Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Ona jest Bramą Niebios( cyt watcher)??????? J 10:7 Bw "Wtedy Jezus znowu powiedział: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, Ja jestem drzwiami dla owiec(9) Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie. " Wejście do Nieba daje JEDYNA BRAMA. Zbawiciel Jezus. Dz 4:12 Bw "I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." Takie jest staanowisko Biblii. A dodatkowo Maria Matka Jezusa, pokorna bogobojna istota sama mówi o Jezusie ze jest i jej Zbawicielem. Więc nie moze być bez grzechu bo sama potrzebuje zbawcy I rzekła Maria: Wielbi dusza moja Pana, i rozradował się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim... (Łuk. 1,46.47). czy można mówić o Marii Zawsze dziewica (Maryja Panna, Zawsze Panienka) Kwestia ustawicznego dziewictwa. I tu Biblia wyraża się jasno: A gdy Józef obudził się ze snu, uczynił tak, jak mu rozkazał anioł Pański i przyjął żonę swoją. Ale nie obcował z nią dopóki nie powiła syna, i nadał mu imię Jezus (Mat. 1, 24.25). Czyli nie współżył z nią do narodzin Jezusa, potem tak. Był jej mężem. czy można o niej mówić "Pośredniczka" Do wyżej wspomnianych i omówionych dogmatów dochodzi jeszcze powszechna wiara w to, że Maryja jest pośredniczką i orędowniczką grzeszników. Ale jaka z niej pośredniczka, skoro Biblia mówi: Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus (1 Tym. 2,5), i jaką orędowniczka skoro w innym miejscu czytamy: Dzieci moje, to wam piszę, abyście nie grzeszyli. A jeśliby kto zgrzeszył, mamy orędownika u Ojca, Jezusa Chrystusa, który jest sprawiedliwy (1 Jana 2,1) przeczytajcie więcej: http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/sicinski/pom.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Kamelio--->ale nadmierna pobłażliwość też jest grzechem. Rozczarowałam się, że osoby miłujące Biblię opowiadają się za adoptowaniem dzieci przez homoseksualistów. Naprawdę nie uważacie tego za grzech? Czy to tylko Kamelia w swej pobłażliwej dobroci wybacza wszystkim wszystko? Czy w Biblii jest napisane, żeby homoseksualiści adoptowali dzieci? Poproszę o cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilkowa, jesteś bliski (A) ukamieniowania homoseksualstów. Kiedyś grzech cudzołóstwa był największa hańbą. Znasz ten fragment o tym jak chcieli ją kamieniować. A Jezus co powiedział: "JA ciebie nie potępiam, ale idz i wiecej nie grzesz" Nie kochasz grzesznika, tak nie można gdy chce się mówić o Bogu. Oddziel grzech od człowieka, kochaj jak Jezus ukochał. Ale zwracaj uwagę czym jest grzech i to , ze Bog nie akceptuje grzechu. Wszystko co skopiowałam dziś i napisałam uważam za cenne, nawet gdy jest tego dużo, oznacza to że więcej cennych rzeczy można przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja napisałam ze popieram adopcję dziecie przez pary homoseksualne? nie czytasz uważnie. Nigdy tak nie napisałam bo tego nie popieram. Boga zamierzeniem jest to zeby dziecko miało Ojca i Matkę. Stworzył odpowiednie do tego narządy:) zeby to umożliwić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamelio:) Napisz jak wczoraj było. Ja wróciłam ze szptala po siedemnastej. zagadalismy sie:D Ale było miło. I zgadzam sie Bóg kocha wszystkich❤️ Trzeba jeszcze tylko chciec isc za nim i ne grzeszyc. Starac sie. Wiadomo jestesmy tylko ludzmi, a moze az ludzmi i mamy wybór. I Jezus chce zeby kazdy wybrał dobrze. Kazdy ma szanse na zycie u Jego boku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aju, wczoraj było pięknie:) Chór z 1400 ludzi poprostu powala na kolana 🌻 drugi chór "z Miłości" znasz, nasi :) w długich czerwonych szatach...:):):) poprostu prawdziwe gospel show:):):) Jezus był uwielbiony na tyle mozliwych możliwości:) Ludzki głos jest taki niebiański:) Tylko Bog mógł uczyić takie barwy i takie tony. Drgania drobnych strun głosowych w krtani, a tyle piękna:):):) Ludzi było chyba więcej niż w niedzielę jakieś 4 tysiące. Setki, tłumy wychodziły pod krzyż, zeby oddac swoje życie Panu:) niesamowite wzruszenia. Niebo było w zasięgu zmysłów:) Radosć nieba mogliśmy widzieć na własne oczy. Swiadectwo staruszki, niesamowitej kobiety, która opowiadała jak jej mąż był więziony i głodzony przez SB, i mówiła, ze gdy już był w stanie wszystko podpisać co mu kazą, bo nie miał już siły, to działy się niesamowite rzeczy: w nocy ktoś podkładam mu chleb w taką dziurę w podłodze i rano był już silny i mówi , juz mnie nie złamiecie. Potem nie wiadomo kto i dlaczego załatwił uwolnienie z więzienia, tak nagle , bez zadnych petycji i znajomości. My wiemy, ze to Bóg:) ten, który wkracza do działań, gdy wszystko już zawodzi:):):) Tak mówiła starsza Pani, na końcu dodając: ja nie boję się umierać:) Bo wiem, ze pójdę prosto w ramiona kochającego Ojca. Jestem pewna swojego zbawienia:) Taki spokój, taka piękna starość:) piękny wzruszajacy wieczor, pełen Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pożytecznie spedziłam czas. Długa rozmowa - troche dała. I modliłam sie goraco. A ta starsza kobieta to taka pewna i szczesliwa jak mój tato w chwili kiedy odchodził do Pana. :) To jest piekne. Ta pewnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Boga zamierzeniem jest, żeby dziecko miało ojca i matkę. Tak napisałaś, Kamelio. No właśnie, homoseksualiści przerabiają ten cytat. Twierdzą, że jeden z nich jest ojcem, drugi matką (ten, co przybiera kobiecą rolę podczas ich seksu). I co Ty na to? Wcale nie chcę kamieniować homoseksualistów, nie chcę tylko, żeby stawali obok mnie w kościele, bo jest to dla mnie obraźliwe. I wiem, że większość katolików myśli tak samo. Nietypowa z Ciebie katoliczka... A tak na marginesie imponujesz mi znajomością Biblii. Jednak czytasz nieuważnie. Bóg, szczególnie ten za Starego testamentu wcale nie był pobłażliwy. Poczytaj Kamelio Stary Testament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietypowa z Ciebie katoliczka:) no nietypowa:) Bo nie jestem katoliczką. :) jestem członkiem kościoła Zielonświątkowego (wyznanie protestanckie) Kościoły protestanckie (Baptyści, Wolni Chrzescijanie, Zielonoświątkowcy, Koscioły Chrystusowe) są wierni Biblii i bardzo mocno się jej i tylko jej trzymają. Naśladuj Jezusa. Jego Słowa. On jest Drogą. On przyszedł by dać swiadectwo Prawdzie. Szkoda, ze katolik nie chce by stał przy nim w kosciele ktoś kto potrzebuje zbawienia. To smutne i takie nie Chrystusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam dodać ze byłam katoliczką długie lata, od urodzenia, zanim poznałam Jezusa:) zanim poznałam Biblię i Jego wolę. Smutne jest to, Biblia jest drugorzędną sprawą w kwestii wiary właśnie w Kościele mającej najwięcej członków w Polsce. Bóg przekanał mnie, ze aby iść za Jezusem nie można iść na kompromis z grzechem, nie wolno przymykać oka na to, co jest sprzeczne z Biblią. Bo nie można dwóm Panom służyć. Wybrałam Jezusa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Homoseksualiści dzielą się na dwie kategorie: geje, czyli ci co znajdują upodobanie w gorszeniu ludzi i nie chcą się leczyć, i druga kategoria to homoseksualiści ukryci - ci bardzo wstydzą się swego odmieniactwa, cierpią z tego powodu, często wstępują w związek małżeński, by nie razic ludzi swoim zachowaniem. Tych drugich owszem możnaby wpuścić do królestwa, bo STARAJĄ się. Ale ci geje no to wybacz - czy widziałaś chociaż jednego w naturze? Są wstrętni, obleśni, sprawiają ludziom przykrość swoim zachowaniem. Jesteś zielonoświątkowcem. Przyznaję, nie wiem wiele o tej religii. Ja jestem katoliczką z dziada pradziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych drugich owszem możnaby wpuścić do królestwa, bo STARAJĄ się.( cyt) Jezus ma klucze królestwa. Przeczytaj to co wkleiłam (oparte na Biblii) kto będzie wpuszczony do nieba:) i czy zbawienie jest dane ludziom z zasług czy z łaski:) - łaska - niczym niezasłużony dar. z godz. 14.47 i wcześniej o minutę z 14. 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Według Ciebie wszyscy zostaną wpuszczeni do nieba, tak? Absolutnie wszyscy? Dziwne, nie wiedziałam. Dziwne rzeczy prawisz, niestety, odnoszę wrażenie, że jesteś osobą mało doświadczoną i młodą, stąd ta nadmierna pobłażliwość dla błędów ludzkich. Gdy się ma dzieci, inaczej się myśli. A w moim miasteczku niestety nie ma wyznawców Twojej religii. Homoseksualistów też nie ma - na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Odezwę się nie w temacie obecnym (homoseksualiści), ponieważ chcę wyrazić się ogółem odnośnie całego wątku jako takiego ... Bardzo cienię takich lludzi jak Wy, przede wszystkim jak Ty Kamelio, bo widzę, że jesteś od początku wątku więc zdołałam Cię jakoś poznać. Cenię Was za to, że postępujecie zgodnie z tym, co głoszą nauki Chrystusa i Biblia, żyjecie w miłości, czynicie dobro ... Po pierwsze cenie Was za to dlatego, bo bardzo trudno w dzisiejszym świecie o takich ludzi jak Wy. A po drugie, tak jak ktoś wspomniał na początku tego wątku, już łatwiej o ateistę niż katolika, który ptzestrzega zasad biblijnych ... Ta ostatnia sprawa bardzo mnie boli, bo pokazuje, jak wielu ludzi żyje w hipokryzji; cały tydzień pokazują, jak nienawidzą bliźniego, a w niedzielę na klęczkach biegną do kościoła i oczekują zbawienia w modlitwie ... Jestem ateistką, ale kocham filozofię, uwielbiam słuchać ludzi, którzy są naprawdę, całym sercem wiarzący. W cokolwiek i kogokolwiek. Zamierzamy z moim chłopakiem niedługo się przejść na nabożeństwo do kościoła zielonoświątkowego i posłuchać , i przekonać się, że faktycznie protestanci robią to w co wierzą. Choć jestem kim jestem i pewnie już tym zostanę, to nie przestanę szukać prawdy i słuchać, i czytać ... Lubię się zatrzymać, gdy zatrzymuje mnie Świadek Jehowy i zawsze mam nadzieję, że sensownie porozmawiamy, ale już po niedługim czasie przekonuję się, że faktycznie oni znają może Biblię na pamięć ... ale to wszystko. Mam przyjaciela ze studiów. Jest bardzo głęboko wierzący (choć na codzień nie daje tak po sobie poznać, ale to już mniejsza z tym) i często DYSKUTUJEMY. I ja wiem, że on wie, co mówi, i on też szanuje moje zdanie. Choć w sprawie religii zgadzamy sięmoże w 20%, to i tak kochamy ze sobą rozmawiać ... No nic, może niepotrzebnie się rozgadywałam. Dziękuję Wam bardzo, że jesteście, dajecie nadzieję na to, że są też ludzie dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie napisałam ze wszyscy pójdą do nieba? chyba nie znasz mnie zbyt długo osobo z miejscowości na W. :) "Idzcie na cały świat i głoscie ewangelię, kto UWIERZY i ochrzczony zostanie ten będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy będzie potępiony" "Kto ma Syna ma życie kto nie ma Syna nie ma życia wiecznego" "Do swoich przyszedł, ale swoi go nie przyjęli, ale tym którzy Go przyjęli dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym którzy wierzą w Imię Jego" ew. Jana "Nie kazdy, który mówi Panie Panie wejdzie do Królestwa Bozego, ale ten kto czyni wolę Ojca" czytaj słowo Boze z modlitwą a On sam pokaże Ci jaka jest Jego wola i kto będzie na Uczcie Baranka:) Jezus umierał aby zbawić grzeszników, ale tylko Ci którzy przyjma to, uwierzą, dadzą wiarę temu, ze Jezus umierał "zamiast" ciebie (grzesznika)- zamiast mnie, wyznają Jemu swoje grzechy, obmyją swoje życie w Jezusa krwi, zaczną żyć NOWYM ŻYCIEM wolnym od złego które do tej pory czynią, będą należeć do Niego. Ale nie wszyscy przyjmują Jezusa jako OSOBISTEGO zbawiciela, traktują Go jako : nauczyciela- tylko, jako postać historyczną, jako zwykłego człowieka, dla takich śmierć Jezusa była niepotrzebna Więc nie przyjęli Go, nie uwierzyli... Wiec nie wszyscy będą z Nim w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaforo:) w jakim miescie wybierasz się na nabożeństwo:) jeśli to nie tajemnica. Zapraszam do Katowic na ul. Gliwicką:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasilkowo:) mam 34 lata, meża , dziecko 3 letnie (prawie).... dzisiaj mogę sobie pozwolić na dłuzszą rozmowę tu, bo Zosia z babcią sadzi pomidory w szklarni:) i była na dłuuugim spacerze, który uśpił małą moją księżniczkę:) Idę za Jezusę parę dobrych lat:) i zadziwia mnie często:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Kamelio, ja tylko nie rozumiem, skąd ten napastliwy ton wobec mnie? staram się żyć wg przykazań bożych, czy to moja wina, że nie lubię tego wątku - homoseksualiści adoptujący dzieci? Nie znam Cię dobrze, bo nie zaglądałam na ten topik. Nie znam żadnych zielonoświątkowców, ale z własnej woli czytuję Biblię, choć muszę przyznać, że raz się spotkałam ze złą reakcją księdza. Ksiądz po kolendzie na wieść o tym, że czytuję Biblię powiedział niemiłym tonem: po co? wszystko co potrzeba podajemy podczas mszy. Ja mam 39 lat. A czy Ciebie ktoś namówił na tą religię? A jak się dowiedzieć, czy w moim mieście są zielonoświątkowcy - bo może i są. Czy się przyjmuje chrzest, tzn. ten z niemowlęctwa jest nieważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie miałam napastliwego tonu wzgędem ciebie:) naprawdę, pisałam tylko stanowczo to o czym mówi Biblia na temat grzesznika i jak czynił Jezus wobec grzeszników. Wiem, ze przez internet nie da się okazać tonu wypowiedzi, barwy i emocjonalnego nastawienia. i to często myli. Słowo pisane możemy przeczytać wiele razy ale jak rozmawia twarzą w twarz widzimy oczy i przyjazne nastawienia. Pisałam tylko, ze twoje nastawienie do gejów jest bardzo nienawistne, takie nie Chrystusowe. Traktuj tak sam grzech, nie człowieka a wtedy przyznam Ci rację. tam powinny być adresy K.Zielonoświątkowy w Polsce http://www.kz.pl/ Kościół Chrystusowy http://www.kzch.chs.pl/ Kościół chrzescijan wiary ewangelicznej http://www.aliansewangeliczny.pl/info.php?l=3 na samym dole kościoły Bibilijne http://www.aliansewangeliczny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzest jest świadectwem Twojej wiary, jest przymierzem z Bogiem, zanurzeniem w śmierć (dla grzechu) i wynurzeniem się (z wody) do nowego życia w Jezusie Chrystusie. Rz 6:3 Bw "Czy nie wiecie, że my wszyscy, ochrzczeni w Chrystusa Jezusa, w śmierć jego zostaliśmy ochrzczeni?" (4) Pogrzebani tedy jesteśmy wraz z nim przez chrzest w śmierć, abyśmy jak Chrystus wskrzeszony został z martwych przez chwałę Ojca, tak i my nowe życie prowadzili. (5) Bo jeśli wrośliśmy w podobieństwo jego śmierci, wrośniemy również w podobieństwo jego zmartwychwstania, (6) wiedząc to, że nasz stary człowiek został wespół z nim ukrzyżowany, aby grzeszne ciało zostało unicestwione, byśmy już nadal nie służyli grzechowi; ewang Jana Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwo Bożego. (4) Nikodem powiedział do Niego: Jakżeż może się człowiek narodzić będąc starcem? Czyż może powtórnie wejść do łona swej matki i narodzić się? (5) Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. w Nowym Testamencie nie znajdziesz historiii chrztu dzieci, ale znajdziesz wielu którzy chrzcili się "na odpuszczenie swoich grzechów". Wyznawali Bogu te grzechy i chrzcili się zanurzajac w wodzie ( tak jak Jezus w Jordanie- taki dał przykład ludziom) :):):) w moim mieście jest Kościól protestancki i tam zostałam zaproszona przez znajomych, byłam zadziwiona miłością i żywą obecnością Słowa Bozego. Najpierw byłam zaskoczona tą znajomością Pisma, zapragnęłam sama poznać Biblię i tak w skrytości chciałam im udowodnic jak bardzo się mylą w wielu katolickich sprawach. Pamiętam jak się modliłam: Boze, przeciez to nie mozliwe jest ze Biblia mówi tak a mój Kościól Katolicki tak, pokaż mi jaka jest Twoja wola ( i tu wymieniałam różne sprawy do których byłam przyzwyczajona ,nauczana- różne nauki KK i doktryny) tak bardzo chciałam mieć JA rację. ALe rację MA TYLKO JEZUS I JEGO SŁOWO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasz chór "z miłości):):):) ci w czerwonych szatach:) hihihih, jak fajnie ze mogę Wam pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Sprawdzę te adresy. Przyznaję, może zbyt surowo sądzę tych pederastów, zastanowię się jeszcze nad nimi. Ale ja mam syna-nastolatka i gdy pomyślę że taki ktoś mógłby naklaniać mojego syna do tej swojej pederastii to mi ciarki przechodzą. Kamelio, masz córeczkę, a nie syna, więc pederaści ci nie straszni; Twoje dziecko jest jeszcze malutkie,pod czujną opieką babci i Twoją, na razie nie pracujesz i zajmujesz się nią troskliwie, ale zobaczysz jak zacznie dorastać - będziesz bała się gwałcicieli i różnych meneli. Śliczne imię -Zosia. Będziesz na pewno bała się, żeby jakiś zły człowiek nie uwiódł córki - to są lęki matki. Ale czy to znaczy, że Zielonoświątkowcy nie opierają się na starym testamencie, tylko na nowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Na pewno spotkały cię w zyciu same dobre rzeczy i dlatego jesteś przyjaźnie nastawiona do wszystkich. Pozdrawiam, miło było porozmawiać z tak inteligentną oczytaną osobą. Niech dobry Bóg czuwa nad twoją coreczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie Dreamer 2006
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasilkowo:) ale przecież homoseksualizm dotyczy obu płci. Wierzę, ze Bóg czuwa nad tymi którzy Mu ufają. Czuwa też nad dziećmi. Modlimy się o to z moim mężem. Wiem ze On nas strzeże i chroni:) On nie obiecał braku burz, ale obiecał parasol chroniący przed skutkami ulewy:) Niech Bog Was strzeże przed złem. Módl się do Boga. Módl się o swojego Synka i pokazuj mu swoim życiem co jest dobre, piękne i co pochodzi od Boga. My z mężem tak się staramy, aby nasze zycie było największym świadectwem dla naszego dziecka:) Alez oczywiscie, ze Wierzymy , ze 2Tm 3:16 Bw "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości," Stary i Nowy Testament jest całoscią. Jezus wypełnił Pismo, o Jezusie mówią Księgi Starego Testamentu:) Jezus objawił ludziom Boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też martwię się o dreamera:) i czekam moze mi odpowie na takie jedno pytanko:)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak kiedyś na innym temacie mówiono mi że chyba za mało złego w zyciu przeszłam i samo dobro mnnie spotkało, bo inaczej bym gadała gdyby coś się źle działo: Nie chcę się licytować kto miał gorzej w życiu bo to nie o to chodzi. Ale napiszę tak w ogromnym skrócie: poroniłam pierwszą ciązę....Jezus uzdrowił mnie z astmy oskrzelowej której objawy miałam od 16 roku życia.....miałam objawy bardzo poważne ze strony jelita grubego, na skierowaniu na kolonoskopię napisane było: podejrzenie guza jelita grubego, dziękuję Bogu, ze wynik okazał się pomyślny i od tamtej pory objawy ustąpiły. Kolonoskopia to mocno nieprzyjemne badanie. Mój tato choruje na nieuleczalną chorobę od 20 lat i jako rehabilitantka nie mogę mu pomóc........................... można by powiedzieć, ze za wszystko można obwinić Boga i przestać w Niego wierzyć, ale ja wierzę, ze nawet jak nie wiemy dlaczego dzieją się pewne nieprzyjemne sprawy w życiu to Bóg to wie i kontroluje wszystko. Oststnio moje dziecko brało zastrzyki. 14. przez 7 dni 2 razy dziennie trzymaliśmy ją z męzem na siłę a pielęgniarka wykonywał azastrzyk. Ona krzyczała i miała do nas ogromny żal, dlaczego mamo te \"pszczółki\" tak mnie kłują. To bardzo boli, mamo, ja nie chcę. My wiedzieliśmy ze ten ból jest tymczasowy, bo w konsekwencji ma przynieść zdrowie Zosi. Ona nie miała o tym przecież pojęcia. wiedziała tylko ze tego nie chce i ze rodzice przyzwalają na to by ona cierpiała. To było dla nas straszne My też nie rozumiemy tak wielu spraw. Ale ja ufam Bogu, bo wiem że On daje siłę i zwyciestwo. Oprócz tego, ze przydarzyły i mi się burze....jest wiele pięknych słonecznych dni, bo Pan jest ze mną:):):) i prowadzi mnie do wieczności.:):):) aja33 ma chorą córeczkę. a tak bardzo wierzy Bogu:) Trwa przy Nim. Jej tato umierał i mówił ze odchodzi do Pana, miał uśmiech na twarzy, mimo, ze cierpiał bardzo z powodu choroby nowotworowej to świadectwo pokazuje wszystko w tym temacie, belaiza kiedyś wklejała. o człowieku bez rąk i nóg http://video.google.co.uk/videoplay?docid=3493207271920409738 jak widać mozna ufać Bogu jak się nie ma nic, ale moża też Boga nie chcieć poznać bo nie ma się nic. Wiara to dar:) WIelka łaska....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jk 1:2 Bw "Poczytujcie to sobie za najwyższą radość, bracia moi, gdy rozmaite próby przechodzicie, (3) wiedząc, że doświadczenie wiary waszej sprawia wytrwałość, (4) wytrwałość zaś niech prowadzi do dzieła doskonałego, abyście byli doskonali i nienaganni, nie mający żadnych braków. (5) A jeśli komu z was brak mądrości, niech prosi Boga, który wszystkich obdarza chętnie i bez wypominania, a będzie mu dana." Pytałam kiedyś Boze po co te próby? po co C to przecież nie musisz..... A Bóg odpowiedział mi, tak: JAk się wytapia złoto? Co to jest złoto najwyzszej próby, najszlachetniejsze? Wytapia się je w ogniu, aby wszelkie brudy wyszły na wierzch, usuwa się je i pozostaje wtedy czyste, najwyższej klasy szczerozłotw ZŁOTO. Bóg chce byśmy byli najwyższej klasy:) Wypaleni czasami mocno, abyśmy umocnili się w Nim i we wszystkim osiągnęli charakter Jezusa, abyśmy coraz bardziej Jego przypominali:) TO POKAZAŁ MI BÓG 1P 1:7 Bw Weselcie się z tego, mimo że teraz na krótko, gdy trzeba, zasmuceni bywacie różnorodnymi doświadczeniami, ażeby wypróbowana wiara wasza okazała się cenniejsza niż znikome złoto, w ogniu wypróbowane, ku chwale i czci, i sławie, gdy się objawi Jezus Chrystus."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×