Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

--> BlackNumenórean Mnie tez nikt nie rozumie. I się nie przejmuje. { Przecież to jasne: obiekt ma formę, forma ma nazwę, nazwa to imię. } Być może . :D --> dreamer2006 { Myrevin - albo zwariowałem do reszty. } To nie byłoby takie złe. ;) Zauwaz że oni przewaznie sa usmiechnięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zauwaz że oni przewaznie sa usmiechnięci. \" No nie wiem - patrz na nasze Kaczuchy i ich smutnych panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ No nie wiem - patrz na nasze Kaczuchy i ich smutnych panów.} Poczekajmy. Nich no tylko dostana się w ręce opieki medycznej. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo oni zlikwidują wariactwo jednym zarządzeniem ministra - może wprowadzą w tym celu Polskę nie-koedukacyjną :P - panie na wschód, panowie na zachód - albo odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> maalutka Naczytało sie Szerloka. :classic_cool: --> dreamer2006 Szowinizm przez ciebie przemawia. \'Panie na wschód.\" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisałem, że może być odwrotnie ;) Zresztą to nie ja jestem od rodzin polskich itp. Aaa wiem - a prawdziwie polskie i katolickie małżeństwa będą w centrum jako strefa buforowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Aaa wiem - a prawdziwie polskie i katolickie małżeństwa będą w centrum jako strefa buforowa } Co to takiego \"prawdziwe polskie i katolickie małżeństwo\" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wicepremier Giertych to już dobrze wie :P - on będzie wybierał razem z pewnym Ojcem z Torunia kto spełnia kryteria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie wiemy, co jest po stronie lustra odbijającego rzeczywistość? hinduski fizyk S. Chandrasekhar, opisał to tak: Często przypominam sobie przypowieść, którą poznałem pięćdziesiąt lat temu w Indiach. Przypowieść jest zatytułowana \"Nie przepadły, lecz odeszły\". Opowiada o larwach ważek, leżących na dnie stawu. Odwieczną zagadką był dla nich los tych larw, które przemienione w poczwarki unosiły się na powierzchnię wody i nigdy nie powracały. Gdy zbliżał się okres przepoczwarzania, każda larwa przeczuwała rychłą wędrówkę ku powierzchni wody i przyrzekała, że powróci i opowie pozostałym, co tam naprawdę się dzieje. Obiecywała potwierdzić rozsiewane przez żaby pogłoski, lub im zaprzeczyć, że kiedy larwa wynurza się po drugiej stronie lustra wody, ograniczającego jej świat, zamienia się w cudne stworzenie o długim smukłym tułowiu i opalizujących skrzydłach. Wynurzywszy się nad powierzchnię stawu jako w pełni uformowana ważka, niezależnie od wszelkich starań i uporczywego krążenia nad wodą, nie może jednak powrócić. Kroniki prowadzone przez larwy nie odnotowały ani jednego przypadku powrotu, ani jednej opowieści o losie tych, które przeniknęły kopułę zamykającą ich świat. Przypowieść kończy się lamentem: \"Czy żadna z was, z litości dla tych, które pozostawiłyście, nie zdradzi tajemnicy?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka odpowiesz na pytanie? Czy uwazasz,ze ludzie nie rozumieja ciebie(twoich teorii),tak jak dawniej nie wszyscy rozumieli Jezusa? Dreamer ty nie wierzysz w chrzescijanstwo,to juz wiemy. Pozwol,ze mala bedzie wypowiadala sie za siebie,bo czasem mam wrazenie jakbys jej to odebrac ;-) I dlaczego swoje\"wierzenia\" opierasz na innych ludzkich myslach,skoro mowisz,ze tak byc nie powinno,ze tylko \"ludzkie wymyslone\"religie tak robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że to indoeuropejczycy. Przecież na dnie morza czarnego może istnieć ślad po zatopionej cywilizacji. Tamtejsze tereny mogły być zaludniane przez ludzi pokrewnych scytom i innym grupom ludnościowych mówiących wspólnym językiem, indoeuropejskim. Mogli być roślejsi, tereny te mogły przecież, podobnie jak step na południu ukrainy mimo chłodniejszego klimatu, obfitować w żywność, warunek istnienia dobrze zbudowanych, wysokich ludzi. Paradoksalnie, niższa temperatura wpływa na zwiększenie się w populacji ilości osobników większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Malutka odpowiesz na pytanie? Czy uwazasz,ze ludzie nie rozumieja ciebie(twoich teorii),tak jak dawniej nie wszyscy rozumieli Jezusa?” A ja myślę rozbawiasz mnie, Dreamer odebrać? niby co?:)Ja nikogo nie przekonuję a rozumienia nie potrzebuję do niego się nie porównuję Na Twoje pytanie właściwą odpowiedzią byłoby słówko które wymyślił Bono „po” Cała wiedzę posiadam w sobie, nie mam żadnych teorii i nie potrzebuję mieć, tak jest mi dobrze jestem szczęśliwa i tak będzie zawsze, bo to ja decyduję o tym jak się czuję Naprawdę nie obchodzi mnie to jak ludzi eto oceniają i co nazywają Bogiem, dla mnie Bóg nie jest stały. Na tym poziomie świadomości pewne rzeczy pozostają tajemnicą, jak to mówił Kohelet „wszystko ma swój czas i wyznaczona jest godzina dla każdej rzeczy pod niebem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytłumaczeniem mojej teorii jest to że naokoło morza czarnego były ulokowane najwcześniejsze miejsca w których rozwijała się technika: wynalazek brązu, rozwój handlu, sztuki, i rolnictwa, szczególnie udomowienie konia. Prawda, że są to daty nieco późniejsze niż powstanie morza czarnego, ale mogła istnieć na tamtym trenie cywilizacja pierwotniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×