Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

\"Dreamer, jak to nie wiesz? do raju \" No poniekąd z \"rajskimi\" doświadczeniami mi się to skojarzyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych znaków w całym chińskim zodiaku. Wąż z łatwością osiąga sukces i bogactwo, robi na innych ludziach duże wrażenie. } Pierwsze zdanie miło łechce. Drugie daje kopa. To typowo Chińskie ? :D Gdzie te bogactwo... ? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych znaków w całym chińskim zodiaku. Wąż z łatwością osiąga sukces i bogactwo, robi na innych ludziach duże wrażenie.\" Myrevin - pierdziel sukces, bogactwo i wrażenie. Wersja uzupełniona: \"Wąż z łatwością osiąga sukces i bogactwo, robi na innych ludziach duże wrażenie. A później biegnie do psychoterapeuty bo mu one \"dolegają\", \"trzęsie się\" ze strachu, żeby ich nie stracić - trzyma się \"co to nie on\", bo sukces, bogactwo, wrażenie. I bidulek jest nieszczęśliwy bardziej niż wtedy gdy był biedny, nieznany i olewany powszechnie\" :P Kurde - ja za to co raz bardzie widzę, że nijak nie rozumiem \"niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać\". Wszystko fajnie, tylko jak to wygląda w praktyce. Ale cóż, tylko ja sobie mogę na to odpowiedzieć. I jakoś mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> { Wszystko fajnie, tylko jak to wygląda w praktyce. } Nie za bardzo wiem bo nigdy jakoś specjalnie wielkim posiadaczem nie bylem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"{ Wszystko fajnie, tylko jak to wygląda w praktyce. } Nie za bardzo wiem bo nigdy jakoś specjalnie wielkim posiadaczem nie bylem.\" Myrevin - akurat w tym zdaniu o posiadanie mi zupełnie nie chodziło. Jakoś nie zastanawia mnie to obecnie jak to jest być \"posiadaczem\" bo i dylematu \"być czy nie być\" nie mam. Jak będę to się będę wtedy tym martwił :P A jak nie będę to pewnie jeszcze lepiej. \"Dylematy\" są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblia to jest bajka dla ubogich , podobnie religia. opium dla Ludu. jak masz pieniadze to jestes wolnym Czlowiekiem i nie musisz szukac pocieszenia w bajkach. Boga Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek ja mam pieniadze, Bog zaopatuje moj spichlerz. Nie brak mi niczego, prowadzi mnie po niwach zielonych i nad wody spokojne mnie prowadzi. I nie potrzebuje szukac Pocieszenia w bajkach mam list, ktory napisal do mnie moj Ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak masz pieniadze to jestes wolnym Czlowiekiem\" A od ilu jesteś już wolny? Od 50 mld $ jak Gates czy to jeszcze za mało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no mam w portfelu trzycyfrową kwotę (wyjątkowo) :P Jaki ja jestem dzisiaj wolny - jupi - trzycyfrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=498 Tak się właśnie zastanawiam, czy może po coś to jest, że nie znamy wcześniejszych naszych wcieleń (przeważnie). Ale z drugiej strony właśnie może to ta możliwość decyzji poznać/nie poznać po coś jest? Już sama wątpliwość, zastanowienie. Tak mi się przypomniał fragment Wilków: \"Co zostanie tutaj po mnie Czy to ważne jest Beze mnie o mnie Co zostanie tutaj po mnie?\" To pytanie dziwnie wraca, niezależnie czy sobie na nie \"odpowiem\", czy je \"wypchnę\". (heh, \"niczego się nie wyrzekać\"). Dobra, bo zaczyna mi blog wychodzić :P Trzymcie się prosiaczki - do jutra (czyli za 20 minut :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze - co do synchronizacji Mała - jest taka nowa dyscyplina olimpijska - \"forowanie synchroniczne\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwse słyszę:) Dreamer to nie kwestia wiary ale oczywisty fakt, to przeszłość stanowi jacy jestesmy, ta uświadomiona i nieuswiadomiona, okresla nasze widzenie swiata, sposob reagowania i myslenia, ale wiesz co? ja po moich dowiadczeniach stwierdziłam że nie ma sensu w niej grzebać po to jak bezdenna otchłań, od przeszlości uwalnia nas .... to już sam wiesz co milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - mówisz, że nie warto grzebać w niej. Ale mnie zastanawia czy nie warto by było zajrzeć, żeby może coś \"zobaczyć\" i być może zrozumieć pewną sprawę, której nie bardzo rozumiem a jakoś się \"ciągnie\" za mną, niezależnie od tego jak sobie ją tłumaczę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest, tzn. tak obecnie czuję. Już sobie różnie ją tłumaczyłem. A i tak nic. Kurcze, dziwna zima. Wczoraj zdychałem duchowo, dzisiaj fizycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×