś pisanie na dwóch nikach czy raczej oskarżanie. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to twoja osobista sprawa. Twoja osobista sprawa tez jest czy lubisz gnebic wszystkich czy tylko SJ,moze tylko dziewczyne,czy zone swojego bylego faceta. czy wredna jestes dla bliskich i dlaczego cie facet zostawil. To sa twoje prywatne sprawy. P.S.Cos ci jednak ze starych czasow pozostalo,nie tak do konca sie zmienilas.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
a ja mysle, a czy odpowiedzias mi n pytania ktore zadala dobrze wiesz na jakie. np na to czy jestes dawca. Strasznie wybiorczo czytaszlub tylko czytasz to co jest dla ciebie fajne proste na ktor latwo odpoiweziec bez sciemniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer nic sie nie dzieje,po prostu kobiety maja czasem trudne dni,hehehe niektore nawet miesiace i lata. Nic sie nie martw,mysle ze wszystko juz w normie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co obie strony chrześcijańskiego sporu - momentami mam wrażenie, że miłość bliźniego was przepełnia niesamowicie, aż wylewa się uszami. Czy swojego Boga też tak miłujecie jak bliźniego? Sorki, musiałem to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALKA AUTOMATYCZNA
A JA JESTEM FILIP Z KONOPII I MIESZKAM Z KAMELIA MIESZKAMY W MAŁEJ WIOSCE KOZIRODEK SIE NAZYWA TA WIOSKA NIE MAM KOMPLEKSOW Z TYM ZWIĄZANYCH AAAAA PODAM JESZCZE ULICE ZEBY BYŁY WSZYSTKIE DANE TO ULICA GARGAMELA 7 słownie SIEDEM CZWARTE WEJSCIE OD STODOŁY MNIEMAM ZE TEN SKRÓT LITEROWY "L" TO CHODZI O LEOKADIE PIĘCIMIENTKE PRZEPRASZAM ZA ROZSZYFROWANIE DANYCH TELEADRESOWYCH NASTEPNYM RAZEM DOŁĄCZE ZDJĘCIE PASZPORTOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuzinek nim mnie zaczniesz oczerniac,przeczytaj dobrzeja juz odpowiedzialam,to ty widocznie nieuwaznieczytasz odp.godzina 21:04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
No to teraz wiadomo kto tu pisze pod dwoma nickami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer,wiesz niedziwie sie tobie,ze cie pokorcilotak napisac. Ja juz od dawna pisze do kamelii,ze zamiast miedzy soba sieoczerniac i zamiast naskakiwac i nawracac SJ powinna pomyslec z kim walczy. Nas nie trzeba nawracac,my juz mamy swoja wiare,swego boga i zbawiciela. Mowilam ze tak moga odebrac ateisci wlasnie chrzescijan,po naszych glupich wywodach. Masz racje dreamer,masz........:-( Ale wiesz,czlowiek jest tylko czlowiekiem,mysle,ze tak naprawde nie palamy do siebie nienawiscia,raczej glupie ludzkie zatarczki. Ja obiecuje ze sie juz nie wplacze w to..slowo skauta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
wiec zwracam honorw tej sprawie. czekam na dalsze odpowiedzi. Oj a ja mysle dlaczego Ty ciagle czujesz sie oczernana przez innych a jak Ty trakujesz mnie lekcewazaco to jest ok. jak Ty trakujesz innych tak inni trakuja ciebie wiec nie czuj sietak ciagle oczenina tylko spojrz tez czasami na sowje zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolce veneno
Uważam że to troszkę chore żeby być dobrym tylko dla tego że kiedyś zostaniemy za to nagdodzeni i nie czynić zła w obawie przed karą.Takie coś za coś....Ja jestem agnostykiem i staram się nikogo nie krzywdzić i żyć tak żeby moje postępowanie prawym było bo.....być może ten którego skrzywdzę nigdy nie zostanie za to wynagrodzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzcie już spać bo tu zamiast o bibli to całe afery szpiegowskie rozwijacie...... nie ma zagrożenia to wy je zaraz znajdziecie.... to juz taka domena nas polaczków.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam nadzieję, że mnie nigdy nie pokara taką wyłącznościową zaślepioną wiarą - która prowadzi do dziwnych walk na tym tle (i to o dziwo wyznawców tego samego Boga, czy raczej \"Boga\"). To co raz bardziej przypomina wspominane przeze mnie rozważania na temat jak pomóc umierającemu - w chwili obecnej wygląda na to, że umierający juz dawno opuścił ten świat i \"pomagaczy\" a Ci już prawie na noże wiodą spór o sposób pomocy. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"idzcie już spać bo tu zamiast o bibli to całe afery szpiegowskie rozwijacie...... nie ma zagrożenia to wy je zaraz znajdziecie.... to juz taka domena nas polaczków.............\" Hannibalu - jak możesz takie wywrotowe treści głosić ;) - Ty musisz być z tego \"układu\" :P Ale My Cię rozliczymy aferzysto jeden hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuzinek,o co ci chodzi? Ja nie czuje sie oczerniana.to ty mnie oczerniasz,ze cieolewam,ze nie odpowiadam i pomijasz moje odpowiedzi. o co ci chodzi? Ja mam wrazenie ze to ty sie domagasz zwrocenia na ciebie uwagi ,nie ja na siebie Czy odpowiedz przeczytalas-es? Czy masz jeszcze jakies pytania,moze jakie mam majtaski i czy SJ,c nosza stringi i czy organizacja na to zezwala???hehehe;-)(zart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×