Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

No z tego jak ja zrozumiałem to on zupełnie w niego nie wierzy. Więc raczej trudno, żeby go obarczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło jej o to, że ktoś na pomarańczowo napisał posta, że Kamelia teraz szuka słuchaczy na topiku czy forum katolickim. I że to nie ona była ta pomarańczowa jakby ją ktoś podejrzewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój genialny komputerek sie zawiesił, jakiś pomarańczowy nich napisał, ze Kamelia nawraca gdzie indziej na katolickim forum hehe o to mi chodziło, a a propos tematu, to mi sie z tymi bombami przypomniałao, ze sie nad tym zastanawiałam, teraz niedawno tyle było o Japończykach zdaję sie, ze mają w posiadaniu jądrowe czy atomowe, ludzie mowią ze takimi srodkami mozna zniszczyć, cały swiat, a ja z wielkim niepokojem o tym myślała, ale to przeciez jasne, ze nie ludzie ustalają datę końca swiata, tylko Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli trzesienia ziemi to wina ludzi. jesli wybuchy wulkanow rozniez . to ja spadam z tego tematu ! wyczuwam schizofreniczna paranioje... blachahahahahahaha!!! dobranoc wszystkimi- zycze rychlego powrotu do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorze - przeważnie to niczyja wina - IMHO - no chyba, że naruszamy w jakiś sposób naturę i w ten sposób narażamy się np. na powodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowato ty???????????? ;-) P.S.Dreamer widzisz,Profesorek obarcza wina Boga.:-( Chyba ze mam.....schizofrenie,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zaraz ja się zarażę od Was - sami cholerka schizofrenicy tutaj. Zaraz pójdą jeszcze rentę wyłudzić :P - do roboty hipochondrycy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze to ty. :-) Dalej przylacz sie do dyskusyjki. P.S.A pewno,ze rozbrajajaca jezdem,heehe ;-) Mow mi tak wiecej....:-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madralka,ale widzisz nie byloby na chinczykow,czy kgo tam,tylko na Boga. Wlasnie o tym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeca pisze zem krasula!a wiec krowa ma sie rozumiec tylko sie ?at dorobilam bom stara juz jest!ide spac bo jutro bede sie w pracy z wiadrami przewracac!hahahaha Spijcie dobrze dyskutniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lub roznegorodzaju,ingerencje w skorupe ziemska,jak :szyby wiertnicze,platformy wiertnicze,czy inne takie tam.Przez to wywolywane sa tez trzesienia ziemi. Pogoda(anomalia:susze,powodzie,temperatura) ,jest pokrecona przez dziure ozonowa,a tadziura,chyba nie musze mowic dlaczego powstala,ale dla tych co nie wiedza:dziura powstala,przez zanieczysczenie srodowiska,a to czlowiek je zanieczyscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne jest to ze Bog obrywa za wszystkie problemy swiata, dziewczyna ktora zaszła w ciąze tez obwinia Boga, nie biorąc pod uwagę, ze uprawiałą przedslubny seks, ze nie zabezpieczyła sie, gdzie tu wina Boga. Moze to niezbyt trafny przykład, ale taki jest sens tej sprawy. Naprawdę Bogu serce pęka, jak widzi, co tu sie wyrabia, a On tak nawołuje, \"Przerzućcie na mnie wszelką troskę, bo ja się o was troszczę.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"smutne jest to ze Bog obrywa za wszystkie problemy swiata, dziewczyna ktora zaszła w ciąze tez obwinia Boga, nie biorąc pod uwagę, ze uprawiałą przedslubny seks, ze nie zabezpieczyła sie, gdzie tu wina Boga.\" tylko czy to jest wiara takie postępowanie? raczej forma wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz jutro??? Ja moge byc ok.15-16,albo dopiero po 21 ide na zebranko.:-) Kolorowych snow,babo jedna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba też udam się śladami łaciatej - bo mi się śliczne oczęta :P zaczynają kleić - choć chętnie bym jeszcze podyskutował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym mowimy w ogole, bo jesli ktoś obwinia Boga to go nie zna to gdzie tu wiara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisala,czy sie nie odezwala? (Alez ja wscibska jezdem,chorera,ale jestem babą :-P wiec rozumiesz dream?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe marzycielu, oby spełniły sie Twoje marzenia, a moze to za duze słowo, powiedzmy- zamierzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisała - ale przeczytała. Czyli nie ma raczej czego żałować, bo chyba człowiek kulturalny powinien chociaż napisać \"spadaj buraku do pięt mi nie dorastasz\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, wiec wniiosek tego taki, ze gdy trwoga to do Boga, bo chyba to własnie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×